NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)
NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)

NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)

Nikon
Kód produktu: 4012900

Nikon Coolpix L810 vám se svým 26 násobným optickým zoomem přiblíží mnohé, počínaje vrabčátkem na sousední střeše až po srpek měsíce na večerní obloze. Tyto a další objekty zájmu pak můžete nejen fotografovat ve vysoké kvalitě, ale i natáčet v HD.
Více o produktu »

 • 16Mpx CCD snímač
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 26x optický zoom (22,5-585mm) / boční ovládač zoomu
222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16Mpx CCD snímač
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 26x optický zoom (22,5-585mm) / boční ovládač zoomu
 • optická stabilizace obrazu (VR)
 • 3,0" LCD displej / rozlišení 921 tisíc bodů
 • video v HD kvalitě / HDMI
 • pokročilé režimy: HDR, 3D foto
 • 16 motivových programů
 • inteligentní portrétní systém
 • 19 motivových režimů
 • podpora karet Eye-Fi pro bezdrátový přenos dat
 • napájení: 4x AA baterie

Parametry

Popis produktu NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)

 

Vzhled a ergonomie

Nikon Coolpix L810 je určen do rukou uživatelů, kteří dají z nejrůznějších důvodů přednost pohotové a ve většině případů i spolehlivé automatice, než aby zabývali manuálním nastavováním expozičních hodnot. Tomu odpovídá i vybavenost co se ovládacích voličů týče. Na vršku fotoaparátu naleznete tlačítko pro zapínání/vypínání, spoušť a kolébkový ovládač zoomu. Na zadní straně pak vedle 3,0" LCD displeje (rozlišení 921K) zbývající voliče, mimo jiné pro pohyb v menu, nastavení blesku, režimu makra, prohlížení snímků, jejich odstranění i přímý volič pro nahrávání videosekvence. Ergonomicky řešené tělo fotoaparátu, podpořené postranním madlem, skýtá příjemný požitek při držení.

Snímač a objektiv

Fotoaparát je určen pro náročné fotografy, čemuž odpovídá i jeho výbava. Objektiv Nikkor s 26x optickým zoomem a 22,5 mm širokoúhlým ohniskem (22,5-585 mm ekv. 135, f/3,1-5,9, makro od 1 cm) přenáší nadstandardně ostrý obraz na 16Mpx CCD snímač s úhlopříčkou (1/2,3"). Pro dosažení krátkých expozičních časů i při fotografování v prostředí s nízkou intenzitou osvětlení, lze zvolit citlivost snímače v rozmezí 80 - 1600 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají na SD/SDHC/SDXC paměťové karty, případně do interní paměti o celkové kapacitě 50 MB.

Expoziční režimy

Inteligentní portrétní systém: pořizuje perfektní portrétní snímky za všech okolností. Samospoušť detekující úsměv pořizuje snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá. Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že má některá z fotografovaných osob zavřené oči. Funkce Změkčení pleti sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu. Redukce efektu červených očí koriguje výskyt červených očí na snímcích pořízených s pomocí blesku. Mezi režimy fotografování fotografování patří: Zjednodušený automatický režim, motivové programy (Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Panoráma s asistencí, Portrét zvířat, Snímky 3D), Inteligentní portrét, Auto

Ať zvolíte jakýkoli režim a způsob fotografování vždy je samozřejmostí pohodlné ovládání pomocí ergonomických voličů a přehledného menu. Pro sportovně naladěné autory je navíc přístroj vybaven i kontinuálním snímáním při němž zaznamená 1,2 záběrů za vteřinu (fps) v sérii 4 snímků.

Další funkce

Videosekvence HD se stereofonním zvukem: možnost použití optického zoomu a automatického zaostřování během záznamu videosekvence; možnost pořizování statických snímků během záznamu videosekvence. Fotoaparát je vybaven rovněž vestavěným konektorem HDMI s podporou standardu HDMI-CEC umožňujícím přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV. Program Protisvětlo (HDR) umožňuje dosáhnout optimálně exponovaného snímku s prokreslením stinných i světelných partií obrazu.

Opatření pro snížení rizika rozmazání snímků zahrnuje optickou redukci vibrací VR (potlačuje účinky chvění fotoaparátu), vysokou citlivost až ISO 1 600 (zaručuje ostřejší snímky za nízké hladiny osvětlení), detekci pohybu (kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu) a funkce výběru nejlepšího snímku BSS (vybírá nejostřejší snímek ze série až deseti snímků).

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát disponuje HI-speed USB/PictBridge slotem. Dle norem CIPA je možné pořídit 300 snímků s alkalickými AA bateriemi a až 740 snímků s volitelnými lithiovými AA bateriemi.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
111,1 x 76,3 x 83,1 mm při 430 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
Nikon Coolpix L810
4x AA baterie
kabel USB UC-E16
kabel AV EG-CP16
poutko na zápěstí
krytka objektivu LC-CP25
disk CD-ROM se software (ViewNX2)

Poradna k produktu

NIKON Coolpix L810 červený (+ SDHC 8 GB+ pojištění zdarma!)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace