Fotokomora, knihy a filtry

Dušan Vybíralvedoucí týmu

Dušan se ve volném čase věnuje mimo jiné přístrojovému potápění, a má tak blízko k podvodní fotografii i videím. Objevuje rád jak taje českých i evropských lomů, tak i světových moří. (např. Rudé moře, Jávské moře nebo Indický oceán). Kromě podvodního světa mu učarovala i obloha, s chutí proto pořídí i video či snímek dronem. Můžete ho také potkat na našem kurzu První kroky s DJI drony, s nímž vás naučí i na individuálních kurzech, a setkáte se s ním i na individuálních kurzech na ovládání kamery GoPro.

Vlastimil Čejkaodborný prodejce

Zájem Vlasty o focení poprvé vzbudil fotoaparát Etareta po pradědečkovi a analogu zachoval přízeň dodnes. Snímky fotí technikou multiexpozice a nejraději před objektivem vidí lidské tváře. Studuje na Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě. Relaxovat chodí na procházky se psem, na ryby nebo do lesa na houby, rád se ale vydá i za české hranice. Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se např. filtrů či temné komory, je Vlasta přesně tou pravou osobou, na niž se můžete obrátit.

Filip Holleschodborný prodejce

Filip navazuje na rodinnou tradici a fotografické řemeslo převzal po babičkách. S radostí si vyfotí působivou krajinku a přírodu obecně nebo zajímavou architekturu. Ve volném čase vyráží objevovat nové kouty, nejčastěji míří do hor nebo na sever Evropy. Podílí se také na chodu postapokalyptického festivalu Junktown. Je naším odborníkem na fotografické filtry, poradí vám ale se vším, co najdete v oddělení fotomateriálů.

Kateřina MrózkováOdborný prodejce

Vystudovaná fotografka Kateřina se ve své tvorbě věnuje především portrétům a industriální krajině a ráda fotí také koncerty či dokument. Nejčastěji se při focení dívá hledáčkem kinofilmového analogu a sama si s radostí zpracovává fotografie v temné komoře.

Marek Rododborný prodejce

Vyučený knihkupec Marek má v malíčku všechny knihy a časopisy o focení, které jsou na trhu k mání. Fotografuje od malička a nejradši pořizuje snímky lidí a přírody, kam si chodí také odpočinout. Jeho srdcovým místem jsou Tatry. Potkat ho můžete i na některém z ultramaratonů, které se u nás pořádají.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací