NIKON DF stříbrný + 50 mm

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4014441

Společnost Nikon uvádí fotoaparát Nikon Df, digitální jednookou zrcadlovku nové koncepce pro fotografování v klasickém stylu. Fotoaparát s designem inspirovaným ikonami fotografické techniky Nikon z období filmových fotoaparátů a technologiemi přejatými z nejmodernějších profesionálních modelů vyjadřuje zaujetí fotografií ve formě i funkci. Přístroj vytváří vlastní kategorii fotoaparátů a jeho retro styl je v porovnání s uniformitou moderních digitálních jednookých zrcadlovek zcela jedinečný.
Více o produktu »

 • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
 • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
 • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
Poslední kus Doprava zdarma Doručíme v Pondělí 31.10.
75 990 ,- 62 802 ,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

NIKON DF stříbrný

***** (1)

NIKON DF stříbrný

NIKON DF stříbrný Společnost Nikon uvádí fotoaparát Nikon Df, digitální jednookou zrcadlovku nové koncepce pro fotografování v klasickém stylu. Fotoaparát s designem inspirovaným ikonami fotografické techniky Nikon...

68 990 ,-

NIKON 50/1,8 G AF-S NIKKOR Special Edition

NIKON 50/1,8 G AF-S NIKKOR Special Edition

NIKON 50/1,8 G AF-S NIKKOR Special Edition Speciální edice monofokálního objektivu NIKON AF-S NIKKOR 50mm f/1,8G je se svým designem vhodný pro Nikon Df a každého, kdo oceňuje pocit klasického objektivu. Vysoká světelnost f/1,8 nechá...

7 990 ,-

Základní popis

 • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
 • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
 • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
 • Rychlé sériové snímání až 5,5 sn./s
 • Optický hledáček se skleněným pentagonálním hranolem
 • Rozměrný 8 cm (3,2“) monitor LCD s 921 000 pixely
Specifikace od výrobce
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu NIKON DF stříbrný + 50 mm

 

Nikon Df získal prestižní ocenění TIPA

„Nejlepší prémiový fotoaparát“


Přístroj je vybaven stejným obrazovým snímačem jako vlajková loď zrcadlovek Nikon, model D4, a nabízí proto nekompromisní dynamický rozsah a fenomenální citlivost k působení světla: jde o nejlehčí ze současných fotoaparátů Nikon formátu FX, který současně nabízí odolnou konstrukci a spolehlivý provoz, jaké lze očekávat od špičkových fotoaparátů Nikon. Fotoaparát Nikon Df je perfektní pro puristy v oblasti fotografické techniky i příznivce dokonalého designu a zaujme srdce i mysl fotografů, kteří mají rádi své umění i svůj fotoaparát.

Společnost Nikon navrátila digitálním fotoaparátům jejich podstatu – Df není multifunkčním zařízením, ale čistokrevným fotoaparátem profesionálních kvalit.

Koncepcí tohoto fotoaparátu byla od počátku fotografie klasického stylu. Toto je fotoaparát, který budete chtít držet v rukou a používat na svých fotografických výpravách. Základem fotografie jsou emoce a fotoaparát Df míří přímo k srdci těchto emocí. Jedinečná kombinace designu ve stylu klasických filmových jednookých zrcadlovek a profesionálních technologií staví přístroj mimo běžné kategorie: zamilují si jej nadšení fotografové, kteří pracují na základě vlastních tvůrčích konceptů a idejí, a rovněž ti, kteří ocení klasický design odrážející tradici společnosti Nikon v čele vývoje fotografické techniky.“ Komentuje Dirk Jasper, manažer pro profesionální produkty společnosti Nikon Europe

Ryzí fotografie

Výkon ve velkém – vlajková loď představující se vysokou kvalitou obrazu, všestranností a spolehlivostí.

Život je plný různých „fotogenických“ situací, které je mnohdy obtížné vyfotografovat. Srdcem fotoaparátu Df je stejný obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 milionu pixelů a systém zpracování obrazu EXPEED 3, jaké lze nalézt i ve vlajkové lodi profesionálních fotoaparátů Nikon, přístroji D4. Tato výkonná kombinace profesionálních technologií zaručuje fotoaparátu Df vynikající integritu obrazu v širokém rozmezí světelných podmínek. Snímky se vyznačují věrnými, dobře nasycenými barvami a přirozenou prostorovou hloubkou, a to i při použití vysokých citlivostí ISO sahajících při použití rozšířeného rozsahu až k fenomenální hodnotě ISO 204 800 (ekvivalentní hodnota).

16,2 Mpx CMOS FX snímač
Díky optimálnímu vyvážení rozměrů obrazového snímače formátu FX (36 × 23,9 mm) a 16,2 milionu efektivních pixelů poskytuje fotoaparát Df snímky s působivou prostorovou hloubkou, vysokou úrovní detailů, nízkým šumem a širokým dynamickým rozsahem. Vynikající citlivost k působení světla: S rozsahem citlivostí ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800 (ekvivalentní hodnota), udržuje fotoaparát Df status společnosti Nikon jako suveréna v oblasti fotografických možností za nízké hladiny osvětlení. Snímky s jemnými detaily a minimem šumu jsou možné i při fotografování v náročných světelných podmínkách.

EXPEED 3
Systém zpracování obrazu Nikon zaručující všechny operace od zpracování až po přenos snímků snadno zvládá datově náročné úlohy bez ovlivnění rychlosti práce s přístrojem a kvality obrazu. 16bitové zpracování obrazu nabízí optimální barvy, perfektní tonalitu a minimální šum v celém obrazovém poli a produkuje jemnou gradaci a množství detailů a odstínů v celém jasovém rozsahu až do čisté bílé, a to i při použití formátu JPEG. Kromě toho je výkonný systém EXPEED 3 rychlý, přesný a výjimečně energeticky účinný, a prodlužuje tak výdrž fotoaparátu při dlouhodobém nasazení.

Rychlý provoz
Fotoaparát se spouští za přibližně 0,14 s a zpoždění závěrky činí pouhých 0,052 s. Rychlé sériové snímání umožňuje pracovat frekvencí až 5,5 sn./s při použití formátu FX i DX.

Ikonický design Nikon

Krásné fotografie pořízené krásným fotoaparátem – na vnějšek klasický, uvnitř digitální

Fotoaparát Nikon Df retro střihu je určen výhradně pro pořizování statických fotografií. Představuje vysokou spolehlivost, pokročilé funkce a funkční ergonomii v nejtenčí a nejlehčí plnoformátovou DSLR zrcadlovku. Mechanické voliče pro nastavení rychlosti závěrky, citlivosti ISO, kompenzace expozice, a expozičních režimů umožnuje soustředit se na to podstatné, tedy na dosažení své tvůrčí vize. Zachyťte řezavě ostré snímky s bohatými, věrnými barvami, dokonce i za zhoršených světelných podmínek.

Nikon Df nabízí vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon, ale je vytvořen tak, aby splnil veškeré požadavky moderních digitálních fotografů. Pokud jste zcela zaujati fenoménem fotografie, víte, že fotografický proces samotný přináší stejné uspokojení jako výsledné snímky, a fotoaparát Df nabízí odolnou konstrukci a vynikající ergonomii, které učinily z názvu Nikon synonymum odolnosti a spolehlivosti. Fotoaparát je vytvořen tak, aby perfektně reagoval na vaše povely, a potěší smysly každého fotografa, který má rád fotografování – a fotoaparáty.

Elegantní mechanické voliče
Vroubkované mechanické voliče spojují komfort a spolehlivost nastavení pro jednoduché a jisté fotografování. Voliče umožňují nezávisle nastavovat citlivost ISO, korekci expozice, expoziční režim a snímací režim a nabízejí přístup ke všem parametrům důležitým pro fotografování bez nutnosti použití menu fotoaparátu.

Malé tělo vs. velký snímač
Díky kompaktnímu tělu s hmotností přibližně 710 g bez baterie si můžete užívat tvůrčí vzrušení při fotografování s formátem FX na všech vašich fotografických výpravách. Fotoaparát je stavěn tak, aby odolal náročným podmínkám, a využívá horní, spodní a zadní kryt z odolné a současně lehké hořčíkové slitiny a systém těsnění na stejné úrovni jako digitální jednooká zrcadlovka Nikon D800 pro zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Odolná závěrka
Vysoce přesná závěrka je testována na 150 000 pracovních cyklů a nabízí nejkratší čas 1/4 000 s a synchronizační čas pro práci s bleskem 1/200 s.

Energeticky úsporný design
Umožňuje pořídit až 1 400 snímků* (při použití baterie EN-EL14a a režimu jednotlivých snímků).

Klasické detaily
Tělo fotoaparátu Df se dodává v klasickém černém provedení nebo ve stříbrném provedení s černými prvky. Strukturovaný grip, mechanické voliče a plochý horní panel vycházejí z filmových jednookých zrcadlovek Nikon F2 a F3 a uživatelské rozhraní je provedeno v originálním monochromatickém designu.

Staré i nové objektivy

Objektivy společnosti Nikon jsou známé na celém světě díky své vynikající optické výkonnosti a značka NIKKOR slaví v tomto roce 80. výročí svého založení. Fotografové používající originální objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F bořili hranice fotografických možností a ty samé objektivy zůstávají v oblibě mnohých fotografů dodnes. Až doposud však nebylo možné tyto objektivy snadno používat na moderních digitálních jednookých zrcadlovkách.

Fotoaparát Df posunuje svou koncentraci na klasickou fotografii o krok dále než kterákoli jiná digitální jednooká zrcadlovka na současném trhu – je vybaven sklopnou páčkou propojení expozimetru a umožňuje tak přímé nasazení a použití historických objektivů NIKKOR bez systému AI.

Při fotografování s objektivy bez systému AI v expozičním režimu A (časová automatika) nebo M (manuální expoziční režim) lze u fotoaparátu Df využívat měření expozice při plně otevřené cloně – ekvivalentní objektivům AI. Charakteristiky objektivů, jako je ohnisková vzdálenost a světelnost, lze snadno zadat pomocí jednoduchých nastavení na fotoaparátu a umožnit tak přístroji rozpoznat nastavení clony a vypočítat správnou expozici.

Podporuje i-TTL blesky,závitové kabelové spouště, nový Nikon WR bezdrátový systém a dokonce i mobilní Wi-Fi adaptér Nikon WU-1a pro rychlé sdílení fotografií s smartphone a tablet! Prostřednictvím adaptéru lze navíc vidět, to co vidí váš fotoaparát a v příhodný čas aktivovat spoušť.

Snímky profesionální kvality

Dech beroucí výsledky – pokročilé technologie Nikon

Není žádným překvapením, že vášnivými fotografy jsou především nadšenci pro značku Nikon, jejíž technici vymysleli a zdokonalili některé ze světově nejdůležitějších funkcí fotoaparátu. Nikon Df pokračuje v dědictví excelence a inovací. Zahrnuje vynikající 39 bodový AF systém s 9 křížovými senzory, které pohotově zaostří na sledovaný objekt a pomocí unikátního 3D-tracking, využívajícího 2016 bodový RGB snímač, rozpozná a sleduje jeho pohyb. Při fotografování s LCD v režimu Live View využívá Nikon Df rychlé AF s detekcí kontrastu, pracující stejně rychle jako vlajková loď D4. Rychlé nastavení vyvážení bílé barvy pomocí funkce bodového vyvážení bílé. Vytvoření fotografie s oslnivým dynamickým rozsahem s vestavěnými funkcemi HDR a Active D-Lighting. Robustní tělo z hořčíkové slitiny vydrží drsné podmínky a jeho 3,2" LCD s rozlišením 921K bodů zobrazuje vaše snímky v plné kráse.

39 bodové ostření
Vysoce citlivé 39bodové automatické zaostřování s AF modulem Multi-CAM 4800 – AF systém fotoaparátu Df s citlivostí do hodnoty osvětlení 1 EV, kompatibilitou s objektivy do světelnosti f/8 a čtyřmi režimy činnosti zaostřovacích polí (včetně 3D sledování objektu) zaostřuje i v obtížných světelných podmínkách rychle a přesně objekty v širokém rozmezí obrazového pole.

Bodové měření vyvážení bílé
Fotoaparát Df umožňuje vysoce přesné manuální nastavení vyvážení bílé barvy pomocí bodového změření vyvážení bílé barvy zvolené části obrazového pole při fotografování v režimu živého náhledu.

Systém detekce motivu
Obrazový snímač fotoaparátu a 2 016pixelový RGB snímač poskytují přesná data pro systém detekce motivu, který optimalizuje expozici, automatické zaostřování a vyvážení bílé barvy bezprostředně před spuštěním závěrky a zaručuje snímky optimální kvality.

Výkonný optický hledáček
Optický hledáček se skleněným pentagonálním hranolem zobrazuje přibližně 100 % obrazového pole při 0,7násobném zvětšení a nabízí rovněž vymezení formátu DX.

3,2“ monitor
LCD s 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem a tvrzeným krycím sklem. Nabízí jasný a brilantní obraz s širokým rozsahem reprodukovaných barev.

Dvouosý virtuální horizont
Dvouosý elektronický virtuální horizont umožňuje kontrolovat polohu fotoaparátu vůči horizontu a jeho náklon směrem nahoru a dolů (na monitoru LCD) nebo polohu fotoaparátu vůči horizontu (v hledáčku).

Živý náhled
Při fotografování v režimu živého náhledu lze jako kompoziční pomůcku zobrazit pomocné linky pro obrazové pole s poměrem stran 1:1 nebo 16:9 a automatické zaostřování s detekcí kontrastu vykazuje vyšší operativnost, přesnost a rychlost. Stisknutím tlačítka kontroly hloubky ostrosti v režimu M (manuální expoziční režim) lze rovněž jednoduše aktivovat kontrolu expozice.

      

Expoziční režimy

Fotoaparát Df nabízí bez ohledu na to, na jakou oblast fotografie se zaměřujete, množství kreativních a praktických funkcí umožňujících přizpůsobení přístroje vašemu stylu fotografování a vašemu tvůrčímu vidění.

Režim tiché expozice
Ideální režim pro diskrétní fotografování, při kterém je znatelně redukován hluk návratu zrcadla po expozici.

Různé poměry stran
Volitelný formát DX a formát 5:4. Formát DX může být aktivován automaticky vždy při použití objektivu typu DX.

Funkce HDR
Vysoký dynamický rozsah. Tato funkce pořídí při jediném stisknutí spouště jeden podexponovaný a jeden přeexponovaný snímek. Expoziční rozptyl lze rozšířit až na ±3 EV pro dosažení různého vzhledu snímků a plné sytosti barev a tonálních přechodů. Současně lze nastavit jemnost okrajů propojení obou expozic pro dosažení přirozenějšího vzhledu.

Funkce Active D-Lighting
Funkce Active D-Lighting společnosti Nikon automaticky uchovává detaily ve světlech a stínech scény pro dosažení vynikajících snímků s přirozeným kontrastem při fotografování v situacích s vysokými světelnými kontrasty.

Menu úprav
Menu obsahuje různé užitečné funkce včetně korekce efektu červených očí a vyvážení barev, zpracování snímků RAW a změny velikosti snímků. Filtrové efekty zahrnují možnosti Skylight filtr, Oteplující filtr, Filtr zesilující barvu, Filtr typu hvězda či Změkčovací filtr. Možnosti rychlého vylepšení zahrnují funkce Korekce zkreslení, Korekce perspektivy, Vyrovnání a Rybí oko.

Předvolby Picture Control
Umožňují ještě před expozicí přizpůsobit výsledný vzhled snímků jemným doladěním parametrů, jako je doostření, sytost barev a barevný odstín.

Obsah balení

Nikon DF
Popruh AN-DC9
Krytka těla BF-1B
Krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
Krytka okuláru hledáčku DK-26
Baterie EN-EL14a
Nabíječka baterií MH-24
ViewNX2
Kabel USB UC-E6
 

 

Parametry produktu

Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16,2
Min. citlivost v ISO50 | 100
Max. citlivost v ISO12 800 | 204 800
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,2"
Velikost snímače (snímačů)Full Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetNikon
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videane
NapájeníEN-EL14a
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)39 (9)
Scénické režimyHDR
RozhraníGPS modul | X-sync konektor | systémový blesk | kabelová spoušť
Rozlišení LCD (px)921 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu5,5
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

NIKON 105/2,8 G AF-S VR II MICRO - získejte zpět 1350,-

 • První makroobjektiv na světě vybavený systémem redukce vibrací VR.
 • Systém redukce vibrací VR II ekvivalentní použití o 3* EV kratších časů závěrky.
 • Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro rychlé a tiché automatické zaostřování a možnost rychlého přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním.
NIKON 105/2,8 G AF-S VR II MICRO - získejte zpět 1350,-

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
26 690 ,- 22 058 ,- bez DPH

NIKON 14-24/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

 • Profesionální extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 14-24 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
NIKON 14-24/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
49 990 ,- 41 314 ,- bez DPH

NIKON 24-70/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

 • rozsah ohniskových vzdáleností 24-70 mm (Při použití formátu DX: 36-105mm)
 • antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat pro redukci reflexů a závoje
 • štíhlý, odolný a lehký tubus
NIKON 24-70/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
53 990 ,- 44 620 ,- bez DPH

NIKON 60/2,8 G MICRO AF-S ED - získejte zpět 1350,-

 • Populární objektiv s ohniskovou vzdáleností 60 mm a možností zaostřování v makrorozsahu.
 • Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,185 m (0,219 m při použití autofokusu).
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat redukují reflexy a závoj.
NIKON 60/2,8 G MICRO AF-S ED - získejte zpět 1350,-

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

DOMKE F-2 Original černá

 • F-2 je stále jedna z nejpopulárnějších Domke brašen
 • pojme dva fotoaparáty (i s motor drives) nebo battery gripem, až 6 objektivů do délky 300mm, zábleskovou jednotku a příslušenství
 • součástí balení je i patentovaná čtyřpřihrádková polstrovaná vložka
DOMKE F-2 Original černá
Doprava zdarma
Poslední kus
6 490 ,- 5 364 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Zjistit dostupnost
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF černé

 • dvoudílné kožené pouzdro na Nikon DF s objektivem Nikkor 50 mm F 1,8 a menšími
 • odepínatelná vrchní část
NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF černé
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-R1C1 Macro zábleskový kit (s SU-800)

Nikon R1C1 = unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

NIKON blesk SB-R1C1 Macro zábleskový kit (s SU-800)

*****

Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
20 690 ,- 17 099 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-R1 (Macro zábleskový kit)

Nikon R1 = Unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

NIKON blesk SB-R1 (Macro zábleskový kit)
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

NIKON blesk SB-700

Všestranný blesk Nikon Speedlight SB-700 disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné použití blesku jak s DX / FX, tak i s DSLR /...

NIKON blesk SB-700

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
7 890 ,- 6 521 ,- bez DPH

NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Nikon i-TTL
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
9 590 ,- 7 926 ,- bez DPH

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional

 • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 128GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
2 390 ,- 1 975 ,- bez DPH

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional

 • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 350 ,- 1 116 ,- bez DPH

LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional

 • velmi rychlá paměťová karta typu SDXC
 • kapacita 256 GB
 • rychlostní třída Class 10/U3
LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

CANON EOS 5D Mark III

 • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
CANON EOS 5D Mark III
Doprava zdarma 1 set Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
78 990 ,- 65 281 ,- bez DPH

CANON EOS 6D tělo

 • 20,2Mpx CMOS sensor (Full Frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 11 bodový zaostřovací AF systém
CANON EOS 6D tělo
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
47 690 ,- 39 413 ,- bez DPH

NIKON DF stříbrný

 • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
 • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
 • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
NIKON DF stříbrný
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
68 990 ,- 57 017 ,- bez DPH

NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč

 • nový 36,3 Mpx CMOS FX snímač
 • absence low pass filtru (antialiazingový)
 • obrazový procesor EXPEED 4 z D4s pro maximální kvalitu reprodukce obrazu a citlivosti ISO
NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka Recenze

*****

Poslední kus
79 990 ,- 66 107 ,- bez DPH

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
11.06.2014 v 13:56:06

   Příslušenství k produktu NIKON DF stříbrný + 50 mm

   NIKON 105/2,8 G AF-S VR II MICRO - získejte zpět 1350,-

   • První makroobjektiv na světě vybavený systémem redukce vibrací VR.
   • Systém redukce vibrací VR II ekvivalentní použití o 3* EV kratších časů závěrky.
   • Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro rychlé a tiché automatické zaostřování a možnost rychlého přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním.
   NIKON 105/2,8 G AF-S VR II MICRO - získejte zpět 1350,-

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   26 690 ,- 22 058 ,- bez DPH

   NIKON 14-24/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

   • Profesionální extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 14-24 mm
   • Světelnost f/2,8
   • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
   NIKON 14-24/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Skladem > 5 ks
   49 990 ,- 41 314 ,- bez DPH

   NIKON 24-70/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

   • rozsah ohniskových vzdáleností 24-70 mm (Při použití formátu DX: 36-105mm)
   • antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat pro redukci reflexů a závoje
   • štíhlý, odolný a lehký tubus
   NIKON 24-70/2,8 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   53 990 ,- 44 620 ,- bez DPH

   NIKON 60/2,8 G MICRO AF-S ED - získejte zpět 1350,-

   • Populární objektiv s ohniskovou vzdáleností 60 mm a možností zaostřování v makrorozsahu.
   • Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,185 m (0,219 m při použití autofokusu).
   • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat redukují reflexy a závoj.
   NIKON 60/2,8 G MICRO AF-S ED - získejte zpět 1350,-

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

   NIKON 50/1,4 G AF-S - získejte zpět 1350,-

   • 50 milimetrové ohnisko
   • Světelnost f/1,4
   • Tichý SWM AF motor
   NIKON 50/1,4 G AF-S - získejte zpět 1350,-

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Skladem > 5 ks
   12 490 ,- 10 322 ,- bez DPH

   NIKON 70-200/2,8 G ED AF-S VRII - získejte zpět 2.700,-

   • Výkonný tele zoom objektiv 70–200 mm
   • Světelnost f/2,8
   • Manuální i automatické ostření
   NIKON 70-200/2,8 G ED AF-S VRII - získejte zpět 2.700,-

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   68 990 ,- 57 017 ,- bez DPH

   ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon

   Carl Zeiss Planar T* 85/1,4ZF.2, Tento relativně krátký teleobjektiv má klasickou "portrétovou" ohniskovou vzdálenost 85 mm. Použití pro portréty je ještě...

   ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon
   Doprava zdarma
   Na dotaz
   31 490 ,- 26 025 ,- bez DPH

   NIKON 24/1,4 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-

   • Profesionální širokoúhlý objektiv s vysokou světelností
   • Ohnisková vzdálenost 24 mm (36 mm při použití na formátu DX).
   • Jasný obraz v hledáčku
   NIKON 24/1,4 G ED AF-S - získejte zpět 2700,-
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   64 790 ,- 53 545 ,- bez DPH

   SIGMA 70-200 mm f/2,8 APO EX DG OS HSM pro Nikon

   • Nízkorozptylové apochromatické členy
   • Ultrazvukový HyperSonic Motor
   • Povrchové úpravy dosahují nejvyšších kvalit
   SIGMA 70-200 mm f/2,8 APO EX DG OS HSM pro Nikon
   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   31 690 ,- 26 190 ,- bez DPH

   NIKON 28-300/3,5-5,6 G ED VR AF-S

   • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 28-300 mm
   • 10,7x optický zoom / vynikající optický výkon
   • Systém VR II umožní prodloužení expozice až o 4 EV
   NIKON 28-300/3,5-5,6 G ED VR AF-S
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   29 290 ,- 24 207 ,- bez DPH

   NIKON 85/1,4 G AF-S - získejte zpět 2700,-

   • Profesionální střední teleobjektiv formátu FX
   • Ohnisková vzdálenost 85 mm
   • Vysoká světelnost F1,4
   NIKON 85/1,4 G AF-S - získejte zpět 2700,-

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   47 990 ,- 39 661 ,- bez DPH

   NIKON 35/1,4 AF-S G - získejte zpět 2700,-

   • Profesionální, širokoúhlý objektiv formátu FX
   • Ohnisková vzdálenost 35 mm (DX ekvivalent: 52,5 mm)
   • Vysoká světelnost F1,4
   NIKON 35/1,4 AF-S G - získejte zpět 2700,-
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   56 490 ,- 46 686 ,- bez DPH

   LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Nikon

   • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
   LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Nikon

   *****

   Doprava zdarma
   Poslední kus
   5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

   NIKON 85/1,8 G AF-S

   • Střední teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 85 mm (127,5 mm formátu DX)
   • Vysoká světelnost f/1,8
   • Vynikající optický výkon
   NIKON 85/1,8 G AF-S

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Zjistit dostupnost
   14 490 ,- 11 975 ,- bez DPH

   TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Nikon

   • 5 let záruka
   • Optický zoom 24–70 mm
   • Světelnost f/2,8
   TAMRON 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD pro Nikon

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Skladem 4 - 5 ks
   28 990 ,- 23 959 ,- bez DPH

   NIKON 28/1,8 AF-S G

   • Širokoúhlý objektiv formátu FX s ohniskovou vzdáleností 28 mm
   • Vysoká světelnost f/1,8
   • Dva asférické optické členy
   NIKON 28/1,8 AF-S G

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   19 990 ,- 16 521 ,- bez DPH

   TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD Macro pro Nikon

   • Nejkompaktnější objektiv ve své třídě!
   • Objektiv obsahuje 4 LD (Low Dispersion) a 1 XLD (Extra Low Dispersion) elementy, které zaručují excelentní korekci chromatické aberace
   • Patentovaný systém optické stabilizace VC (Vibration Compensation) s efektivitou až 4 expoziční stupně umožňuje pořizovat snímky "z ruky" i za špatných světelných podmínek.
   TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD Macro pro Nikon

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Skladem 2 - 3 ks
   38 990 ,- 32 223 ,- bez DPH

   NIKON 35/1,8 AF-S G

   • Ohnisková vzdálenost 35 mm, zorný úhel 63 °
   • Vysoká světelnost f/1,8 (Maximální clonové číslo je f/16)
   • Optická stavba 11 členů v 8 skupinách, včetně 1× ED a 1× asférický člen
   NIKON 35/1,8 AF-S G
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

   SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Sports pro Nikon

   Sigma 150–600 mm F5–6,3 DG OS HSM Sport nabízí nejvyšší výkon a odolnost – vytěsněn je proti prachu a stříkající vodě. Pohotový hypersonický motor (HSM) a stabilizátor...

   SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Sports pro Nikon
   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   45 990 ,- 38 008 ,- bez DPH

   NIKON 20 mm f/1,8 G ED AF-S

   • Ohnisková vzdálenost 20 mm (30 mm na APS-C snímači)
   • Vysoká světelnost f/1,8
   • Vysoké rozlišení a vynikající optický výkon
   NIKON 20 mm f/1,8 G ED AF-S
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   19 490 ,- 16 107 ,- bez DPH

   MEYER OPTIK GÖRLITZ 85 mm f/1,5 Somnium pro Nikon

   • Ohnisková vzdálenost 85 mm
   • Světelnost f/1,5
   • Minimální vzdálenost zaostření 85 cm
   MEYER OPTIK GÖRLITZ 85 mm f/1,5 Somnium pro Nikon

   *****

   Doprava zdarma Recenze
   Poslední kus
   26 990 ,- 22 306 ,- bez DPH

   SIGMA 24 mm f/1,4 DG HSM Art pro Nikon

   • 24 mm širokoúhlý objektiv
   • světelnost f/1,4
   • FLD a SLD skleněné členy
   SIGMA 24 mm f/1,4 DG HSM Art pro Nikon
   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   20 990 ,- 17 347 ,- bez DPH

   NIKON 24 mm f/1,8G ED

   • Extrémně širokoúhlý objektiv formátu FX s ohniskovou vzdáleností 24 mm (36 mm u DX DSLR)
   • Vysoká světelnost f/1,8
   • Kompaktní a lehké provedení
   NIKON 24 mm f/1,8G ED
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   22 690 ,- 18 752 ,- bez DPH

   LAOWA 105 mm f/2 (T3,2) STF pro Nikon

   • Pro typ snímače: FF (Fullframe)
   • Využití objektivu: Portrét
   • Clonový kroužek: Ano
   LAOWA 105 mm f/2 (T3,2) STF pro Nikon
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

   DOMKE F-2 Original černá

   • F-2 je stále jedna z nejpopulárnějších Domke brašen
   • pojme dva fotoaparáty (i s motor drives) nebo battery gripem, až 6 objektivů do délky 300mm, zábleskovou jednotku a příslušenství
   • součástí balení je i patentovaná čtyřpřihrádková polstrovaná vložka
   DOMKE F-2 Original černá
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   6 490 ,- 5 364 ,- bez DPH

   LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

   • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
   • vestavěná plášťenka
   • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
   LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

   VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

   • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
   • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
   • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
   VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

   *****

   Doprava zdarma Sleva
   Zjistit dostupnost
   1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

   NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF černé

   • dvoudílné kožené pouzdro na Nikon DF s objektivem Nikkor 50 mm F 1,8 a menšími
   • odepínatelná vrchní část
   NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF černé
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

   NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF hnědé

   • dvoudílné kožené pouzdro na Nikon DF s objektivem Nikkor 50 mm F 1,8
   NIKON CF-DC6 Pouzdro pro DF hnědé
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

   LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

   • pevná a mimořádně lehká konstrukce
   • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
   • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
   LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

   LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

   • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
   • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
   • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
   LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

   LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

   • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
   • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
   • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
   LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

   NIKON blesk SB-R1C1 Macro zábleskový kit (s SU-800)

   Nikon R1C1 = unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

   NIKON blesk SB-R1C1 Macro zábleskový kit (s SU-800)

   *****

   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   20 690 ,- 17 099 ,- bez DPH

   NIKON blesk SB-R1 (Macro zábleskový kit)

   Nikon R1 = Unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

   NIKON blesk SB-R1 (Macro zábleskový kit)
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   14 990 ,- 12 388 ,- bez DPH

   NIKON blesk SB-700

   Všestranný blesk Nikon Speedlight SB-700 disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné použití blesku jak s DX / FX, tak i s DSLR /...

   NIKON blesk SB-700

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   7 890 ,- 6 521 ,- bez DPH

   NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

   • Směrné číslo 16 (ISO 100)
   • Řízení zábleskové expozice Nikon i-TTL
   • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
   NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   9 590 ,- 7 926 ,- bez DPH

   NIKON blesk SB-500

   • Kompaktní blesk s i-TTL řízením záblesku
   • Směrné číslo 24 (m; ISO 100) při nastavení hlavy blesku na 24 mm (formát FX)
   • Vestavěné LED světlo s intenzitou 100 lx pokrývá široký obrazový úhel objektivu 24 mm
   NIKON blesk SB-500
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

   NIKON blesk SB-5000

   Rádiem řízený Nikon SB-5000 je celosvětově prvním bleskem s vestavěným chladicím systémem. Ten minimalizuje prodlevu mezi jednotlivými záblesky a zvyšuje jejich počet....

   NIKON blesk SB-5000
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   16 990 ,- 14 041 ,- bez DPH

   LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional

   • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
   • kapacita 128GB
   • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
   LEXAR SDXC 128GB UHS-II 1000x Professional
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   2 390 ,- 1 975 ,- bez DPH

   LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional

   • Velmi rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
   • kapacita 64GB
   • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 150 MB/s
   LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1000x Professional
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 350 ,- 1 116 ,- bez DPH

   LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional

   • velmi rychlá paměťová karta typu SDXC
   • kapacita 256 GB
   • rychlostní třída Class 10/U3
   LEXAR SDXC 256GB UHS-I 633x Professional
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   3 890 ,- 3 215 ,- bez DPH

   HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

   Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

   HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

   *****

   Skladem > 5 ks
   90 ,- 74 ,- bez DPH

   LENSPEN štětec

   • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
   • životnost pera je cca 500 použití
   • velmi jednoduché použití
   LENSPEN štětec

   *****

   Skladem > 5 ks
   245 ,- 202 ,- bez DPH

   HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

   Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

   HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   690 ,- 570 ,- bez DPH

   B+W Utěrka Photo - clear

   Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

   B+W Utěrka Photo - clear

   *****

   Skladem > 5 ks
   180 ,- 149 ,- bez DPH

   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
   • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
   • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   *****

   Skladem > 5 ks
   20 ,- 17 ,- bez DPH

   KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

   Čistící měch ofukovací se štětečkem.

   KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

   *****

   Poslední kus
   285 ,- 236 ,- bez DPH

   ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

   • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
   ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   690 ,- 570 ,- bez DPH

   HAMA čisticí set na optiku 5930

   Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

   HAMA čisticí set na optiku 5930

   *****

   Skladem 4 - 5 ks
   310 ,- 256 ,- bez DPH

   RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

   Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

   RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

   HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Nikon

   • ergonomický design
   • dosah až 100m díky 2.4 GHz s kódováním FSK a možnosti volby kanálu
   • vysílač i přijímač vybaven podsvětleným displejem
   HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Nikon

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

   B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

   Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

   B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

   *****

   Zjistit dostupnost
   320 ,- 264 ,- bez DPH

   PIXEL spoušť kabelová RC-201/DC2 pro Nikon D3300/5200/5300/7200/610, P7800

   • kabelová spoušť s možností aretace
   • délka 110 cm
   • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
   PIXEL spoušť kabelová RC-201/DC2 pro Nikon D3300/5200/5300/7200/610, P7800

   *****

   Skladem 4 - 5 ks
   390 ,- 322 ,- bez DPH

   PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/DC2 pro Nikon D5300/7200/610, P7800

   • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
   • podsvětelný LCD displej
   • napájení 2X AAA baterie
   PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/DC2 pro Nikon D5300/7200/610, P7800
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

   NIKON GP-1A GSP modul pro D800/D90/D5100/D3200/P770

   • Kompatibilita: Nikon D800/D90/D5100/D3200/P770
   NIKON GP-1A GSP modul pro D800/D90/D5100/D3200/P770
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   6 690 ,- 5 529 ,- bez DPH

   PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/DC2 pro Nikon D3200/5200/7100/600,P7700

   • rádiová spoušť
   • dosah 100 metrů / 2,4GHz
   • délka kabelu 120 cm
   PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/DC2 pro Nikon D3200/5200/7100/600,P7700

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   990 ,- 818 ,- bez DPH

   NIKON Bezdrátový set (WR-T10 + WR-R10 + WR-A10)

   • Bezdrátový set pro Nikon zrcadlovky
   • Set obsahuje WR-T10 + WR-R10 + WR-A10 (vysílač/přímač, vysílač a adaptér sloužící k převodu desetikolíkového konektoru dálkového ovládání fotoaparátu na nový konektor pro připojení příslušenství
   • dosah až 50m
   NIKON Bezdrátový set (WR-T10 + WR-R10 + WR-A10)
   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

   TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL

   • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
   • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
   • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
   TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL
   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   2 790 ,- 2 306 ,- bez DPH

   RODE VideoMic GO mikrofon

   • Kvalitní směrový mikrofon
   • Nevyžaduje žádnou baterii
   • Integrovaný Rycote® Lyre®
   RODE VideoMic GO mikrofon
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

   JOBY Pro Sling Strap L-XXL

   • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
   • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
   • nový systém SpeedCinch
   JOBY Pro Sling Strap L-XXL
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 580 ,- 1 306 ,- bez DPH

   PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý

   • Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA)
   • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit.
   • Nejvšestranější: Lze použít jako popruh přes rameno, přes tělo nebo kolem krku.
   PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

   JJC tlačítko na spoušť - různé barvy

   • tlačítko spouště
   • průměr: 11 mm
   • materiál: kov
   JJC tlačítko na spoušť - různé barvy
   Skladem > 5 ks
   290 ,- 240 ,- bez DPH

   AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

   Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

   AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   690 ,- 570 ,- bez DPH

   NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

   Kvalitní a originální nabíječka vhodná pro dobíjení baterií typu EN-EL14

   NIKON nabíječka MH-24 pro EN-EL14

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

   AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL14

   Nabíjecí plato Avacom pro Nikon EN-EL14 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

   AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL14

   *****

   Skladem > 5 ks
   110 ,- 91 ,- bez DPH

   AVACOM Nikon EN-EL14

   • Kapacita: 950mAh
   • Napětí: 7,4V
   • Kompatibilita např.: Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D5100, Nikon D5200
   AVACOM Nikon EN-EL14

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   790 ,- 653 ,- bez DPH

   NIKON EN-EL14a pro D5300/Df

   Nikon EN-EL14a je originální dobíjecí baterie o kapacitě 1230 mAh pro digitální fotoaparáty Nikon D5300 a Df.

   NIKON EN-EL14a pro D5300/Df
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

   JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj

   • Externí bateriový zdroj pro vybrané Nikon zrcadlovky
   • Použití s fotoaparáty, které používají baterie EN-EL14 (Coolpix P7000, P7100, P7700, P7800, Df, D3100, D3200, D3300, D5100, D5200, D5300)
   • Má kapacitu 5600mAh - nabíjíte pomocí vysoko ampérového USB konektoru
   JUPIO Power Vault EN-EL14 externí zdroj
   Doprava zdarma
   Skladem 2 - 3 ks
   2 200 ,- 1 818 ,- bez DPH

   DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

   Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

   DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

   *****

   Skladem 4 - 5 ks
   297 ,- 270 ,- bez DPH

   DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

   Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

   DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
   Doprava zdarma Sleva
   Zjistit dostupnost
   800 ,- 720 ,- bez DPH

   MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

   Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

   MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
   Zjistit dostupnost
   339 ,- 305 ,- bez DPH

   FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

   • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
   • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
   • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
   FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

   *****

   Zjistit dostupnost
   149 ,- 135 ,- bez DPH

   DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

   Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

   DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
   Skladem 2 - 3 ks
   359 ,- 323 ,- bez DPH

   PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

   Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

   PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
   Zjistit dostupnost
   349 ,- 314 ,- bez DPH

   NIKON HB-47 Sluneční clona pro AF-S 50/1.4G, 50/1,8 G

   Bajonetová sluneční clona Nikon HB-47

   NIKON HB-47 Sluneční clona pro AF-S 50/1.4G, 50/1,8 G
   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

   HOYA filtr UV HD 58 mm

   "Nejkvalitnější filtr v historii" tak jej označuje výrobce a nutno dodat, že to nejsou jen planá slova. Výjimečně odolné optické sklo ochrání váš objektiv i...

   HOYA filtr UV HD 58 mm

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

   HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

   Hoya uvádí na trh novou sérii filtrů HD, která je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Tyto filtry jsou vyrobeny ze...

   HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 920 ,- 1 587 ,- bez DPH

   B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

   B+W XS-PRO DIGITAL MRC-NANO = profesionální řada filtrů je jedinečným skloubením technologie 3. tisíciletí a standardní německé preciznosti. Vychází z řady B+W XS-PRO...

   B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

   B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

   Cirkulární polarizační filtry B+W High-endové řady XS-Pro Käsemann mají vyšší účinnost než běžné polarizační folie, jsou lépe stmelené, což oceníte mimo jiné...

   B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   3 190 ,- 2 636 ,- bez DPH

   B+W filtr ochranný XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

   B+W XS-PRO DIGITAL MRC-NANO = profesionální řada filtrů je jedinečným skloubením technologie 3. tisíciletí a standardní německé preciznosti. Vychází z řady B+W XS-PRO...

   B+W filtr ochranný XS-Pro Digital MRC nano 58 mm
   Doprava zdarma
   Skladem 4 - 5 ks
   1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

   B+W filtr ND Vario 1-32x (0,3-1,5) XS-Pro MRC nano 58 mm

   • ND filtr
   • průměr 58mm
   • obroučka XS-PRO
   B+W filtr ND Vario 1-32x (0,3-1,5) XS-Pro MRC nano 58 mm
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   6 890 ,- 5 694 ,- bez DPH

   ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

   USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

   ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

   *****

   Skladem > 5 ks
   230 ,- 190 ,- bez DPH

   LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

   • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
   • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
   • Pop-up design chrání sloty pro karty
   LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   750 ,- 620 ,- bez DPH

   KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

   • základy práce s digitální zrcadlovkou
   • Canon / Nikon / další značka
   • odpovědi k ovládání, doporučené příslušenství
   KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

   *****

   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

   KURZ - Základy práce s digitální fotografií

   • ukázky profesionálních úprav fotografií / postprodukce
   • Adobe Lightroom a Adobe Photoshop
   • pro běžné uživatele
   KURZ - Základy práce s digitální fotografií

   *****

   Doprava zdarma
   Zjistit dostupnost
   1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

   GITZO GT2542T stativ + GH1780QD kulová hlava AKCE

   • lehký stativ Gitzo Traveler ser.2 GT2542T vyrobený z uhlíkových vláken zaručuje vysokou stabilitu při fotografování a pohodlný transport při cestování
   • stativ je určen pro náročné uživatele, kteří jsou zvyklí na vysoký komfort, rychlost a bezproblémovou obsluhu i v těch nejnáročnějších podmínkách
   • hořčíková kulová hlava Gitzo GH1780QD vybavená panoramatickou stupnicí 360 ° a rychloupínací destičkou GS5370D
   GITZO GT2542T stativ + GH1780QD kulová hlava AKCE
   Doprava zdarma Sleva
   Skladem 2 - 3 ks
   16 490 ,- 13 628 ,- bez DPH

   MANFROTTO MK190X3-3W stativ s hlavou

   • Nohy Manfrotto MT190X3
   • Třícestná hlava Manfrotto 804RC2
   • Maximální výška 160 cm
   MANFROTTO MK190X3-3W stativ s hlavou
   Doprava zdarma
   Poslední kus
   6 290 ,- 5 198 ,- bez DPH

   VANGUARD VEO 265CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

   • lehký, pevný a kompaktní cestovatelský stativ
   • vhodný pro lehčí profesionální zrcadlovky, CSC nebo profi kompakty
   • vyměnitelné konce nohou - hroty nebo gumové konce
   VANGUARD VEO 265CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

   *****

   Doprava zdarma
   Skladem > 5 ks
   6 990 ,- 5 777 ,- bez DPH

   Podobné produkty produktu NIKON DF stříbrný + 50 mm

   CANON EOS 5D Mark III

   • 22,3Mpx CMOS sensor (full frame)
   • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
   • 61 bodový (41 křížových) zaostřovací AF systém
   CANON EOS 5D Mark III
   Doprava zdarma 1 set Servisní knížka

   *****

   Skladem > 5 ks
   78 990 ,- 65 281 ,- bez DPH

   CANON EOS 6D tělo

   • 20,2Mpx CMOS sensor (Full Frame)
   • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
   • 11 bodový zaostřovací AF systém
   CANON EOS 6D tělo
   Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

   *****

   Skladem > 5 ks
   47 690 ,- 39 413 ,- bez DPH

   NIKON DF stříbrný

   • Vzhled ikonických kinofilmových jednookých zrcadlovek Nikon
   • Obrazový snímač CMOS formátu FX s 16,2 Mpx
   • ISO 100–12 800, který lze dále rozšířit až na hodnotu 204 800
   NIKON DF stříbrný
   Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka
   68 990 ,- 57 017 ,- bez DPH

   NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč

   • nový 36,3 Mpx CMOS FX snímač
   • absence low pass filtru (antialiazingový)
   • obrazový procesor EXPEED 4 z D4s pro maximální kvalitu reprodukce obrazu a citlivosti ISO
   NIKON D810 - získejte zpět 2700 Kč
   Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka Recenze

   *****

   Poslední kus
   79 990 ,- 66 107 ,- bez DPH

   Poradna k produktu

   NIKON DF stříbrný + 50 mm

   Přidat příspěvek
   • Jan Sucharda
    Odpovědět

    Nikon Df

    Jan Sucharda 08.01.2014 v 11:09:56

    Kdy bude k dispozici Df, stříbrný, pouze tělo?

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Nikon Df

     Jakub Valdivia 08.01.2014 v 14:18:18

     Dobrý den, bohužel tělo není stále v nabídce a set je momentálně nedostupný.

   • Petr Plachý
    Odpovědět

    Nikon D610 vs.Nikon Df vs. Nikon D800

    Petr Plachý 02.04.2014 v 14:05:49

    Dobrý den. Jsem majitelem Nikonu D300 a rád bych přešel k formátu FX . Fotím hlavně krajinu, zátiší, noční foto, občas portrét. Váhám mezi D610, Df a D800. Pročítám recenze, testy a zkušenosti, porovnávám, ale stále se nemohu rozhodnout. Zatím u mě vítězí D800, ale zároveň mě odrazuje příliš vysoké rozlišení snímače. Rád bych si přečetl i Váš názor. Děkuji za odpověď. Petr Plachý

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Nikon D610 vs.Nikon Df vs. Nikon D800

     Jakub Valdivia 03.04.2014 v 15:09:52

     Dobrý den, fotoaparát Nikon Df je osazen snímačem a obrazovým procesorem jako fotoaparát Nikon D4, tudíž je perfekní zejména při vysokých citlivostech ISO. Pro maximální možnou obrazovou kvalitu a velkoformátový tisk je zase vhodnější Nikon D800 díky 36 Mpix snímači a obrovském dynamickém rozsahu. Nikon D610 pro mě osobně zastává pozici mezi těmito fotoaparáty. Jedná se o nižší třídu těla osazeným 24 Mpix snímačem, který je v tomto porovnání něco mezi výstupem z Nikonu Df a Nikonu D800. Pro vaše účely je mi jeví nejvhodnější model Nikon D800. Vysokého rozlišení bych se neobával, v dnešní době není problém s velkými úložišti. Jen je samozřejmě potřeba vhodně třídy fotografie. Nepřepokládám že všechny výstupy budete chtít v maximální možné velikosti.

     • Petr Plachý
      Odpovědět

      Re: RE:Nikon D610 vs.Nikon Df vs. Nikon D800

      Petr Plachý 03.04.2014 v 16:27:10

      Dobrý den. Děkuji za odpověď. Většinou forím do rawu, ještě musím vyzkoušet, jak můj počítač zvládne to obrovské množství dat, ale asi jste mě přesvečil. Petr Plachý

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Re: RE:Nikon D610 vs.Nikon Df vs. Nikon D800

       Jakub Valdivia 04.04.2014 v 16:51:53

       Dobrý den, určitě není problém se k nám zastavit s paměťovou kartou a vyfotit několik snímků které vám poslouží k zjištění rychlosti vašeho počítače.

   • Bedřich Běhal
    Odpovědět

    Dostupnost Nikon Df v černé barvě

    Bedřich Běhal 06.12.2013 v 15:41:51

    Lze očekávat, že nikon Df v černé barvě se bude u Vás znovu prodávat ? ( do vánočních svátků 2013 ? )

    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Dostupnost Nikon Df v černé barvě

     Jakub Valdivia 06.12.2013 v 18:19:36

     Dobrý den, do konce roku dorazí ještě jedna zásilka Nikonu Df ale předpokládám že všechny budou vydané zákazníkům kteří již učinili rezervaci.

   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • poukázka na fotoslužby

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...

   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace