Newborn

Využijte služeb ateliéru a našeho fotografa Marka Lamparta!

Můžeme focení uskutečnit u nás v ateliéru, nebo v exteriéru. Vše bude probíhat podle všech bezpečnostních a hygienických pravidel. Kontaktujte nás na na e-mailu marek.lampart@fotoskoda.cz nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Vytvořte si vzpomínku na první okamžiky svých dětí! Objednejte se k nám do ateliéru

Nechte zachytit jedno z nejhezčích období svého potomka tak, aby fotografie přinášely radost nejen vám, ale také jemu, až bude na dětství vzpomínat. Protože jsou první zážitky nesmírně důležité, dbáme na to, aby bylo fotografování pro vás i pro ně zážitkem s krásným výsledkem plným něhy a lásky.

Rady, tipy a doporučení

  • Fotografie spících miminek nejlépe pořídíme s dětmi do 2-3 týdnů po narození, nejpozději však do 1 měsíce.
  • Abyste si fotografování užili všichni, doporučujeme zvolit termín tak, aby bylo miminko odpočaté a fotografování zapadlo do jeho běžného režimu.
  • Počítejte s větší časovou náročností - fotografování může trvat klidně 3-4 hodiny v závislosti na tom, jak se bude miminko cítit.
  • K fotografování newborn neodmyslitelně patří specifická stylizace a balení dětí.
  • Je třeba dbát na to, aby bylo miminko v teple - okolní teplota by se měla pohybovat okolo 27-30 °C.
  • Lepších výsledků při focení dosáhneme za přirozeného světla, můžeme však použít i zábleskovou techniku. Nemusíte se bát, miminkům to nijak nevadí.
  • Protože víme, že první dny a týdny po porodu jsou náročné pro celou rodinu, počítáme s tím, že vaše novorozené miminko přijedeme nafotit k vám domů. Nemusíte se tak stresovat přesunem do ateliéru a miminko bude ve svém domácím prostředí, což fotografiím dodá další přidanou hodnotu.

Ceník fotografování newborn

Fotografování

2 490,-

1 fotografie dle vašeho výběru

v ceně

Profesionální úprava vybrané fotografie

v ceně

Digitální data k vámi vybrané fotografii uložená na USB disku a elektronicky

v ceně

Každá další fotografie

690,-

S sebou vezmeme i mobilní fotostudio, abychom zajistili dokonalý výsledek za všech okolností. Mimo Prahu (pásmo P0) se platí také za cestu, a to 25 Kč za kilometr.

Nedozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali? Zavolejte nám taktéž na číslo 222 929 069 / 039 nebo napište na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz, rádi vám na všechno odpovíme.

Pokud už všechno víte, neváhejte a zarezervujte si svůj termín!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím