NISI sada držáku 100 mm V7 Kit | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

NISI sada držáku 100 mm V7 Kit

*****
(2 recenze) | Kód produktu: 2125566 | PN: V7 HOLDER KIT

Sada V7 umožňuje snadné použití až tří 100 mm širokých a 2 mm silných filtrů spolu s přiloženým NiSi True Color cirkulárním polarizačním filtrem. Filtry nezpůsobují vinětaci při použití na 16 mm širokoúhlých objektivech na full-frame fotoaparátu. Polarizační filtr zabraňuje žlutému zabarvení, které se u jiných filtrů vyskytuje. Sada V7 obsahuje také krytku objektivu, která bude chránit CPL, a polstrované pouzdro na držák pro bezpečné skladování a přepravu.
Více o produktu »

 • 3 čtvercové filtry + 1 kruhový polarizační filtr
 • Obsahuje True Color CPL, který zabraňuje žlutému nádechu
 • Rychlé vyjmutí a instalace CPL pomocí nového držáku
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
5 790,-
 • −3 %
5 590,- 4 620,- bez DPH
Koupit na splátky
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 3 čtvercové filtry + 1 kruhový polarizační filtr
 • Obsahuje True Color CPL, který zabraňuje žlutému nádechu
 • Rychlé vyjmutí a instalace CPL pomocí nového držáku
 • Obsahuje 4 adaptační kroužky, držák filtru, CPL, úložné pouzdro a krytku objektivu
 • Otočení o 360 stupňů a fixace polohy filtru
 • Hladké vkládání a vyjímání filtrů
 • Nový design otočného zámku v kombinaci s uvolňovacím kolíkem
 • Žádná vinětace na širokoúhlých objektivech 16 mm
100%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Parametry

Popis produktu NISI sada držáku 100 mm V7 Kit

Sada V7 umožňuje snadné použití až tří 100 mm širokých a 2 mm silných filtrů spolu s přiloženým ultratenkým NiSi True Color cirkulárním polarizačním filtrem. Filtry nezpůsobují vinětaci při použití na 16 mm širokoúhlých objektivech na full-frame fotoaparátu. Polarizační filtr zabraňuje žlutému zabarvení, které se u jiných filtrů vyskytuje. Sada V7 obsahuje také krytku objektivu, která bude chránit CPL, a polstrované pouzdro na držák pro bezpečné skladování a přepravu.

Polarizační filtr je vyrobený z leteckého hliníku a matná černá matná povrchová úprava minimalizuje odlesky. Sada V7 je dodávána také s držákem 100 mm filtrů a čtyřmi adaptačními kroužky pro nejoblíbenější širokoúhlé objektivy (67 mm, 72 mm, 77 mm a 82 mm). V7 se vyznačuje unikátní konstrukcí, takže CPL filtr lze otáčet nezávisle na ostatních filtrech s pomocí ozubeného kolečka na zadní straně držáku.

Filtry se snadno vkládají a nedochází ke kontaktu s hlavními plochami filtru, zejména při použití odstupňovaných filtrů, jejichž účinek lze jejich posunutím nahoru nebo dolů ve štěrbině filtru upravit tak, aby lépe vyhovoval měnícím se světelným podmínkám nebo kreativním požadavkům.

Adaptační kroužky pro objektivy s jiným průměrem jsou k dispozici samostatně (kromě kruhového 86 mm polarizačního filtru, který v tomto případě nelze nainstalovat, ale dá se nahradit vložením 100 mm polarizačního filtru).

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
30.07.2023 12:31:35

   avatar
   100%*****
   09.09.2022 09:44:19

   Důmyslně vymyšlený a perfektně zpracovaný držák. Moc fajn je otáčení polarizáku v držáku, takže odpadá otravné natočení polarizáku, poté našroubování držáku, kterým jsme si většinou nastavení polarizáku rozhasili :) Držák samotný se skládá ze dvou dílů, první je objímka se závitem pro našroubování na objektiv, do které se vkládá polarizák, kterým otáčíme pomocí dvou koleček. Můžeme tedy tento díl použít samostatně pokud chceme pouze polarizák. Bezvadná je dodávaná krytka právě pro toto použití. Díky redukčním kroužkům stačí jeden polarizák pro více různých objektivů. Polarizák samotný má opravdu neutrální podání barev a funguje jednoduše tak jak má, což je skvělá zpráva. Druhý díl je samotný držák deskových 100mm filtrů, který má také fajn vychytávku a tou je aretace nastavení natočení držáku, což je fajn když používáme přechodové filtry. Nastavíme, zamkneme a nemůže se stát, že si nechtěně s držákem pohneme. Práce s tímto systémem je opravdu jednoduchá a celkový dojem je velmi dobrý, nebojím se říct, že se jedná o prémiový výrobek. Léta používám systém LEE a NISI je jednoznačně o parník jinde. Pokud navíc srovnáme pořizovací náklady, kde u NISI máme v balení mimo 82mm závitu který je na samotném držáku ještě další 3 adaptační kroužky, festové a velmi pěkné pouzdro a polarizák, tak je za mě za jedna a např. oproti systému LEE který léta používám, je systém NISI o parník jinde. Pokud tedy hledáte spolehlivé řešení s detaily které jistě vymýšleli fotografové z praxe, tak toto vřele doporučuji.

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Poradna k produktu

     NISI sada držáku 100 mm V7 Kit

     Přidat příspěvek

     Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     I nás baví Instagram.
     @fotoskodacz
     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...