Fotoaparáty

David Rafael MoulisVedoucí oddělení

Davida k fotografii přivedla touha zaznamenávat život kolem sebe a u této ideje zůstal dodnes - věnuje se především reportážní street fotografii. Vystudoval kulturní antropologii Předního východu, a účastní se i archeologických výzkumů v Jeruzalémě, který je mu stálým zdrojem fotografické inspirace. Snímky zachycuje mimo jiné na analogový fotoaparát z 30. let a rád vám poradí se vším, co se týká kinofilmů, Polaroidu a Instaxu.

Karel Fousodborný prodejce

Karel má v oboru bohaté zkušenosti, fotí již 40 let. Nejraději pořizuje snímky krajiny a velkou inspirací mu je Ansel Adams. V poslední době se věnuje také časosběrným videím. Ve chvílích odpočinku staví modely letadel a chová včely. Je naším specialistou na značku FujifilmPanasonic, proto se na něj neváhejte obrátit s jakoukoli otázkou týkající se této značky.

Vladimír Franěkodborný prodejce

Specialista na značky Nikon, Fujifilm a Pentax a Ricoh Theta je díky své mnohaleté praxi opravdovým profesionálem v oboru. Rád tráví čas s rodinou, která je také hlavním objektem před jeho fotoaparátem. Věnuje se také sportu. Vladimír vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství.

Zdeněk JarolímOdborný prodejce

Vystudovaný produkční grafik Zdeněk se fotografii začal intenzivněji věnovat před několika lety, kdy se pustil do focení svateb. Kromě nich rád fotí portréty, krajinu a wildlife – proto by se jednou chtěl podívat do Afriky. Jeho velkým koníčkem jsou také rychlá auta. Je naším Sony specialistou a zodpoví vám jakýkoli dotaz směřující k těmto značkám.

David Jan Jílekodborný prodejce

David se fotografii věnuje od mládí a mezi jeho oblíbené žánry patří makrofotografie a focení krajin či sportu. Pokud nemá v ruce fotoaparát, stojí před kamerou a jako herec a producent má na kontě už několik fílmů a seriálů. Je naším specialistou na značku Pentax a zodpoví vám jakékoli otázky, které se jich týkají.

Marek LampartOdborný prodejce

Marek byl fotografií obklopený odmalička a pokračuje v rodinné tradici. Nejraději fotí černobíle, s touto technikou se dostává k samotným základním principům fotografie. Ač fotí vícero žánrů, nejbližší je mu portrét, s nímž také několikrát uspěl ve fotosoutěžích. Inspiruje se z tvorby Stephan Vanfleterena, Lee Jeffriese či Antona Corbijna. Ve volném čase si s chutí zahraje na baskytaru. Je naším specialistou na značky Nikon a Canon, rád vám ale poradí s výběrem i u dalších značek. Potkáte se s ním také na kurzu portrétní fotografie, kromě jiného je totiž také jedním z našich lektorů.

Jakub LojdaVedoucí týmu - zástupce

Jakub vystudoval FAMO v Písku, je naším zástupcem vedoucího týmu a specialistou na video. Nejraději natáčí dokumenty a vytváří animované filmy, zkrátka ale nepřichází ani fotografie. Jeho oblíbenými žánry jsou street, portréty a samozřejmě i dokument. Pyšní se také sbírkou historické fototechniky. Zodpoví vám mj. jakékoli otázky, které budou směřovat na značky CanonOlympus a Fujifilm.

Marian Srpoňodborný prodejce

Specialista na značky Canon se ve volném čase věnuje rodině či pěší turistice a jeho zálibou je také ochotnické divadlo či paragliding. Kromě toho také fotografuje a nejraději se zaměřuje na reportážní snímky z divadla, přírodu či makrofotografii. Marian vám poradí s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Canon.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací