NIKON LD-1000 - LED světlo bílé
NIKON LD-1000 - LED světlo bíléNIKON LD-1000 - LED světlo bíléNIKON LD-1000 - LED světlo bíléNIKON LD-1000 - LED světlo bíléNIKON LD-1000 - LED světlo bílé

NIKON LD-1000 - LED světlo bílé

Nikon
Kód produktu: 1016144

LED světlo Nikon LD-1000 – všestranný zdroj trvalého světla pro systémové kamery NIkon 1 a kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix. LED světlo, vynikající malou hmotností a velkou užitností, je vhodné pro makrofotografii a pro pořizování videosekvencí na malé vzdálenosti. Lze jej používat na těle fotoaparátu i mimo něj. Pomoci tohoto světla lze změkčit a vyjasnit stíny (i v protisvětle) a dodat snímku hloubku.
Více o produktu »

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Napájení4× AA
Počet LED diod1–149
Teplota chromatičnosti (ve stupních Kelvina)5 600 K
ProduktLED světlo

Popis produktu NIKON LD-1000 - LED světlo bílé

LED světlo LD-1000 LED je vynikajícím prostředkem pro kreativní fotografování a záznam videosekvencí blízkých objektů. Jeho všestrannost a skutečnost, že můžete pozorovat účinky osvětlení před pořízením snímku, usnadňují práci se světly a stíny a dovolují získat přesně takové snímky, jaké požadujete. Světlo je stejně stylové a kompaktní jako ostatní výrobky systému Nikon 1 a lze jej používat rovněž v kombinaci s fotoaparáty COOLPIX.

Komentuje Jordi Brinkman
(produktový manažer pro oddělení systémových fotoaparátů Nikon 1 společnosti Nikon Europe)

 

To co uvidíte, to také zaznamenáte

Zdroj trvalého světla znamená, že nemusíte čekat až do pořízení snímku, abyste zjistili, jestli vaše volba osvětlení byla správná. Na rozdíl od použití blesku můžete pozorovat účinky LED světla na monitoru LCD nebo v hledáčku ještě před pořízením snímku. Nemusíte se starat o správné nastavení blesku a snadno upravíte úhel osvětlení prostřednictvím LED světla tak, abyste dosáhli požadovaných účinků.

Všestranné vybavení

Úhel LED světla je libovolně nastavitelný i při upevnění světla na fotoaparát, lze však fotografovat rovněž se světlem umístěným mimo fotoaparát pro ještě vyšší míru kontroly nad výškou a vzdáleností světla od fotografovaného objektu. Svícením směrem zdola přidáte hloubku barvám v přírodě při fotografování venku a také můžete experimentovat s různými způsoby nasvícení lidských tváří. LED světlo je mírnější světelný zdroj než blesk, a pomáhá při pořizování krásných portrétů – zejména u osob, které se nejsou zvyklé fotografovat. Fotografované osoby nebudou rušeny blikáním blesku a vy můžete zkoušet nejvhodnější úhly osvětlení pro získání dobrého světla okolo tváří osob nebo pro zachycení odlesků světla v jejich očích.

Uživatelská přívětivost

Výjimečně snadno použitelné světlo se upevňuje k stativovému závitu na fotoaparátu a lze jej snadno sejmout pro použití mimo fotoaparát. Přepínač na zadní straně světla umožňuje nastavit vysoký (high) a nízký (low) výkon a slouží rovněž k zapnutí a vypnutí světla (on/off). Světlo je vybaveno difuzérem na okénku LED pro získání měkkých, přirozeně působících stínů a potlačení silných reflexů při fotografování lesklých objektů.

Design ve stylu systému Nikon 1

Štíhlé a snadno přenosné LED světlo je dostupné v barevných provedeních černá a bílá a je ideálním doplňkem těl fotoaparátů systému Nikon 1. Světlo LD-1000 lze použít na všech fotoaparátech vybavených stativovým závitem a je ideální rovněž pro kompaktní digitální fotoaparáty COOLPIX.

Světlo LD-1000 se dodává včetně ramene SK-1000 a dvou upevňovacích šroubů LS-32 pro upevnění k stativovému závitu fotoaparátu.

Parametry produktu

Napájení4× AA
Počet LED diod1–149
Teplota chromatičnosti (ve stupních Kelvina)5 600 K
ProduktLED světlo
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NIKON LD-1000 - LED světlo bílé

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím