NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)
NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)

NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)

Nikon
Kód produktu: 4013242

Vysoké rozlišení, velké přiblížení, dlouhodobá výdrž a vysoká obrazové kvalita. Takové jsou superlativy, jež lze pronést na oslavu fotoaparátu Nikon Coolpix L310. O tom, nakolik je přístroj všestranný se můžete přesvědčit během jeho užívání a pokud přeci jen při fotografování narazíte na situace, v nichž si nebudete jisti, neváhejte se obrátit na svůj přístroj, bude to totiž pravděpodobně on, kdo si bude vědět rady.
Více o produktu »

 • 14,1Mpx CCD snímač
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 21x optický zoom (25-525mm)
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 14,1Mpx CCD snímač
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 21x optický zoom (25-525mm)
 • mechanická stabilizace obrazu (VR)
 • 3,0" LCD displej / rozlišení 230 tisíc bodů
 • video HD 720p (1280x720/30fps) / HDMI
 • pokročilé režimy: HDR, 3D foto
 • 17 motivových programů
 • inteligentní portrétní systém
 • napájení: 4x AA baterie

Parametry

Popis produktu NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)

 

 

Vzhled a ergonomie

Ergonomicky řešené tělo fotoaparátu, podpořené postranním madlem, skýtá příjemný požitek při držení. Na vršku fotoaparátu je kromě samotné spouště k nalezení i několik otočných voličů, jejichž prostřednictvím lze nastavit korekci expozice a konkrétní režim fotografování. Zadní straně fotoaparátu dominuje 3,0" LCD displej (rozlišení 230 000 bodů). Pohyb v menu přístroje je vcelku intuitivní a pokud jste již měli možnost fotografovat s fotoaparáty značky Nikon, nezpozorujete výraznější rozdíl.

Snímač a objektiv

Fotoaparát je určen pro náročné fotografy, čemuž odpovídái jeho výbava. Objektiv Nikkor s 21x optickým zoomem a 25 mm širokoúhlým ohniskem (25-525 mm ekv. 135, f/3,1-5,8, makro od 1 cm) přenáší nadstandardně ostrý obraz na 14,1Mpx CCD snímač s úhlopříčkou (1/2,3"). Pro dosažení krátkých expozičních časů i při fotografování v prostředí s nízkou intenzitou osvětlení, lze zvolit citlivost snímače v rozmezí 80 - 6400 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají na SD/SDHC/SDXC paměťové karty, případně do interní paměti o celkové kapacitě 102 MB.

Expoziční režimy

Nikon Coolpix L310 vás přiblíží k  fotografované události.

Všestranný fotoaparát COOLPIX L310 nabízí ničím nerušené zachycování života z libovolné vzdálenosti.

Výkonný objektiv NIKKOR s 21× optickým zoomem zachytí vše. Ať již budete pořizovat snímky rozsáhlých krajin nebo si přiblížíte detaily fotografovaného objektu, automatické funkce pro potlačení rizika rozmazání snímků vždy zaručí stabilní snímky — i při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

Velký LCD monitor a obrazový snímač s 14 miliony pixelů usnadňují pořizování snímků, které vypadají skvěle při zvětšení na libovolný formát. Jedno stisknutí tlačítka je vše, co je třeba provést pro získání brilantního záznamu videosekvencí.

uvedl Nikon.cz

Nikon Coolpix L310 je určen jak pro naprosté začátečníky, kteří využijí jeho automatiky, tak i pro pokročilejší uživatele, kteří dají přednost manuálním funkcím včetně možnosti volby barevných podání a stylů a úpravou snímků přímo ve fotoaparátu. K dispozici jsou režimy P (Program), A (priorita clony), S (priorita expozičního času v rozmezí 1/1 000 – 1 s (4 s při použití motivového programu Ohňostroj) 1/4 000 – 1/60 s (sériové snímání sportu)) i M (plný manuál). Ať volíte jakýkoli režim a způsob fotografování vždy je samozřejmostí pohodlné ovládání pomocí ergonomických voličů a přehledného menu. Pro sportovně naladěné autory je navíc přístroj vybaven i kontinuálním snímáním při němž zaznamená 0,7 záběrů za vteřinu (fps) v sérii 19 snímků.

Inteligentní portrétní systém: pořizuje perfektní portrétní snímky za všech okolností. Samospoušť detekující úsměv pořizuje snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá. Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že má některá z fotografovaných osob zavřené oči. Funkce Změkčení pleti sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu. Redukce efektu červených očí koriguje výskyt červených očí na snímcích pořízených s pomocí blesku.

Další funkce

Brilantní videosekvence v HD kvalitě (720p) potěší každého, kdo se kromě fotografování zajímá o pohyblivý obrázek. Samostatné tlačítko usnadňuje záznam. Během záznamu lze využít i optický zoom a automatické zaostřování. Fotoaparát je vybaven rovněž vestavěným konektorem HDMI s podporou standardu HDMI-CEC umožňujícím přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV. Program Protisvětlo (HDR) umožňuje dosáhnout optimálně exponovaného snímku s prokreslením stinných i světelných partií obrazu.

Opatření pro snížení rizika rozmazání snímků zahrnuje mechanickou redukci vibrací VR (potlačuje účinky chvění fotoaparátu), vysokou citlivost až ISO 6400 (zaručuje ostřejší snímky za nízké hladiny osvětlení), detekci pohybu (kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu) a funkce výběru nejlepšího snímku BSS (vybírá nejostřejší snímek ze série až deseti snímků).

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát disponuje HI-speed USB/PictBridge slotem. Dle norem CIPA je možné pořídit 420 snímků s alkalickými AA bateriemi a až 1130 snímků s volitelnými lithiovými AA bateriemi.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
109,9 x 76,5 x 78,4 mm při 435 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
Nikon Coolpix L310
4x AA baterie
kabel USB UC-E6
poutko na zápěstí
krytka objektivu LC-CP22
disk CD-ROM se software (ViewNX2)

Poradna k produktu

NIKON Coolpix L310 černý ( + SDHC 16 GB)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací