Fotoaparáty | FotoŠkoda

Fotoaparáty

David Rafael MoulisVedoucí oddělení

Davida k fotografii přivedla touha zaznamenávat život kolem sebe a u této ideje zůstal dodnes - věnuje se především reportážní street fotografii. Vystudoval kulturní antropologii Předního východu a účastní se i archeologických výzkumů v Jeruzalémě, který je mu stálým zdrojem fotografické inspirace. Snímky zachycuje mimo jiné na analogový fotoaparát z 30. let. Je vedoucím oddělení fotoaparátů a rád vám poradí se vším, co se týká jak digitálních přístrojů a objektivů, tak Instaxu.

Daniel Delormeodborný prodejce

Dan rád tráví volný čas v přírodě s foťákem nebo při extrémních sportech, konkrétně při skocích do vody. Jakožto specialista na značky Zeiss, Sigma, Tamron a Voigtländer vám pomůže s výběrem toho nejlepšího objektivu, poradí vám ale i s výběrem toho nejvhodnějšího foťáku a můžete se s ním potkat také u brašen nebo stativů a studiové techniky.

Vladimír Franěkodborný prodejce

Specialista na značky Nikon, Fujifilm a Pentax a Ricoh Theta je díky své mnohaleté praxi opravdovým profesionálem v oboru. Rád tráví čas s rodinou, která je také hlavním objektem před jeho fotoaparátem. Věnuje se také sportu. Vladimír vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství.

Zdeněk JarolímOdborný prodejce

Vystudovaný produkční grafik Zdeněk se fotografii začal intenzivněji věnovat před několika lety, kdy se pustil do focení svateb. Kromě nich rád fotí portréty, krajinu a wildlife – proto by se jednou chtěl podívat do Afriky. Jeho velkým koníčkem jsou také rychlá auta. Je naším Sony a Panasonic specialistou a zodpoví vám jakýkoli dotaz směřující k těmto značkám.

Jakub LojdaVedoucí týmu

Jakub vystudoval FAMO v Písku, je naším zástupcem vedoucího týmu a specialistou na video. Nejraději natáčí dokumenty a vytváří animované filmy, zkrátka ale nepřichází ani fotografie. Jeho oblíbenými žánry jsou street, portréty a samozřejmě i dokument. Pyšní se také sbírkou historické fototechniky. Zodpoví vám mj. jakékoli otázky, které budou směřovat na značky CanonOlympus, Fujifilm, Sirui a Laowa.

Marian Srpoňodborný prodejce

Specialista na značky Canon, Tokina a Samyang se ve volném čase věnuje rodině či pěší turistice a jeho zálibou je také ochotnické divadlo či paragliding. Kromě toho také fotografuje a nejraději se zaměřuje na reportážní snímky z divadla, přírodu či makrofotografii. Marian vám poradí s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Canon.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...