NIKON COOLPIX S9400 černý
NIKON COOLPIX S9400 černýNIKON COOLPIX S9400 černýNIKON COOLPIX S9400 černý

NIKON COOLPIX S9400 černý

Nikon
Kód produktu: 4013649

Nikon Coolpix S9400. Senzačně výkonný, stylově rafinovaný. Mezi přednosti fotoaparátu patří rychlost a vysoký výkon, díky kterým nepromešká jediný snímek. A co víc? Nikon Coolpix S9400 je vybaven praktickými režimy, které v maximální možné míře usnadňují samotný akt fotografování a tím dávají plné pole působnosti vaší kreativitě.
Více o produktu »

 • 18,1 Mpx CMOS snímač s technologií přímého osvětlení
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 18x optický zoom (25-450 mm)
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 18,1 Mpx CMOS snímač s technologií přímého osvětlení
 • obrazový procesor EXPEED C2
 • 18x optický zoom (25-450 mm)
 • 25 mm širokoúhlý objektiv
 • optická stabilizace obrazu (VR)
 • 3" OLED displej / rozlišení 614 tisíc bodů
 • videosekvence v Full HD kvalitě  (1080p) / stereo / formát iFrame / HDMI
 • funkce HDR, Panorama 360/180° a 3D foto
 • inteligentní portrétní systém (detekce tváře / kontrola mrknutí)
 • 19 motivových programů
 • rychlé AF zaostřování s 99 ostřícími poli
 • 7,5 snímků za vteřinu v sérii pěti (při sekvenční snímání)

Parametry

Popis produktu NIKON COOLPIX S9400 černý

 

Vzhled a ergonomie

30,7 mm tenké kovové tělo fotoaparátu, jehož vnější obal je zhotovený z odolného kovu, bezpečně skrývá ve svých útrobách světlocitlivou elektroniku a další potřebné prvky, bez nichž by fotoaparát nebyl fotoaparátem. Po zapnutí fotoaparátu dojde k vysunutí objektivu, který reaguje na sebemenší podnět ze strany fotografovaného objektu. Obraz přitom můžete v reálném čase sledovat na velkém 3,0" OLED displeji, jehož rozlišení (614 000 px) je dostatečně vysoké na to, aby jste rozpoznaly sebemenší detail. Technologie OLED znamená, že tento velký monitor nabízí vysoce kontrastní obraz s vynikající viditelností ve všech světelných podmínkách včetně přímého slunečního světla.

Snímač a objektiv

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 18 násobným zoomem (25-450mm ekv. 135, f/3,4-6,3, makro od 4 cm) dává snímky s přirozeným podáním barev a minimálním výskytem rušivých vad. Širokoúhlé 25 mm ohnisko zabírá zorný úhel, jehož prostřednictvím se ani v stísněných prostorách nebudete cítit omezeni. Pro dosažení ostrých snímků postrádajících barevné vady a rušivé odlesky, jsou v optické soustavě zahrnuty speciální členy.

Na plochu 18Mpx (1/2,3") CMOS snímače dopadají skrze objektiv světelné paprsky, jež jsou nositeli informací (tyto paprsky jsou následně pečlivě zpracovány obrazovým procesorem do podoby elektronických dat). Technologie přímého osvětlení poskytuje díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů společně s obvodem pro zpracování obrazu EXPEED brilantní snímky za každého osvětlení. Citlivost senzoru je možné navýšit z původní hodnoty 125 ISO až na 3200 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají na SD/SDHC/SDXC paměťové karty, případně do interní paměti o celkové kapacitě 23 MB.

Optická stabilizace poskytuje ostrý obraz při komponování záběru na displeji i výsledných fotografií. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

Expoziční režimy

Nikon Coolpix S9400 je vybaven mnoha praktickými režimy, které v maximální možné míře usnadňují samotný akt fotografování a tím dávají plné pole působnosti vaší kreativitě. Mezi tyto režimy patří mimo jiné automatická volba motivových programů (v nabídce jich je 19), sportovní motivový program sériového snímání (až 5 snímků v rychlosti 7,5 sn./sec.), makro režim (od 4 cm) a specifický systém inteligentního portrétu vytvářející perfektní portréty. Samospoušť detekující úsměv pořídí snímek, když se vybraný objekt usměje. Kontrola mrknutí vás upozorní, pokud měl někdo zavřené oči. Pokročilý autofokus s detekce tváře včetně redukce efektu červených očí ve fotoaparátu Nikon Coolpix S9400 umožňuje rychlé detekování a zaostření na až 12 tváří v kompozici a koriguje nesprávné zbarvení očí v důsledku použití blesku při expozici.

Další funkce

Nikon Coolpix S9400 disponuje Full HD rozlišením (1920 x 1080 pix při 30 fps) záznamu, jenž do nejmenších podrobností zaznamená živý ruch ulice odvíjející se před vámi. Příjemným faktem je stereofonní záznam zvuku. Program Protisvětlo (HDR) umožňuje dosáhnout optimálně exponovaného snímku s prokreslením stinných i světelných partií obrazu. Program Panorama slučuje vícero dílčích snímků v jeden výsledný, který může zabírat až 360°.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát disponuje kromě USB slotu i HDMI konektor. Dle přísných norem CIPA je možné pořídit až 230 snímků na jedno nabití akumulátoru EN-EL12.

Stránky výrobce (CZ)
Stránky výrobce (ENG)

Rozměry a hmotnost:
110,1 x 60,3 x 30,7 mm při 205 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
Nikon Coolpix S9400
akumulátor Li-ion EN-EL12
nabíječka EH-69P
kabel USB UC-E6
kabel AV EG-CP16
poutko na zápěstí
disk CD-ROM se software (ViewNX2)

Poradna k produktu

NIKON COOLPIX S9400 černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací