Ochrana osobních údajů

Bezpečnost při zpracování Vašich dat

V Centru FotoŠkoda chráníme Vaše data před zneužitím. Data nezbytná pro obchodní transakce získáváme společně se souhlasem při registraci v eshopu. Data jsou chráněna a zpracováváme je v souladu se zákonem zákonem č. 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů.

Co s Vašimi daty děláme

Veškerá data získaná od zákazníků využíváme pouze pro vnitřní potřeby společnosti a nejsou poskytována třetím osobám. Veškeré informace v eshopu jsou dostupné bez zadávání jakýchkoliv údajů - obchodní podmínky, návod jak nakupovat, ceny, popisy produktů, recenze atd. Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi vybranou adresu předáváme nezbytně nutná data přepravním společnostem.

Dle zákona o ochraně osobních údajů jsme oprávněni za účelem nabízení obchodu a služeb,  využít údaje, které jsme od Vás získali. Tyto osobní údaje je možno na Vaši žádost vymazat z databáze. Zpracovatelem newsletterů je společnost VIV NETworks s.r.o. kontaktní údaje: Na Harfě 916/9a, Vysočany, 190 00 Praha 9, Česká republika.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace