Špičkový outdoor kompakt Olympus Tough TG-6! | FotoŠkoda
OLYMPUS Stylus TG-6 červený
1 set Poukaz 300 Kč na tisk fotek testcentrum

OLYMPUS Stylus TG-6 červený

*****
(2 recenze) | Kód produktu: 4015655 | PN: V104210RE000

Outdoorový fotoaparát populární řady TG s technologiemi a výkonem, který je už po léta na vrcholu těch nejodolnějších kompaktů. TG-6 je ideálním fotoaparátem pro každého milovníka outdoorových sportů, dobrodružství, ale i pro člověka, který se o svůj fotoaparát nechce bát. Díky nezpochybnitelnému výkonu se navíc může těšit na kvalitní fotografie a videa za téměř jakýkoliv podmínek. K dispozici je též možnost okamžitého sdílení pořízených snímků prostřednictvím Wi-Fi a chytrého telefonu.
Více o produktu »

 • velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C
 • 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33''
 • světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem

Dostupné varianty:

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C
 • 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33''
 • světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem
 • pokročilé foto filtry na podvodní fotografování, dvojité sklo objektivu - zvýšení odolnosti i ochrana proti zamlžování
 • široké možnosti rozšíření díky bohaté nabídce volitelného příslušenství
 • 3,0" LCD displej s jemným rozlišení 1 040K bodů
90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu OLYMPUS Stylus TG-6 červený

Vzhled a ergonomie

Kompaktní fotoaparát Olympus Stylus TG-6 je, stejně jako jeho předchůdci, velmi odolný. Vydrží pád z výšky 2,1 metrů, tlak 100 kg a co víc, můžete se s ním také věnovat vodním či zimním sportům (ponor do 15 metrů / -10 °C), samozřejmostí je prachuodolnost. K dispozici je i vestavěný tlakoměr, aby jste se ujistili, že se nepotápíte příliš hluboko. Objektiv je bezpečně uložen v kovovém těle, v jehož útrobách se pohybují optické členy při zaostřování a tak jediným prvkem, na který je dobré brát zřetel, je 3,0" LCD monitor s jemným rozlišením 1040 tisíc bodů, jež poskytuje zvýšenou viditelnost obrazu i při slunečném dni. Pohyb a orientace v menu si zachovává jednoduchost, jež je vlastní všem výrobkům Olympus.

Snímač a objektiv

Olympus -Tough-TG-6Objektiv s 4× optickým zoomem (25–100 mm ekv.135, f/2,0–4,9, makro od 1 cm) pokrývá svým rozsahem ohnisek situace, jež vás mohou potkat. Potřebujete zabrat velký prostor nebo si naopak přiblížit vzdálený objekt, žádný problém, ohniska 25–100 mm tu jsou od toho. Navíc je tu nový digitální telekonvertor umožňující zdvojnásobením optického zoomu dosáhnout až 8x zoomu. Antireflexní povrchová úprava obrazového snímače redukuje odlesky a odrazy. Díky režimům fotoaparátu TG-6 můžete být ještě kreativnější. Umožní přímou kontrolu nad tím, s jakou světelností se snímky zachytí, a získáte tak ohromující hloubku ostrosti a efektní bokeh. Druhým do páru je 12,7 Mpx Backlit CMOS snímač, na který skrze objektiv dopadají světelné paprsky. Obrazový procesor TruePic VIII (převzatý z profesionálního modelu OM-D E-M1X) dává optimální barevné podání a nízký šum prakticky v celém rozsahu citlivosti snímače (100–12 800 ISO). Duální stabilizace obrazu využívá k dosažení ostrých snímků dvou způsobů (mechanické a elektronické). Pořízené snímky a videa se ukládají na plochu paměťové karty (SD/SDHC/SDXC), případně do interní paměti.

Vybraná specifikace

 • Olympus -Tough-TG-6-7?Manometr pro zjišťování tlaku vzduchu a vody
 • LED osvětlení pro nasvícení podvodních nebo makro záběrů
 • Sekvenční snímání až 20 snímků za vteřinu
 • Wi-Fi konektivita
 • Podvodní HDR režim pro lepší prokreslení tmavých a světlých ploch snímku 
 • Intervalové snímání a časosběrné video pro zachycení spektakulárních jevů v průběhu až 24 hodin
 • 7 uměleckých filtrů pro kreativní efekty přímo ve fotoaparátu
 • Ergonomické ovladače přizpůsobené pro ovládání v rukavicích
 • Přizpůsobitelný a snadno dostupný přepínač režimů umožňuje okamžitý přístup ke klíčovým nastavením

Minimální šum

Těm, kteří chtějí upravovat své fotografie v počítači, nabízí TG-6 podporu formátu RAW. Oceníte realismus, intenzívní barvy a nízký šum snímků pořízených ve slabém světle s nízkými hodnotami ISO a krátkými expozičními časy, například hluboko pod vodní hladinou. To vše díky objektivu se světelností 1:2.0 (až 4,9) a rozsahem zoomu 25-100mm

Expoziční režimy

Olympus -Tough-TG-6-5Olympus TG-6 zahrnuje kromě běžných motivových režimů a inteligentní iAutomatiky také režim 3D snímání umožňující dosáhnout dynamických a super-realistických snímků. Detekce lidské tváře se pomalu zabydluje ve všech fotoaparátech, nejinak je tomu i u Olympusu a režim AF tracking (sleduje pohybující se objekty), další metou kterou si kompaktní přístroje vydobyly. Režim Super sport využívá funkce AF Tracking, díky níž lze sledovat a neustále držet zaostřený i pohybující se objekt. Photo surfing a [ib] software pro sdílení, organizaci a prohlížení obrázků dle osob, místa, polohy nebo události. Režim Beauty automaticky identifikuje a retušuje nedokonalosti - tvář, rozmazání, ostrost.

Specialitou je režim Pro Capture - po namáčknutí spouště začne fotoaparát fotografovat rychlostí 10 s/s. Při domáčknutí spouště nadoraz, zahájíte nepřetržité snímání. Díky tomu zachytíte ten správný moment i velmi rychlé akce.

Dnes už poměrně běžný režim HDR sloužící k zachycení obtížných světelných scén, kdy je velký kontrast mezi světlem, stíny, či tmou. Zde fotoaparát spojí 4 snímky do jednoho a vytvoří tak fotografii, kde budou kvalitně prokresleny jak světlé, tak tmavé části.

Podvodní režimy

Pro ještě širší možnosti podvodní fotografie je Tough TG-6 vybaven pěti podvodními režimy, včetně režimů Underwater Wide, Underwater Snapshot, Underwater Macro, Underwater Microscope a Underwater HDR. Každý z režimů upravuje fotografická nastavení tak, aby byla optimální pro danou situaci. Populární režim podvodního vyvážení bílé Underwater White Balance byl rozšířen o tři volby, poskytující odpovídající nastavení barev pro fotografování ve velkých hloubkách. Všestranná řada příslušenství se rozrostla o novou fisheye předsádku FCON-T02 (prodávána samostatně), která rozšiřuje fotografické možnosti o kruhový efekt rybího oka. Pokud by někomu nestačil nadstandardní 15 m ponor fotoaprátu, může si zvolit vodotěsné pouzdro, se kterým může jít až 45 m hluboko.

Další funkce

Olympus -Tough-TG-6-4Hlavní funkce, jimiž se může fotoaparát pochlubit, patří videosekvence v 4K 3840 x 2160 / 30p, 25p (cca. 102Mbps), Full-HD kvalitě (rozlišení 1920x1080px až 120fps; formát MPEG-4). Pro pohotovější záznam videa je k dispozici i přímé tlačítko REC. Také můžete natáčet videa s vysokou rychlostí až 240 fps (720p) nebo až 480 fps (640x360) a poté je pouštět v režimu zpomaleného přehrávání a sledovat tak pohyb, který je pro lidské oko příliš rychlý. Začínající umělci si mohou vychutnat tvorbu s kreativními Magic filtry (Pop Art, Camera obscura, Rybí oko, Kresba, Změkčení, Punk, Water color), které učiní jakýkoliv snímek jedinečným.

Dalšími dvěma přednostmi pro milovníky přírody jsou funkce Underwater HDR a AF Area. Podvodní HDR vytváří zdůrazněním oblastí silného světla a stínů dramatické záběry podmořské flóry a fauny, které by jinak mohly vyjít celé modré nebo mdlé – nebo obojí. AF Area umožňuje zaostřit na specifické oblasti nebo objekty v záběru pomocí tlačítek na zadní straně fotoaparátu. To je ideální v kombinaci s jedním ze čtyř makro režimů.

Určitě zaujmou čtyři režimy: Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking.

V ežimu Microscope je oblíbená funkce synchronizace blesku s dlouhými expozičními časy, což zlepšuje kontrast a zabraňuje potenciálnímu přeexponování, jste-li příliš blízko objektu. Dramaticky se tak zvyšuje obrazová kvalita při velmi velkém zvětšení: TG-6 umožňuje až 6.9x zvětšení. 
Focus Bracketing pořídí několik snímků stejné scény, pokaždé s mírným posuvem roviny zaostření, abyste následně mohli vybrat nejlepší snímek.
Režim Focus Stacking naopak zkombinuje takto pořízené snímky do jediného obrazu, ve kterém je pak vše zaostřené. V režimu Focus Stacking je nyní možné volit mezi 3 a 10 záběry. To přináší ještě větší univerzálnost a možnost jemného vyladění nastavení pro různé objekty a větší precisnost výsledného snímku.
Majitelé TG-6 mohou využít funkci Focus Stacking bez externího software, což je v této kategorii fotoaparátů zcela unikátní. 

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Olympus -Tough-TG-6-2Olympus TG-6 disponuje kromě Hi-Speed USB, jehož prostřednictvím lze dobíjet baterii při připojení k počítači i integrovaným HDMI portem. Fotoaparát je napájen akumulátorem LI-92B.

Rozměry a hmotnost:
113 x 66,5 x 31,9 mm při 230 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Olympus TG-6
akumulátor Li-ion LI-92B
nabíječka F-5AC
kabel USB CB USB12
poutko
návod k použití
karta s celosvětovou zárukou
software pro správu obrázků

Parametry produktu

Optický zoom4x
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická (posunem snímače)
Rozlišení v Mpx12,8
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO12 800
Min. ohnisková vzdálenost25
Max. ohnisková vzdálenost100
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"
Expoziční režimyautomatika
Bezdrátové rozhraníWi-Fi
Video výstupano
Sáňky pro bleskne
Možnost použití předsádek / filtrůano
Odolnost proti vnějším vlivůmvodotěsný | vlhko/pracho těsný
Velikost snímače1/2,3"
Nejrychlejší čas závěrky1/2 000
Světelnost objektivu2,0-4,9
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Napájeníli-92
GPS modulAno
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačervená
Zařazení kompaktuOdolný fotoaparát | Výkonný fotoaparát | Speciality
Počet fotografií za vteřinu20
Vodotěsný do (m)15
Manuální ostřeníne
Časosběrano
Materiál tělaplastové
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
370,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

390,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

*****
(1 recenze)
OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí
 • zabrání ponoření fotoaparátu
 • univerzální použití pro lehčí fotoaparáty
 • v zářivých barvách pro snadné nalezení pod vodou
590,-
Skladem 4 - 5 ks
OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6

OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6

*****
(1 recenze)
OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6
 • Maximální operační hloubka 45m
 • Umožňuje plné ovládání fotoaparátu
 • Odolná konstrukce z tvrzeného plastu
8 990,-
Poslední kus
AVACOM Olympus LI-90B

AVACOM Olympus LI-90B

AVACOM Olympus LI-90B

Baterie Avacom Olympus LI-90B je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

380,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

*****
(1 recenze)
OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

Originální akumulátor OLYMPUS LI-92B pro Olympus TG-1/TG-2/TG-3.

JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

*****
(1 recenze)
JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

záruka

3 roky
 • alternativou k originálnímu akumulátoru Olympus Li-90B / Li-92B
 • pro fotoaparáty Olympus TG-1, TG-2, TG-3, TG-4, SH-1, SH-2, SH-50, SH-60, XZ-2
690,-
Skladem 2 - 3 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(6 recenzí)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

*****
(3 recenze)
VELBON EX MINI - stativ
 • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
 • stabilní jednopáková dvouosá hlava
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
690,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO PIXI - ministativ

MANFROTTO PIXI - ministativ

*****
(1 recenze)
MANFROTTO PIXI - ministativ
 • upevnění zařízení 1/4" závit
 • materiál: adapto + ocel
 • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
590,-
Skladem > 5 ks
JOBY GORILLAPOD 3K Kit

JOBY GORILLAPOD 3K Kit

*****
(7 recenzí)
JOBY GORILLAPOD 3K Kit
Sleva
 • Odnímatelná kulová hlava
 • Ohebné, omotané nohy
 • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
2 290,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
HAMA čisticí set na optiku 5930

HAMA čisticí set na optiku 5930

*****
(9 recenzí)
HAMA čisticí set na optiku 5930

Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

290,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

Fisheye předsádka Olympus FCON-T01 je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž rozšíří ohnisko na 19mm a zorný úhel na 130° bez ztráty světelnosti...

OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

*****
(2 recenze)
OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

Telepředsádka Olympus TCON-T01 s 1,7 násobným zvětšením ohniska je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž se tak dosáhne až 170mm ohniska. K...

3 990,-
Poslední kus
OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

*****
(9 recenzí)
OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

Adaptér Olympus CLA-T01 umožňuje rozšíření možností podvodního fotoaparátu Olympus TG-1 o použití telepředsádky TCON-T01 či širokoúhlé předsádky FCON-T01, případně o...

590,-
Skladem 2 - 3 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

269,-
Skladem 2 - 3 ks
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

360,-
Poslední kus
50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
03.09.2020 08:05:14

používám včetně pouzdra pro focení pod vodou. Fotky super, na příští rok to chce dokoupit podvodní blesk a bude to špica :-)

   avatar
   80%*****
   05.03.2020 09:30:21

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Příslušenství k produktu OLYMPUS Stylus TG-6 červený

     SANDISK SDHC 32GB ULTRA

     SANDISK SDHC 32GB ULTRA

     *****
     (6 recenzí)
     SANDISK SDHC 32GB ULTRA
     • základní řada karet od Sandisku
     • klasické rozměry SD
     • rychlost čtení až 80 MB/s
     290,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     *****
     (2 recenze)
     SANDISK SDXC 64GB ULTRA
     • základní řada karet od Sandisku
     • klasické rozměry SD
     • rychlost čtení až 80 MB/s
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME
     • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
     • klasické rozměry SD
     • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
     370,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

     Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

     390,-
     Skladem > 5 ks
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     HAMA šňůrka na krytku 5899

     *****
     (7 recenzí)
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

     120,-
     Skladem > 5 ks
     OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

     OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí

     *****
     (1 recenze)
     OLYMPUS plovoucí popruh CHS-09 červený na zápěstí
     • zabrání ponoření fotoaparátu
     • univerzální použití pro lehčí fotoaparáty
     • v zářivých barvách pro snadné nalezení pod vodou
     590,-
     Skladem 4 - 5 ks
     OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6

     OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6

     *****
     (1 recenze)
     OLYMPUS PT-059 Podvodni pouzdro pro TG-6
     • Maximální operační hloubka 45m
     • Umožňuje plné ovládání fotoaparátu
     • Odolná konstrukce z tvrzeného plastu
     8 990,-
     Poslední kus
     AVACOM Olympus LI-90B

     AVACOM Olympus LI-90B

     AVACOM Olympus LI-90B

     Baterie Avacom Olympus LI-90B je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

     380,-
     Skladem > 5 ks
     OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     *****
     (1 recenze)
     OLYMPUS LI-92B akumulátor TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     Originální akumulátor OLYMPUS LI-92B pro Olympus TG-1/TG-2/TG-3.

     JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

     JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

     *****
     (1 recenze)
     JUPIO Olympus Li-90B/Li92B

     záruka

     3 roky
     • alternativou k originálnímu akumulátoru Olympus Li-90B / Li-92B
     • pro fotoaparáty Olympus TG-1, TG-2, TG-3, TG-4, SH-1, SH-2, SH-50, SH-60, XZ-2
     690,-
     Skladem 2 - 3 ks
     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

     *****
     (6 recenzí)
     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
     • aretační páčka pro všechny tři směry
     • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
     • transportní výška: 16 cm
     490,-
     Skladem > 5 ks
     VELBON EX MINI - stativ

     VELBON EX MINI - stativ

     *****
     (3 recenze)
     VELBON EX MINI - stativ
     • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
     • stabilní jednopáková dvouosá hlava
     • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
     690,-
     Skladem 4 - 5 ks
     MANFROTTO PIXI - ministativ

     MANFROTTO PIXI - ministativ

     *****
     (1 recenze)
     MANFROTTO PIXI - ministativ
     • upevnění zařízení 1/4" závit
     • materiál: adapto + ocel
     • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
     590,-
     Skladem > 5 ks
     JOBY GORILLAPOD 3K Kit

     JOBY GORILLAPOD 3K Kit

     *****
     (7 recenzí)
     JOBY GORILLAPOD 3K Kit
     Sleva
     • Odnímatelná kulová hlava
     • Ohebné, omotané nohy
     • Vyrobeno z japonského zdravotnického ABS materiálu a německého TPE
     2 290,-
     Skladem > 5 ks
     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
     Sleva
     • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
     • životnost pera je cca 500 použití
     • velmi jednoduché použití
     269,-
     Skladem > 5 ks
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
     • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
     • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
     • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
     20,-
     Skladem > 5 ks
     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
     • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
     1 190,-
     Skladem > 5 ks
     HAMA čisticí set na optiku 5930

     HAMA čisticí set na optiku 5930

     *****
     (9 recenzí)
     HAMA čisticí set na optiku 5930

     Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

     290,-
     Skladem > 5 ks
     OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

     OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

     OLYMPUS FCON-T01 Rybí oko- předsádka pro TG-3/TG-4

     Fisheye předsádka Olympus FCON-T01 je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž rozšíří ohnisko na 19mm a zorný úhel na 130° bez ztráty světelnosti...

     OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

     OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

     *****
     (2 recenze)
     OLYMPUS TCON-T01 Telekonvertor pro TG-1/TG-2/TG-3

     Telepředsádka Olympus TCON-T01 s 1,7 násobným zvětšením ohniska je určena pro použití s kompaktním fotoaparátem TG-1, s nímž se tak dosáhne až 170mm ohniska. K...

     3 990,-
     Poslední kus
     OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     *****
     (9 recenzí)
     OLYMPUS CLA-T01 Adaptér předsádek pro TG-1/TG-2/TG-3/TG-4/TG-5/TG-6

     Adaptér Olympus CLA-T01 umožňuje rozšíření možností podvodního fotoaparátu Olympus TG-1 o použití telepředsádky TCON-T01 či širokoúhlé předsádky FCON-T01, případně o...

     590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     *****
     (1 recenze)
     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

     269,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

     360,-
     Poslední kus
     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
     • POČET STRAN 224 stran
     • VAZBA Měkká s přebalem
     • JAZYK Čeština
     499,-
     Skladem > 5 ks
     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Výhodné sety

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Alternativy k produktu

     Poradna k produktu

     OLYMPUS Stylus TG-6 červený

     Přidat příspěvek
     • Ano Svabik
      Odpovědět

      TG6 prislusenstvi

      Ano Svabik 12.05.2022 18:53:04
      Dobry den,

      vybiram fotoaparat jako darek - kompakt na makro. Na fotografovani nejsem expert. Proto mam na vas par otazek.
      Zajima me v prvni rade, jake prislusenstvi je soucasti konkretniho baleni, zejmena jestli bude zahrnut difuzer blesku a kruhovy svetlovod.
      Da se u vas poridit i cestovni pouzdro, silikonovy obal a rybi oko (pokud nejsou soucasti)?
      A posledni laicky dotaz, fotoaparat se da pouzivat i bez toho telekonventoru, ze ano? Ale hadam, ze je vhodny prave pro makro fotografii.

      Predem dekuji za vas cas a odpoved!

      AS
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:TG6 prislusenstvi

       Jakub Valdivia 12.05.2022 19:26:38

       Dobrý den,

       součástí balení není difuzér blesk, lze jej dokoupit samostatně: https://www.fotoskoda.cz/olympus-fd-1-led-flash-diifuser-pro-tg-1-2-3-4/ . Předsádky lze využít pomocí: https://www.fotoskoda.cz/olympus-clat01-adapter-predsadek-pro-tg1/ , a k tomu předsádka: https://www.fotoskoda.cz/olympus-fcon-t02-rybi-oko-predsadka-pro-tg/?gclid=Cj0KCQjw4PKTBhD8ARIsAHChzRJ_uYIuze4QqZpq0gcd-lH-aTsZBoXa1pEJjspTNb0GqsA9sbTkJXgaAl-zEALw_wcB . Silikonové pouzdro bohužel aktuálně nemáme v nabídce. 

     • Ladislav Novák
      Odpovědět

      Oly TG6

      Ladislav Novák 11.05.2022 19:44:47
      Dobrý den, muzete mi poradit, proc u tohoto fotoaparátu pri režimu A můžu nastavit jen clonu 2- 2,8 a pak už jen 8 ?
      Je to norm nebo dělám někde chybu ?
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Oly TG6

       Jakub Valdivia 12.05.2022 09:22:08

       Dobrý den,

       vzhledem k malé velikosti snímače by nebyl vidět rozdíl v hloubce ostrosti a proto jsou zde jen dvě pozice. 

     • Kateřina S.
      Odpovědět

      Olympus Stylus TG-6-

      Kateřina S. 10.02.2022 17:37:50
      Dobrý den,
      mám dotaz ohledně přídavného LED světla k tomuto fotooaparátu. https://www.fotoskoda.cz/olympus-lg-1-led-makro-svetlo-pro-tg-1-2-3/
      LED světlo simuluje blesk, nebo je jen na makro snímky? Lze vůbec použít s TG-6? Jde mi hlavně o fotky pod vodou, potřebuji si na kurzu dětského plavání vyfotit děti při potápění. Nebo mi můžete doporučit nějaký jiný fotoaparát, který fotí i pod vodou? Nechci dělat profesionální snímky, potřebuji jen něco pro propagaci kurzu.
      Děkuji za laskavou odpověď.
      Sedmerová Katka
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Olympus Stylus TG-6-

       Jakub Valdivia 11.02.2022 10:24:49

       Dobrý den,

       pro fotografování pod vodou s fotoaparátem Olympus TG-6 je určen tento difuzér: https://www.fotoskoda.cz/olympus-fd-1-led-flash-diifuser-pro-tg-1-2-3-4/ . Světlo LED je určeno spíše pro využití na makrozáběry a ne pod vodu. 

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...