NIKON Z7 II objednejte aužívejte si tvorbu | FotoŠkoda
NIKON Z7 II

původní cena

85 990,-

NIKON Z7 II

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4015913 | PN: VOA070AE

NIKON Z7 II je kompaktní bezzrcadlovka s osvědčenou ergonomií a ovládáním. Ukrývá BSI CMOS snímač s vysokým rozlišením 45,7 MP, který není osazen low-pass filtrem a proto poskytuje maximální záznam v nejjemnějším detailu. O zpracování a rychlost se stará duální obrazový procesory EXPEED 6. Proto Z7 II nabízí sekvenční snímání 10 snímků za vteřinu i 4K60 video a je profesionálním nástrojem nástrojem pro univerzální tvorbu fotografie i videa.
Více o produktu »

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty
Další výhodné sety

Výhodné sety (2)

NIKON Z7 II + 24-70 mm

NIKON Z7 II
NIKON Z7 II
NIKON Z 24-70 mm f/4 S
NIKON Z 24-70 mm f/4 S
92 990,- Ušetříte 11 490,-

Doprava zdarma Servisní knížka Dárek

Poslední kus

Základní popis

 • 45,7 Mpx
 • snímač formátu BSI CMOS formátu FX
 • Duální obrazové procesory EXPEED 6
 • Video UHD 4K60; N-Log a 10bitový výstup HDMI
 • 10 sn./s
 • ISO 64-25600
Specifikace od výrobce
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu NIKON Z7 II

Hlavní charakteritika a klíčové vlastnosti

Obrazový snímač CMOS Nikon formátu FX s  45,7 efektivními megapixely a standardní ISO 64-25600

Vysokorychlostní sériové snímání až do cca. 10 sn./s se sledováním AE / AF a vyrovnávací pamětí až do 77 snímků 

Vylepšená detekce očí a detekce zvířat jsou k dispozici pro fotografie i videa

Široké možnosti nahrávání videa v rozsahu od RAW  , HDR (HLG), videovýstup N-Log až po ovládací prvky Picture Control, které slouží všestranným potřebám

Duální sloty pro paměťové karty podporující karty CFexpress a UHS-II SD pro spolehlivé zálohování dat a rychlý pracovní tok

Volitelná napájecí baterie MB-N11 nabízí klid a pohodlí při vertikálním fotografování

Kompatibilní s rozrůstající se řadou objektivů NIKKOR Z s vynikajícím zobrazením jak pro video, tak pro fotografie, s využitím velkého průměru bajonetu Z mount

Druhá generace Z

Revidovaná platforma Z 7 nabízí vyšší rychlost, rychlejší zpracování a větší univerzálnost při zachování osvědčených vlastností původního fotoaparátu.

 Duální obrazové procesory Dual EXPEED 6 nabízejí zvýšený výkon vyrovnávací paměti, rychlejší rychlost nepřetržitého snímání 10 sn./s a okamžité reakce hledáčku.

Aktualizované automatické zaostřování nyní zahrnuje detekci očí a tváří pro lidi i zvířata v režimu širokoúhlého automatického zaostřování pro záznam fotografií i videa.

Fotografování s časovanou dlouhou expozicí je nyní možné po dobu až 900 sekund (15 minut) bez nutnosti použití externího dálkového ovladače.

Duální sloty pro paměťové karty nabízejí flexibilnější možnosti ukládání souborů; jeden slot CFexpress typu B a jeden slot SD UHS-II umožňují přetečení, oddělené a opakované možnosti ukládání.

Port USB typu C umožňuje nabíjení přímo ve fotoaparátu nebo nepřetržité napájení pro nabíjení na cestách nebo delší dobu snímání.

Směr otáčení zaostřovacího kroužku na objektivech lze přepnout tak, aby vyhovoval osobnímu užívání.

Podpora režimu HDR (HLG) při externím nahrávání poskytuje okamžité videosoubory vhodné pro HDR. N-Log je k dispozici pro lepší kontrolu během postprodukce a třídění.

Volitelná aktualizace ProRes RAW umožňuje kameře vysílat záběry ProRes RAW do kompatibilního externího rekordéru Atomos. Tato aktualizace poskytuje větší flexibilitu gradace barev s kodekem ProRes spolu se schopností výstupu nekomprimovaného 12bitového surového záznamu přes HDMI (k dispozici počátkem roku 2021)

Bezdrátové připojení SnapBridge lze použít k aktualizaci firmwaru fotoaparátu.

Aktualizované režimy kreativního fotografování zahrnují vícenásobnou expozici, 20 různých nastavení Picture Control a nahrávání Timelapse ve fotoaparátu. K dispozici je také režim “Posun zaostření” pro záznam až 300 sekvenčních snímků s posunutou pozicí zaostření mezi expozicemi pro aplikace prokládání snímků.

Kompatibilní s volitelnou baterií MB-N11 Power Battery Pack pro prodloužení životnosti baterie a lepší manipulaci.

 
45,7MP snímač formátu BSI CMOS formátu FX a duální procesory EXPEED 6

Snímač BSI CMOS s úhlopříčkou 45,7 MP se používá pro fotografování ve vysokém rozlišení, působivou kvalitu slabého osvětlení a vysoké rychlosti odečítání, aby bylo možné využít nepřetržité fotografování, filmování a časosběrné nahrávání. Podsvícený design snímače poskytuje znatelně čistý výstup s vysokou citlivostí a snížený šum při práci s vysokými hodnotami ISO, až do nativního ISO 25600, stejně jako živou a hladkou kvalitu při citlivostech od ISO 64. Konstrukce snímače také vynechává konvenční optický Low Pass filtr, aby se dosáhlo největší možné ostrosti a rozlišení snímače. Výhodou senzoru jsou duální obrazové procesory EXPEED 6, které poskytují bohatou rychlost v celém kamerovém systému, včetně možnosti nepřetržitého fotografování rychlostí 10 snímků za sekundu až 50 po sobě jdoucím snímkům.

 
Nahrávání videa v rozlišení UHD 4K

Fotoaparát Z 7II využívá atributy snímače nejen pro statické snímky,ale také pro natáčení videí. Nahrávání videa v rozlišení UHD 4K je možné až do rozlišení 60p a pro zpomalené přehrávání je také podporováno nahrávání videa v rozlišení Full HD 1080p. Video soubory lze ukládat na paměťové karty ve fotoaparátu, nebo jako nekomprimovaný soubor do volitelného externího rekordéru přes výstup HDMI.

K Z 7II byly přidány pokročilé funkce videa, včetně gamma N-Log pro pořizování plochých záběrů, které maximalizují dynamický rozsah. HLG (HDR) pro záznam záběrů připravených na HDR úpravy. Další novinkou je schopnost výstupu vysoce kvalitních 10 bitových dat přes HDMI a funkce Electronic VR pro plynulé fotografování z ruky. Funkci Focus Peaking lze využít k ručnímu ovládání ostření a k dispozici je také možnost Zebra Stripes, která pomáhá detekovat přeexponované oblasti v záběru. Záznam zvuku lze zpracovat pomocí vestavěného stereofonního mikrofonu, nebo lze přidat volitelný externí mikrofon přes 3,5 mm stereofonní konektor. Lepší kontrolu nad kvalitou a živé sledování je možné pomocí konektoru pro sluchátka.

493bodový systém automatického ostření s fázovou detekcí

Na senzoru je umístěna řada 493 bodů automatického zaostřování s fázovou detekcí, které pokrývají 90% obrazové plochy svisle i vodorovně. To poskytuje rychlé a přesné zaostření jak pro fotografie, tak pro video a se širokou oblastí pokrytí sledování objektu téměř u okrajů rámečku. Pro video je k dispozici hybridní AF, které automaticky přepíná mezi systémy detekce fází a kontrastu a zajišťuje plynulé ostření. Objektivy NIKKOR Z jsou optimalizovány pro tichý provoz.

Redukce vibrací

5 osá redukce vibrací v těle kompenzuje až 5 EV chvění fotoaparátu bez ohledu na použitý objektiv typu Z. Tento systém funguje také s objektivy s bajonetem F, prostřednictvím volitelného adaptéru FTZ, kde se používá tříosá stabilizace.

Specifikace

Typ

Typ: Digitální fotoaparát s podporou výměnných objektivů
Bajonet objektivu: Nikon Z mount

Objektivy

Kompatibilní objektivy Objektivy NIKKOR s bajonetem Z

Objektivy NIKKOR s bajonetem F (s FTZ adapterem)

Efektivní pixely

Efektivní pixely: 45,7 milionu

Obrazový snímač

Obrazový snímač: 35,9 x 23,9 mm CMOS snímač (formát Nikon FX)

Celkový počet pixelů: 46,89 milionu

Systémy redukce prachu: Referenční data Image Dust Off, čištění obrazového snímače

Úložný prostor

Formát souboru NEF (RAW):

12 nebo 14 bitů (bezztrátově komprimované, komprimované nebo nekomprimované)
JPEG: Základní JPEG kompatibilní s jemnou (přibližně 1: 4), normální (přibližně 1: 8) nebo základní (přibližně 1:16) kompresí; k dispozici komprese s prioritou velikosti a optimální kvalitou
NEF (RAW) + JPEG: Jedna fotografie zaznamenaná ve formátech NEF (RAW) a JPEG

Systém Picture Control: Auto, Standard, Neutral, Vivid, Monochrome, Portrait, Landscape, Flat, 20 Creative Picture Controls; vybrané Picture Control lze upravit; úložiště pro vlastní Picture Controlss

Média: Duální sloty pro SDHC a SDXC kompatibilní s CFexpress (typ B), XQD, SD (Secure Digital) a UHS-II

Hledáček

Hledáček: 1,27 cm / cca. 0,5 palce Cca. Elektronický hledáček OLED s rozlišením 3690 000 bodů (Quad VGA) s vyvážením barev a automatickým a 11úrovňovým ručním ovládáním jasu

Pokrytí: Cca. 100% 

Zvětšení: Cca. 0,8x (50 mm objektiv na nekonečno, -1,0 m -1 )

LCD

Typ: LCD 8 cm / 3,2 palc

Výklopný TFT dotykový LCD displej s 2 100 000 body a pozorovacím úhlem 170 °

Cca 100% pokrytí rámečku, vyvážení barev a 11 úrovňové ruční ovládání jasu

Závěrka

Typ: Elektronicky řízená mechanická závěrka s ohniskovou rovinou se svislým chodem; elektronická přední clona; elektronická závěrka

Rychlost: 1/8 000 až 30 s v krocích po 1/3 a 1/2 EV

Lze prodloužit na 900 s v režimu M, Bulb X200

Snímání

Režimy: Jednotlivé snímky, souvislé L, průběžné H, průběžné H (prodloužené), samospoušť

Přibližná rychlost sekvence: Kontinuální L: přibl. 1 až 5 sn./s

Kontinuální H: přibl. 5,5 sn./s

Kontinuální H (rozšířené): přibl. 10 sn./s (14bitový NEF / RAW: přibližně 10 sn./s)

Expozice

Systém: Měření TTL pomocí obrazového snímače fotoaparátu

Režimy měření:

Maticové měření
Měření se zdůrazněným středem: 75%
Bodové měření: 1,5% 

Rozsah měření: -4 až +17 EV

Citlivost ISO: ISO 64 až 25600 v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV (Nastavitelné až 102400 ISO) 

Aktivní D-Lighting auto, extra high, high, normal, low nebo off (k dispozici v režimech fotografie i videa)

Automatické zaostřování

Typ: Hybridní fázová detekce / kontrastní AF s asistencí AF

Rozsah detekce:  -3až +19 EV (-6 až +19 EV s AF při slabém osvětlení)

Zaostřovací body:  493 bodů

Stabilizace

VR v těle: Posun 5 osého obrazového snímače

Objektiv VR: Kompatibilní 

Blesk

Ovládání blesku TTL: ovládání záblesku i-TTL

Režimy blesku: Synchronizace na první/druhou lamelu, pomalá synchronizace, redukce červených očí, redukce červených očí s pomalou synchronizací, vypnuto

Systém kreativního osvětlení Nikon (CLS) i-TTL ovládání blesku, dálkově ovládané bezdrátové osvětlení, optické pokročilé bezdrátové osvětlení, modelování osvětlení, zámek FV, komunikace barevných informací, automatická vysokorychlostní synchronizace FP, jednotné ovládání blesku

Vyvážení bílé

Vyvážení bílé Auto (3 typy), přirozené světlo auto, přímé sluneční světlo, zataženo, stín, žárovka, zářivka (7 typů), blesk, zvolte teplotu barev (2 500 K až 10 000 K), přednastavené ručně (lze uložit až 6 hodnot), vše s jemným doladěním kromě volby teploty barev

Bracketing

Typy bracketingu: Expozice, blesk, vyvážení bílé a ADL

Video

Režimy měření: Matice se zdůrazněným středem nebo zvýrazněným zvýrazněním

Rozlišení a snímková frekvence:

3840 x 2160 (4K UHD); 30p (progresivní), 25p, 24p
1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p
1920 x 1080 (pomalu); 30p x4, 25p x4, 24p x5

Formát souboru: MOV, MP4

Komprese videa: Pokročilé kódování videa H.264 / MPEG-4

Formát záznamu zvuku: Lineární PCM, AAC

Zařízení pro záznam zvuku: Vestavěný stereofonní nebo externí mikrofon 

Citlivost ISO :

ISO 64 až 25 600 v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV ISO (volitelné až 204800 ISO) 
P, S, A: Automatické ovládání citlivosti ISO (ISO 64 až Hi 2,0)
Auto: Automatické ovládání citlivosti ISO (ISO 64 až 25600)

Jiné možnosti: Časosběrné nahrávání filmu, elektronická redukce vibrací, časové kódy, logaritmický (N-Log) a HDR (HLG) filmový výstup

Rozhraní

USB USB konektor typu C

HDMI výstup Konektor HDMI typu C

Terminál příslušenství: Integrované (lze použít s dálkovými kabely MC-DC2 a dalším volitelným příslušenstvím)

Audio vstup: Stereofonní minikonektor (průměr 3,5 mm; podpora zásuvného napájení)

Audio výstup: Stereofonní minikonektor (průměr 3,5 mm)

Wi-Fi: Dostupný

Bluetooth: Dostupný

Zdroj energie

Napájení: Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15c (EN-EL15b / EN-EL15a / EN-EL15), MB-N11 a baterie MB-N10 

Nabíjení AC adaptér: Nabíjecí adaptér EH-7P (k dispozici samostatně)

AC adaptér: Síťový zdroj EH-5d / EH-5c / EH-5b (vyžaduje napájecí konektor EP-5B, který je k dispozici samostatně)

Rozměry / hmotnost

Rozměry (Š x V x H): 134 x 100,5 x 69,5 mm 

Hmotnost: 705 g s baterií a paměťovou kartou (615 g pouze tělo fotoaparátu)

Provozní 

Provozní podmínky : Teplota: 0 až 40 ° C

Vlhkost: max 85% (bez kondenzace)

 

 

Parametry produktu

Stabilizace obrazuoptická (v objektivu) | mechanická (posunem snímače)
Rozlišení v Mpx45,7
Min. citlivost v ISO64
Max. citlivost v ISO102 400
Druh pamětiCFexpress
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovkavýklopná | dotyková | 3,2"
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetNikon Z
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 60p | 4K/UHD (3840x2160)
NapájeníLi-Ion
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej
Zaostřovací body (křížové)493
Scénické režimyano
Rozhranísystémový blesk | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1 | Wi-Fi + NFC | bluetooth
Rozlišení LCD (px)2 100 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu10
Časosběrano
Režimy zaostřovacích políDetekce oka | Face detection | Jednotlivý AF bod | Automatický výběr AF bodu | Sledování objektu | Detekce oka u zvířat
Formát snímkuRAW | JPEG
Hmotnost (g)705
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

NIKON Z 35 mm f/1,8 S

NIKON Z 35 mm f/1,8 S

NIKON Z 35 mm f/1,8 S

původní cena

24 490,-
 • pro nové mirrorless Nikon Z6 a Z7
 • minimalizace sagitální komy
 • dva optické členy ze skla ED a tři asférické optické členy, plovoucí optické členy
21 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON Z 50 mm f/1,8 S

NIKON Z 50 mm f/1,8 S

*****
(3 recenze)
NIKON Z 50 mm f/1,8 S
Recenze testcentrum

původní cena

16 990,-
 • Špičková kvalita obrazu v celé ploše snímku dalece převyšuje možnosti konvenčních...
 • Skvěle korigovaná chromatická aberace
 • Odolnost proti stékající vodě a vnikání prachu
14 490,-
Skladem > 5 ks
NIKON Z 24-70 mm f/4 S

NIKON Z 24-70 mm f/4 S

NIKON Z 24-70 mm f/4 S

původní cena

28 490,-
 • Základní zoomový plnoformátový (full frame/FF) objektiv z nové řady objektivů Nikkor Z
 • Velký bajonet Nikon Z - konstrukce objektivu není omezena menším bajonetem
 • Světelnost f/4
23 490,-
Skladem > 5 ks
NIKON Z 14-30 mm f/4 S

NIKON Z 14-30 mm f/4 S

*****
(1 recenze)
NIKON Z 14-30 mm f/4 S
Recenze

původní cena

36 990,-
 • Extrémně širokoúhlý full frame zoomový objektiv s rozsahem 14 - 30 mm
 • Pevná světelnost f/4
 • Povrchová úprava členů Nano Crystal Coat
31 990,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(5 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
290,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(8 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
650,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
 • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
 • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
 • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
869,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
290,-
Skladem > 5 ks
NIKON XQD 64GB

NIKON XQD 64GB

*****
(2 recenze)
NIKON XQD 64GB
 • odolná a rychlá karta pro profesionální využití
 • rychlost čtení až 440 MB/s
 • rychlost zápisu až 400 MB/s
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
17 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
9 990,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 790,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
1 - 3 volná místa
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO
 • Zařízení pro řízení vícekamerové produkce, včetně živého streamu online
 • ATEM Mini Pro ISO umožňuje spojit až 5 H.264 (4x vstup, 1x výstup) video signálů do...
 • Možnost plynulého přepínání mezi obrazy
21 690,-
Skladem 2 - 3 ks
SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II

SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II

SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II
 • Ideální pro natáčení video i focení
 • Nebrání výměně baterie
 • doplnitelná o další příslušenství ekosystému SmallRig
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon
Novinka
 • Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky
 • Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy...
 • Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku,...
13 190,-
JUPIO Nikon EN-EL15C

JUPIO Nikon EN-EL15C

JUPIO Nikon EN-EL15C

záruka

3 roky

Baterie Jupio EN-EL15C kapacitou 2100 mAh je určena pro kompatibilní digitální fotoaparáty Nikon Z7, Z 6II, Z6, Z5, D780 a D850.

1 590,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON FTZ II adaptér

NIKON FTZ II adaptér

NIKON FTZ II adaptér
 • pro použití objektivů Nikon F na bezzrcadlovkách Nikon Z
 • tubus z hořčíkové slitiny
 • detekce bočního náklonu u objektivů s redukcí vibrací
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
09.06.2021 14:17:44

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Příslušenství k produktu NIKON Z7 II

   NIKON Z 35 mm f/1,8 S

   NIKON Z 35 mm f/1,8 S

   NIKON Z 35 mm f/1,8 S

   původní cena

   24 490,-
   • pro nové mirrorless Nikon Z6 a Z7
   • minimalizace sagitální komy
   • dva optické členy ze skla ED a tři asférické optické členy, plovoucí optické členy
   21 990,-
   Skladem > 5 ks
   NIKON Z 50 mm f/1,8 S

   NIKON Z 50 mm f/1,8 S

   *****
   (3 recenze)
   NIKON Z 50 mm f/1,8 S
   Recenze testcentrum

   původní cena

   16 990,-
   • Špičková kvalita obrazu v celé ploše snímku dalece převyšuje možnosti konvenčních...
   • Skvěle korigovaná chromatická aberace
   • Odolnost proti stékající vodě a vnikání prachu
   14 490,-
   Skladem > 5 ks
   NIKON Z 24-70 mm f/4 S

   NIKON Z 24-70 mm f/4 S

   NIKON Z 24-70 mm f/4 S

   původní cena

   28 490,-
   • Základní zoomový plnoformátový (full frame/FF) objektiv z nové řady objektivů Nikkor Z
   • Velký bajonet Nikon Z - konstrukce objektivu není omezena menším bajonetem
   • Světelnost f/4
   23 490,-
   Skladem > 5 ks
   NIKON Z 14-30 mm f/4 S

   NIKON Z 14-30 mm f/4 S

   *****
   (1 recenze)
   NIKON Z 14-30 mm f/4 S
   Recenze

   původní cena

   36 990,-
   • Extrémně širokoúhlý full frame zoomový objektiv s rozsahem 14 - 30 mm
   • Pevná světelnost f/4
   • Povrchová úprava členů Nano Crystal Coat
   31 990,-
   Poslední kus
   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

   *****
   (5 recenzí)
   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
   • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
   • 4 ks
   290,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

   PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

   *****
   (8 recenzí)
   PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
   • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
   • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
   • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
   650,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

   PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

   PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
   • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
   • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
   • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
   869,-
   Skladem 2 - 3 ks
   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
   • připevnění popruhu k fotoaparátu
   • nezabraňuje přístupu k baterii
   • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
   290,-
   Skladem > 5 ks
   NIKON XQD 64GB

   NIKON XQD 64GB

   *****
   (2 recenze)
   NIKON XQD 64GB
   • odolná a rychlá karta pro profesionální využití
   • rychlost čtení až 440 MB/s
   • rychlost zápisu až 400 MB/s
   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
   • průměr lahve na vodu
   • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
   • doživotní záruka
   17 490,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

   *****
   (3 recenze)
   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
   • průměr lahve na vodu
   • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
   • doživotní záruka
   9 990,-
   Skladem 4 - 5 ks
   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

   Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

   1 790,-
   > 3 volných míst
   Večerní FotoŠkola - Začátečníci

   Večerní FotoŠkola - Začátečníci

   Večerní FotoŠkola - Začátečníci

   První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

   5 890,-
   > 3 volných míst
   Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

   Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

   Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

   Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

   6 990,-
   1 - 3 volná místa
   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

   2 190,-
   Bez termínu
   BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

   BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

   BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO
   • Zařízení pro řízení vícekamerové produkce, včetně živého streamu online
   • ATEM Mini Pro ISO umožňuje spojit až 5 H.264 (4x vstup, 1x výstup) video signálů do...
   • Možnost plynulého přepínání mezi obrazy
   21 690,-
   Skladem 2 - 3 ks
   SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II

   SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II

   SMALLRIG 2926 klec pro Nikon Z5/Z6/Z6II/Z7/Z7II
   • Ideální pro natáčení video i focení
   • Nebrání výměně baterie
   • doplnitelná o další příslušenství ekosystému SmallRig
   1 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

   TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

   TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon
   Novinka
   • Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky
   • Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy...
   • Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku,...
   13 190,-
   JUPIO Nikon EN-EL15C

   JUPIO Nikon EN-EL15C

   JUPIO Nikon EN-EL15C

   záruka

   3 roky

   Baterie Jupio EN-EL15C kapacitou 2100 mAh je určena pro kompatibilní digitální fotoaparáty Nikon Z7, Z 6II, Z6, Z5, D780 a D850.

   1 590,-
   Skladem 2 - 3 ks
   NIKON FTZ II adaptér

   NIKON FTZ II adaptér

   NIKON FTZ II adaptér
   • pro použití objektivů Nikon F na bezzrcadlovkách Nikon Z
   • tubus z hořčíkové slitiny
   • detekce bočního náklonu u objektivů s redukcí vibrací
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Výhodné sety

   NIKON Z7 II + 24-70 mm

   NIKON Z7 II
   NIKON Z7 II
   NIKON Z 24-70 mm f/4 S
   NIKON Z 24-70 mm f/4 S
   92 990,- Ušetříte 11 490,-

   Doprava zdarma Servisní knížka Dárek

   Poslední kus
   Přejít na detail

   NIKON Z7 II + 24-120 mm

   110 990,-

   Doprava zdarma Servisní knížka Dárek

   Poslední kus
   Přejít na detail
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Alternativy k produktu

   Poradna k produktu

   NIKON Z7 II

   Přidat příspěvek
   • Ladislav Novák
    Odpovědět

    Z7 II

    Ladislav Novák 29.03.2022 18:50:23
    Dobrý den, v modu fotografování s posunem zaostření skládá se fotografie v těle, nebo se skládá mimo ?
    Je možné někde získat podrobnější návod v češtině ?
    Děkuji za odpověď.
    L.Novák
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Z7 II

     Jakub Valdivia 30.03.2022 14:50:41

     Dobrý den,

     fotoaparát snímky neskládá v těle. Návod je například zde: https://www.manualypdf.cz/nikon/z7-ii/manuál . 

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...