NIKON COOLPIX P1000
Recenze Poukaz na tisk fotek
NIKON COOLPIX P1000NIKON COOLPIX P1000NIKON COOLPIX P1000NIKON COOLPIX P1000NIKON COOLPIX P1000NIKON COOLPIX P1000

NIKON COOLPIX P1000

Nikon
*****
4.4 1 (1 recenze) | Kód produktu: 4015527

Síla rekordního 125 násobného zoomu vás přesvědčí o neomezených možnostech fotoaparátu Nikon Coolpix P1000. Zatímco s 24 mm širokým ohniskem zachytíte libovolně širokou skupinku přátel, s ohniskem 3 000 mm nahlédnete i do těch nejskrytějších koutů Měsíce. A protože udržet takovéto přiblížení bývá oříškem, disponuje P1000 výkonným stabilizátorem obrazu. Elektronický hledáček poskytuje ničím nerušený obraz v každém prostředí. Na své si přijdou i fanoušci pohyblivých obrázků – P1000 má 4K i Full HD video – a současných bezdrátových technologií – Wi-Fi a NFC, s nimiž lze spárovat jakékoli chytré zařízení. Dodejme, že výdrž fotoaparátu je přibližně 250 snímků na jedno nabití.
Více o produktu »

 • 125x optický zoom
 • 16 Mpx snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod
 • extrémní rozsah ohnisek od 24 mm po ultra teleobjektiv s 3000 mm
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 88%

Představte si fotoaparát s objektivem o ohnisku až 3000mm (ekv. 35mm), s kterým lze díky kvalitní VR stabilizaci fotografovat z ruky. Ten je vybavne Nikkor ED sklem, 16Mpx snímačem, WiFi, výklopným a otočným displejem a elektronickým hledáčkem. Ve zkratce jsem shrnul aktuální funkční výbavu...

 • Specializovaný přístroj na pozorování přírody
 • Nevídaný objektiv s rozsahem 24-3000 mm
 • Možnost fotit do RAW
 • Fyzicky malý snímač
 • Nižší kapacita baterie

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 125x optický zoom
 • 16 Mpx snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod
 • extrémní rozsah ohnisek od 24 mm po ultra teleobjektiv s 3000 mm
 • výkonný stabilizátor obrazu s účinností 5 EV
 • elektronický hledáček se snímačem pohledu do hledáčku -automatické vynutí/zapnutí a rozlišením více jak 2,3 Mpx
 • 4K/UHD s 30p, FullHD video (1 080/60p) a Wi-Fi a NFC konektivita, GPS podporou bodů zájmu (POI)
 • 3,2" velký výklopný a otočný monitor LCD
 • přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn)

Parametry

Optický zoom125×
Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO6 400
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost2 000 | 3000
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná

Popis produktu NIKON COOLPIX P1000

Do hledáčku fotoaparátu Nikon Coolpix P1000 se vleze celý svět. Pokud rádi fotografujete zvířata v přírodě nebo noční oblohu, umožní vám COOLPIX P1000 s 16 miliony pixelů a extrémním 125 násobným optickým zoomem zachytit i detaily, které při fotografování neuvidíte vlastním zrakem. Přístroj umožňuje okamžité fotografování s rychlým automatickým zaostřováním a zkráceným zpožděním závěrky, zatímco optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV výrazně potlačuje rozmazání snímků. Výklopný a otočný monitor a vestavěný elektronický hledáček poskytují naprostou svobodu při tvorbě tvůrčích kompozic a zaručují získání detailních snímků superteleobjektivem a 4K, Full HD videosekvencí. Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS poskytuje přesné informace o zeměpisné poloze a připojení Wi-Fi® a podpora NFC umožňují okamžité sdílení snímků.

Vzhled a ergonomie

nikon coolpix p1000Výklopný a otočný 3,2" LCD monitor (RGBW) s cca 921 000 pixely a technologií Clear Color Display umožňuje snadno využívat zajímavé úhly pohledu a zachytit rychle se měnící akce. Antireflexní vrstva zaručuje optimální viditelnost v libovolných světelných podmínkách. Široký pozorovací úhel usnadňuje tvůrčí kompozice a dovoluje využití neobvyklých úhlů pohledu. Fotografujte z podhledu nad překážkami nebo z podhledu pro zachycení perspektivy z výše očí zvířat. V některých situacích  je výhodnější použití EVF hledáčku. Ten je navíc vybaven senzorem detekujícím přiložení k oku a automaticky přepne obraz z LCD do hledáčku a naopak. 

Boční ovladač zoomu
Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou ostré snímky a plynulé videosekvence za všech okolností.

Tlačítko zoomu se skokovým vrácením
Pokud fotografujete extrémně dlouhou ohniskovou vzdáleností objektivu a fotografovaný objekt se dočasně pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.  

Snímač a objektiv

nikon coolpix p1000Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomu
S objektivem NIKKOR, který je vybaven působivým 125 násobným optickým zoomem – který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 250 násobný (6000 mm) – a rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu 24 mm až po superteleobjektiv 3 000 mm (ekvivalent u kinofilmu) zachytíte působivé detaily, které během fotografování ani nemůžete spatřit vlastním zrakem.

Optický člen ze skel Super ED
Díky využití optického členu ze skel Super ED, který umožňuje kompaktní konstrukci tubusu objektivu a zajišťuje lepší korekci barevné vady, lze zachytit každý objekt ve velkém přiblížení a s bohatými detaily pomocí extrémně výkonného zoomu.

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR) a účinností 5 EV
Díky systému redukce vibrací, který současně detekuje pohyby pomocí objektivu (snímač úhlové rychlosti) a obrazového snímače (informace o vektoru pohybu) a lépe absorbuje vibrace, je fotografování teleobjektivem z ruky zcela stabilní.

16Mpx snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod
Obrazový snímač umožňuje snadno dosáhnout ostrých snímků s bohatými detaily i za velmi nízké hladiny osvětlení. Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí vynikající výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu.

EXPEED C2
Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon s okamžitou odezvou a vysokou citlivostí ISO zaručuje snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

Nikon P1000

Propracovaná rychlá odezva
Díky rychlejšímu automatickému zaostřování a zkrácenému zpoždění závěrky (cca 0,12 s při použití širokoúhlého objektivu) nikdy nezmeškáte žádný rozhodující okamžik při fotografování zvířat v přírodě nebo rychle se měnící oblohy.

Vybraná specifikace

 • možnost fotografování do RAW - velké možnosti postprodukce
 • neuvěřitelný rozsah objektivu - 24-3000 mm (125x optický zoom)
 • cca 1/4 hmotnosti oproti zrcadlovce se super teleobjektivem (s menším ohniskem) a to za zlomek ceny
 • plynulé ovládání zoomu - ideální pro video i orientaci v takto extrémních ohniscích

Expoziční režimy

nikon coolpix p1000Předvolby COOLPIX Picture Control
Systém Picture Control umožňuje snadno přizpůsobit výsledný vzhled snímků pomocí předvoleb, jako je Neutrální pro získání přirozeně působících snímků, Živý pro získání sytě zbarvených snímků, Monochromatický pro získání černobílých snímků a Vlastní pro uživatelské nastavení až dvou parametrů, jako je například kontrast nebo sytost barev.

19 motivových programů
Fotoaparát za vás může zvolit nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Stačí jen vybrat motivový program nejlépe odpovídající fotografovanému objektu a podmínkám, a fotoaparát provede automatickou optimalizaci potřebných nastavení.

nikon coolpix p1000Režim Měsíc a režim Sledování ptáků
Při použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte vynikající snímky měsíce nebo ptáků a můžete se přitom omezit pouze na zaměření těchto obtížně fotografovatelných objektů.

Korekce zábleskové expozice
Korekce zábleskové expozice (v rozmezí -2 až +2 EV) umožňuje dosáhnout přirozeně působících snímků s vyváženou expozicí pozadí a objektu osvětleného zábleskem.

Přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn)
Přizpůsobte si fotoaparát vlastnímu fotografickému stylu přiřazením často používaných funkcí tlačítku Fn. Následně budete moci měnit požadované nastavení jedním stisknutím.

Volič expozičních režimů
Volič expozičních režimů poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením, jako jsou manuální expoziční režimy (P/S/A/M), a je pro snadné ovládání fotoaparátu jednou rukou situován na horní straně přístroje.

Další funkce

4K, Full HD videosekvence: Velmi plynulé videosekvence (4K/30p i 1 080/60p) doplňuje vysoce kvalitní zvuk zprostředkovaný mikrofonem se směrovou charakteristikou proměnnou v závislosti na nastavení zoomu. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje rychlé přepnutí ze statických snímků na záznam videosekvencí.

Zoom pro mikrofon: Díky zoomu pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu fotoaparátu v souladu s nastavením zoomu, lze zaznamenávat Full HD videosekvence včetně vysoce kvalitního směrového zvuku.

Časosběrné snímání: Přístroj umožňuje snadno pořizovat působivé časosběrné videosekvence. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se vytvoří 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence.

 

Bezdrátové ovládání, GPS navigace a výdrž

nikon coolpix p1000Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS s podporou bodů zájmu (POI)
Mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS poskytují vysokou rychlostí a bez ohledu na místo podrobné údaje o zeměpisné poloze pro velmi přesné sledování vašich cest.

Vestavěné připojení Wi-Fi® a podpora NFC
Sdílejte své oblíbené snímky zvířat v přírodě a dalších přírodních krás přímo během cestování – jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi® nebo prostřednictvím technologie NFC, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení.

Baterie s dlouhou výdrží
Baterie s vyšší kapacitou a energeticky úsporná konstrukce fotoaparátu umožňují pokračovat v případě potřeby déle ve fotografování a dosáhnout většího počtu statických snímků i Full HD videosekvencí.

NIKON IMAGE SPACE
Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese

Obsah balení

 • Nikon P1000
 • Popruh AN-CP21
 • Bajonetová sluneční clona HB-CP1
 • Charging AC Adapter EH-73P
 • Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20a
 • Krytka objektivu LC-77
 • Kabel USB UC-E21

Více informací na stránkách výrobce

Parametry produktu

Optický zoom125×
Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO6 400
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost2 000 | 3000
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Expoziční režimyautomatika | ruční režimy | programová automatika
Bezdrátové rozhraníBluetooth + Wi-Fi
Video výstuphdmi
Sáňky pro blesksystémové | se středovým kontaktem
Možnost použití předsádek / filtrůano
Odolnost proti vnějším vlivůmbez zvýšené odolnosti
Velikost snímače1/2,3"
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Světelnost objektivu2,8-8
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
NapájeníLi-Ion
GPS modulNe
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná
Zařazení kompaktuUltrazoom | Cestovatelský | EVF zrcadlovka
Počet fotografií za vteřinu7
Manuální ostřeníano
Časosběrano
Materiál tělaplastové
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
490,-
Skladem > 5 ks
BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

Miniaturní přenosná čtečka/zapisovačka paměťových karet SD, SDHC a MMC. Ideální pro použití s notebooky nebo netbooky. Propojení: USB 2.0. Kompatibilita: SD/SDHC/MMC....

220,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
370,-
Skladem > 5 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 4 - 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna
 • Kapacita: ultrazoomy, bezzrcadlovky a malé zrcadlovky s příslušenstvím
 • Vnější rozměry: 16 x 17 x 9.5 cm
 • Vnitřní rozměry: 14 x 15 x 7.5 cm
790,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
 • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm f/2.8 pancake + 12mm f/2.0 + 12–50mm f/3.5–6.3)
 • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
 • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
1 550,-
Skladem > 5 ks
NIKON EN-EL23 pro P600/P900

NIKON EN-EL23 pro P600/P900

NIKON EN-EL23 pro P600/P900

Originální baterie NIKON EN-EL23 pro P600.

1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(5 recenzí)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

*****
(3 recenze)
VELBON EX MINI - stativ
 • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
 • stabilní jednopáková dvouosá hlava
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
690,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO PIXI - ministativ

MANFROTTO PIXI - ministativ

*****
(1 recenze)
MANFROTTO PIXI - ministativ
 • upevnění zařízení 1/4" závit
 • materiál: adapto + ocel
 • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
490,-
Skladem > 5 ks
JOBY GORILLAPOD 3K Kit

JOBY GORILLAPOD 3K Kit

*****
(6 recenzí)
JOBY GORILLAPOD 3K Kit
Sleva
 • Odnímatelná kulová hlava
 • Ohebné, omotané nohy
 • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
2 290,-
Skladem > 5 ks
PILOT popisovač stříbrný extra fine

PILOT popisovač stříbrný extra fine

PILOT popisovač stříbrný extra fine

Extra tenký (stopa 0,5 mm) permanentní popisovač ve stříbrné barvě s metalickým pigmentem na všechny povrchy, Velmi odolný plastový hrot se speciálním pístovým...

100,-
Skladem > 5 ks
HENZO podlepky 500 ks

HENZO podlepky 500 ks

*****
(3 recenze)
HENZO podlepky 500 ks

Oboustranně samolepicí čtverečky Henzo slouží k připevnění fotografií do klasických alb. Na rozdíl od fotorůžků se tedy hodí i na fotografie větších formátů. V...

HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

*****
(3 recenze)
HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

Fotorůžky Henzo jsou nezbytným doplňkem ke všem klasickým albům. Moderní fotorůžky jsou samolepicí, výborně drží, mají vysokou trvanlivost a pokud potřebujete, dají...

210,-
Skladem > 5 ks
HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

*****
(1 recenze)
HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

Fotorůžky Henzo jsou nezbytným doplňkem ke všem klasickým albům. Moderní fotorůžky jsou samolepicí, výborně drží, mají vysokou trvanlivost a pokud potřebujete, dají...

80,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
HAMA čisticí set na optiku 5930

HAMA čisticí set na optiku 5930

*****
(2 recenze)
HAMA čisticí set na optiku 5930

Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

290,-
Skladem 2 - 3 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

269,-
Skladem 2 - 3 ks
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

490,-
Skladem 2 - 3 ks
OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

360,-
Skladem 2 - 3 ks
50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem 2 - 3 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000

NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000

NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000
 • sluneční clona
 • minimalizace parazitního světla a výskytu závoje
 • pro Nikon Coolpix P1000
Další podobné produkty

Podobné produkty

FUJIFILM X100F černý

FUJIFILM X100F černý

FUJIFILM X100F černý
2 sety Sleva Poukaz na tisk fotek

Původní cena

33 990,-
 • 24,3 Mpx APS-C X-Trans CMOS III (bez low pass filtru)
 • procesor X-Processor Pro
 • vysoce světelný širokoúhlý objektiv 23 mm f/2,0
24 990,-
Skladem 4 - 5 ks
FUJIFILM X100V černý

FUJIFILM X100V černý

FUJIFILM X100V černý
1 set Novinka Poukaz na tisk fotek
 • 26.1MP snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4
 • Obrazový procesor X-Processor 4
 • Objektiv Fujinon 23 mm f / 2
38 990,-
SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II
Sleva Poukaz na tisk fotek
 • 20,2 MPx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–200 mm
 • Světelnost f/2,8 v celém rozsahu
30 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY CyberShot DSC-RX10 III

SONY CyberShot DSC-RX10 III

*****
(1 recenze)
SONY CyberShot DSC-RX10 III
Sleva Poukaz na tisk fotek
 • 20,1 Mpx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") s DRAM pamětí / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–600 mm F2,4–4, tvořen osmi optickými členy, včetně jednoho Super ED elementu, pěti ED elementů a dvou ED asférických čoček, 9 listá clona
 • Optický stabilizátor obrazu SteadyShot - aktivní stabilizace může přinést benefit až o 4,5 EV
36 990,-
Skladem 4 - 5 ks

Hodnocení odborníka 88%

Představte si fotoaparát s objektivem o ohnisku až 3000mm (ekv. 35mm), s kterým lze díky kvalitní VR stabilizaci fotografovat z ruky. Ten je vybavne Nikkor ED sklem, 16Mpx snímačem, WiFi, výklopným a otočným displejem a elektronickým hledáčkem. Ve zkratce jsem shrnul aktuální funkční výbavu ultrazoomu, o kterém se sice nedá hovořit jako o kompaktu, ale to od něj ani nikdo nečeká. Na co vám takový fotoaparát bude? Čtěte dále.

 • Specializovaný přístroj na pozorování přírody
 • Nevídaný objektiv s rozsahem 24-3000 mm
 • Možnost fotit do RAW
 • Skvělá VR stabilizace obrazu
 • Výklopný a otočný displej
 • Fyzicky malý snímač
 • Nižší kapacita baterie

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 125x optický zoom f/2.8-8 (24-3,000mm ekv.35mm) s NIKKOR ED členy
 • 16 Mpx 1/2.3" snímač
 • 4K Ultra HD video
 • Výklopný a otočný displej
 • Plná podpora SnapBridge přes Wi-Fi
 • Přehledný elektronický hledáček
 • Dobrý grip
 • Dedikované řežimy pro pozorování přírody a měsíce

Parametry

Optický zoom125×
Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO6 400
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost2 000 | 3000
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná

Popis

Recenze ultrazoomu Nikon COOLPIX P1000

Obrovský přední člen objektivu skrývá hodně skla. A když říkám hodně, myslím tím opravdu hodně. Výsuvný zoom fotoaparátu má přední člen o průměru 77mm se závitem, ten se nijak během operace s přístrojem neotáčí a polarizační filtr tak lze bez obav využít. Aby ne, například na hladině rybníka si velmi pomůžete s odlesky. Objektiv má v sobě celkem 17 členů, z toho 5 ED a jeden SUPER ED člen. Ty pomáhají držet optickou kvalitu na vysokém standardu a nežádoucí odrazy na minimu. 

recenze nikon p1000

Fyzické provedení fotoaparátu a jak se s ním fotí

Co do velikosti to není žádný prcek, přirovnat ho mohu k zrcadlovce střední třídy se standardním zoomem. Tělo vážící 1,4 kg se mi drželo dobře, mám velké ruce a grip je pohodlný. Velikost fotoaparátu napomáhá k práci bez stativu, kdy si lokty zapřete o trup těla a levou rukou ovládáte na tubusu objektivu zoom s manuálním ostřením. Pokud si i tak nevěříte, výkonná stabilizace vám pomůže a to s přehledem i na delší ohniska. Na video samozřejmě stativ doporučuji. Rozložení tlačítek je příjemné a intuitivní. Pokročilejší uživatel jistě ocení přítomnost kruhového voliče režimů včetně PSAM a dedikovaného režimu pro pozorování ptáků či měsíce. První zmínený automatický režim jsem nakonec použil nejvíce. Tělo běží na bateriích EM-EL20a (vetší kapacita než EM-EL20). V době testování jsem měl k dispozici pouze starší EM-EL20 a na jednu baterii jsem dal asi 3 hodiny venku, 210 snímků a 3 minuty 4K videa. Střídavě jsem používal výklopný a otočný displej a elektronický hledáček, který se mi v ostrém slunku docela hodil. V balení spolu s fotoaparátem dostanete i popruh a sluneční clonu.

 

nikon p1000 recenze

Výsledná obrazová kvalita snímků

Je vidět, že Nikon má optiku dobře zvládnutou. Objektiv kreslí velmi hezky a spolu se zmáknutým automatickým měřením expozice funguje vše jak má. Je důležité si uvědomit, že při použití delších ohnisek a například focení nízko nad zemí musíte brát v potaz i vzdušnou teplotu a vlhkost, za slunečného odpoledne docházelo při mém testování k vlnění vzduchu a ač jsem ostřil automaticky či manuálně, kýžený detail jsem do snímku nedostal. (Testovací snímek s rozmazaným jelenem). Fyzika zkrátka porazit nejde. 16Mpx snímač, produkující RAW i JPEG dle libosti, je dle mého názoru naprosto dostačující, neočekával bych, že budu z tohoto fotoaparátu tisknout fotografie do obrovských rozměrů. Mrzí mě však jeho velikost 1/2.3 palce, čekal bych jednopalcový, podobně jako u konkurence. To by pomohlo s vyšším prokreslením jinak poměrně vyžehlených detailů. Jak jsem ale zmínil výše, optika to vynahrazuje. 

Hlavní vlastnosti 

Velmi se mi líbí zvládnutá automatika a neměl jsem ani tendenci se nějak pouštět do manuálních nastavení. Hlavní předností přístroje je zcela bez pochyb objektiv s až neuvěřitelným přiblížením. Za ty roky, které se amatérsky věnuji ornitologii vím, že je jedinou překážkou v určení opeřence jeho vzdálenost. Pokud bych se přiblížil, vyplaším ho. Toho se ale s P1000 bát nemusíte. Vyzdvihnu tedy hlavní výhody:

 • 125x optický zoom na objektivu o rozsahu 24 - 3000mm (ekv. 35mm)
 • Špičkový objektiv s ED s SUPER ED elementy
 • Možnost 4K a FULL HD videa
 • Plně spojitelný s aplikací SnapBridge přes Wi-Fi
 • Podpora RAW formátu

Komu Nikon P1000 doporučuji?

 • ​nadšený pozorovatel přírody
 • myslivec
 • ornitolog
 • vědec
 • bezpečnostní služby

 

Zaměřím-li se na první dvě skupiny, jedná se u nás o velmi početnou skupinu lidí, ale stejně tak je tomu i v ostatních zemích, jako jsou například Velká Británie nebo Nizozemsko a ostatní země, kde je hojnost ptactva, nebo volně žijících zvířat.

Za zapůjčení testovacího kusu děkuji českému zastoupení společnosti Nikon CEE GmbH

nikon coolpix p1000

Autor recenze a snímků: Václav Křížek 

 

Shrnutí modelu Nikon COOLPIX P1000

Dnešní doba je dokonalá a my máme díky moderním technologiím možnosti, o kterých se nám před 20 lety ani nezdálo. Obrovskou výhodu a zároveň využití vidím u tohoto fotoaparátu pro nadšené pozorovatele přírody, amatérské ornitology, myslivce, vědce apod. Na testování se mi nejvíce líbil moment, kdy jsem fotil produktové fotky zrcadlovkou a periferně viděl dva ptáky nad údolím. Rychle jsem hodil zrcadlovku do batohu a sundal P1000 ze stativu, abych pozoroval dva orly mořské, kteří sedli asi na 400m vzdálený smrk a i přestože jsem byl tak daleko, mohl jsem díky fotoaparátu pozorovat, vyfotit a nahrát jejich odpolední siestu než zapadlo slunce. To vše bez toho, aniž bych je vyplašil. Pro tento jediný důvod bych neváhal s pořízením.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 6,3 - ISO: 180 - Ohnisko: 359 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

1/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 6,3 - ISO: 360 - Ohnisko: 306 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

2/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 140 - Ohnisko: 216 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

3/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4000 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

4/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 432 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

5/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 8,0 - ISO: 250 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

6/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/12500 s - Clona: 3,5 - ISO: 100 - Ohnisko: 14 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

7/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 110 - Ohnisko: 135 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

8/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 4,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 26 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

9/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 140 - Ohnisko: 198 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

10/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8000 s - Clona: 3,2 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

11/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 6,3 - ISO: 140 - Ohnisko: 306 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

12/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 8,0 - ISO: 250 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

13/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4000 s - Clona: 8,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

14/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 8,0 - ISO: 560 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

15/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 8,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 539 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

16/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 4,0 - ISO: 140 - Ohnisko: 21 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

17/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 4,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 19 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

18/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2000 s - Clona: 7,1 - ISO: 400 - Ohnisko: 467 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

19/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/3200 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 4 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

20/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/12500 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 6 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

21/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 5,6 - ISO: 640 - Ohnisko: 167 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

22/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 4,0 - ISO: 500 - Ohnisko: 21 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: NIKON CORPORATION - Model: COOLPIX P1000 -

23/23

Příslušenství k produktu NIKON COOLPIX P1000

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
490,-
Skladem > 5 ks
BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

Miniaturní přenosná čtečka/zapisovačka paměťových karet SD, SDHC a MMC. Ideální pro použití s notebooky nebo netbooky. Propojení: USB 2.0. Kompatibilita: SD/SDHC/MMC....

220,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
370,-
Skladem > 5 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 4 - 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna
 • Kapacita: ultrazoomy, bezzrcadlovky a malé zrcadlovky s příslušenstvím
 • Vnější rozměry: 16 x 17 x 9.5 cm
 • Vnitřní rozměry: 14 x 15 x 7.5 cm
790,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
 • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm f/2.8 pancake + 12mm f/2.0 + 12–50mm f/3.5–6.3)
 • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
 • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
1 550,-
Skladem > 5 ks
NIKON EN-EL23 pro P600/P900

NIKON EN-EL23 pro P600/P900

NIKON EN-EL23 pro P600/P900

Originální baterie NIKON EN-EL23 pro P600.

1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(5 recenzí)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

*****
(3 recenze)
VELBON EX MINI - stativ
 • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
 • stabilní jednopáková dvouosá hlava
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
690,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO PIXI - ministativ

MANFROTTO PIXI - ministativ

*****
(1 recenze)
MANFROTTO PIXI - ministativ
 • upevnění zařízení 1/4" závit
 • materiál: adapto + ocel
 • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
490,-
Skladem > 5 ks
JOBY GORILLAPOD 3K Kit

JOBY GORILLAPOD 3K Kit

*****
(6 recenzí)
JOBY GORILLAPOD 3K Kit
Sleva
 • Odnímatelná kulová hlava
 • Ohebné, omotané nohy
 • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
2 290,-
Skladem > 5 ks
PILOT popisovač stříbrný extra fine

PILOT popisovač stříbrný extra fine

PILOT popisovač stříbrný extra fine

Extra tenký (stopa 0,5 mm) permanentní popisovač ve stříbrné barvě s metalickým pigmentem na všechny povrchy, Velmi odolný plastový hrot se speciálním pístovým...

100,-
Skladem > 5 ks
HENZO podlepky 500 ks

HENZO podlepky 500 ks

*****
(3 recenze)
HENZO podlepky 500 ks

Oboustranně samolepicí čtverečky Henzo slouží k připevnění fotografií do klasických alb. Na rozdíl od fotorůžků se tedy hodí i na fotografie větších formátů. V...

HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

*****
(3 recenze)
HENZO fotorůžky 1000 ks, bílý podklad

Fotorůžky Henzo jsou nezbytným doplňkem ke všem klasickým albům. Moderní fotorůžky jsou samolepicí, výborně drží, mají vysokou trvanlivost a pokud potřebujete, dají...

210,-
Skladem > 5 ks
HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

*****
(1 recenze)
HENZO fotorůžky 250 ks, bílý podklad

Fotorůžky Henzo jsou nezbytným doplňkem ke všem klasickým albům. Moderní fotorůžky jsou samolepicí, výborně drží, mají vysokou trvanlivost a pokud potřebujete, dají...

80,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
HAMA čisticí set na optiku 5930

HAMA čisticí set na optiku 5930

*****
(2 recenze)
HAMA čisticí set na optiku 5930

Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

290,-
Skladem 2 - 3 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

269,-
Skladem 2 - 3 ks
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

490,-
Skladem 2 - 3 ks
OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

360,-
Skladem 2 - 3 ks
50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem 2 - 3 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000

NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000

NIKON HB-CP1 Sluneční clona pro P1000
 • sluneční clona
 • minimalizace parazitního světla a výskytu závoje
 • pro Nikon Coolpix P1000

Podobné produkty produktu NIKON COOLPIX P1000

FUJIFILM X100F černý

FUJIFILM X100F černý

FUJIFILM X100F černý
2 sety Sleva Poukaz na tisk fotek

Původní cena

33 990,-
 • 24,3 Mpx APS-C X-Trans CMOS III (bez low pass filtru)
 • procesor X-Processor Pro
 • vysoce světelný širokoúhlý objektiv 23 mm f/2,0
24 990,-
Skladem 4 - 5 ks
FUJIFILM X100V černý

FUJIFILM X100V černý

FUJIFILM X100V černý
1 set Novinka Poukaz na tisk fotek
 • 26.1MP snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4
 • Obrazový procesor X-Processor 4
 • Objektiv Fujinon 23 mm f / 2
38 990,-
SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II
Sleva Poukaz na tisk fotek
 • 20,2 MPx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–200 mm
 • Světelnost f/2,8 v celém rozsahu
30 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY CyberShot DSC-RX10 III

SONY CyberShot DSC-RX10 III

*****
(1 recenze)
SONY CyberShot DSC-RX10 III
Sleva Poukaz na tisk fotek
 • 20,1 Mpx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") s DRAM pamětí / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–600 mm F2,4–4, tvořen osmi optickými členy, včetně jednoho Super ED elementu, pěti ED elementů a dvou ED asférických čoček, 9 listá clona
 • Optický stabilizátor obrazu SteadyShot - aktivní stabilizace může přinést benefit až o 4,5 EV
36 990,-
Skladem 4 - 5 ks

Poradna k produktu

NIKON COOLPIX P1000

Přidat příspěvek
 • Tomáš M.
  Odpovědět

  Koupě kompletu

  Tomáš M. 24.05.2019 000 08:23:32

  Dobrý den, rád bych si zakoupil tento ultrazoom. Byli byste prosím ochotní mi poradit, jaké veškeré příslušenství byste si k němu zakoupili, kdyby jste si ho kupovali sami pro sebe? Nad stativem jsem uvažoval nad tím kapesním CULLMANN 50004 Piccolo jako kompromisu mezi potřebou stativu a přenositelností. 2 baterie a velká karta, aby se tam vešel třeba i 1h video západu slunce. Nějaké vhodné pouzdro na to vše. Co myslíte? Předem děkuji. Tomáš M.

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Koupě kompletu

   Jakub Valdivia 25.05.2019 000 13:26:18

   Dobrý den, fotoaparát Nikon P1000 je poměrně těžký a stativ Cullmann nebude vhodný, doporučil bych vhodnější alternativu od firmy Joby: https://www.fotoskoda.cz/joby-gorillapod-1k-kit-ministativ/ . Zde naleznete druhý akumulátor: https://www.fotoskoda.cz/nikon-en-el20a-pro-v3/ , dostatečně velká paměťová karta: https://www.fotoskoda.cz/sandisk-extreme-pro-sdxc-64-gb-170-mb-s-c10-v30-uhs-i-u3/ a ideální brašna: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-nova-140-aw-ii-cerna/ .

   • Tomáš M.
    Odpovědět

    Skladem

    Tomáš M. 27.05.2019 000 08:54:52

    Dobrý den, máte prosím vše skladem na prodejně, když bych se zítra zastavil? T.

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Skladem

     Jakub Valdivia 27.05.2019 000 11:37:37

     Dobrý den, veškeré položky máme skladem a prodejně.

 • Jiří R.
  Odpovědět

  ještě jednou o GPS

  Jiří R. 23.10.2018 000 20:38:13

  jak si vysvětlit (chápat) sdělení : "Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS poskytuje přesné informace o zeměpisné poloze" , které je publikováno o tomto fotoaparátu. Považovat je za chybné, neodpovídající skutečnosti, nebo jen reklamní doplněk odjinud ? A to vše ve vztahu k předchozímu vysvětlení, že informace o pozici se získávají skrze chytré zařízení ?

 • Jana N.
  Odpovědět

  coolpix P 1000

  Jana N. 25.09.2018 000 21:32:04

  Mám zájem o koupi nikonu coolpix P 1000, ale nikde jsem nenašla fotografie pořízené tímto fotoaparátm. Můžete mi prosím v tomto pomoci? Děkuji: Nováčková

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:coolpix P 1000

   Jakub Valdivia 28.09.2018 000 16:40:36

   Dobrý den, připravujeme recenzi na tento fotoaparát, kde bude obsáhlá galerie fotografií.

 • Jiří R.
  Odpovědět

  dotaz - GPS modul : ano, či ne ?

  Jiří R. 18.08.2018 000 09:35:29

  V popisu produktu (P1000) je uváděno "vestavěné zařízení GPS ... " V parametrech produktu (téhož) je uváděno GPS modul NE. Mám velmi dobré zkušenosti s GPS modulem u P900, zajímá mně proto skutečný stav u P1000 (zda to není řešeno cestou převzetí pozice od chytrého zařízení jako např. Panasonic Lumix DMC FZ 2000). Děkuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:dotaz - GPS modul : ano, či ne ?

   Jakub Valdivia 18.08.2018 000 09:43:08

   Dobrý den, souřadnice GPS u modelu P1000 se přidávají skrze chytré zařízení.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací