Fotoaparáty

Vladimír Franěkodborný prodejce

Specialista na značku Nikon je díky své mnohaleté praxi opravdovým profesionálem v oboru. Rád tráví čas s rodinou, která je také hlavním objektem před jeho fotoaparátem. Věnuje se také sportu a rád navštěvuje festival Mighty Sounds. Vladimír vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Nikon.

Nikola Mazalováodborný prodejce

Specialistka na značku Fujifilm se ve vlastní tvorbě věnuje především portrétní fotografii. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli, sportem nebo cestováním. Nikola vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství.

Josef ŠaríkOdborný prodejce

Specialista na značky Canon a Olympus se fotografii začal věnovat už v dětství. Láká ho vizuální umění, které hledá i ve fotografii – zaměřuje se především na studiovou a stylizovanou tvorbu. Pokud nefotografuje, hraje na kytaru či piano či jezdí na skateboardu. Josef vám pomůže s výběrem fotoaparátu a příslušenství, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Marian Srpoňodborný prodejce

Specialista na značky Canon a Panasonic se ve volném čase věnuje rodině či pěší turistice a jeho zálibou je také ochotnické divadlo či paragliding. Kromě toho také fotografuje a nejraději se zaměřuje na reportážní snímky z divadla, přírodu či makrofotografii. Marian vám poradí s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Canon.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace