Fotokomora, knihy a filtry | FotoŠkoda

Fotokomora, knihy a filtry

Dušan Vybíralvedoucí týmu / lektor

Dušan se ve volném čase věnuje mimo jiné přístrojovému potápění, a má tak blízko k podvodní fotografii i videím. Objevuje rád jak taje českých i evropských lomů, tak i světových moří (např. Rudé moře, Jávské moře nebo Indický oceán). Kromě podvodního světa mu učarovala i obloha, s chutí proto pořídí i video či snímek dronem. Je držitelem pilotního oprávnění A2. Můžete ho potkat na našem kurzu První kroky s DJI drony. S dronem vás rád naučí i na individuálních kurzech Půjč si dron i s lektorem, Perfektní dárek? Létání s dronem! nebo individuálním kurzu zaměřeném na něco jiného, co potřebujete. Poradí vám mimo jiné s výběrem autokamery, dronu či podvodního dronu.

Filip Holleschodborný prodejce

Filip navazuje na rodinnou tradici a fotografické řemeslo převzal po babičkách. S radostí si vyfotí působivou krajinku a přírodu obecně nebo zajímavou architekturu. Ve volném čase vyráží objevovat nové kouty, nejčastěji míří do hor nebo na sever Evropy. Podílí se také na chodu postapokalyptického festivalu Junktown. Fotí mimo jiné na velkoformátový fotoaparát. Je naším odborníkem na fotografické filtry, skenery, fotoaparáty Instax a zahraniční filmy, poradí vám ale se vším, co najdete v oddělení fotomateriálů.

Kateřina MrózkováOdborný prodejce

Vystudovaná fotografka Kateřina se ve své tvorbě věnuje především portrétům a industriální krajině a ráda fotí také koncerty či dokument. Nejčastěji se při focení dívá hledáčkem kinofilmového analogu a sama si s radostí zpracovává fotografie v temné komoře. Je naší specialistkou na 360° kamery.

Marek Rododborný prodejce

Vyučený knihkupec Marek má v malíčku všechny knihy a časopisy o focení, které jsou na trhu k mání. Fotografuje od malička a nejradši pořizuje snímky lidí a přírody, kam si chodí také odpočinout. Jeho srdcovým místem jsou Tatry. Potkat ho můžete i na některém z ultramaratonů, které se u nás pořádají.

Oliver Tichýodborný prodejce

Oliverova vášeň pro vizuální umění se zrodila u akční kamery a postupně se přesunula především k analogovým fotoaparátům, do nichž nejraději vkládá černobílé filmy. Fotografii a natáčení videí věnuje veškerý svůj volný čas a rád fotí nejenom s analogovou zrcadlovkou, ale také s velkoformátem Linhof nebo Polaroidem. Zachycuje na ně portréty, krajinu nebo architekturu. V našem týmu se specializuje na temnou komoru, a poradí vám tak se vším ohledně chemie či vyvolání filmů a jejich skenování. Je rovněž naším specialistou na filmy a fotoaparáty Polaroid a Instax a produkty značky Jobo.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...