NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný
NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matnýNIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matnýNIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

Nielsen
Kód produktu: 6027202


Více o produktu »

 • NIELSEN Frame box vitrínový rám formátu 50 x 60 cm v matném stříbrném provedení.
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • NIELSEN Frame box vitrínový rám formátu 50 x 60 cm v matném stříbrném provedení.

Parametry

Popis produktu NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

S novým Frame Boxem Nielsen si můžete připomenout, nebo ukázat svému okolí předměty, které ve vás živě vyvolávají silné emoce, vzpomínky a vášně.

Zarámovat si můžete dres z titulové sezóny vašeho oblíbeného sportovního klubu, vystavit pohromadě plakát , triko i vstupenku z nezapomenutelného koncertu, suvenýr z dovolené, nebo první výbavičku vašeho batolete.

Na rozdíl od obvyklého rámování, s Frame Boxem můžete optimálně vystavit objekty o hloubce více než 5 cm. Nejobvyklejší předmět pro mužskou polovinu lidstva - fotbalový dres - i jiné výjimečné kousky textilu můžete prostě jenom zavěsit na aluminiové, designové ramínko. Háček dle návodu jednoduše přichytíte na horní stěnu rámu, takže je krytý přední hranou lišty. Háček i ramínko jsou součástí sady.

Na zadní desku (dodávána v černé barvě) je možné nainstalovat další typy předmětů - mince, modely aut, golfové hole - v kombinaci s nalepenými fotografiemi a ozdobnými nápisy. Vitrínový Alu box lze skvěle použít pro expozice včetně popisků a další typy prezentací komerčního charakteru.

Box lze jednoduše otvírat a vystavenou instalaci rychle měnit. Zároveň je součástí sady i pojistný systém pro zabezpečení proti otevření, nebo sejmutí a odcizení boxu.

Poradna k produktu

NIELSEN vitrínový rám 50x60cm stříbrný, matný

Přidat příspěvek
 • vachi
  Odpovědět

  dotaz

  vachi 02.02.2012 v 16:04:12

  djfxdjkh jhk h ??

  • Jana Kurfürstová
   Odpovědět

   RE: dotaz

   Jana Kurfürstová 02.02.2012 v 16:05:13

   jskskks.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací