NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný
NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matnýNIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matnýNIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

Kód produktu: 6027202


Více o produktu »

 • NIELSEN Frame box vitrínový rám formátu 50 x 60 cm v matném stříbrném provedení.
Již není v prodeji Doprava zdarma
222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • NIELSEN Frame box vitrínový rám formátu 50 x 60 cm v matném stříbrném provedení.

Parametry

Popis produktu NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

S novým Frame Boxem Nielsen si můžete připomenout, nebo ukázat svému okolí předměty, které ve vás živě vyvolávají silné emoce, vzpomínky a vášně.

Zarámovat si můžete dres z titulové sezóny vašeho oblíbeného sportovního klubu, vystavit pohromadě plakát , triko i vstupenku z nezapomenutelného koncertu, suvenýr z dovolené, nebo první výbavičku vašeho batolete.

Na rozdíl od obvyklého rámování, s Frame Boxem můžete optimálně vystavit objekty o hloubce více než 5 cm. Nejobvyklejší předmět pro mužskou polovinu lidstva - fotbalový dres - i jiné výjimečné kousky textilu můžete prostě jenom zavěsit na aluminiové, designové ramínko. Háček dle návodu jednoduše přichytíte na horní stěnu rámu, takže je krytý přední hranou lišty. Háček i ramínko jsou součástí sady.

Na zadní desku (dodávána v černé barvě) je možné nainstalovat další typy předmětů - mince, modely aut, golfové hole - v kombinaci s nalepenými fotografiemi a ozdobnými nápisy. Vitrínový Alu box lze skvěle použít pro expozice včetně popisků a další typy prezentací komerčního charakteru.

Box lze jednoduše otvírat a vystavenou instalaci rychle měnit. Zároveň je součástí sady i pojistný systém pro zabezpečení proti otevření, nebo sejmutí a odcizení boxu.

Poradna k produktu

NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

Přidat příspěvek
 • vachi
  Odpovědět

  dotaz

  vachi 02.02.2012 v 16:04:12

  djfxdjkh jhk h ??

  • Jana Kurfürstová
   Odpovědět

   RE: dotaz

   Jana Kurfürstová 02.02.2012 v 16:05:13

   jskskks.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace