OM SYSTEM OM-5 černý + 14-150 mm | FotoŠkoda

OM SYSTEM OM-5 černý + 14-150 mm

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4016178 | PN: V210021BE000

OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a mrazu. OM-5 si zachovává nádherný retro design a současně povýšil na vlastnosti, schopnosti a funkcionalitu vlajkové lodi E-M1 Mark III, z níž nabízí většinu funkcí ale v menším a lehčím těle. K dispozici jsou navíc další pokročilé funkce webkamery nebo vertikálního natáčení videa, které tvoříte pro sociální sítě.
Více o produktu »

 • Snímač Live MOS micro 4/3
 • Efektivní rozlišení 20,4 Mpx
 • Až 50 Mpx v režimu High Res Shot

Dostupné varianty:

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

OM SYSTEM OM-5 tělo černé

***** (1)

OM SYSTEM OM-5 tělo černé

OM SYSTEM OM-5 tělo černé OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a...

31 990,-

OLYMPUS M.Zuiko 14-150 mm f/4-5,6 II černý

***** (1)

OLYMPUS M.Zuiko 14-150 mm f/4-5,6 II černý

OLYMPUS M.Zuiko 14-150 mm f/4-5,6 II černý OLYMPUS M.ZUIKO DIGITAL ED 14–150 mm f4–5,6 II je vysoce výkonný zoom pro všechny vaše potřeby – od širokoúhlých záběrů až po telefoto. Široký rozsah ohniskových vzdáleností v kompaktním a lehkém...

15 490,-

Základní popis

 • Snímač Live MOS micro 4/3
 • Efektivní rozlišení 20,4 Mpx
 • Až 50 Mpx v režimu High Res Shot
 • Integrovaný Live ND filtr
 • Obrazový procesor TruePic IX
 • Stabilizace obrazu až 6,5 EV
 • Video 4K / až do 120fps
 • AF se 121 křížovými body a fázovou detekcí
 • Odolnost proti prachu, vodě/krytí IP53
 • Mrazuvzdornost až do -10 °C
 • Pro Capture, Skládané makro, Starry Sky AF
 • Hmotnost: 366 g (včetně baterií)
90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu OM SYSTEM OM-5 černý + 14-150 mm

Po uvedení vlajkové lodi OM-1, nyní přichází na řadu model střední třídy - OM SYSTEM OM-5. Fotoaparát se pyšní specifickým, nádherným retro designem, vycházejícím z předešlého modelu E-M5 Mark III, z něhož převzal i řadu vlastností, schopností a funkcionalit. OM-5 je špičkovým, výkonným outdoorovým společníkem pro malá i velká dobrodružství. Extrémně malý, lehký ale současně též výkonný o odolný fotoaparát OM SYSTEM OM-5.

Hlavní zaměření OM-5

OM SYSTEM OM-5 je ideálním společníkem pro akční životní styl a umožňuje bezstarostné fotografování v náročných podmínkách, kde mnoho jiných fotoaparátů selhává. Tento výkonný a zároveň kompaktní fotoaparát je vybaven specifickými funkcemi, které dále inspirují ke kreativnímu fotografování, včetně špičkových výpočetních fotografických funkcí, jako je například: vysoké rozlišení až 50 Mpx (režim High Res Shot), Live ND filtr, výkonná stabilizace obrazu, vertikální natáčení a přehrávání video záběrů na chytrých telefonech a mnoho dalšího.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 1

Ultra vysoké rozlišení fotoaparátu OM-5

OM SYSTEM OM-5 je vybaven Live MOS senzorem s efektivním rozlišením 20,4 Mpx, které lze rozšířit na 50 Mpx (v režimu High Res Shot, viz dále). O zpracování obrazu se stará výkonný obrazový procesor nové generace TruePic IX. Díky použití renomovaného snímače Live MOS a vysoce výkonného procesoru TruePic IX poskytuje OM-5 přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při nastavení vysoké citlivosti. Vše je navíc ve skvěle kompaktním těle o rozměrech 125,3 × 85,2 × 49,7 mm (šířka × výška × hloubka) a hmotnosti 366 g (tělo fotoaparátu).

OM SYSTEM OM-5 live photo image 2

Super vysoké rozlišení (High Res Shot)

OM SYSTEM OM-5 podporuje funkci High Res Shot – snímky s vysokým rozlišením. Jedná se o skládání obrazu – a to i při snímání z ruky s vysokým rozlišením, kde dojde ke sloučení několika snímků a následné k vytvoření přibližně 50 Mpx snímků. Díky této funkci mohou uživatelé využívat fotografování z ruky z téměř libovolného úhlu a pořizovat snímky v ultra vysokém rozlišení. Sloučení více snímků nejen zlepšuje rozlišení a tím i ostrost (množství detailů), ale také minimalizuje digitální šum. Součástí tohoto modelu je také funkce High Res Shot ze stativu, pomocí níž lze dosáhnout snímků s rozlišením až 80 Mpx.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 3

Ostrý obraz vždy a všude

Pro dokonale ostré snímky je k dispozici 5-osá stabilizace se ziskem až 6,5EV, kterou lze v kombinaci s kompatibilním stabilizovaným objektivem rozšířit až na 7,5EV. Výkonná stabilizace obrazu umožňuje fotografování s delšími expozicemi v místech, kde nelze použít stativ. Je tak ideálním společníkem pro fotografování na cestách. Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle ve spojení s kompaktními a lehkými objektivy M.Zuiko Digital poskytují vynikající kvalitu obrazu v kompaktním fotoaparátu s výměnnými objektivy, což z něj činí dokonalý fotoaparát pro outdoorová dobrodružství.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 4

Live ND filtr

OM-5 je vybaven integrovaným softwarovým Live ND filtrem, který nám dobře poslouží ve všech případech, kdy potřebujeme prodloužit expoziční časy. Dosáhneme tak působivých efektů s dlouhými expozicemi jako při použití reálných ND filtru až do ND16 (4 EV kroky). Tato funkce poskytne například typický efekt „rozmazání vody“, kdy fotografujeme s velice dlouhými expozičními časy. Funkce Live ND filtr je praktická i v případech kdy používáme ultraširokoúhlé objektivy, které neumožňují nasazení kruhového ND filtru. Výsledný efekt lze současně zobrazit ještě před pořízením snímku pomocí hledáčku nebo na LCD displeji, pokud je aktivována simulace živého náhledu. Pro dosažení kýženého efektu tak není zapotřebí reálný ND filtr, ani stativ.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 5

Rychlý AF systém

OM-5 je vybaven 121 AF body s křížovou fázovou detekcí. Dokáže tak zaostřovat prakticky po celé ploše záběru a současně poskytuje větší volnost a vysokou přesnost zaostření při tvorbě snímku. Funkce Starry Sky AF poskytuje vysoce přesné automatické zaostřování na hvězdy při astrofotografii, které bylo dříve považováno za velmi obtížné.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 6

Video s rozlišením 4K z ruky a vertikální video

Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle fotoaparátu OM SYSTEM OM-5 funguje skvěle i při natáčení videa. V kombinaci se speciální elektronickou stabilizací videa umožňuje stabilní záznam 4K z ruky, navíc bez časového omezení. Rozlišení videa je až 4K/30fps, pro zpomalené záběry lze využít Full HD 1920/120fps. Fotoaparát využívá informace ze snímače s fázovou detekcí a zajišťuje tak plynulé zaostřování, které odpovídá potřebám natáčení videí. Podpora OM-Log poskytuje větší svobodu při úpravách díky barevné gradaci, která uživatelům umožňuje zachytit světla a stíny bez přeexponovaných nebo podexponovaných záběrů. OM-5 podporuje také natáčení vertikálních videí. Videa nahraná na fotoaparátu na výšku se ukládají jako vertikální soubory, takže je lze snadno publikovat na sociálních sítích bez nutnosti použít speciální editační software. Uživatelé mohou k fotoaparátu připojit profesionální audio záznamník OM SYSTEM LS-P5 (dostupný samostatně), který nahrává v High-Res kvalitě a pro snadnou synchronizaci zvukových dat při editaci videa je k dispozici i funkce Slate tone.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 7

Odolnost proti povětrnostním vlivům třídy IP53

OM SYSTEM OM-5 je vybaven dokonalým utěsněním, zajišťujícím prachotěsnost a odolnost proti stříkající vodě s krytím IP53 a mrazuvzdornost do ?10°C, což je stejně vysoká úroveň odolnosti proti povětrnostním vlivům jako u vlajkového modelu OM SYSTEM OM-1. Díky této konstrukci se mohou uživatelé soustředit na fotografování i v náročných podmínkách, aniž by se museli obávat případného poškození svého vybavení kvůli dešti, sněhu nebo mrazu. Fotoaparát je také vybaven filtrem SSWF (Supersonic Wave Filter), výrazně omezující problémy s prachem a nečistotami na obrazovém snímači při výměně objektivů. OM-5 využívá k napájení kompaktní baterii BLS-50, k nabíjení baterie ve fotoaparátu lze použít přiložený adaptér USB-AC.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 8

Všestranné funkce a příslušenství

Funkce výpočetní fotografie umožňují uživatelům snadno pořizovat fotografie, které obvykle vyžadují speciální vybavení nebo software pro úpravu snímků. OM SYSTEM OM-5 je vybaven praktickými a všestrannými výpočetními fotografickými funkcemi, které poskytují další inspiraci pro kreativní fotografování, jako je například funkce snímání s vysokým rozlišením nebo Live ND filtr.

K fotoaparátu OM-5 lze využít širokou škálu příslušenství, jako například bezdrátový dálkový ovladač RM-WR1 (již v prodeji), který umožňuje dálkové snímání a je odolný proti prachu a stříkající vodě s krytím IP577. Je také vybaven energeticky úsporným designem, který pro komunikaci využívá technologii Bluetooth Low Energy. Tu lze použít ke spuštění a zastavení nahrávání videa a dané příslušenství lze po připojení pomocí přiloženého kabelu použít také jako kabelové dálkové ovládání. Další praktické příslušenství představuje externí grip ECG-5 (již v prodeji), který je vybaven spouští závěrky a ovládacím kolečkem. Nabízí lepší držení a ovládání po nasazení na fotoaparát.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 9

Podpora při fotografování a úpravách

Aplikace OM Image Share (OI.Share) pro chytré telefony slouží k připojení fotoaparátu prostřednictvím Wi-Fi, přenosu dat a vzdálenému ovládání. Informace o poloze se získávají z chytrého telefonu a poté se vkládají do zaznamenaných snímků prostřednictvím spojení Bluetooth Low Energy s chytrým telefonem. V bezdrátové verzi jsou nyní kromě ovládání klepnutím k dispozici i hlasové operace.

Pokročilé funkce OM-5

 • Pro Capture – fotí minulost: Funkce Pro Capture začíná nahrávat po namáčknutí tlačítka spouště a zaznamenává předchozí snímky počínaje okamžikem úplného stisknutí tlačítka spouště. Uživatelé tak nikdy nepřijdou o okamžiky běžně promeškané pomalou lidskou reakcí a zpožděním při ovládání fotoaparátu. Při vysokorychlostním sekvenčním snímání až 30 snímků za sekundu (s uzamčeným AF/AE) lze zachytit až 14 snímků před úplným stisknutím spouště.
 • Skládané makro: Funkce Skládané makro3 zachytí osm snímků s proměnnou rovinou zaostření a automaticky vytvoří jeden složený snímek, takže uživatelé mohou příjemně rozostřit pozadí, aniž by museli nadměrně snižovat clonu pro kontrolu hloubky ostrosti. Tato funkce je užitečná nejen při makro fotografování.
 • Live composite – pro dlouhočasové expozice: Díky této funkci mohou uživatelé pořizovat rozmanité snímky s dlouhými expozičními časy a zároveň sledovat tvorbu obrazu na obrazovce živého náhledu, a to i v situacích, kdy je kontrola expozice obtížná, například při fotografování nočního nasvíceného města proti hvězdné obloze.
 • Korekce lichoběžníku: Stejně jako při fotografování s tilt shift objektivem mohou uživatelé zobrazovat efekty na obrazovce živého náhledu a současně využívat vertikální/horizontální kompenzaci a vylepšení perspektivy.
 • Mezi další funkce patří Live BULB, intervalové snímání / časosběrné video, Focus Bracketing, HDR, úpravy barev, Art filtry a kompenzace rybího oka.

 

OM SYSTEM OM-5 live photo image 10

Další vlastnosti fotoaparátu

 • Webkamera - podporuje UVC (USB Video Class)/UAC (USB Audio Class) pro použití jako vysoce kvalitní webová kamera jednoduchým připojením k počítači přes USB.
 • Vlastní AF matrice i vlastní AF zóny – OM-5 je vybaven režimem cíle AF, který nabízí volnost v nastavení zón AF v závislosti na pohybu a poloze objektu s možností výběru libovolného lichého počtu bodů z 11 vertikálních a 11 horizontálních bodů. Vybírejte ze tří úrovní vertikálních a horizontálních kroků pohybu zóny AF.
 • Funkce vyrovnávání expozice slouží pro zvládání náhlých změn expozice mezi snímky při intervalovém snímání.
 • Kompaktní a lehké tělo fotoaparátu splňuje normu odolnosti proti prachu a stříkající vodě IP53 a mrazuvzdornost až do ?10 °C
 • Stabilizace obrazu až 7,5EV pomocí 5-osého stabilizátoru obrazu v těle přístroje, vysoce kvalitní a vertikální záznam videa
 • Rozlišení 50 Mpx v režimu Hi-Res Shot z ruky / obrazový procesor TruePic IX
 • Live ND filtr, Pro Capture, skládané makro, Live Composite, Starry Sky AF
 • Automatické zaostřování se 121 křížovými body a fázovou detekcí na čipu
 • Hmotnost: 366 g

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx20 Mpx / 50 Mpx / 80 Mpx
Velikost snímačemicro 4/3 (crop 2×)
Druh snímačeLive MOS
Max. citlivost v ISO25600
Min. citlivost v ISO100
Vlastnosti tělakovové
Zaostřovací body (křížové)121
BajonetMicro 4/3
Stabilizace obrazupětiosá stabilizace
Hledáčekelektronický | barevný
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Časosběrano
Formát snímkuRAW | JPEG
NapájeníLi-Ion
Šířka fotoaparátu (mm)125
Výška fotoaparátu (mm)85
Hloubka fotoaparátu (mm)49
Hmotnost fotoaparátu(g)366
Barvačerná | stříbrná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

*****
(1 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
 • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
 • Světelnost f/4–5,6
 • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT
Doprava zdarma
 • určeno pro M4/3
 • ohnisková vzdálenost 25 mm
 • světelnost f/0,95
19 890,-
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

*****
(3 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
Doprava zdarma
 • Ohnisko: 40–150 mm
 • Světelnost f/4–5,6
 • Průměr filtru: 58 mm
OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
Doprava zdarma
 • Formát Micro 4/3
 • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
 • Tiché a pohotové zaostřování
21 190,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

*****
(1 recenze)
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
 • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
 • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
1 290,-
Skladem > 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá
Doprava zdarma Sleva
 • pojme CSC, profi kompakt s nasazeným základním objektivem, další středně velký...
 • vnější rozměr: 13,5 x 15,5 x 11,5 cm
 • vnitřní rozměr: 12,5 x 13,5 x 9,5 cm
1 190,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
PANASONIC blesk DMW-FL360LE

PANASONIC blesk DMW-FL360LE

*****
(1 recenze)
PANASONIC blesk DMW-FL360LE
Doprava zdarma
 • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
 • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
 • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma Sleva
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme natáčet video zrcadlovkou

Začínáme natáčet video zrcadlovkou

Začínáme natáčet video zrcadlovkou

Pořídili jste si zrcadlovku, rádi byste dokumentovali dovolenou nebo další důležité okamžiky z vašeho okolí pomocí videa, a nevíte, jak začít? Přijďte na kurz s...

1 190,-
Bez termínu
Filmové svícení se Stanislavem Peterou

Filmové svícení se Stanislavem Peterou

Filmové svícení se Stanislavem Peterou

Bez světla není fotka. A bez dobrého světla není dobrá fotka. Pojďte se s námi ponořit do magického světa filmového svícení, kde jde v první řadě o vytvoření...

2 990,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

OLYMPUS Hot Shoe cover white ND
 • Krytka na hot-shoe patici fotoaparátu
 • Chrání samotnou patici a její kontakty
 • Pro bezzrcadlovky Olympus
150,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)
Doprava zdarma

Nabíječka Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

1 390,-
Poslední kus
OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50
Doprava zdarma
 • pro Li-on BLS-5
 • provozní napětí 100-240 V
OLYMPUS BLS-50 Li-ion

OLYMPUS BLS-50 Li-ion

*****
(3 recenze)
OLYMPUS BLS-50 Li-ion
Doprava zdarma
 • Lithium-iontová baterie pro Olympus
 • Náhradní nebo hlavní zdroj napájení
 • Napětí 7,2 V / kapacita 1 175 mAh
1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh
3 roky záruka
 • Náhrada za Olympus BLS-5
 • Kapacita 1620 mAh
 • Kompatibilita např. Olympus Stylus 1
890,-
Skladem 4 - 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
21.04.2023 07:10:30

Chybí kvalitní český návod!!!

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Příslušenství k produktu OM SYSTEM OM-5 černý + 14-150 mm

   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

   *****
   (1 recenze)
   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
   Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
   • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
   • Světelnost f/4–5,6
   • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
   14 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT

   VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT

   VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro MFT
   Doprava zdarma
   • určeno pro M4/3
   • ohnisková vzdálenost 25 mm
   • světelnost f/0,95
   19 890,-
   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

   *****
   (3 recenze)
   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
   Doprava zdarma
   • Ohnisko: 40–150 mm
   • Světelnost f/4–5,6
   • Průměr filtru: 58 mm
   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
   Doprava zdarma
   • Formát Micro 4/3
   • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
   • Tiché a pohotové zaostřování
   21 190,-
   Poslední kus
   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
   Doprava zdarma Sleva
   • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
   • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
   • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
   Doprava zdarma
   • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
   • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
   • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
   2 990,-
   Poslední kus
   THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

   THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

   *****
   (1 recenze)
   THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
   Doprava zdarma Sleva
   • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
   • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
   • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
   1 290,-
   Skladem > 5 ks
   THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

   THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

   THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá
   Doprava zdarma Sleva
   • pojme CSC, profi kompakt s nasazeným základním objektivem, další středně velký...
   • vnější rozměr: 13,5 x 15,5 x 11,5 cm
   • vnitřní rozměr: 12,5 x 13,5 x 9,5 cm
   1 190,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
   Doprava zdarma
   • SDXC karta s kapacitou 32 GB
   • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
   • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
   1 790,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   *****
   (1 recenze)
   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
   Doprava zdarma Sleva
   • SDXC karta s kapacitou 128 GB
   • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
   • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
   4 390,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   *****
   (9 recenzí)
   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
   Doprava zdarma
   • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
   • Kapacita karty 64 GB
   • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
   3 290,-
   Skladem > 5 ks
   SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

   SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

   SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
   Doprava zdarma
   • Extrémní odolnost
   • Stupeň krytí IP68
   • Kapacita 128 GB
   PANASONIC blesk DMW-FL360LE

   PANASONIC blesk DMW-FL360LE

   *****
   (1 recenze)
   PANASONIC blesk DMW-FL360LE
   Doprava zdarma
   • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
   • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
   • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R
   Doprava zdarma Sleva
   • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
   • Ultra-rychlé sekvenční snímání
   • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
   10 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE
   Doprava zdarma
   • malý ale výkonný externí blesk
   • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
   • indikátor nabití
   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580
   Doprava zdarma
   • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
   • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
   • směrné číslo GN 58
   17 790,-
   Letem filmovým světem - základy natáčení videa

   Letem filmovým světem - základy natáčení videa

   Letem filmovým světem - základy natáčení videa

   Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

   1 490,-
   Bez termínu
   Střih videa

   Střih videa

   Střih videa

   Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

   1 490,-
   Bez termínu
   Začínáme natáčet video zrcadlovkou

   Začínáme natáčet video zrcadlovkou

   Začínáme natáčet video zrcadlovkou

   Pořídili jste si zrcadlovku, rádi byste dokumentovali dovolenou nebo další důležité okamžiky z vašeho okolí pomocí videa, a nevíte, jak začít? Přijďte na kurz s...

   1 190,-
   Bez termínu
   Filmové svícení se Stanislavem Peterou

   Filmové svícení se Stanislavem Peterou

   Filmové svícení se Stanislavem Peterou

   Bez světla není fotka. A bez dobrého světla není dobrá fotka. Pojďte se s námi ponořit do magického světa filmového svícení, kde jde v první řadě o vytvoření...

   2 990,-
   Bez termínu
   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

   LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
   Sleva
   • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
   • životnost pera je cca 500 použití
   • velmi jednoduché použití
   260,-
   Skladem > 5 ks
   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

   GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
   • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
   • vhodné na čištění optiky
   • nepouští vlákna
   25,-
   Skladem > 5 ks
   B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

   B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

   *****
   (2 recenze)
   B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
   Sleva

   Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

   350,-
   Skladem > 5 ks
   OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

   OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

   OLYMPUS Hot Shoe cover white ND
   • Krytka na hot-shoe patici fotoaparátu
   • Chrání samotnou patici a její kontakty
   • Pro bezzrcadlovky Olympus
   150,-
   Skladem 2 - 3 ks
   OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

   OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

   OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)
   Doprava zdarma

   Nabíječka Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

   1 390,-
   Poslední kus
   OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

   OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

   OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50
   Doprava zdarma
   • pro Li-on BLS-5
   • provozní napětí 100-240 V
   OLYMPUS BLS-50 Li-ion

   OLYMPUS BLS-50 Li-ion

   *****
   (3 recenze)
   OLYMPUS BLS-50 Li-ion
   Doprava zdarma
   • Lithium-iontová baterie pro Olympus
   • Náhradní nebo hlavní zdroj napájení
   • Napětí 7,2 V / kapacita 1 175 mAh
   1 490,-
   Skladem 4 - 5 ks
   JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

   JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

   JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh
   3 roky záruka
   • Náhrada za Olympus BLS-5
   • Kapacita 1620 mAh
   • Kompatibilita např. Olympus Stylus 1
   890,-
   Skladem 4 - 5 ks
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu