Fotoaparáty

Vladimír Franěkodborný prodejce

Specialista na značku Nikon je díky své mnohaleté praxi opravdovým profesionálem v oboru. Rád tráví čas s rodinou, která je také hlavním objektem před jeho fotoaparátem. Věnuje se také sportu a rád navštěvuje festival Mighty Sounds. Vladimír vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Nikon.

Nikola Mazalováodborný prodejce

Specialistka na značku Fujifilm se ve vlastní tvorbě věnuje především portrétní fotografii. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli, sportem nebo cestováním. Nikola vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství.

David RůžičkaOdborný prodejce

Specialista na značku Sony se k fotografii dostal přes natáčení a střih videí a ve vlastní tvorbě se nejraději věnuje reportáži. Ve volném čase rád hraje na kytaru a klavír. David vám pomůže s výběrem takového fotoaparátu a příslušenství, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Josef ŠaríkOdborný prodejce

Specialista na značky Canon a Olympus se fotografii začal věnovat už v dětství. Láká ho vizuální umění, které hledá i ve fotografii – zaměřuje se především na studiovou a stylizovanou tvorbu. Pokud nefotografuje, hraje na kytaru či piano či jezdí na skateboardu. Josef vám pomůže s výběrem fotoaparátu a příslušenství, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Marian Srpoňodborný prodejce

Specialista na značky Canon a Panasonic se ve volném čase věnuje rodině či pěší turistice a jeho zálibou je také ochotnické divadlo či paragliding. Kromě toho také fotografuje a nejraději se zaměřuje na reportážní snímky z divadla, přírodu či makrofotografii. Marian vám poradí s výběrem nejvhodnějšího fotoaparátu a příslušenství a poskytne vám informace o exkluzivních produktech značky Canon.

Petr Vondráčekvedoucí oddělení

Vedoucí Fotoaparátů je zároveň specialista na značku Nikon. Své zaměstnance umí pořádně postavit do latě, ač by mohl na první pohled působit přísně, ve skutečnosti je to dobrák. Má rád teplo u moře a je velkým fanouškem Hvězdných válek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace