NIKON D3500 + 18-140 mm
3 sety Doprava zdarma Servisní knížka
NIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmNIKON D3500 + 18-140 mmYouTube video - NIKON D3500

NIKON D3500 + 18-140 mm

Nikon
*****
5 5 (5 recenzí) | Kód produktu: 4015557

Nikon D3500 bude velmi často kupována jako první zrcadlovka a tomu je přizpůsobeno tělo, ovládání, funkce i výkon DSLR, tak aby vše bylo v dokonalé harmonii. Důležitou funkcí je sdílení pořízených fotografií, videí přes stále vylepšovanou aplikaci SnapBridge, kterou známe z předchozího modelu, i kompaktů Nikon.
Více o produktu »

 • inovovaný snímač s 24,2 Mpx o velikosti APS-C
 • citlivost ISO 100–25 600
 • výjimečná rychlost (až 5 sn./s), přesnost a ovladatelnost díky perfektnímu systému automatického zaostřování (AF) a jasnému optickému hledáčku
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

NIKON 18-140 mm f/3,5–5,6G ED VR

***** (1)

NIKON 18-140 mm f/3,5–5,6G ED VR

NIKON 18-140 mm f/3,5–5,6G ED VR Nikon AF-S DX NIKKOR 18–140 mm f/3,5–5,6G ED VR objektiv formátu DX s velkým rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv, s kompaktní konstrukcí a účinnou...

14 990,-

Základní popis

 • inovovaný snímač s 24,2 Mpx o velikosti APS-C
 • citlivost ISO 100–25 600
 • výjimečná rychlost (až 5 sn./s), přesnost a ovladatelnost díky perfektnímu systému automatického zaostřování (AF) a jasnému optickému hledáčku
 • funkce D-Movie - zaznamenává plynulou stopáž Full HD videosekvencí snímací frekvencí až 50p/60p
 • velmi dlouhá výdrž baterie s až 1200 snímky na jedno nabití
 • režim průvodce - způsob, jak přizpůsobit nastavení fotoaparátu pro získání vynikajících snímků a videosekvencí
 • kompatibilita s kompletní nabídkou objektivů NIKKOR formátu DX a snadno použitelných blesků Nikon Speedlight
100%
*****

hodnotilo 5 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu NIKON D3500 + 18-140 mm

Vzhled a ergonomie

Nikon D3500 3,0" LCD monitor umožňuje díky širokému pozorovacímu úhlu a vysokému rozlišení s 921 000 pixely vytvářet přesné kompozice snímků (zobrazením cca 100 % obrazového pole), provádět kontrolu pořízených snímků a snadno aplikovat speciální efekty.
Optický hledáček, s 95% zobrazením, usnadňuje zachycení perfektně načasovaných snímků, a to i při fotografování rychle se pohybujících objektů ve velkých vzdálenostech.
Kompaktní rozměry (124 × 97 × 70 mm) a nízká hmotnost (415g - včetně baterie a paměťové karty) fotoaparátu zůstávají na téměř stejných hodnotách jako u předchůdce D3400. Prohloubený byl grip fotoaparátu umožňující, bez ohledu na kompaktní rozměry přístroje, držet fotoaparát dostatečně stabilně na to, aby bylo možné získat brilantní snímky důležitých okamžiků na libovolném místě.
Objektivy NIKKOR formátu DX jsou konstruované pro maximální využití vysokého rozlišení současnýcch DSLR fotoaparátů Nikon. Výsledkem jsou snímky a videosekvence s živými barvami, pozoruhodným kontrastem a ostrými detaily.

 • Oproti předchůdci D3400 vylepšená ergonomie inspirovaná DSLR Nikon vyšších řad – hlubší grip a jinak rozložená tlačítka na zadní straně fotoaparátu.

Proslavená ergonomie výrobků Nikon zaručuje snadnou dostupnost klíčových ovládacích prvků. Díky optickému hledáčku fotoaparátu je tvorba kompozice snímků mnohem příjemnější než při fotografování chytrým telefonem nebo kompaktním fotoaparátem. Obraz v hledáčku není narušován dopadajícím slunečním světlem ani jinými rušivými prvky, takže se můžete soustředit na fotografovaný objekt. Fotografování s využitím hledáčku rovněž znamená, že získáte stabilní držení fotoaparátu a dosáhnete stabilnějších snímků, zejména při fotografování vzdálených objektů dlouhým teleobjektivem.

Snímač a obrazový procesor

Nikon D3500 Výkonný 24,2Mpx CMOS (23,5 mm × 15,6 mm) snímač bez optického antialiasingového filtru (OLPF), díky čemuž můžete maximálně využívat vysoké rozlišení snímače pro ostré zachycení i těch nejjemnějších struktur a získání snímků s neuvěřitelně ostrými detaily.
Procesor EXPEED 4 Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí rychlé zpracování dat a je vybaven pokročilými technologiemi redukce šumu, takže získáte výjimečně brilantní snímky s věrnými barvami při libovolném osvětlení. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG a NEF (RAW) ukládají na paměťovou kartu typu SD/SDHC/SDXC.

Řezavě ostrý 11bodový AF systém fotoaparátu D3500 udržuje, bez ohledu na rychlost nebo nerovnoměrnost pohybu fotografovaného objektu, vše správně zaostřené. Zcela přesné 11 bodové automatické zaostřování s křížovým snímačem uprostřed obrazového pole rychle zaostří každý objekt a udrží jej zaostřený i v případě, že se nachází mimo střed obrazu nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.

Expoziční režimy a ovládání

Nikon D3500 To, co je na fotoaparátu Nikon D3500 výtečné je propojení nejmodernějších technologií a lidského potenciálu, což může vést ke vzniku naprosto jedinečných výsledků. Nikon D3500 disponuje širokou škálou scénických režimů, které, ač neskýtají prostor pro vlastní manuální zásah, dávají v rámci svých možností optimální výsledky. Zajímavým režimem je Průvodce, který pomocí návodných obrázků a jasných pokynů ukáže, jak pořídit vynikající snímky pomocí několika jednoduchých kroků. Tyto režimy potěší především začínající a občasné fotografy.
Pro ty pokročilé z nás jsou připraveny režimy manuální a poloautomatické, jež umožní zvolit libovolné expoziční hodnoty. Počínaje programovou automatikou (P), přes režim priority času závěrky (S) – v rozsahu 1/4 000 až 30 sec. a moment „B“, pracovní clony (A) – rozmezí clon je v závislosti na použitém objektivu, až po plně manuální nastavení obou hodnot (M). Kompenzace expozice se pohybuje v rozmezí +/- 5EV stupňů s kroky po 1/3EV. Synchronizační čas blesku je 1/200 sec. a kompenzace záblesku je možné nastavit od -3 do +1EV po 1/3EV. Mezi funkce, jež mohou využít jak začínající, tak i pokročilí autoři, patří vyhledání a zaostření na lidskou tvář při LiveView režimu a D-lighting rozšiřující dynamický rozsah, díky němuž lze získat informace ve světlech i ve stínu.

Zabudované efekty a předvolby picture control

NIKON D3500Fotoaparát D3500 je dobře vybavený na to, aby vás podpořil v tvůrčí činnosti. Deset různých efektů vestavěných ve fotoaparátu umožňuje snadno pořizovat snímky s dotykem tvůrčího ducha. Stačí jen vybrat požadovaný efekt a aplikovat jej ještě před expozicí. Menu retušování fotoaparátu poskytuje maximální svobodu s efekty dodávajícími atmosféru již pořízeným snímkům. A mezi pokročilejšími možnostmi jsou k dispozici předvolby Picture Control, pomocí kterých jemně doladíte nastavení, jako je kontrast a sytost barev, pro získání snímků s požadovaným vzhledem přímo ve fotoaparátu. Pořízené snímky můžete přímo na místě rovněž oříznout jednoduchým stisknutím tlačítka „i“ během použití funkce zvětšení výřezu snímku. A propojitelnost fotoaparátu pomocí funkce SnapBridge umožňuje využívat výhod chytrých telefonů nebo tabletů pro pokračování v tvůrčím procesu. S bezproblémovou synchronizací fotoaparátu můžete snáze než doposud kontrolovat svou tvorbu na chytrém zařízení nebo upravovat snímky dále ve své oblíbené aplikaci.

Vybraná specifikace

 • Nikon D3500 upravená ergonomie
 • funkce ořezu hned při prohlížení ve fotoaparátu
 • v sérii je možné pořídit až 16 RAW snímků za sebou, přes 50 snímků v JPG
 • průvodce fotoaparátem s průvodcem natáčení
 • synchronizace času a polohy pomocí SnapBridge - pro snímky se správným místním časem a přesnou polohou pořízení
 • jednodušší aktualizace firmwaru - upozornění přes aplikaci SnapBridge
 • facezoom – rozpoznání tváře a přeskakování z tváře na tvář jako kontrola u skupinových snímků, jestli někdo nemrká
 • vylepšené ostření přes live view (fotografování přes náhled na displeji)

Další funkce

D3500 je stejně jako předchůdce vybavena funkcí D-Movie a průběžným AF zaostřováním. Nepřetržité zaostřování (AF-F) a sledování objektu zachovává zaostření při snímání pohyblivých objektů. Zaostřování s detekcí tváří je ideální pro filmování událostí, u kterých chcete ponechat zaostření na tváře osob na fotoaparátu. Nikon D3500 umožňuje záznam videa v Full HD kvalitě (1080p) při 50/60p.

Synchronizace a pohodlné sdílení dat

Nikon D3500 Novinkou je okamžité sdílení pomocí trvalého propojení D3500 a chytrého mobilu, tabletu. K tomu slouží funkce SnapBridge, která se poprvuje objevuje v kategorii DSLR. Propojení fotoaparátu s chytrým zařízením je snadné. Jakmile je jednou provedeno, zůstává vždy aktivní. Fotoaparát je schopen synchronizovat snímky s chytrým zařízením během fotografování bez ohledu na to, kde se nacházíte, a bez nutnosti pokaždé znovu navazovat spojení. Nemusíte mít obavy z vybíjení baterie fotoaparátu a můžete pokračovat v používání chytrého zařízení bez přerušení. Funkce SnapBridge pracuje na pozadí a provádí přenos snímků. Stačí jen uchopit chytré zařízení a vaše snímky již jsou zde: snímky synchronizované během fotografování jsou automaticky převzorkovány na menší velikost pro snadné prohlížení a rychlý přenos na sociální média. Fotoaparát je schopen synchronizovat snímky s chytrým zařízením i v době, kdy se nachází v režimu spánku. Zobrazovací výkon fotoaparátu D3500 vám umožní vytvářet obsah, kterého se vaši příznivci nebudou moci nabažit. Funkce SnapBridge umožňuje tento obsah sdílet v libovolném okamžiku.

Kompatibilita

Velkou výhodou D3500 oproti běžným kompaktům, ze kterých bude část fotografů přecházet, je v nesrovnatelně kvalitnějších fotografiích a videích oproti kompaktním fotoaparátům, či mobilním telefonům. Předností DSLR je i jejich ergonomie, která zajistí jak pohodlné držení přístroje, tak stabilní fotografie. Větší tělo aparátu umožnuje i řadu rozšíření přes komunikační sáňky - blesk, video světla apod.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

K fotoaparátu D3500 lze kromě standardního micro USB, HDMI (typ C). Bezdrátové rozhraní zastupuje Bluetooth 4.1 s viditelností na zhruba 10 metrů a možností bezdrátově přenášet 2MPx snímky do telefonu ihned po vyfocení. Fotoaparát je napájen Li-Ion akumulátorem EN-EL14a. Velmi dlouhá výdrž baterie přechůdce D3400 byla dále zvýšena o cca 30% až na až 1550 snímků na jedno nabití. 

Obsah Balení

 • Tělo Nikon D3500
 • Popruh AN-DC3
 • Krytka těla BF-1B
 • Baterie EN-EL14a
 • Nabíječka baterií MH-24
 • Očnice DK-25

Parametry produktu

Stabilizace obrazuzáleží na objektivu
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0"
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetNikon F
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 60p
Napájeníen-el14a
Vlastnosti tělavestavěný blesk | živý náhled | připojení gripu | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)11 (1)
Rozhranísystémový blesk | HDMI
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu5
Časosběrne
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F
Recenze Dárek Doprava zdarma záruka 5 LET
 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Macro 1:2
4 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX

NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX

NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX
Recenze Doprava zdarma testcentrum
 • Pevné ohnisko 35 mm (52 mm ekv. ke kinofilmu-full frame)
 • Vysoká světelnost f/1,8 (min. clona f/22)
 • Ostrá kresba, asférický člen pro minimum aberace
4 790,-
Skladem > 5 ks
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F
Recenze Dárek Doprava zdarma záruka 5 LET
 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Tříosá optická stabilizace VC (Vibration Compensation)
11 590,-
Skladem 4 - 5 ks
SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F

SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F

*****
(1 recenze)
SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F
Recenze Sleva Doprava zdarma

Původní cena

11 190,-
 • ohnisková vzdálenost 14 mm
 • světelnost f/2,8
 • optická soustava objektivu 14 členů v 10 skupinách včetně dvou ED členů.
7 490,-
Skladem > 5 ks
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400

*****
(1 recenze)
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400
 • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Nikon D3300
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
690,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma

Sleva 10 % zadejte

kraj10
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma

Sleva 10 % zadejte

kraj10
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné objektivy, blesk a příslušenství, tablet velikosti iPad mini
 • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
 • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
2 590,-
Skladem 4 - 5 ks
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon
Doprava zdarma
 • Kruhový LED blesk
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
 • Řízení blesku TTL i manuální
4 490,-
Skladem 4 - 5 ks
COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
Doprava zdarma
 • rádiová frekvence: 2,4 GHz
 • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
 • anténa: vestavěná PCB anténa
1 390,-
Poslední kus
VELBON EX-888 - stativ

VELBON EX-888 - stativ

*****
(2 recenze)
VELBON EX-888 - stativ
Doprava zdarma
 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
1 190,-
Skladem 2 - 3 ks
VELBON EX-330Q - stativ

VELBON EX-330Q - stativ

*****
(1 recenze)
VELBON EX-330Q - stativ
 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
 • dokonalá pevnost a stabilita
990,-
Skladem 2 - 3 ks
VELBON Videomate 538 - stativ

VELBON Videomate 538 - stativ

VELBON Videomate 538 - stativ
Doprava zdarma
 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 16GB ULTRA

SANDISK SDHC 16GB ULTRA

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
170,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
280,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

*****
(1 recenze)
NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14
Doprava zdarma

Kvalitní a originální nabíječka vhodná pro dobíjení baterií typu EN-EL14

1 690,-
Skladem 2 - 3 ks
AVACOM Nikon EN-EL14

AVACOM Nikon EN-EL14

*****
(1 recenze)
AVACOM Nikon EN-EL14
 • Kapacita: 950mAh
 • Napětí: 7,4V
 • Kompatibilita např.: Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D5100, Nikon D5200
890,-
Skladem > 5 ks
NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

NIKON EN-EL14a pro D5300/Df
Doprava zdarma

Nikon EN-EL14a je originální dobíjecí baterie o kapacitě 1230 mAh pro digitální fotoaparáty Nikon D5300 a Df.

1 690,-
Skladem > 5 ks
JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj

JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj

JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj
Doprava zdarma

záruka

3 roky
 • Externí bateriový zdroj pro vybrané Nikon zrcadlovky
 • Použití s fotoaparáty, které používají baterie EN-EL14 (Coolpix P7000, P7100, P7700, P7800, Df, D3100, D3200, D3300, D5100, D5200, D5300)
 • Má kapacitu 5600mAh - nabíjíte pomocí vysoko ampérového USB konektoru
1 990,-
Poslední kus
Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

1 790,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(5 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

790,-
Skladem 2 - 3 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
09.12.2019 19:59:38

 • rychlost ostření,uložení snímku
 • intuitivní ovládání
 • zatím žádné
avatar
100%*****
11.11.2018 12:15:17

Zrcadlovka za nízkou cenu, ale s kvalitním objektivem (součást dodávky) naprosto skvělé fotky. Kdo netrvá na elektronických komunikačních vymoženostech, bude maximálně spokojen. Za rozumné peníze skvělý optický výsledek.

   avatar
   100%*****
   02.09.2018 11:08:01

   intuitivní ovládání, český manuál, kvalita fotek vynikající;

     avatar
     100%*****
     03.08.2018 11:57:34

     Cena dalších objektivů

       avatar
       100%*****
       23.07.2018 11:08:05

       • snadná ovladatelnost
       • inteligentní a přehledný návod
       • intuitivní ovládání
        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Příslušenství k produktu NIKON D3500 + 18-140 mm

        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F

        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F

        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon F
        Recenze Dárek Doprava zdarma záruka 5 LET
        • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
        • 4,2x optický zoom
        • Macro 1:2
        4 990,-
        Skladem > 5 ks
        NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX

        NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX

        NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX
        Recenze Doprava zdarma testcentrum
        • Pevné ohnisko 35 mm (52 mm ekv. ke kinofilmu-full frame)
        • Vysoká světelnost f/1,8 (min. clona f/22)
        • Ostrá kresba, asférický člen pro minimum aberace
        4 790,-
        Skladem > 5 ks
        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F

        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F

        TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon F
        Recenze Dárek Doprava zdarma záruka 5 LET
        • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
        • 4,2x optický zoom
        • Tříosá optická stabilizace VC (Vibration Compensation)
        11 590,-
        Skladem 4 - 5 ks
        SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F

        SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F

        *****
        (1 recenze)
        SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon F
        Recenze Sleva Doprava zdarma

        Původní cena

        11 190,-
        • ohnisková vzdálenost 14 mm
        • světelnost f/2,8
        • optická soustava objektivu 14 členů v 10 skupinách včetně dvou ED členů.
        7 490,-
        Skladem > 5 ks
        EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400

        EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400

        *****
        (1 recenze)
        EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D3300/3400
        • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Nikon D3300
        • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
        • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
        690,-
        Skladem 2 - 3 ks
        LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
        Doprava zdarma

        Sleva 10 % zadejte

        kraj10
        • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
        • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
        • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
        3 990,-
        Skladem 2 - 3 ks
        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
        Doprava zdarma

        Sleva 10 % zadejte

        kraj10
        • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
        • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
        • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
        2 990,-
        Skladem 2 - 3 ks
        TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

        TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

        TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
        Doprava zdarma
        • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné objektivy, blesk a příslušenství, tablet velikosti iPad mini
        • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
        • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
        2 590,-
        Skladem 4 - 5 ks
        DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon

        DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon

        DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon
        Doprava zdarma
        • Kruhový LED blesk
        • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
        • Řízení blesku TTL i manuální
        4 490,-
        Skladem 4 - 5 ks
        COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

        COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

        COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1
        Doprava zdarma
        • rádiová frekvence: 2,4 GHz
        • typ signálu: klíčování frekvenčním posuvem (FSK)
        • anténa: vestavěná PCB anténa
        1 390,-
        Poslední kus
        VELBON EX-888 - stativ

        VELBON EX-888 - stativ

        *****
        (2 recenze)
        VELBON EX-888 - stativ
        Doprava zdarma
        • hliníkové nohy
        • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
        • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
        1 190,-
        Skladem 2 - 3 ks
        VELBON EX-330Q - stativ

        VELBON EX-330Q - stativ

        *****
        (1 recenze)
        VELBON EX-330Q - stativ
        • hliníkové nohy
        • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
        • dokonalá pevnost a stabilita
        990,-
        Skladem 2 - 3 ks
        VELBON Videomate 538 - stativ

        VELBON Videomate 538 - stativ

        VELBON Videomate 538 - stativ
        Doprava zdarma
        • hliníkové nohy
        • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
        • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
        1 890,-
        Skladem 2 - 3 ks
        SANDISK SDHC 16GB ULTRA

        SANDISK SDHC 16GB ULTRA

        *****
        (6 recenzí)
        SANDISK SDHC 16GB ULTRA
        Sleva
        • základní řada karet od Sandisku
        • klasické rozměry SD
        • rychlost čtení až 80 MB/s
        170,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDHC 32GB ULTRA

        SANDISK SDHC 32GB ULTRA

        *****
        (5 recenzí)
        SANDISK SDHC 32GB ULTRA
        • základní řada karet od Sandisku
        • klasické rozměry SD
        • rychlost čtení až 80 MB/s
        280,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDHC 32GB EXTREME

        SANDISK SDHC 32GB EXTREME

        SANDISK SDHC 32GB EXTREME
        Sleva
        • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
        • klasické rozměry SD
        • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
        350,-
        Skladem > 5 ks
        NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

        NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

        *****
        (1 recenze)
        NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14
        Doprava zdarma

        Kvalitní a originální nabíječka vhodná pro dobíjení baterií typu EN-EL14

        1 690,-
        Skladem 2 - 3 ks
        AVACOM Nikon EN-EL14

        AVACOM Nikon EN-EL14

        *****
        (1 recenze)
        AVACOM Nikon EN-EL14
        • Kapacita: 950mAh
        • Napětí: 7,4V
        • Kompatibilita např.: Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D5100, Nikon D5200
        890,-
        Skladem > 5 ks
        NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

        NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

        NIKON EN-EL14a pro D5300/Df
        Doprava zdarma

        Nikon EN-EL14a je originální dobíjecí baterie o kapacitě 1230 mAh pro digitální fotoaparáty Nikon D5300 a Df.

        1 690,-
        Skladem > 5 ks
        JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj

        JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj

        JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj
        Doprava zdarma

        záruka

        3 roky
        • Externí bateriový zdroj pro vybrané Nikon zrcadlovky
        • Použití s fotoaparáty, které používají baterie EN-EL14 (Coolpix P7000, P7100, P7700, P7800, Df, D3100, D3200, D3300, D5100, D5200, D5300)
        • Má kapacitu 5600mAh - nabíjíte pomocí vysoko ampérového USB konektoru
        1 990,-
        Poslední kus
        Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

        Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

        Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

        Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

        1 790,-
        > 3 volných míst
        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

        5 890,-
        > 3 volných míst
        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

        6 890,-
        > 3 volných míst
        Večerní FotoŠkola - Pokročilí

        Večerní FotoŠkola - Pokročilí

        Večerní FotoŠkola - Pokročilí

        Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

        7 390,-
        Bez termínu
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        HAMA šňůrka na krytku 5899

        *****
        (5 recenzí)
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

        120,-
        Skladem > 5 ks
        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
        Sleva
        • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
        • životnost pera je cca 500 použití
        • velmi jednoduché použití
        249,-
        Skladem > 5 ks
        HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

        HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

        *****
        (6 recenzí)
        HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

        Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

        790,-
        Skladem 2 - 3 ks
        B+W Utěrka Photo - clear

        B+W Utěrka Photo - clear

        *****
        (2 recenze)
        B+W Utěrka Photo - clear

        Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

        405,-
        Skladem > 5 ks
        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Alternativy k produktu

        Poradna k produktu

        NIKON D3500 + 18-140 mm

        Přidat příspěvek
        • Jarek Nemec
         Odpovědět

         Canon vs Nikon

         Jarek Nemec 31.01.2020 23:00:23
         Dobrý den, dcera si nezvykla na bezrcadlovku. Z důvodů velikosti a váhy znovu premýšlí o zrcadlovce. Doporučili byste Nikon 3500d nebo Canon 250d ve stejném setu? Případně cokoli jiného ... má jít hlavně o praktičtější foťák na cesty.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Canon vs Nikon

          Jakub Valdivia 03.02.2020 13:42:38
          Dobrý den, model Canon 250D je novější a lépe vybavená zrcadlovka se snadnou obsluhou. Z uvedeného výběru tedy doporučím tento model.
        • Bučková Gabriela
         Odpovědět

         Pametova karta

         Bučková Gabriela 24.12.2019 19:14:42
         Dobry den,
         k fotaku Nikon D3500 jsme zakoupili kartu Kingston 128GB SDXC a fotak pise, ze ji nelze pouzit
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Pametova karta

          Jakub Valdivia 25.12.2019 10:44:24
          Dobrý den, fotoaparát Nikon D3500 podporuje paměťové karty o velikosti 128 GB, pravděpodobně bude vadná karta.
        • Jiří L.
         Odpovědět

         NIKON D3500 + 18-55 mm

         Jiří L. 07.04.2019 21:21:07
         Prosím o doplnění poměru stran obrazu.
         Na příklad 3:2?
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:NIKON D3500 + 18-55 mm

          Jakub Valdivia 08.04.2019 13:33:40
          Dobrý den, fotoaparát má standardně poměr stran 3:2.
        • Lukas M.
         Odpovědět

         Rozdil D3400 a D3500

         Lukas M. 13.11.2018 07:30:32
         Dobry den, je nejaky rozdil mezi Nikon D3400 a D3500? Dekuji.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Rozdil D3400 a D3500

          Jakub Valdivia 13.11.2018 10:56:54
          Dobrý den, model Nikon D3500 má novější snímač, větší výdrž baterie a menší váhu i rozměry.
        • Ondřej B.
         Odpovědět

         Bluetooth

         Ondřej B. 19.09.2018 19:56:32
         Dobrý den,
         Je možné přes bluetooth přenášet snímky v plném rozlišení a dálkově foťák ovládat? U předchozího modelu to možné nebylo. Také bych se rád zeptal, zda má tento fotoaparát WiFi. Vy ji sice neuvádíte, na jiných zdrojích se ale člověk dočte, že je touto funkcí vybaven.
         Děkuji
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Bluetooth

          Jakub Valdivia 20.09.2018 08:17:31
          Dobrý den, model Nikon D3500 nemá wi-fi, vše obstarává bluetooth připojení přes aplikaci Snapbridge. Ovládat fotoaparát nelze a posílají se fotografie ve zmenšeném rozlišení.
        • Tomáš
         Odpovědět

         Nikon d3500

         Tomáš 02.09.2018 08:39:05
         Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je lepší set nikon d3500 18-140 nebo nikon d3500 18-55 a 70-300.Na focení krajiny, zvířat a rodiny.Děkuji za odpověď Tomáš.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Nikon d3500

          Jakub Valdivia 02.09.2018 11:00:47
          Dobrý den, objektiv 18-140 mm nabídne rozumný a univerzální rozsah, navíc vám stačí menší brašna a nosíte sebou jeden objektiv. Varianta dvou objektivů v setu nabídne větší rozsah, pokryje skvěle všechny požadavky, ale musíte sebou oba objektivy nosit.
        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Servisní knížka plná výhod
        • 4 servisní prohlídky
        • základní kurz ovládání zrcadlovky
        • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

        Kompletní informace »

        Čekejte prosím...

        Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

        Rozumím