OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit
Sleva

Původní cena

9 990,-
OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitOLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kitYouTube video - OLYMPUS Stylus TG-5

OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit

Olympus
*****
4 6 (6 recenzí) | Kód produktu: 4015310 | PN: V104190BE000

OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit se skládá z outdoorového fotoaparátu a neoprénového pouzdra. Fotoaparát je doslova nabitý technologiemi a výkonem, o kterém se ostatním odolným fotoaparátům pouze zdá. TG-5 je ideálním fotoaparátem pro každého milovníka outdoorových sportů, dobrodružství a vysoce kvalitních fotografií. Využívá technologie, které se podílí na vzniku výtečných fotografií i během nepříznivého počasí. K dispozici je též možnost okamžitého sdílení pořízených snímků prostřednictvím Wi-Fi a chytrého telefonu. Prémiovou funkcí u outdoorových fotoaparátů je možnost ukládat fotografie v nekomprimovaném RAW formátu.
Více o produktu »

 • 12,7 Mpx BSI CMOS snímač (technologie přímého osvětlení) / technologie iHS (Intelligence, High Sensitive a High Speed)
 • Duální stabilizace obrazu redukuje rozmazání a otřesy fotoaparátu
 • Obrazový procesor TruePic VIII (shodný s modelem Olympus OM-D E-M1 Mark II)
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 12,7 Mpx BSI CMOS snímač (technologie přímého osvětlení) / technologie iHS (Intelligence, High Sensitive a High Speed)
 • Duální stabilizace obrazu redukuje rozmazání a otřesy fotoaparátu
 • Obrazový procesor TruePic VIII (shodný s modelem Olympus OM-D E-M1 Mark II)
 • 25 mm širokoúhlý objektiv / 4× optický zoom
 • F2,0-4,9 světelnost objektivu, průměr filtru 40,5 mm
 • 3,0" LCD displej / rozlišení 460K bodů
 • Vestavěn GPS modul a E-kompas, manometr teploměr..
80%
*****

Videoprezentace

Popis produktu OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit

Vzhled a ergonomie

Kompaktní fotoaparát Olympus Stylus TG-5 je bezesporu odolný. Vydrží totiž pád z výšky 2,1 metrů, tlak 100 kg a co víc, můžete se s ním také věnovat vodním či zimním sportům (ponor do 15 metrů / -10 °C). K dispozici je i vestavěný tlakoměr, aby jste se ujistili, že se nepotápíte příliš hluboko. Objektiv je bezpečně uložen v kovovém těle, v jehož útrobách se pohybují optické členy při zaostřování a tak jediným prvkem, na který je dobré brát zřetel, je 3,0" LCD monitor s rozlišením 460 tisíc bodů, jež poskytuje zvýšenou viditelnost obrazu i při slunečném dni. Pohyb a orientace v menu si zachovává jednoduchost, jež je vlastní všem výrobkům Olympus.

OLYMPUS Stylus TG-5Snímač a objektiv

Objektiv s 4× optickým zoomem (25–100 mm ekv.135, f/2,0–4,9, makro od 1 cm) pokrývá svým rozsahem ohnisek situace, jež vás mohou potkat. Potřebujete zabrat velký prostor nebo si naopak přiblížit vzdálený objekt, žádný problém, ohniska 25–100 mm tu jsou od toho. Díky A režimu fotoaparátu TG-5 může být ještě kreativnější. Umožní přímou kontrolu nad tím, s jakou světelností se snímky zachytí, a získáte tak ohromující hloubku ostrosti a efekty bokeh. Druhým do páru je nový 12 Mpx Backlit CMOS snímač, na který skrze objektiv dopadají světelné paprsky. Obrazový procesor TruePic VIII dává optimální barevné podání a nízký šum prakticky v celém rozsahu citlivosti snímače (100–12 800 ISO). Duální stabilizace obrazu využívá k dosažení ostrých snímků dvou způsobů (mechanické a elektronické). Pořízené snímky a videa se ukládají na plochu paměťové karty (SD/SDHC/SDXC), případně do interní paměti.

Vybraná specifikace

 • OLYMPUS Stylus TG-4Manometr pro zjišťování tlaku vzduchu a vody
 • LED osvětlení pro nasvícení podvodních nebo makro záběrů
 • Sekvenční snímání 5 snímků za vteřinu
 • Wi-Fi konektivita
 • Podvodní HDR režim pro lepší prokreslení tmavých a světlých ploch snímku 
 • Intervalové snímání a časosběrné video pro zachycení spektakulárních jevů v průběhu až 24 hodin
 • 7 uměleckých filtrů pro kreativní efekty přímo ve fotoaparátu
 • Ergonomické ovladače přizpůsobené pro ovládání v rukavicích
 • Přizpůsobitelný a snadno dostupný přepínač režimů umožňuje okamžitý přístup ke klíčovým nastavením

Minimální šum

Těm, kteří chtějí upravovat své fotografie v počítači, nabízí TG-5 podporu formátu RAW. Oceníte realismus, intenzívní barvy a nízký šum snímků pořízených ve slabém světle s nízkými hodnotami ISO a krátkými expozičními časy, například hluboko pod vodní hladinou. To vše díky objektivu se světelností 1:2.0 a rozsahem zoomu 25-100mm

OLYMPUS Stylus TG-5

Expoziční režimy

Olympus TG-5 zahrnuje kromě běžných motivových režimů a inteligentní iAutomatiky také režim 3D snímání umožňující dosáhnout dynamických a super-realistických snímků. Detekce lidské tváře se pomalu zabydluje ve všech fotoaparátech, nejinak je tomu i u Olympusu a režim AF tracking (sleduje pohybující se objekty), další metou kterou si kompaktní přístroje vydobyly. Režim Super sport využívá funkce AF Tracking, díky níž lze sledovat a neustále držet zaostřený i pohybující se objekt. Photo surfing a [ib] software pro sdílení, organizaci a prohlížení obrázků dle osob, místa, polohy nebo události. Režim Beauty automaticky identifikuje a retušuje nedokonalosti - tvář, rozmazání, ostrost.

TG-5 vs předchůdce TG-4

 • Nový 12MP podsvícený CMOS snímač nahrazuje 16MP jednotku z TG-4. V kombinaci s nejnovějším obrazovým procesorem TruePic VIII, použitým také v OM-D E-M1 Mark II, přináší nový snímač lepší citlivost při slabém osvětlení a větší dynamický rozsah. Výsledkem je vyšší obrazová kvalita v širším rozsahu světelných podmínek.
 • Stávající systém snímačů prostředí, obsahující GPS, kompas a manometr, je v TG-5 doplněn ještě o teploměr. Tato data lze spolu s fotografiemi a videem přenést prostřednictvím WiFi do bezplatné aplikace OI.Track a pochlubit se tak svými výlety.
 • Nové krycí dvojsklo s ochranou proti zamlžování zabraňuje zamlžování objektivu při náhlých změnách teploty.
 • Vylepšené ovladače usnadňují manipulaci v drsných podmínkách nebo v rukavicích. To platí i pro nový otočný volič, který umožňuje snazší ovládání klíčových funkcí, včetně kompenzace expozice.
 • Výrazně vylepšené video se nyní může pochlubit rozlišením 4K se snímkovou frekvencí 30p či vysokorychlostním záznamem ve Full-HD rozlišení s frekvencí 120 snímků za vteřinu.
 • Nový grip, který umožňuje pohodlnější a jistější držení fotoparátu
 • Režim Pro Capture, funkce převzatá z profesionálních CSC fotoaprátů Olympus OM-D. Fotoaparát při namáčknutí spouště ukládá průběžně 14 snímků do mezipaměti a použije je až v případě, když spoušť domáčknete naplno. Pak uloží ještě 25 dalších snímků. Rozfázovat tak třeba pád nějakého předmětu do vody i se záznamem rozstříknutých kapek není žádný problém. Stejně jako zachycení okamžiku, kdy šíp propíchne nafouknutý balonek.

Další funkce

OLYMPUS Stylus TG-5Hlavní funkce, jimiž se může fotoaparát pochlubit, patří videosekvence v 4K 3840 x 2160 / 30p, 25p (cca. 102Mbps), Full-HD kvalitě (rozlišení 1920x1080px až 120fps; formát MPEG-4). Pro pohotovější záznam videa je k dispozici i přímé tlačítko REC. Také můžete natáčet videa s vysokou rychlostí až 240 fps (720p) nebo až 480 fps (640x360) a poté je pouštět v režimu zpomaleného přehrávání a sledovat tak pohyb, který je pro lidské oko příliš rychlý. Začínající umělci si mohou vychutnat tvorbu s kreativními Magic filtry (Pop Art, Camera obscura, Rybí oko, Kresba, Změkčení, Punk, Water color), které učiní jakýkoliv snímek jedinečným.

Dalšími dvěma přednostmi pro milovníky přírody jsou funkce Underwater HDR a AF Area. Podvodní HDR vytváří zdůrazněním oblastí silného světla a stínů dramatické záběry podmořské flóry a fauny, které by jinak mohly vyjít celé modré nebo mdlé – nebo obojí. AF Area umožňuje zaostřit na specifické oblasti nebo objekty v záběru pomocí tlačítek na zadní straně fotoaparátu. To je ideální v kombinaci s jedním ze čtyř makro režimů.

Určitě zaujmou čtyři režimy: Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking.

OLYMPUS Stylus TG-5Novinkou režimu Microscope je synchronizace blesku s dlouhými expozičními časy, což zlepšuje kontrast a zabraňuje potenciálnímu přeexponování, jste-li příliš blízko objektu. Dramaticky se tak zvyšuje obrazová kvalita při velmi velkém zvětšení: TG-4 umožňuje až 6.9x zvětšení (nebo až 13.8x s funkcí Super Resolution Zoom). 
Focus Bracketing pořídí několik snímků stejné scény, pokaždé s mírným posuvem roviny zaostření, abyste následně mohli vybrat nejlepší snímek.
Režim Focus Stacking naopak zkombinuje takto pořízené snímky do jediného obrazu, ve kterém je pak vše zaostřené.
Majitelé TG-5 mohou využít funkci Focus Stacking bez externího software, což je v této kategorii fotoaparátů zcela unikátní. 

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Olympus TG-5 disponuje kromě Hi-Speed USB, jehož prostřednictvím lze dobíjet baterii při připojení k počítači i integrovaným HDMI portem. Fotoaparát je napájen akumulátorem LI-92B.

Rozměry a hmotnost:
113 x 66,5 x 31,9 mm při 230 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Olympus TG-5
akumulátor Li-ion LI-92B
nabíječka F-5AC
kabel USB CB?USB12
poutko
návod k použití
karta s celosvětovou zárukou
software pro správu obrázků

Parametry produktu

Optický zoom4x
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická (posunem snímače)
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO12 800
Min. ohnisková vzdálenost25
Max. ohnisková vzdálenost100
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"
Expoziční režimyautomatika
Bezdrátové rozhraníWi-Fi
Video výstupano
Sáňky pro bleskne
Možnost použití předsádek / filtrůano
Odolnost proti vnějším vlivůmvodotěsný | vlhko/pracho těsný
Velikost snímače1/2,3"
Nejrychlejší čas závěrky1/2 000
Světelnost objektivu2,0-4,9
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Napájeníli-92
GPS modulAno
Rozlišení LCD (px)460 000
Barvačerná
Zařazení kompaktuOdolný fotoaparát | Výkonný fotoaparát | Speciality
Počet fotografií za vteřinu5
Vodotěsný do (m)15
Manuální ostřeníne
Časosběrano
Materiál tělaplastové
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDHC 16GB ULTRA

SANDISK SDHC 16GB ULTRA

SANDISK SDHC 16GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 48 MB/s
170,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
280,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
210,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
330,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(6 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

*****
(1 recenze)
OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí
 • zabrání ponoření fotoaparátu
 • univerzální použití pro lehčí fotoaparáty
 • v zářivých barvách pro snadné nalezení pod vodou
MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5

MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5

MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5
 • pevné podvodní pouzdro pro ponor až do 60 m
 • integrovaný stativový závit
 • obsah balení: podvodní pouzdro, poutko na ruku a popruh na krk a náhradní O-kroužek
AVACOM Olympus LI-90B

AVACOM Olympus LI-90B

AVACOM Olympus LI-90B

Baterie Avacom Olympus LI-90B je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

380,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

*****
(1 recenze)
OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

Originální akumulátor OLYMPUS LI-92B pro Olympus TG-1/TG-2/TG-3.

1 390,-
Skladem > 5 ks
JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

*****
(1 recenze)
JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

záruka

3 roky
 • alternativou k originálnímu akumulátoru Olympus Li-90B / Li-92B
 • pro fotoaparáty Olympus TG-1, TG-2, TG-3, TG-4, SH-1, SH-2, SH-50, SH-60, XZ-2
690,-
Skladem > 5 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(5 recenzí)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO PIXI - ministativ

MANFROTTO PIXI - ministativ

*****
(1 recenze)
MANFROTTO PIXI - ministativ
 • upevnění zařízení 1/4" závit
 • materiál: adapto + ocel
 • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
550,-
Skladem 4 - 5 ks
JOBY GORILLAPOD 3K Kit

JOBY GORILLAPOD 3K Kit

*****
(7 recenzí)
JOBY GORILLAPOD 3K Kit
Sleva
 • Odnímatelná kulová hlava
 • Ohebné, omotané nohy
 • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
2 290,-
Skladem 4 - 5 ks
JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ

JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ

JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ
 • maximálně flexibilní stativ
 • patentovaná technologie flexibilní kloubové konstrukce umožňuje nekonečné možnosti...
 • funkce flexibilního „gripu“ pro komfortnější držení fotoaparátu při snímání videa či...
1 490,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

220,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(6 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

*****
(9 recenzí)
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
790,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

Fisheye předsádka Olympus FCON-T01 je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž rozšíří ohnisko na 19mm a zorný úhel na 130° bez ztráty světelnosti...

4 290,-
Poslední kus
OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

*****
(2 recenze)
OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

Telepředsádka Olympus TCON-T01 s 1,7 násobným zvětšením ohniska je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž se tak dosáhne až 170mm ohniska. K...

3 990,-
Poslední kus
OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

*****
(9 recenzí)
OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

Adaptér Olympus CLA-T01 umožňuje rozšíření možností podvodního fotoaparátu Olympus TG-1 o použití telepředsádky TCON-T01 či širokoúhlé předsádky FCON-T01, případně o...

590,-
Skladem > 5 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

269,-
Skladem 2 - 3 ks
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
22.03.2021 20:56:00

   avatar
   50%*****
   14.11.2019 08:35:48

   • následná výborná komunikace pro vysvětlení některých problémů.
   • u tohoto typu není zobrazen datum na snímku. Nikde jsem se předem nedozvěděl
   avatar
   90%*****
   28.08.2019 14:35:40

   plně manuální režim chybí zejména ve tmě mimo rozsah měření expozice

   • z odolných fotoaparátů 1 z mála co nabízí aspoň program A a vůbec možnost rozumně zasahovat do nastavení
   • možnost manuálního zaostření
   • ideální na vodu nebo kolo
   • malý snímač i při vysoké světelnosti umožňuje jen velmi omezené rozostření pozadí
   avatar
   90%*****
   15.04.2018 18:01:52

   • Při fotografování rychlé snadné použití videa.
    avatar
    80%*****
    18.12.2017 09:36:28

      avatar
      80%*****
      VP19.07.2017 10:49:34

      Mám ho jako druhý k zrcadlovce na kolo a motorku. Z odolných fotoaparátů do 20 tis Kč jsem si ho vyhodnotil jako nejlepší, ale také hodně drahý. Zatím krátká zkušenost, ale nenašel jsem nic co by my vadilo.

      • dobrá světelnost, pěkné fotky, odolnost, zpracování
      • cena
      Další podobné produkty

      Alternativy k produktu

      Příslušenství k produktu OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit

      SANDISK SDHC 16GB ULTRA

      SANDISK SDHC 16GB ULTRA

      SANDISK SDHC 16GB ULTRA
      Sleva
      • základní řada karet od Sandisku
      • klasické rozměry SD
      • rychlost čtení až 48 MB/s
      170,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK SDHC 32GB ULTRA

      SANDISK SDHC 32GB ULTRA

      *****
      (5 recenzí)
      SANDISK SDHC 32GB ULTRA
      • základní řada karet od Sandisku
      • klasické rozměry SD
      • rychlost čtení až 80 MB/s
      280,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

      *****
      (6 recenzí)
      SANDISK SDHC 16GB EXTREME
      • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
      • klasické rozměry SD
      • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
      210,-
      Skladem > 5 ks
      SANDISK SDHC 32GB EXTREME

      SANDISK SDHC 32GB EXTREME

      SANDISK SDHC 32GB EXTREME
      Sleva
      • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
      • klasické rozměry SD
      • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
      330,-
      Skladem > 5 ks
      HAMA šňůrka na krytku 5899

      HAMA šňůrka na krytku 5899

      *****
      (6 recenzí)
      HAMA šňůrka na krytku 5899

      Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

      OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

      OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

      *****
      (1 recenze)
      OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí
      • zabrání ponoření fotoaparátu
      • univerzální použití pro lehčí fotoaparáty
      • v zářivých barvách pro snadné nalezení pod vodou
      MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5

      MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5

      MEIKON podvodní pouzdro pro OlympusTG5
      • pevné podvodní pouzdro pro ponor až do 60 m
      • integrovaný stativový závit
      • obsah balení: podvodní pouzdro, poutko na ruku a popruh na krk a náhradní O-kroužek
      AVACOM Olympus LI-90B

      AVACOM Olympus LI-90B

      AVACOM Olympus LI-90B

      Baterie Avacom Olympus LI-90B je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

      380,-
      Skladem > 5 ks
      OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      *****
      (1 recenze)
      OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      Originální akumulátor OLYMPUS LI-92B pro Olympus TG-1/TG-2/TG-3.

      1 390,-
      Skladem > 5 ks
      JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

      JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

      *****
      (1 recenze)
      JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

      záruka

      3 roky
      • alternativou k originálnímu akumulátoru Olympus Li-90B / Li-92B
      • pro fotoaparáty Olympus TG-1, TG-2, TG-3, TG-4, SH-1, SH-2, SH-50, SH-60, XZ-2
      690,-
      Skladem > 5 ks
      CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

      CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

      *****
      (5 recenzí)
      CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
      • aretační páčka pro všechny tři směry
      • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
      • transportní výška: 16 cm
      490,-
      Skladem > 5 ks
      MANFROTTO PIXI - ministativ

      MANFROTTO PIXI - ministativ

      *****
      (1 recenze)
      MANFROTTO PIXI - ministativ
      • upevnění zařízení 1/4" závit
      • materiál: adapto + ocel
      • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
      550,-
      Skladem 4 - 5 ks
      JOBY GORILLAPOD 3K Kit

      JOBY GORILLAPOD 3K Kit

      *****
      (7 recenzí)
      JOBY GORILLAPOD 3K Kit
      Sleva
      • Odnímatelná kulová hlava
      • Ohebné, omotané nohy
      • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
      2 290,-
      Skladem 4 - 5 ks
      JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ

      JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ

      JOBY GORILLAPOD 1K KIT - ministativ
      • maximálně flexibilní stativ
      • patentovaná technologie flexibilní kloubové konstrukce umožňuje nekonečné možnosti...
      • funkce flexibilního „gripu“ pro komfortnější držení fotoaparátu při snímání videa či...
      1 490,-
      Skladem > 5 ks
      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
      Sleva
      • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
      • životnost pera je cca 500 použití
      • velmi jednoduché použití
      269,-
      Skladem > 5 ks
      B+W Utěrka Photo - clear

      B+W Utěrka Photo - clear

      *****
      (2 recenze)
      B+W Utěrka Photo - clear

      Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

      220,-
      Skladem > 5 ks
      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

      *****
      (6 recenzí)
      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
      • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
      • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
      • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
      20,-
      Skladem > 5 ks
      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

      *****
      (9 recenzí)
      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
      • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
      790,-
      Skladem > 5 ks
      OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

      OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

      OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

      Fisheye předsádka Olympus FCON-T01 je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž rozšíří ohnisko na 19mm a zorný úhel na 130° bez ztráty světelnosti...

      4 290,-
      Poslední kus
      OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

      OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

      *****
      (2 recenze)
      OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

      Telepředsádka Olympus TCON-T01 s 1,7 násobným zvětšením ohniska je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž se tak dosáhne až 170mm ohniska. K...

      3 990,-
      Poslední kus
      OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      *****
      (9 recenzí)
      OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

      Adaptér Olympus CLA-T01 umožňuje rozšíření možností podvodního fotoaparátu Olympus TG-1 o použití telepředsádky TCON-T01 či širokoúhlé předsádky FCON-T01, případně o...

      590,-
      Skladem > 5 ks
      Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

      Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

      *****
      (1 recenze)
      Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

      Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

      269,-
      Skladem 2 - 3 ks
      SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

      SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

      SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

      Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

      OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

      OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

      OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

      Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

      50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

      50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

      50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
      • POČET STRAN 224 stran
      • VAZBA Měkká s přebalem
      • JAZYK Čeština
      499,-
      Poslední kus
      Další podobné produkty

      Alternativy k produktu

      Alternativy k produktu

      Poradna k produktu

      OLYMPUS Stylus TG-5 černý Neopren Case kit

      Přidat příspěvek
      • Martin Farmačka
       Odpovědět

       Datum cas v obraze / LED svetlo pri nataceni

       Martin Farmačka 22.03.2018 22:15:56
       Jsem zvykly na Nikon AW110, ktery po 5 letech vzal za sve. Proto me velmi zarazilo, ze TG-5 neumi vlozit datum / cas do fotky! Pritom Tg-4 to umi > https://youtu.be/Kadp8tH7erQ?t=48 | Dale: neobjevil jsem, jak pri nataceni video aktivovat LED prisvit. TG-5 s ni pouze zaostruje. | Tez nevim, proc u fotaku za 13kCZK neni nabijecka za 5USD... to si fakt nekdo mysli, ze kdyz jsem tyden 5000km od domova, ze budu jezdit s jednou baterii a po hodine foceni budu tri hodiny nekde otevreny fotak dobijet po USB? Nerozumim teto cenove politice. Prosim odpoved predevsim na "date stamp", dekuji. P.S. Proc jsem si nekoupil Nikona W300? Neumi zpomalovacky! AW110 umel 720x/2x. Pod vodu skvele. W300 tento rezim zcela nepochopitelne postrada, zato zcela pitomy 1080p/0,5x pritomen je.
       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Datum cas v obraze / LED svetlo pri nataceni

        Jakub Valdivia 26.03.2018 13:57:58
        Dobrý den, bohužel LED světlo je aktivní pouze pro zaostřování. Datovou poznámku jsem také nikde nenašel, jen u tisku fotografií ale ne samostatné vložení.
      • Jakub Antoš
       Odpovědět

       time lapse

       Jakub Antoš 08.03.2018 10:29:30
       Dobrý den, potřeboval bych po dobu dvou měsíců pořizovat fotky (každých 8h fotku). Celkem tedy 180 fotek. Problémy jsou dva: baterie - počítám, že pokud by to bylo zapojené do USB nabíječky, tak asi ok. Druhej problém odpalovač - v manuálu na stránce 54 popisují funkčnost shooting menu 2 - time lapse. Nicméně mi neni jasný, zda lze nastavit 8h interval mezi snímky (v té tabulce jsou minuty uvedeny v závorce). Děkuji za odpověd
       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:time lapse

        Jakub Valdivia 08.03.2018 11:17:30
        Dobrý den, dle návodu lze nastavovat interval mezi jednotlivými snímky i na dobu 8 hodin.
      • Milan Vilím
       Odpovědět

       Dotaz

       Milan Vilím 25.12.2017 11:20:47
       Dobrý den. Za ten návod bych dal někomu korunu ... V návodu jsou úplně jasné věci , které jsou automatické, ale nikde jsem nenašel , kde se mění poměr fota , je nastaveno 4:3 a kde přehodím na 16:9 se nikde nedočtu , ani jsem na to nepřišel a to nejsem žádný začátečník. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Milan Vilím.
       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Dotaz

        Jakub Valdivia 28.12.2017 10:33:04
        Dobrý den, v menu fotoaparátu u obrazové kvality lze nastavit poměr stran.
      • Great Eagle
       Odpovědět

       krytka

       Great Eagle 20.07.2017 11:01:19
       dobrý den, je na něm sice ochranné dojsklo, ale existuje krytka, kterou by se dal objektiv zakrýt? jak výrobce zaručí ochranu proti poškrábání objektivu v době mezi focením (obzvláště v extrémních podmínkách když jde o outdoor)?
       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:krytka

        Jakub Valdivia 20.07.2017 16:22:19
        Dobrý den, pomocí adaptéru: https://www.fotoskoda.cz/olympus-clat01-adapter-predsadek-pro-tg1/#/tab/review , lze použít krytku objektivu na fotoaparátu Olympus TG-5. Adaptér slouží i jako redukce na filtry, např.: https://www.fotoskoda.cz/olympus-prf405-c5060wz/ .
      Další podobné produkty

      Alternativy k produktu

      Servisní knížka plná výhod
      • 4 servisní prohlídky
      • základní kurz ovládání zrcadlovky
      • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

      Kompletní informace »

      Čekejte prosím...

      Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

      Rozumím