Fotoaparáty

Karel Fousodborný prodejce

Karel má v oboru bohaté zkušenosti, fotí již 40 let. Nejraději pořizuje snímky krajiny a velkou inspirací mu je Ansel Adams. V poslední době se věnuje také časosběrným videím. Ve chvílích odpočinku staví modely letadel a chová včely. Je naším specialistou na značku Panasonic, proto se na něj neváhejte obrátit s jakoukoli otázkou týkající se této značky.

Vladimír Franěkodborný prodejce

Specialista na značky Pentax a Ricoh Theta je díky své mnohaleté praxi opravdovým profesionálem v oboru. Rád tráví čas s rodinou, která je také hlavním objektem před jeho fotoaparátem. Věnuje se také sportu a rád navštěvuje festival Mighty Sounds. Vladimír vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství.

Zdeněk JarolímOdborný prodejce

Vystudovaný produkční grafik Zdeněk se fotografii začal intenzivněji věnovat před několika lety, kdy se pustil do focení svateb. Kromě nich rád fotí portréty, krajinu a wildlife – proto by se jednou chtěl podívat do Afriky. Jeho velkým koníčkem jsou také rychlá auta. Je naším Sony a Nikon specialistou a zodpoví vám jakýkoli dotaz směřující k těmto značkám.

David Jan Jílekodborný prodejce

David se fotografii věnuje od mládí a mezi jeho oblíbené žánry patří makrofotografie a focení krajin či sportu. Pokud nemá v ruce fotoaparát, stojí před kamerou a jako herec a producent má na kontě už několik fílmů a seriálů. Je naším specialistou na značky Canon a Panasonic a zodpoví vám jakékoli otázky, které se jich týkají.

Jakub Lojdaodborný prodejce

Jakub vystudoval FAMO v Písku a je naším specialistou na video. Nejraději natáčí dokumenty a vytváří animované filmy, zkrátka ale nepřichází ani fotografie. Jeho oblíbenými žánry jsou street, portréty a samozřejmě i dokument. Pyšní se také sbírkou historické fototechniky. Zodpoví vám mj. jakékoli otázky, které budou směřovat na značky Olympus a Fujifilm.

Stanislav MachVedoucí týmu

Vedoucí týmu v oddělení fotoaparátů má v oboru bohaté zkušenosti a při výběru techniky vám dokáže poradit i v těch nejmenších detailech. Rád pořizuje snímky na Polaroid či Instax a jeho oblíbenými objekty jsou lidé a socialistická architektura. Vlastní také menší sbírku digitálních kompaktů s CCD snímačem, jež dodnes používá.

Marian Srpoňodborný prodejce

Specialista na značky Canon a Fujifilm se ve volném čase věnuje rodině či pěší turistice a jeho zálibou je také ochotnické divadlo či paragliding. Kromě toho také fotografuje a nejraději se zaměřuje na reportážní snímky z divadla, přírodu či makrofotografii. Marian vám poradí s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Canon.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací