NIKON Coolpix S30 růžový
NIKON Coolpix S30 růžovýNIKON Coolpix S30 růžovýNIKON Coolpix S30 růžový

NIKON Coolpix S30 růžový

Nikon
Kód produktu: 4012905

Kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix modelové řady Style jsou určeny začínajícím a občasným uživatelům, kteří dávají přednost pohotové automatice před složitým nastavováním manuálních funkcí. Nikon Coolpix S30 je navíc zaměřen na nejmladší uživatele, čemuž odpovídá i jeho zvýšená odolnost při ponoru či nárazu. Kromě odolnosti se může pochlubit širokoúhlým objektivem, snímačem s vysokým rozlišením, videosekvencí v HD kvalitě a pohotové automatické zaostřování. Přesně ty rysy, které napomohou vytěžit z každé situace to nejlepší.
Více o produktu »

 • odolné provedení (ponor do tři metrů a náraz při pádu z výšky 0,8 metru)
 • 10Mpx CCD snímač (1/3")
 • 3x optický zoom (29-87mm)
222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • odolné provedení (ponor do tři metrů a náraz při pádu z výšky 0,8 metru)
 • 10Mpx CCD snímač (1/3")
 • 3x optický zoom (29-87mm)
 • 2,7" LCD displej / rozlišení 230 tisíc bodů
 • video v HD kvalitě (720p)
 • vestavěný elektronický blesk
 • tužkové baterie (2xAA baterie)
 • podpora paměťových karet typu SD i SDHC
 • automatické vypínání po uplynutí tří minut
 • 18 motivových programů
 • jednoúčelová tlačítka
 • zábavné filtry včetně rybí oko, selektivní barva i ČB

Parametry

Popis produktu NIKON Coolpix S30 růžový

 

Vzhled a ergonomie

Kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S30 je přímo stvořen pro zachycení světa, tak jak jej vnímají děti. Tělo fotoaparátu je řešeno s důrazem na jednoduché ovládání. Objektiv je umístěn v centrální části přístroje, nad ním je vestavěný blesk. Vzadu je umístěn 2,7" LCD displej, po jehož stranách jsou jednoúčelová tlačítka pro přímé vyvolání konkrétní funkce. Prodává se v bílém, růžovém, červeném i černém barevném provedení.

Snímač a objektiv

29mm širokoúhlý objektiv Nikkor s 3x optickým zoomem (29-87 mm, ekv. 135, f/3,3-5,9, makro od 5 cm) je vhodný pro mnohé fotografické náměty, počínaje krajinou, architekturou přes dokumentární fotografii až po sportovní záběry. Při potápění je navíc široké ohnisko téměř nutností už kvůli tomu, že pod vodou dochází k odlišnému lomu světla, než na souši, a tím pádem i ke zúžení zorného úhlu. 87 mm ohnisko pro změnu umožní přiblížit vzdálené objekty. Objektiv obsahuje speciální členy, které minimalizují výskyt barevných vad.

Na plochu 10Mpx (1/3") CCD snímače dopadají skrze objektiv světelné paprsky, jež jsou nositeli informací (tyto paprsky jsou následně pečlivě zpracovány obrazovým procesorem EXPEED do podoby elektronických dat). Výsledkem jsou fotografie, který zachytí život v mnoha aspektech jeho bytí. Citlivost senzoru je možné navýšit z původní hodnoty 80 až na 1600 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají na SD/SDHC/SDXC paměťové karty, případně do interní paměti.

Expoziční režimy

Fotoaparát Nikon Coolpix S30 je natolik šikovný, že i méně technicky zdatní uživatelé s ním pořídí výtečné snímky. Disponuje propracovanou automatikou, která kromě toho, že zvolí pro každou situaci optimální expozici, ale navíc dokáže rozpoznat o podstatu dané situace a přiřadí patřičný režim.

Další funkce

Nikon Coolpix S30 disponuje HD rozlišením (1280 x 720 pix při 30 fps) záznamu, jenž do nejmenších podrobností zaznamená živý ruch ulice odvíjející se před vámi. Opatření pro snížení rizika rozmazání snímků: záruka snadného pořízení ostrých snímků díky automatickým technologiím snižujícím riziko rozmazání snímků. Elektronická redukce vibrací e-VR potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání vynikajících snímků. Detekce pohybu potlačuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu a poskytuje ostré snímky i při fotografování rychle se pohybujících objektů. Zábavné filtry: vestavěné filtry umožňují jednoduše dosáhnout osobitého vzhledu snímků. Mezi dostupné filtry patří například filtr Rybí oko a filtr Selektivní barva, který umožňuje přidat snímku výrazné zbarvení nebo jej naopak převést na černobílý.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát je vybaven standardním USB konektorem. Napájen je dvojicí AA baterií, na které pořídí cca 240 snímků.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
101,9 x 64,8 x 39,4 mm při 214 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Nikon Coolpix S30
2x AA baterie
kabel USB UC-E16
poutko na zápěstí
disk CD-ROM se software (ViewNX2)

Poradna k produktu

NIKON Coolpix S30 růžový

Přidat příspěvek
 • Růženka Š.
  Odpovědět

  Parametry

  Růženka Š. 16.04.2012 v 21:34:29

  Snímač je 1/3" a napájení je 2 x AA.

  • Jakub Škraban
   Odpovědět

   RE: Parametry

   Jakub Škraban 17.04.2012 v 17:17:49

   Dobrý den,děkuji za upozornění na drobné nedostatky v textu. Již byly napraveny.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace