NIKON D5500 tělo červený

Kód produktu: 4014896

Lehká a výkonná DSLR zrcadlovka Nikon D5500 s výjimečně dobrou přenosností a osvědčeným dotykovým ovládáním pozdvihne vaše fotografie na vyšší úroveň. Nikon D5500 s přehledem zvládá rychlé pohyby i náročné světelné podmínky a pořízené snímky budou i při tisku na velký formát brilantním odrazem vašeho vidění světa. Wi-Fi konektivita umožňuje snadné sdílení dat prostřednictvím chytrých zařízení.
Více o produktu »

 • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–25 600 ISO

Dostupné varianty:

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
18 990 ,- 15 694 ,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

NIKON D5500 tělo červený

NIKON D5500 tělo červený

NIKON D5500 tělo červený Lehká a výkonná DSLR zrcadlovka Nikon D5500 s výjimečně dobrou přenosností a osvědčeným dotykovým ovládáním pozdvihne vaše fotografie na vyšší úroveň. Nikon D5500 s přehledem zvládá rychlé pohyby i...

18 990 ,-

Základní popis

 • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–25 600 ISO
 • Výklopný a otočný 3,2" LCD monitor s rozlišením 1 037 000 bodů
 • LiveView režim s automatickou volbou motivových programů
 • 39 zaostřovacích polí (9 křížových)
 • 2016 bodový RGB snímač pro měření expozice
 • Možnost připojení stereofonního mikrofonu Nikon ME-1
 • Full HD video (1920×1080 60p, 50p, 30p, 25p, 24p)
 • HDR pro dosažení dokonalých fotografií
 • Duální systém redukce nečistot udržuje prach mimo obrazový snímač
 • IR přijímač na přední i zadní straně
 • 5 snímků za vteřinu při kontinuální snímání
 • Wi-Fi konektivita
Specifikace od výrobce

Videoprezentace

Popis produktu NIKON D5500 tělo červený

Nikon D5500 získal prestižní ocenění TIPA:

„Nejlepší DSLR zrcadlovka pro začátečníky“

 


Vzhled a ergonomie

Kompaktní provedení
Výjimečně snadno přenosný fotoaparát D5500 bude vaší volbou častěji než byste očekávali. Tato digitální jednooká zrcadlovka obsahuje lehkou a současně robustní monolitickou konstrukci těla a je tak perfektním fotografickým partnerem pro každou příležitost.

Perfektní grip
Uchopte prsty hluboký grip fotoaparátu a již nikdy nebudete chtít tento přístroj položit. V kombinaci se štíhlým a lehkým tělem získáváte ve fotoaparátu D5500 maximum komfortu.

Dotykové ovládání
Dotykové ovládání s vynikající odezvou umožňuje pracovat s přístrojem D5500 stejně intuitivně jako s libovolným chytrým zařízením. Jednoduchým klepnutím na monitor lze zaostřit a exponovat nebo upravovat nastavení, jako je clona, citlivost ISO a čas závěrky. Rychlým pohybem prstu po monitoru můžete procházet snímky nebo můžete sevřením a rozevřením prstů během přehrávání zvětšovat a zmenšovat snímky.

3,2" LCD monitor
Rozměrný 8,1 cm (3,2“) výklopný a otočný monitor LCD nabízí široký pozorovací úhel, 1 037 000 pixelů a vysoké rozlišení. Monitor umožňuje vytvářet přesné kompozice snímků, provádět kontrolu pořízených snímků, aplikovat speciální efekty a pozorovat brilantní obraz při použití venku i uvnitř. Monitor s vysokým rozlišením zobrazí každý detail vašich snímků a videosekvencí během snímání z různých působivých perspektiv.

Optický hledáček
S pomocí optického hledáčku vidíte to, co fotoaparát, a můžete fotografovat za současné kontroly absolutně brilantního obrazu. Stačí jen přiložit oko k hledáčku a můžete sledovat objekty v reálném čase, bez jakéhokoli zpoždění nebo rušivých prvků. Pro dosažení ještě plynulejšího fotografického procesu zobrazuje fotoaparát D5500 právě pořízené snímky automaticky na monitoru LCD v okamžiku, kdy vzdálíte oko od hledáčku.

Snímač a obrazový procesor

24,2 Mpx CMOS
Obrazový snímač fotoaparátu D5500 se speciální konstrukcí bez optického antialiasingového filtru (OLPF) maximálně využívá vysoké rozlišení 24,2 milionu pixelů pro ostré zachycení i těch nejjemnějších struktur a získání snímků s neuvěřitelně ostrými detaily.

EXPEED 4
Systém zpracování obrazu umožňuje rychlé zpracování dat a zaručuje pořízení brilantních snímků za všech světelných podmínek. Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon je vybaven pokročilými technologiemi redukce šumu a umožňuje plynulý záznam videosekvencí.

Expoziční režimy a ovládání

Motivové programy
Nikon D5500 se chlubí 16 motivovými programy jako příklady uveďme nejpoužívanější Sporty, Pláž a Sníh. Staří jen vybrat program odpovídající fotografovanému motivu nebo snímacím podmínkám a fotoaparát automaticky optimalizuje nastavení času závěrky, citlivosti ISO a clony pro dosažení vynikajících výsledků. Získejte výrazné snímky a videosekvence za pomoci množství speciálních efektů. Zdůrazněte jednotlivé barvy jejich izolováním, využijte černobílý režim, prozkoumejte efekt starých snímků nebo nechte budovy na snímcích vypadat jako miniaturní modely. Náhled vybraného efektu lze zobrazit na fotoaparátu a upravit jeho intenzitu přímo během fotografování.

Vysoká citlivost
Pořizujte brilantní snímky a videosekvence i za nízké hladiny osvětlení. S rozsahem citlivostí ISO 100–25 600 získáte ostré a brilantní snímky častěji než kdykoli předtím.

AF zaostřování
Systém automatického zaostřování fotoaparátu D5500 s 39 zaostřovacími poli včetně devíti křížových snímačů uprostřed obrazu je výjimečně přesný. Pokročilé 3D sledování objektu zachovává správné zaostření i těch nejmenších objektů bez ohledu na to, jak nepředvídatelné mohou být jejich pohyby.

Kontinuální snímání
Sériové snímání frekvencí 5 obr./s umožňuje fotografovat každou akci rychlou snímací frekvencí pět obrázků za sekundu a zachytit letmé okamžiky nebo pomíjivé výrazy ve správném okamžiku.

Manuální ovládání
Pro ty pokročilé z nás jsou připraveny režimy manuální a poloautomatické, jež umožní zvolit libovolné expoziční hodnoty. Počínaje programovou automatikou (P), přes režim priority času závěrky (S) – v rozsahu 1/4 000 až 30 sec. a moment „B“, pracovní clony (A) – rozmezí clon je v závislosti na použitém objektivu, až po plně manuální nastavení obou hodnot (M). Kompenzace expozice se pohybuje v rozmezí +/- 5EV stupňů s kroky po 1/3 EV. Synchronizační čas blesku je 1/200 sec. a kompenzace záblesku je možné nastavit od -3 do +1EV po 1/3EV.

Další funkce

Brilantní video s čistým zvukem
Zaznamenávejte videosekvence, které nejen dobře vypadají, ale rovněž mají skvělý zvukový doprovod. Díky vestavěnému stereofonnímu mikrofonu fotoaparátu a kompatibilitě s externím stereofonním mikrofonem Nikon ME-1 je snadné pořídit videosekvence s brilantním a čistým zvukem. Mikrofon je vytvořen pro použití s DSLR fotoaparáty, s nimiž zaznamenává vysoce kvalitní stereofonní zvuk s potlačením hluku způsobeného automatickým zaostřováním objektivu. Dodává se včetně ochrany proti větru a měkkého pouzdra. Nikon D5500 disponuje přímým tlačítkem pro nahrávání videosekvencí D-Movie, které se nachází vpravo od tlačítka spouště. To usnadňuje stabilní držení fotoaparátu při přepínání mezi záznamem statických snímků a videosekvencí.

„Fotky, jak od profíka“
Rozsáhlé Menu retušování umožňuje upravovat a vylepšovat snímky a videosekvence přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí široké spektrum efektů a filtrů, mezi které patří funkce Korekce perspektivy, Změkčovací filtr a funkce Omalovánky transformující snímky v perokresby. Speciální efekty lze s úspěchem aplikovat na fotografie i videosekvence. Režim nabízí množství speciálních efektů včetně efektů Barevná skica, Efekt miniatury a Noční vidění, a efektu Selektivní barva, který umožňuje zvýraznit až tři vybrané barvy a převést ostatní barvy snímku na monochromatické.

Předvolby Picture control 2.0
Perfektně zprostředkují veškeré vaše tvůrčí vize. Předvolby Picture Control nabízejí snadnou kompletní kontrolu nad doostřením, kontrastem, jasem, barevným odstínem a sytostí barev při pořizování statických snímků a videosekvencí. K dispozici je sedm předvoleb: Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét, Krajina a Ploché; předvolba Ploché zachovává veškeré detaily a bohaté tonální informace a je tak ideální volbou, pokud plánujete retušování snímků po jejich pořízení.

Rozhraní a napájení

Propojte fotoaparát přímo s televizorem HDTV a užívejte si videosekvence a snímky ve špičkovém rozlišení. Přístroj je kompatibilní se standardem HDMI-CEC (ovládání spotřební elektroniky) a umožňuje tak ovládat přehrávání pomocí dálkového ovládání televizoru.

„600 snímků na baterku
Fotoaparát Nikon D5500 je napájen akumulátorem EN-EL14, jehož výdrž je cca 600 snímků na jedno nabití. O stavu baterii informuje grafický ukazatel.

Wi-Fi konektivita
Fotoaparát Nikon D5500 vybavený vestavěným Wi-Fi ® umožňuje nejen sdílení pořízených dat, ale také aktivaci spouště fotoaparátu. Fotoaparát je s kompatibilní s iPhone, iPad, iPod touch nebo s inteligentními zařízeními běžícími na operačním systému Android.

Rozšiřitelný systém
Rozšiřte své tvůrčí možnosti s využitím systémového příslušenství pro digitální jednooké zrcadlovky Nikon. Odhalte, jak může být snadná záblesková fotografie v kombinaci s přenosným bleskem Nikon, nebo dosáhněte maximální kvality zvukových záznamů s pomocí volitelného stereofonního mikrofonu ME-1. Bez ohledu na to, jaký fotografický žánr si zvolíte, vždy jsou k dispozici ty správné nástroje Nikon.

Poukázka na čištění snímače DSLR Nikon v ceně 2000 Kč zdarma

Tento poukaz se týká pouze DSLR zrcadlovek Nikon, které mají výměnné objektivy, po jejichž sejmutí je přímo přístupná závěrka a plocha snímače. Bezplatné čištění snímačeů DSLR zrcadlovke Nikon lze na základě této poukázky požádat pouze v autorizovaném servisu Nikon spol. s r.o. v České republice nebo partnerských střediscích. Aktuální seznam je zveřejněn na stránkách www.nikon.cz.

Obsah balení

Nikon D5500
Popruh AN-DC3
Krytka těla BF-1B
Gumová očnice DK-25
A/V kabel EG-CP16
Baterie EN-EL14a
Nabíječka baterií MH-24
Kabel USB UC-E23
 

Parametry produktu

Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC
LCD obrazovkavýklopná | 3,2"
Velikost snímače (snímačů)APS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetNikon
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 50p | 60p
NapájeníEN-EL14a
Vlastnosti tělavestavěný blesk | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)39 (9)
Scénické režimyHDR | ano
RozhraníWi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná | červená
Počet fotografií za vteřinu5
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

NIKON 12-24/4 G IF

 • DX objektiv s 2× zoomem 12–24 mm
 • Světelnost f/4
 • Asférické a ED členy
NIKON 12-24/4 G IF
Doprava zdarma
Poslední kus
35 190 ,- 29 083 ,- bez DPH

SIGMA 70-300 mm f/4-5,6 DG pro Nikon

 • DG objektivy jsou určeny pro filmové i digitální zrcadlovky
SIGMA 70-300 mm f/4-5,6 DG pro Nikon
Doprava zdarma
Poslední kus
4 690 ,- 3 876 ,- bez DPH

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • Konstrukce: 13 skupin, 15 členů
TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II pro Nikon

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Macro 1:2
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 140 AW černá - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem, příslušenství
LOWEPRO Nova 140 AW černá - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Zjistit dostupnost
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

 • pevná a mimořádně lehká konstrukce
 • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
 • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-700

Všestranný blesk Nikon Speedlight SB-700 disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné použití blesku jak s DX / FX, tak i s DSLR /...

NIKON blesk SB-700

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
7 890 ,- 6 521 ,- bez DPH

APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-N pro Nikon - 2,4GHz

 • Kontinuální spouštěcí frekvence - 8 snímků za sekundu
 • Trigmaster umožňuje bezdrátové ovládání vašich záblesků
 • Můžete efektivně využívat synchronizaci blesku 1/250 s, vysílací vzdálenost 120 metrů a 16 různých kanálů
APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-N pro Nikon - 2,4GHz
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-300

 • Snadno přenosný: ideální vybavení, které je praktické v okamžiku, kdy je třeba doplňkové osvětlení objektu a v případech tvůrčí práce se světlem. Kompatibilní s režimem i-TTL.
 • Kompatibilní: s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a fotoaparáty COOLPIX vybavenými sáňkami pro upevnění příslušenství.
 • Všestranné možnosti: směrné číslo 18 (m, ISO 100) umožňuje osvětlit vzdálené objekty i za nízké hladiny osvětlení.
NIKON blesk SB-300
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-500

 • Kompaktní blesk s i-TTL řízením záblesku
 • Směrné číslo 24 (m; ISO 100) při nastavení hlavy blesku na 24 mm (formát FX)
 • Vestavěné LED světlo s intenzitou 100 lx pokrývá široký obrazový úhel objektivu 24 mm
NIKON blesk SB-500
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
890 ,- 736 ,- bez DPH

SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

 • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

*****

Skladem > 5 ks
340 ,- 281 ,- bez DPH

SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

 • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

CANON EOS 700D tělo

 • 18 Mpx snímač CMOS
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC5
 • dotykový 3,0" LCD displej s variabilním úhlem natočení a s rozlišením 1 040K bodů
CANON EOS 700D tělo
Doprava zdarma 6 setů Servisní knížka Recenze

*****

Skladem 4 - 5 ks
14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč

 • 24,1Mpx snímač CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru
 • Systém zpracování obrazu EXPEED 3
 • Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600
NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

CANON EOS 70D tělo

 • 20.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 5+
 • 19 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Dual Pixel CMOS AF
CANON EOS 70D tělo
Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
21 990 ,- 18 174 ,- bez DPH

NIKON D5500 tělo černý

 • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–25 600 ISO
NIKON D5500 tělo černý
Doprava zdarma 5 setů Servisní knížka
18 990 ,- 15 694 ,- bez DPH

Příslušenství k produktu NIKON D5500 tělo červený

NIKON 12-24/4 G IF

 • DX objektiv s 2× zoomem 12–24 mm
 • Světelnost f/4
 • Asférické a ED členy
NIKON 12-24/4 G IF
Doprava zdarma
Poslední kus
35 190 ,- 29 083 ,- bez DPH

SIGMA 70-300 mm f/4-5,6 DG pro Nikon

 • DG objektivy jsou určeny pro filmové i digitální zrcadlovky
SIGMA 70-300 mm f/4-5,6 DG pro Nikon
Doprava zdarma
Poslední kus
4 690 ,- 3 876 ,- bez DPH

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • Konstrukce: 13 skupin, 15 členů
TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di II pro Nikon

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Macro 1:2
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 Di LD pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

NIKON 70-300/4.5-5.6 G AF-S VR IF-ED - získejte zpět 1350,-

 • Zoomový teleobjektiv 70–300 mm
 • Světelnost f/4,5–5,6
 • Manuální i automatické ostření
NIKON 70-300/4.5-5.6 G AF-S VR IF-ED - získejte zpět 1350,-

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem 4 - 5 ks
17 890 ,- 14 785 ,- bez DPH

NIKON 16-85/3,5-5,6 G AF-S DX ED VR

 • Zoom objektiv 16–85 mm pro DSLR DX formátu
 • Světelnost f/3,5–5,6
 • Stabilizátor VR II. s až 4× delšími expozičními časy
NIKON 16-85/3,5-5,6 G AF-S DX ED VR

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
20 490 ,- 16 934 ,- bez DPH

TAMRON 10-24 mm f/3,5-4,5 Di II SP LD Asph. pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 10–24 mm (15-36mm ekvivalent kinofilmu)
 • Světelnost objektivu: f/3,5–4,5
 • Nejkratší vzdálenost zaostření 24 cm
TAMRON 10-24 mm f/3,5-4,5 Di II SP LD Asph. pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Poslední kus
13 690 ,- 11 314 ,- bez DPH

SIGMA 10-20 mm f/3,5 EX DC HSM pro Nikon

 • Širokoúhlý objektiv 10–20 mm
 • Světelnost f/3,5
 • V optické soustavě (13/10) jsou zahrnuty 2× ELD, 1× SLD, 4× asférický člen
SIGMA 10-20 mm f/3,5 EX DC HSM pro Nikon

*****

Doprava zdarma Sleva Recenze
Skladem 2 - 3 ks
12 490 ,- 10 322 ,- bez DPH

NIKON 85/3,5 G ED VR AF-S DX Micro

 • Kompaktní a lehký makroobjektiv formátu DX s ohniskovou vzdáleností 85 mm (35 mm odpovídá cca 127,5 mm).
 • Reprodukční poměr 1:1 nabízí makrosnímky v životní velikosti.
 • Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,286 m.
NIKON 85/3,5 G ED VR AF-S DX Micro

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
15 590 ,- 12 884 ,- bez DPH

TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon

 • Ohnisková vzdálenost 70-300 mm
 • 4,2x optický zoom
 • Tříosá optická stabilizace VC (Vibration Compensation)
TAMRON 70-300 mm f/4-5,6 SP Di VC USD pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
10 990 ,- 9 083 ,- bez DPH

NIKON 55-300/4,5-5,6G ED VR AF-S DX

 • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 55–300 mm
 • 5,5× optický zoom
 • Systém VR II umožní prodloužení expozice až o 4 EV
NIKON 55-300/4,5-5,6G ED VR AF-S DX

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
10 790 ,- 8 917 ,- bez DPH

NIKON 24-120/4 G ED VR AF-S

 • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24-120 mm
 • Vysoce výkonný objektiv s 5× zoomem
 • Konstantní světelnost F4,0
NIKON 24-120/4 G ED VR AF-S
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
27 990 ,- 23 132 ,- bez DPH

SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon

 • ohnisková vzdálenost 14 mm
 • světelnost f/2,8
 • optická soustava objektivu 14 členů v 10 skupinách včetně dvou ED členů.
SAMYANG 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Poslední kus
11 490 ,- 9 496 ,- bez DPH

TAMRON 18-270 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Nikon

 • 5 let záruka
 • VC stabilizace obrazu
 • PZD motor
TAMRON 18-270 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Nikon

*****

Doprava zdarma Sleva Recenze
Skladem 2 - 3 ks
9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH

NIKON 50/1,8 G AF-S

 • 50mm základní objektiv formátu FX (ekvivalent 75mm objektivu při použití na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu Nikon DX).
 • Vysoká světelnost f/1,8.
 • Ideální pro nízké hladiny osvětlení a portréty s jemnou reprodukcí neostrých míst obrazu.
NIKON 50/1,8 G AF-S

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
6 290 ,- 5 198 ,- bez DPH

NIKON 40/2,8 G MICRO AF-S DX

 • Makroobjektiv formátu DX s ohniskovou vzdáleností 40 mm (ekvivalent u kinofilmu a formátu FX: 60 mm).
 • Vysoká světelnost f/2,8.
 • Měřítko zobrazení 1:1 pro makrosnímky v životní velikosti.
NIKON 40/2,8 G MICRO AF-S DX

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
8 590 ,- 7 099 ,- bez DPH

LOREO Lens in a Cap PC Tilt a Shift pro Nikon

Objektivy Loreo PC (Perspective Control) s horizontálním i vertikálním posunem optické osy umožňují napravení nedostatků způsobených při fotografování vysokých či...

LOREO Lens in a Cap PC Tilt a Shift pro Nikon
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 090 ,- 901 ,- bez DPH

NIKON 18-300/3,5–5,6 G AF-S ED VR - získejte zpět 2700,-

 • Všestranný objektiv formátu DX
 • Ohniskové vzdálenosti 18–300 mm
 • VR stabilizace obrazu
NIKON 18-300/3,5–5,6 G AF-S ED VR - získejte zpět 2700,-
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
30 690 ,- 25 364 ,- bez DPH

NIKON 70-200/4 G ED VR

 • Teleobjektiv se zoomem formátu FX o rozsahu ohniskových vzdáleností 70–200 mm (105–300 mm při použití na jednookých zrcadlovkách Nikon formátu DX)
 • Konstantní světelnost f/4 v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
 • Systém redukce vibrací (VR): minimalizuje chvění fotoaparátu a umožňuje fotografovat časy závěrky až o 5 EV delšími než obvykle
NIKON 70-200/4 G ED VR
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
42 490 ,- 35 116 ,- bez DPH

SIGMA 30 mm f/1,4 DC HSM Art pro Nikon

 • DC objektiv určený pro digitální zrcadlovky s APS-C snímačem
 • Hyper Sonic Motor
 • optická skladba: 9 čoček v 8 skupinách
SIGMA 30 mm f/1,4 DC HSM Art pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem 2 - 3 ks
12 390 ,- 10 240 ,- bez DPH

SIGMA 18-35 mm f/1,8 DC HSM Art pro Nikon

 • Ohniskové vzdálenosti 18–35 mm (27–52,5 mm, ekv. kinofilmu)
 • Šíře záběru 76,5°–44,2°
 • Světelnost objektivu f/1,8
SIGMA 18-35 mm f/1,8 DC HSM Art pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Zjistit dostupnost
19 490 ,- 16 107 ,- bez DPH

SAMYANG 8 mm f/3,5 UMC Fish-eye CS II pro Nikon DX

 • Ohnisková vzdálenost 8 mm
 • Zorný úhel 180° (diagonální)
 • Minimální clona f/3,5 (22)
SAMYANG 8 mm f/3,5 UMC Fish-eye CS II pro Nikon DX

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
8 590 ,- 7 099 ,- bez DPH

TOKINA 11-20 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF DX pro Nikon

 • Širokoúhlý objektiv DX formátu (APS-C DSLR)
 • Ohniskové vzdálenosti 11–20 mm
 • Světelnost f/2,8; max. clona f/22
TOKINA 11-20 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF DX pro Nikon

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem 2 - 3 ks
16 790 ,- 13 876 ,- bez DPH

SIGMA 24-35 mm f/2 DG HSM Art pro Nikon

 • Vysoká světelnost v celém rozsahu zoomu – f/2,0
 • Ohniskvé vzdálenosti 24–28–35 mm
 • Minimální vzdálenost zaostření 28 cm
SIGMA 24-35 mm f/2 DG HSM Art pro Nikon
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
26 490 ,- 21 893 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 140 AW černá - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem, příslušenství
LOWEPRO Nova 140 AW černá - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Zjistit dostupnost
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

 • pevná a mimořádně lehká konstrukce
 • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
 • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

NIKON CF-EU11 SYSTÉMOVÁ BRAŠNA PRO D-SLR

 • textilní brašna pro DSLR, CSC či ultrazoom
 • vnitřní rozměry (š. X H. H x D). 26 x 19 x 7 cm
NIKON CF-EU11 SYSTÉMOVÁ BRAŠNA PRO D-SLR
Doprava zdarma
Poslední kus
790 ,- 653 ,- bez DPH

LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

 • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
 • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
 • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
Doprava zdarma
Poslední kus
4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 Camouflage

 • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Nikon D5500
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 Camouflage
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
690 ,- 570 ,- bez DPH

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 žluté

 • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Nikon D5500
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 žluté
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
690 ,- 570 ,- bez DPH

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 černé

 • ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Nikon D5500
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D5500 černé

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

NIKON CF-EU10 SYSTÉMOVÁ BRAŠNA PRO D-SLR

 • rozměr [mm]: 250 × 190 × 110
 • kapacita: DSLR, dva středně velké objektivy, 10" tablet
 • oblíbená černo-modrá barevná kombinace
NIKON CF-EU10 SYSTÉMOVÁ BRAŠNA PRO D-SLR
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-700

Všestranný blesk Nikon Speedlight SB-700 disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné použití blesku jak s DX / FX, tak i s DSLR /...

NIKON blesk SB-700

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
7 890 ,- 6 521 ,- bez DPH

APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-N pro Nikon - 2,4GHz

 • Kontinuální spouštěcí frekvence - 8 snímků za sekundu
 • Trigmaster umožňuje bezdrátové ovládání vašich záblesků
 • Můžete efektivně využívat synchronizaci blesku 1/250 s, vysílací vzdálenost 120 metrů a 16 různých kanálů
APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-N pro Nikon - 2,4GHz
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-300

 • Snadno přenosný: ideální vybavení, které je praktické v okamžiku, kdy je třeba doplňkové osvětlení objektu a v případech tvůrčí práce se světlem. Kompatibilní s režimem i-TTL.
 • Kompatibilní: s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a fotoaparáty COOLPIX vybavenými sáňkami pro upevnění příslušenství.
 • Všestranné možnosti: směrné číslo 18 (m, ISO 100) umožňuje osvětlit vzdálené objekty i za nízké hladiny osvětlení.
NIKON blesk SB-300
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-500

 • Kompaktní blesk s i-TTL řízením záblesku
 • Směrné číslo 24 (m; ISO 100) při nastavení hlavy blesku na 24 mm (formát FX)
 • Vestavěné LED světlo s intenzitou 100 lx pokrývá široký obrazový úhel objektivu 24 mm
NIKON blesk SB-500
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon

 • Kruhový LED blesk
 • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Nikon
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

NISSIN Di700 Air pro Nikon

 • Systém Air
 • Směrné číslo 28 (ISO 100/35 mm), 54 (ISO 100/200 mm)
 • Bezdrátová TTL (E-TTL / E-TTL II pro Canon, i-TTL pro Nikon, ADI / P-TTL pro Sony)
NISSIN Di700 Air pro Nikon
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
5 390 ,- 4 455 ,- bez DPH

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
890 ,- 736 ,- bez DPH

SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

 • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

*****

Skladem > 5 ks
340 ,- 281 ,- bez DPH

SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

 • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

 • velmi rychlá paměťová karta typu SDHC
 • kapacita 32 GB
 • rychlostní třída Class 10/U3
LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem > 5 ks
550 ,- 455 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****

Skladem > 5 ks
20 ,- 17 ,- bez DPH

KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

Čistící měch ofukovací se štětečkem.

KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

*****

Poslední kus
285 ,- 236 ,- bez DPH

NIKON ML-L3 dálkové ovl.

Infračervené dálkové ovládání umožňující dálkové spouštění závěrky specifických modelů fotoaparátů COOLPIX. Ideální vybavení pro fotografování autoportrétů a eliminaci...

NIKON ML-L3 dálkové ovl.

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

Originální kabelová spoušť Nikon MC-DC2 je určena pro DSLR fotoaparáty Nikon. Vhodné zejména při fotografování na stativu, kdy jeho použitím snížíte množství...

NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

HAMA čisticí set na optiku 5930

Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

HAMA čisticí set na optiku 5930

*****

Skladem > 5 ks
310 ,- 256 ,- bez DPH

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****

Zjistit dostupnost
320 ,- 264 ,- bez DPH

PIXEL spoušť kabelová RC-201/DC2 pro Nikon D3300/5200/5300/7200/610, P7800

 • kabelová spoušť s možností aretace
 • délka 110 cm
 • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
PIXEL spoušť kabelová RC-201/DC2 pro Nikon D3300/5200/5300/7200/610, P7800

*****

Skladem 4 - 5 ks
390 ,- 322 ,- bez DPH

NIKON ME-1 STEREO mikrofon pro P7000/D7000/D300s/D3s/V1

Speciální stereofonní mikrofon Nikon ME-1 vytvořený pro rozšíření možností záznamu zvuku u kompatibilních fotoaparátů Nikon. Inteligentní alternativa k vestavěnému...

NIKON ME-1 STEREO mikrofon pro P7000/D7000/D300s/D3s/V1

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/DC2 pro Nikon D5300/7200/610, P7800

 • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
 • podsvětelný LCD displej
 • napájení 2X AAA baterie
PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/DC2 pro Nikon D5300/7200/610, P7800
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

UBERTRONIX Strike Finder Pro - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

Bezdrátová spoušť fotoaparátu Strike Finder Pro UBT-898 je obdařena funkcemi, které umožňují pořídit fantastické snímky. Spoušť je určena pro zaznamenání...

UBERTRONIX Strike Finder Pro - spoušť pro zachycení blesku při bouřce
Doprava zdarma
Poslední kus
5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

NIKON WU-1a Bezdrátový adaptér pro D3200

Bezdrátový mobilní adaptér WU-1a je adaptér USB, který umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi určenými digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a chytrými mobilními...

NIKON WU-1a Bezdrátový adaptér pro D3200
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

APUTURE mikrofon V-Mic D1 dual mono

 • směrový kondenzátorový puškový mikrofon
 • superkardoidní směrová charakteristika
 • dokáže účinně filtrovat nežádoucí šum pozadí, otřesy a nízké frekvence apod.
APUTURE mikrofon V-Mic D1 dual mono

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL

 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
2 790 ,- 2 306 ,- bez DPH

RODE VideoMic GO mikrofon

 • Kvalitní směrový mikrofon
 • Nevyžaduje žádnou baterii
 • Integrovaný Rycote® Lyre®
RODE VideoMic GO mikrofon
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

JOBY Pro Sling Strap L-XXL

 • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
 • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
 • nový systém SpeedCinch
JOBY Pro Sling Strap L-XXL
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 580 ,- 1 306 ,- bez DPH

PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý

 • Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA)
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit.
 • Nejvšestranější: Lze použít jako popruh přes rameno, přes tělo nebo kolem krku.
PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

NIKON ME-W1 bezdrátový mikrofon

 • Snadno přenosný a použitelný všesměrový monofonní bezdrátový mikrofon Nikon ME-W1 zaznamenává brilantní zvuk až na vzdálenost 50 m.
NIKON ME-W1 bezdrátový mikrofon
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
6 590 ,- 5 446 ,- bez DPH

EASYCOVER folie na LCD display pro Nikon D5500

 • ochranná folie
 • dva kusy v balení
 • jednoduchá aplikace
EASYCOVER folie na LCD display pro Nikon D5500
Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

EASYCOVER folie na LCD display pro Nikon D5300/D5500

 • 2 ks v balení
 • včetně utěrky
 • dokonale ochrání proti poškrábání
EASYCOVER folie na LCD display pro Nikon D5300/D5500
Skladem 4 - 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

*****

Skladem 4 - 5 ks
297 ,- 270 ,- bez DPH

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
Doprava zdarma Sleva
Zjistit dostupnost
800 ,- 720 ,- bez DPH

MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
Zjistit dostupnost
339 ,- 305 ,- bez DPH

FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
 • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
 • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

*****

Zjistit dostupnost
149 ,- 135 ,- bez DPH

DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
Skladem 2 - 3 ks
359 ,- 323 ,- bez DPH

PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
Zjistit dostupnost
349 ,- 314 ,- bez DPH

VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

 • maximální nosnost stativu 5 kg
 • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem > 5 ks
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
Doprava zdarma
Poslední kus
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
6 390 ,- 5 281 ,- bez DPH

NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

Kvalitní a originální nabíječka vhodná pro dobíjení baterií typu EN-EL14

NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL14

Nabíjecí plato Avacom pro Nikon EN-EL14 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL14

*****

Skladem > 5 ks
110 ,- 91 ,- bez DPH

NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

Nikon EN-EL14a je originální dobíjecí baterie o kapacitě 1230 mAh pro digitální fotoaparáty Nikon D5300 a Df.

NIKON EN-EL14a pro D5300/Df
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

JUPIO Nikon EN-EL14

 • 3,7 V a 1200mAh
 • 100% kompatibilní s originální baterií Nikon EN-EL14A
 • Ochrana proti přebití a přehřátí
JUPIO Nikon EN-EL14
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
990 ,- 818 ,- bez DPH

JUPIO Nikon EN-EL14 A 1200mAh

 • neoriginální dobíjecí baterie o kapacitě 1230 mAh
 • kompatibilita: Nikon Coolpix P7000, P7100, P7700, P7800, Df, D3100, D3200, D3300, D5100, D5200, D5300, D5500
JUPIO Nikon EN-EL14 A 1200mAh
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
1 090 ,- 901 ,- bez DPH

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

*****

Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

 • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
 • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
 • Pop-up design chrání sloty pro karty
LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

 • základy práce s digitální zrcadlovkou
 • Canon / Nikon / další značka
 • odpovědi k ovládání, doporučené příslušenství
KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

KURZ - Večerní FotoŠkola - začátečníci

KURZ - Večerní FotoŠkola - začátečníci

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
5 790 ,- 4 785 ,- bez DPH

KURZ - Večerní FotoŠkola - mírně pokročilí

KURZ - Večerní FotoŠkola - mírně pokročilí
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
6 790 ,- 5 612 ,- bez DPH

KURZ - Večerní FotoŠkola - pokročilí

KURZ - Večerní FotoŠkola - pokročilí
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
7 390 ,- 6 107 ,- bez DPH

KURZ - Základy práce s digitální fotografií

 • ukázky profesionálních úprav fotografií / postprodukce
 • Adobe Lightroom a Adobe Photoshop
 • pro běžné uživatele
KURZ - Základy práce s digitální fotografií

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

KURZ - Svícení portrétu v ateliéru

 • vyzkoušení si práce ateliérového fotografa
 • různé zdroje světla a odrazné desky
 • užitečné tipy a triky od profíků
KURZ - Svícení portrétu v ateliéru

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

KURZ - Tvaroh - Svatební fotografie v praxi

KURZ - Tvaroh - Svatební fotografie v praxi

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

KURZ - Fotografujeme jídlo

KURZ - Fotografujeme jídlo
Doprava zdarma Novinka
Zjistit dostupnost
2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

KURZ - Produktová fotografie

KURZ - Produktová fotografie
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 190 ,- 983 ,- bez DPH

KURZ - Seznámení s GoPro kamerou

KURZ - Seznámení s GoPro kamerou

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
590 ,- 488 ,- bez DPH

KURZ - Svatební fotografie

KURZ - Svatební fotografie
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
990 ,- 818 ,- bez DPH

KURZ - Střih videa

KURZ - Střih videa
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

Podobné produkty produktu NIKON D5500 tělo červený

CANON EOS 700D tělo

 • 18 Mpx snímač CMOS
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC5
 • dotykový 3,0" LCD displej s variabilním úhlem natočení a s rozlišením 1 040K bodů
CANON EOS 700D tělo
Doprava zdarma 6 setů Servisní knížka Recenze

*****

Skladem 4 - 5 ks
14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč

 • 24,1Mpx snímač CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru
 • Systém zpracování obrazu EXPEED 3
 • Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600
NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

CANON EOS 70D tělo

 • 20.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 5+
 • 19 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Dual Pixel CMOS AF
CANON EOS 70D tělo
Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
21 990 ,- 18 174 ,- bez DPH

NIKON D5500 tělo černý

 • 24,2Mp CMOS APS-C snímač (bez Anti-Aliasing filtru)
 • Procesor EXPEED 4
 • 100–25 600 ISO
NIKON D5500 tělo černý
Doprava zdarma 5 setů Servisní knížka
18 990 ,- 15 694 ,- bez DPH

Poradna k produktu

NIKON D5500 tělo červený

Přidat příspěvek
 • Lucie K.
  Odpovědět

  760D vs. d5500

  Lucie K. před 13 dny

  Dobrý den, jsem vlastníkem canonu 450d a chtěla bych něco novějšího vzhledem k tomu, že k němu mám jen základní 18-55 tak nejsem na značku canon moc vázána a rozhoduji se tedy mezi 760d a d5500. Jaký byste mí spíš doporučil? Předem děkuji za odpověď

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:760D vs. d5500

   Jakub Valdivia před 13 dny

   Dobrý den, model Canon 760D je mírně lepší na natáčení videa díky rychlejšímu zaostřování a nabídne navíc stavový display. Model Nikon D5500 zase nabídne lepší obrazový výstup a velmi povedenou ergonomii. Pokud bych se zaměřoval více na fotografování, tak bych doporučil model Nikon D5500.

 • Věra J.
  Odpovědět

  Vhodné objektivy

  Věra J. před 22 dny

  Dobrý den, rozhodla jsem se koupit svou první zrcadlovku a po několika dnech pročítání recenzí, vzorových fotek a doporučení jsem vybrala právě Nikon D5500. Zvažovala jsem pro začátek objektivy Nikon 18-55mm AF-P VR + Nikon 70-300 mm AF-P VR (a prosím - jaký je rozdíl oproti AF-S?). Ocenila jsem i jejich nižší váhu. Fotím jednak takové ty univerzální fotky (krajiny, města, oslavy), ale zrcadlovku si pořizuji především na cestovatelské fotky (nejvíc asi zvířata v divočině, tudíž v pohybu a na dálku; pak také makra, tento objektiv však odkládám na později). Jsem ale ve výběru zařízení úplný začátečník, proto bych Vás chtěla požádat o doporučení vhodných objektivů - zatím asi v nižší cenové kategorii. Případně i o upozornění, pokud jsem se netrefila ani tělem foťáku:-) Děkuji Vám

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Vhodné objektivy

   Jakub Valdivia před 21 dny

   Dobrý den, objektivy s ostřícím motorem AF-P umožňují velmi rychlé ostření během živého náhledu, jsou tedy ideální pro natáčení. Uvedené objektivy jsou pro začátek určitě vhodnou volbou. Dopnil bych je případně o pevný objektiv, vhodný do horších světelných podmínek a na portrétní fotografie: https://www.fotoskoda.cz/nikon-35-1-8-af-s-g-dx/ .

 • Pavel Fiala
  Odpovědět

  jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

  Pavel Fiala 27.08.2016 v 10:49:59

  Dobrý den, prosím Vás o radu. Chtěl bych koupit tělo fotoaparátu Nikon D5500, ale stále zvažuji jaký univerzálnější objektiv. Nejdříve jsem se díval po setovém objektivu Nikon 18-105, protože je za pěknou cenu, ale zase není prý moc kvalitní. Vlastně u Vás v obchodě vychází i pěkně cenově set D5500 + 18-105. Také mi byl doporučen Nikon 16-85, ale tam je zase mnohem vyšší cena a nedokážu posoudit, jestli rozdíl oproti 18-105 je opravdu tak znatelný a investice se vyplatí? A v poslední řadě jsem se ještě díval na Nikon 18-140, který je cenově někde mezi. Můžete mi prosím poradit, napsat názor, jaký základní kvalitnější univerzálnější objektiv koupit? Jestli nějaký z výše uvedených nebo máte ještě jinou alternativu?Co byste doporučili? Teď se mi opravdu jedná o univerzálnější objektiv. V budoucnu bych pak ještě jiné dokoupil (makro atd...) Děkuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

   Jakub Valdivia 27.08.2016 v 11:14:49

   Dobrý den, osobně bych vám doporučil objektiv Nikon 18-140 mm. Nabídne z uvedených objektivů nejlepší rozsah, velmi dobrou obrazovou kvalitu a rychlé ostření. Spolu s fotoaprátem Nikon D5500 tvoří vyrovnanou kombinaci.

   • Pavel Fiala
    Odpovědět

    jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

    Pavel Fiala 27.08.2016 v 12:30:04

    Jakub Valdivia: Děkuji za rychlou odpověď a názor. Ještě se Vás zeptám, máte prosím zkušenost, jaký je rozdíl oproti zmiňovanému objektivu 16-85? Díval jsem se, že u té 18-140 je oproti 18-105 už výhoda kovového bajonetu a gumového těsnění. Jinak myslíte, že je tam i posun v kvalitě obrazu/optiky? Děkuji.

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

     Jakub Valdivia 27.08.2016 v 13:49:51

     Dobrý den, objektiv Nikon 18-140 mm díky novější konstrukci nabídne oproti Nikonu 18-105 mm lepší optické vlastnosti.

     • Pavel Fiala
      Odpovědět

      jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

      Pavel Fiala 27.08.2016 v 19:59:09

      Dobrý večer, znovu děkuji za informaci. Ještě budu mít poslední dotaz a to ohledně objektivu Tamron AF SP 17-50mm f/2,8 XR Di-II VC LD Nikon aspherical IF. Náhodně jsem na tento objektiv narazil, sice má menší rozsah, ale líbí se mi jeho světelnost a hlavně cena oproti obdobným objektivům od Nikonu, které jsou několikanásobně dražší. Nevíte prosím, jak je to s kompatibilitou s D5500? Četl jsem, že u některých Nikonů může být problém s ostřením atd. Děkuji.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

       Jakub Valdivia 29.08.2016 v 09:43:02

       Dobrý den, může se stát že neoriginální objektiv nemusí správně ostřit s fotoaparátem. U originálních objektivů má uživatel větší jistotu, neoriginální objektivy na druhou stranu zaujmou zejména cenou a parametry.

       • Pavel Fiala
        Odpovědět

        jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

        Pavel Fiala 29.08.2016 v 21:12:07

        Dobrý večer, znovu moc děkuji za odpověď a ochotu. Nečekal jsem, že se do výběru vhodného objektivu takto zamotám. Dle Vašich rad mi tedy nejlépe vychází Nikon 18-140. Ještě Vás poprosím o jednu odpověď a snad už poslední. Zaujal mne ještě tento objektiv, který máte v nabídce: https://www.fotoskoda.cz/sigma-1770284-dc-macro-os-hsm-c-pro-nikon/ Jaký na tento objektiv máte názor, nebyla by to na konec lepší volba oproti tomu 18-140? Co se týče kvality obrazu atd.? Myslíte, že by nebyl problém u těla D5500 s kompatibilitou? Děkuji!

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

         Jakub Valdivia 30.08.2016 v 14:24:27

         Dobrý den, pokud budete preferovat univerzálnost a slušný rozsah optického zoomu, tak zvolte objektiv Nikon 18-140 mm. Pokud hledáte spíše objektiv s lepší světelností na snadnější práci ve zhoršených světelných podmínkách a možnosti více pracovat s hloubkou ostrosti, tak zvolte objektiv Sigma 17-70 mm.

         • Pavel Fiala
          Odpovědět

          jaký univerzální objektiv k Nikonu D5500

          Pavel Fiala 01.09.2016 v 18:33:08

          Dobrý den, děkuji Vám za názory a radu.

 • Renata Z
  Odpovědět

  D5500

  Renata Z 15.07.2016 v 18:21:03

  Dobrý den, mám Nikon D5500+ objektiv 18-140, jsem začátečník, jaký objektiv byste mi doporučil pro focení makra, šperků a portrétu k tomuto tělu, děkuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500

   Jakub Valdivia 15.07.2016 v 18:38:31

   Dobrý den, pro vaše účely bych doporučil tento objektiv: https://www.fotoskoda.cz/nikon-40-2-8-g-micro-af-s-dx/ .

 • Tomáš
  Odpovědět

  CLS

  Tomáš 02.06.2016 v 08:26:54

  Dobrý den. Dle manuálu neumí interní blesk D5500 řídit externí záblesková zařízení, avšak dokáže to pomocí přídavného blesku. V manuálu je v této souvislosti uváděn výhradně SB500. Rád bych se dozvěděl, zda tato funkce pracuje výhradně v kombinaci D5500+SB500 nebo lze použít jakýkoliv z blesků Nikonu, jenž dokáže řídit další blesky, např. SB800.

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:CLS

   Jakub Valdivia 02.06.2016 v 10:22:32

   Dobrý den, v režimu CLS umí stejným způsobem pracovat i blesky SB-700, SB-910, SB-5000.

 • R.Z.
  Odpovědět

  objektiv

  R.Z. 23.05.2016 v 12:14:43

  Dobrý den, jaký je rozdíl mezi objektivy NIKON 55-200/4-5,6 G AF-S DX VR a NIKON 55-200/4-5,6 G AF-S DXED VRII? Moc děkuji :-)

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:objektiv

   Jakub Valdivia 23.05.2016 v 13:44:04

   Dobrý den, verze "II" má menší rozměry, váhu a je obrazově kvalitnější.

 • Radek Velebil
  Odpovědět

  synchronizace

  Radek Velebil 22.05.2016 v 08:19:50

  Dobry den vlastnim blesk Nikon sb700bude tento fotoaparat Nikon d5500 podporovat i rychlejsi casy nez jen 1/250? Dekuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:synchronizace

   Jakub Valdivia 22.05.2016 v 11:12:22

   Dobrý den, bohužel tento model nepodporuje vysokorychlostní synchronizaci.

 • Ondřej Havelka
  Odpovědět

  D5500 + 18-140 mm VR nebo D5500 + 18-55 mm VR + 55-300 VR nebo NIKON D7100 + 18-140 mm VR

  Ondřej Havelka 02.05.2016 v 17:57:51

  Dobrý den, budu kupovat zrcadlovku, bude moje první, i když doma máme chvíli Nikon D3300. Zvažuji, který z v předmětu uvedených setů bude pro mě nejlepší volba. Finančně to vychází cca stejně, takže tuto stránku neřeším. Jen mě zajímá, který z uvedených setů D5500 je podle Vás lepší, nebo jestli nebude lepší koupit zrovna řadu D7100. Na D5500 mě přitahuje ten dotykový výklopný display, konektivita k wifi a chytrému telefonu, u D7100 zase robustnost a druhý display nahoře. Co byste volili Vy na místě začátečníka, který by se focení rád začal dosti věnovat? Děkuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500 + 18-140 mm VR nebo D5500 + 18-55 mm VR + 55-300 VR nebo NIKON D7100 + 18-140 mm VR

   Jakub Valdivia 03.05.2016 v 16:01:19

   Dobrý den, začátečníkům doporučuji model Nikon D5500 kvůli menším rozměrům, váze a podstatně jednodušší obsluze. Nikon D7100 je pokročilý přístroj, ale také náročnější na naučení se s ním pracovat. Kvalita fotografií bude u obou modelů velmi podobná, zde moc rozdíly nenajdeme. Model D5500 bych zvolil s univerzálním objektivem 18-140 mm. Pro začátek je to ideální a vyvážená volba.

 • Luboš Jílek
  Odpovědět

  NIKON D5300 vs NIKON D5500

  Luboš Jílek 01.05.2016 v 19:03:01

  Dobrý den, uvažuji o koupi foťáku, mezi těmito dvěma modely NIKON D5300 vs NIKON D5500. Můžete mi odpovědět jaký je mezi nimi rozdíl? Děkuji

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:NIKON D5300 vs NIKON D5500

   Jakub Valdivia 02.05.2016 v 13:08:26

   Dobrý den, fotoaparát Nikon D5500 má dotykový display, mírně lepší obrazovou kvalitu, rychlejší ostření zejména během živého náhledu a přepracovanou ergonomii díky které tělo pasuje lépe do ruky.

 • Erik Mikeska
  Odpovědět

  kompatibilita se staršími objektivy Nikon

  Erik Mikeska 08.01.2016 v 00:46:31

  Dobrý den, lze pro tento fotoaparát využít starších objektivů Nikon Af Nikkor 70-300 mm f: 4-5,6 a Nikon Af Nikkor 28-80 mm f: 3,3 - 5,6? Bude to fungovat (automatické ostření,...)?

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:kompatibilita se staršími objektivy Nikon

   Jakub Valdivia 08.01.2016 v 10:26:02

   Dobrý den, bohužel tělo Nikon D5500 ještě nemá vlastní ostřící motorek a starší objektivy nebudou automaticky ostřit. Jinak objektivy nasadit a používat lze.

   • Erik Mikeska
    Odpovědět

    kompatibilita se staršími objektivy Nikon

    Erik Mikeska 08.01.2016 v 13:13:17

    Děkuji za odpověď, prodáváte nějaké jiné fotoaparáty ve stejné cenové kategorii, kde bych mohl tyto objektivy použít? Klidně i jiné značky, pokud k nim existuje adaptér, aby mi daný fotoaparát automaticky ostřil. Které modely Nikonu by dokázaly automaticky ostřit s mými objektivy?

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:kompatibilita se staršími objektivy Nikon

     Jakub Valdivia 10.01.2016 v 10:43:41

     Dobrý den, ostření se staršími objektivy umí z aktuální nabídky těla Nikon D7100 a D7200.

 • Martina Knopová
  Odpovědět

  D5500 vs. D7200

  Martina Knopová 17.12.2015 v 16:47:19

  Dobrý den, vlastním Nikon D3200, ráda bych se posunula kousek dál, u D3200 vidím jistá omezení např. šumu při vyšším ISO. Uvažuji nad D7200 nebo D5500. Z popisů obou fotoaparátů mi přijdou dosti podobné a mnohdy mám dojem, jako by byl D5500 lepší než vyšší řada D7200. Můžete mi prosím objasnit hlavní rozdíly ve funkčnosti, ostření, barevnost? Vlastním objektiv Sigma 17-70mm/2,8 plus pevná 35mm/1,8. děkuji Martina

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500 vs. D7200

   Jakub Valdivia 18.12.2015 v 16:43:05

   Dobrý den, z hlediska obrazové kvality, výstupu ISO a barev jsou fotoaparáty D5500 a D7200 velmi podobné. Rozdíly jsou v tělech fotoaparátů. Nikon D5500 je menší a uživatelsky jednodušší, s výklopným displayem. Model D7200 má velké robustní tělo, odolné vůči nepřiznivým vlivům a s více ovládacími prvky na těle.

 • Lukáš Osmanczyk
  Odpovědět

  brašna

  Lukáš Osmanczyk 15.12.2015 v 16:55:05

  Dobrý den. Jakou by jste doporučili brašnu pro D5500 s objektivem 18-140 ?

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:brašna

   Jakub Valdivia 16.12.2015 v 10:30:31

   Dobrý den, doporučím tuto brašnu: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-tlz-30-ii-fotobrasna/ .

 • Honza Houška
  Odpovědět

  nikon 5500

  Honza Houška 13.10.2015 v 19:11:54

  Samospoušť se musí na každou fotku znova nastavit a při spuštění se dá zastavit pouze vypnutím fotoaparátu nebo otevřením blesku.Je to chyba jenom mého přístroje a nebo u Nikonu zapomněli na to že už je 21.století?A to nemluvím o funkcích dotykového displeje(oproti canonům fakt tragické).Jestli je to tak drahé jenom kvůli dotykáči,tak je to fakt omyl...

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:nikon 5500

   Jakub Valdivia 15.10.2015 v 17:22:10

   Dobrý den, zastavení samospouště je v pořádku, není to standardní věc a musí se počkat do exponování nebo vypnutím přístroje. Funkčnost dotykového displaye je individuální věc, spousta uživatelů si jej nemůže vynachválit. Pokud vám nevyhovuje, dá se vypnout funkce dotyku. Lepší ovladatelnost samospouště je s dálkovým ovládáním.

 • Jaroslav Metelka
  Odpovědět

  D5500 - dotykový display a macroobjektiv

  Jaroslav Metelka 19.09.2015 v 12:22:40

  1. Dotykový display funguje také při ostření? Tzn. poklepnutím se určí bod ostření jako třeba u mobilu? 2. Prosím o doporučení macroobjektivů v rozumných cenových hladinách (i Tamron a Sigma). Děkuji!

  • Honza Houška
   Odpovědět

   re

   Honza Houška 15.10.2015 v 21:22:42

   Bohužel jsem odpověď poslal omylem o odstavec níže,tak doufám že v tom nebude moc zmatek.Taky by to mohl někdo z vašich moderátorů přesunout.Ďekuji,HH.

  • Honza Houška
   Odpovědět

   re:

   Honza Houška 15.10.2015 v 21:18:05

   Dotykový displej jsem chtěl využít při focení makra(ze stativu,u země) a samozřejmě i se samospouští.Bohužel funkce tohoto displeje se hodí tak akorát na prohlížení fotek typu "řekněte sýr" a rychlé focení s dost často nepřesným místem zaostření.I proti dnes již zastaralému canonu 650 je to dost ubohé.Ostřit budu radši manuálně a bude mně hřát pocit že mám krásný displej s perfektním rozlišením (a můžu na něm krom "focení" dělat spoustu jiných věcí).Dálkové ovládání si samozřejmě zakoupím,protože ta opičárna s nastavováním samospouště po každém snímku je dost ubíjející.HH.

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500 - dotykový display a macroobjektiv

   Jakub Valdivia 20.09.2015 v 14:19:24

   Dobrý den, dotykový display funguje i během živého náhledu. Ze základních makro objektivů vhodných zejména na nepohyblivé objekty mohu doporučit: https://www.fotoskoda.cz/nikon-40-2-8-g-micro-af-s-dx/ . Na živé makro: https://www.fotoskoda.cz/tamron-9028-af-di-macro-pro-nikon-afs/ .

 • Luděk Černý
  Odpovědět

  D5500 - D7100

  Luděk Černý 06.06.2015 v 20:32:40

  Dobrý den,jsem spotter - fotím letadla v pohybu.Uvažuji o koupi NIKON D5500 + 18-55 mm VR + 55-300 VR , nebo NIKON D7100 + 18-300 mm VR získejte 2700Kč zpět.Můžete mi poradit jaký z těchto Nikonů je vhodnější,popřípadě dokoupit slušný objektiv v rozumné ceně.Pro fotky z cca 3m až 300m.Fotky nejen letadel,ale vše-rodina, příroda,interiér i s bleskem.Děkuji.P.S.ten druhý kit máte prý jen na objednání.

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500 - D7100

   Jakub Valdivia 07.06.2015 v 17:42:09

   Dobrý den, výhodou Nikonu D7100 je ve větším těle a pohodlnějším úchopem. Na druhou stranu může být pro někoho těžší. Pokud máte tu možnost tak se k nám zastavte a vemte si fotoaparáty do ruky. Z hlediska obrazové kvality a výkonu jsou pro vaše účely naprosto vyhovující oba přístroje. Nikon D5500 je menší a příjemnější na delší přenášení. Objektiv 18-300 mm je určitě výbornou volbou a spíše bych se přikláněl k němu, nemusíte pak měnit objektivy.

 • Tomáš Racek
  Odpovědět

  Vibrace zrcátka a závěrky

  Tomáš Racek 29.04.2015 v 09:42:00

  Dobrý den Uvažuji o koupi Nikonu d5500. V recenzích na fotoaparát Nikonu d3300 a d5300 ze kterého pravděpodobně d5500 vychází se píše o problému s vibrací zrcátka a závěrky. Např. zde: http://www.digimanie.cz/recenze-nikon-d3300-drobek-se-silnym-srdcem/5732. Jaké s tím máte prosím zkušenosti u těchto starších modelů a jak je na tom Nikon d5500?. Děkuji za odpověď. Tomáš Racek

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Vibrace zrcátka a závěrky

   Jakub Valdivia 29.04.2015 v 11:33:01

   Dobrý den, ani já ani kolegové se s tímto problémem osobně nesetkali. Ani nic takového jsme u modelu D5500 u nás na prodejně nezaregistrovali.

 • Bedřich Hrstka
  Odpovědět

  D5500 a D7200

  Bedřich Hrstka 04.03.2015 v 08:55:46

  Nikde v recenzích nejsou uvedené váhy fotoaparátů, pro výlety a tůry je to podstatný údaj. Můžete mi sdělit váhu fotoaparátu D5500 a D7200?

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500 a D7200

   Jakub Valdivia 04.03.2015 v 10:00:52

   Dobrý den, váha Nikonu D7200 je cca 765 g a váha Nikonu D5500 je cca 470 g.

 • Bedřich Hrstka
  Odpovědět

  D5500+fullfram objektivy

  Bedřich Hrstka 10.02.2015 v 13:27:28

  Vlastním Nikon D3, který je ale na cesty velký a těžký. Uvažuji koupit foťák do přírody a na výlety. Jelikož mám objektivy 24-70/2,8 a 70-200/2,8, zajímalo by mě, jestli se dají použít na DX formát a nebo je lepší koupit DX objektivy. Nebo mi doporučíte jiný foťák? Děkuji za odpověď.

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D5500+fullfram objektivy

   Jakub Valdivia 10.02.2015 v 14:06:04

   Dobrý den, oba objektivy jsou plně kompatibilní i s DX těly. Jediné s čím musíte počítat je crop faktor Nikonu D5500. Výhodou DX objektivů by byla hlavně menší váha na cestování.

 • Marek Hudák
  Odpovědět

  d5500

  Marek Hudák 06.02.2015 v 20:49:30

  Chcem kupit Nikon d5500 + objektiv vyberam medzi sadou D5500+18-55+18-300 alebo telo d5500+TAMRON 16-300 mm f/3,5-6,3 Di-II VC PZD - co sa mi zda podla recenzii lepsi a este je v jednom co ma svoj plus. Pevne ohnisko mam z predchadzajuseho stateho nikonu Co mi poradite Vdaka

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:d5500

   Jakub Valdivia 09.02.2015 v 11:22:56

   Dobrý den, neměl bych problém se přiklonit k druhé variantě. Měl byste jeden univerzální objektiv který je velmi slušný.

 • Ota Bouček
  Odpovědět

  Popis

  Ota Bouček 08.01.2015 v 10:23:04

  V popisu Nikon D5500 máte spoustu chyb, v popisu místo D5500 udáváte D5300 a D5200, možná by nebylo špatné je opravit.:-)

  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Popis

   Jakub Valdivia 08.01.2015 v 16:49:49

   Dobrý den, děkujeme za upozornění, chyby byly už opraveny.

   • karel
    Odpovědět

    Jaky objektiv k nikon D5500

    karel 13.05.2016 v 15:24:40

    Dobrý den rozhoduji se mezi tímto setem https://www.fotoskoda.cz/nikon-d5500-18-140-mm-vr/ a nebo jestli koupit jen telo a zvlašt objektiv https://www.fotoskoda.cz/tamron-18-200-mm-f-3-5-6-3-di-ii-vc-pro-nikon/#/tab/description jsem zacatecnik a fotit budu dovolený nejaké výlet-hrady zámky,výhledově dokoupím ještě nejaký pevný objektiv.Díky za radu

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Jaky objektiv k nikon D5500

     Jakub Valdivia 13.05.2016 v 15:49:56

     Dobrý den, osobně bych preferoval originální objektiv Nikon 18-140 mm. Nabídne rychlejší ostření a kvalitnější kresbu.

     • Karel
      Odpovědět

      D 5500

      Karel 13.05.2016 v 15:55:10

      Děkuji za bleskovou odpověd

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace