OM SYSTEM OM-5 stříbrný + 12-40 mm | FotoŠkoda

OM SYSTEM OM-5 stříbrný + 12-40 mm

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4016247 | PN: V210020SE010

OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a mrazu. OM-5 si zachovává nádherný retro design a současně povýšil na vlastnosti, schopnosti a funkcionalitu vlajkové lodi E-M1 Mark III, z níž nabízí většinu funkcí ale v menším a lehčím těle. K dispozici jsou navíc další pokročilé funkce webkamery nebo vertikálního natáčení videa, které tvoříte pro sociální sítě.
Více o produktu »

 • Snímač Live MOS micro 4/3
 • Efektivní rozlišení 20,4 Mpx
 • Až 50 Mpx v režimu High Res Shot

Dostupné varianty:

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

***** (1)

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a...

31 990,-

OLYMPUS M.Zuiko 12-40mm F2.8 PRO II

OLYMPUS M.Zuiko 12-40mm F2.8 PRO II

OLYMPUS M.Zuiko 12-40mm F2.8 PRO II M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO II je kompaktním a lehkým teleobjektivem se zoomem, pokrývající široký rozsah ohniskových vzdáleností od 24 do 80 mm (ekvivalent 35 mm kinofilmy/full-frame...

25 990,-

Základní popis

 • Snímač Live MOS micro 4/3
 • Efektivní rozlišení 20,4 Mpx
 • Až 50 Mpx v režimu High Res Shot
 • Integrovaný Live ND filtr
 • Obrazový procesor TruePic IX
 • Stabilizace obrazu až 6,5 EV
 • Video 4K / až do 120fps
 • AF se 121 křížovými body a fázovou detekcí
 • Odolnost proti prachu, vodě/krytí IP53
 • Mrazuvzdornost až do -10 °C
 • Pro Capture, Skládané makro, Starry Sky AF
 • Hmotnost: 366 g (včetně baterií)
90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu OM SYSTEM OM-5 stříbrný + 12-40 mm

Po uvedení vlajkové lodi OM-1, nyní přichází na řadu model střední třídy - OM SYSTEM OM-5. Fotoaparát se pyšní specifickým, nádherným retro designem, vycházejícím z předešlého modelu E-M5 Mark III, z něhož převzal i řadu vlastností, schopností a funkcionalit. OM-5 je špičkovým, výkonným outdoorovým společníkem pro malá i velká dobrodružství. Extrémně malý, lehký ale současně též výkonný o odolný fotoaparát OM SYSTEM OM-5.

Hlavní zaměření OM-5

OM SYSTEM OM-5 je ideálním společníkem pro akční životní styl a umožňuje bezstarostné fotografování v náročných podmínkách, kde mnoho jiných fotoaparátů selhává. Tento výkonný a zároveň kompaktní fotoaparát je vybaven specifickými funkcemi, které dále inspirují ke kreativnímu fotografování, včetně špičkových výpočetních fotografických funkcí, jako je například: vysoké rozlišení až 50 Mpx (režim High Res Shot), Live ND filtr, výkonná stabilizace obrazu, vertikální natáčení a přehrávání video záběrů na chytrých telefonech a mnoho dalšího.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 1

Ultra vysoké rozlišení fotoaparátu OM-5

OM SYSTEM OM-5 je vybaven Live MOS senzorem s efektivním rozlišením 20,4 Mpx, které lze rozšířit na 50 Mpx (v režimu High Res Shot, viz dále). O zpracování obrazu se stará výkonný obrazový procesor nové generace TruePic IX. Díky použití renomovaného snímače Live MOS a vysoce výkonného procesoru TruePic IX poskytuje OM-5 přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při nastavení vysoké citlivosti. Vše je navíc ve skvěle kompaktním těle o rozměrech 125,3 × 85,2 × 49,7 mm (šířka × výška × hloubka) a hmotnosti 366 g (tělo fotoaparátu).

OM SYSTEM OM-5 live photo image 2

Super vysoké rozlišení (High Res Shot)

OM SYSTEM OM-5 podporuje funkci High Res Shot – snímky s vysokým rozlišením. Jedná se o skládání obrazu – a to i při snímání z ruky s vysokým rozlišením, kde dojde ke sloučení několika snímků a následné k vytvoření přibližně 50 Mpx snímků. Díky této funkci mohou uživatelé využívat fotografování z ruky z téměř libovolného úhlu a pořizovat snímky v ultra vysokém rozlišení. Sloučení více snímků nejen zlepšuje rozlišení a tím i ostrost (množství detailů), ale také minimalizuje digitální šum. Součástí tohoto modelu je také funkce High Res Shot ze stativu, pomocí níž lze dosáhnout snímků s rozlišením až 80 Mpx.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 3

Ostrý obraz vždy a všude

Pro dokonale ostré snímky je k dispozici 5-osá stabilizace se ziskem až 6,5EV, kterou lze v kombinaci s kompatibilním stabilizovaným objektivem rozšířit až na 7,5EV. Výkonná stabilizace obrazu umožňuje fotografování s delšími expozicemi v místech, kde nelze použít stativ. Je tak ideálním společníkem pro fotografování na cestách. Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle ve spojení s kompaktními a lehkými objektivy M.Zuiko Digital poskytují vynikající kvalitu obrazu v kompaktním fotoaparátu s výměnnými objektivy, což z něj činí dokonalý fotoaparát pro outdoorová dobrodružství.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 4

Live ND filtr

OM-5 je vybaven integrovaným softwarovým Live ND filtrem, který nám dobře poslouží ve všech případech, kdy potřebujeme prodloužit expoziční časy. Dosáhneme tak působivých efektů s dlouhými expozicemi jako při použití reálných ND filtru až do ND16 (4 EV kroky). Tato funkce poskytne například typický efekt „rozmazání vody“, kdy fotografujeme s velice dlouhými expozičními časy. Funkce Live ND filtr je praktická i v případech kdy používáme ultraširokoúhlé objektivy, které neumožňují nasazení kruhového ND filtru. Výsledný efekt lze současně zobrazit ještě před pořízením snímku pomocí hledáčku nebo na LCD displeji, pokud je aktivována simulace živého náhledu. Pro dosažení kýženého efektu tak není zapotřebí reálný ND filtr, ani stativ.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 5

Rychlý AF systém

OM-5 je vybaven 121 AF body s křížovou fázovou detekcí. Dokáže tak zaostřovat prakticky po celé ploše záběru a současně poskytuje větší volnost a vysokou přesnost zaostření při tvorbě snímku. Funkce Starry Sky AF poskytuje vysoce přesné automatické zaostřování na hvězdy při astrofotografii, které bylo dříve považováno za velmi obtížné.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 6

Video s rozlišením 4K z ruky a vertikální video

Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle fotoaparátu OM SYSTEM OM-5 funguje skvěle i při natáčení videa. V kombinaci se speciální elektronickou stabilizací videa umožňuje stabilní záznam 4K z ruky, navíc bez časového omezení. Rozlišení videa je až 4K/30fps, pro zpomalené záběry lze využít Full HD 1920/120fps. Fotoaparát využívá informace ze snímače s fázovou detekcí a zajišťuje tak plynulé zaostřování, které odpovídá potřebám natáčení videí. Podpora OM-Log poskytuje větší svobodu při úpravách díky barevné gradaci, která uživatelům umožňuje zachytit světla a stíny bez přeexponovaných nebo podexponovaných záběrů. OM-5 podporuje také natáčení vertikálních videí. Videa nahraná na fotoaparátu na výšku se ukládají jako vertikální soubory, takže je lze snadno publikovat na sociálních sítích bez nutnosti použít speciální editační software. Uživatelé mohou k fotoaparátu připojit profesionální audio záznamník OM SYSTEM LS-P5 (dostupný samostatně), který nahrává v High-Res kvalitě a pro snadnou synchronizaci zvukových dat při editaci videa je k dispozici i funkce Slate tone.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 7

Odolnost proti povětrnostním vlivům třídy IP53

OM SYSTEM OM-5 je vybaven dokonalým utěsněním, zajišťujícím prachotěsnost a odolnost proti stříkající vodě s krytím IP53 a mrazuvzdornost do ?10°C, což je stejně vysoká úroveň odolnosti proti povětrnostním vlivům jako u vlajkového modelu OM SYSTEM OM-1. Díky této konstrukci se mohou uživatelé soustředit na fotografování i v náročných podmínkách, aniž by se museli obávat případného poškození svého vybavení kvůli dešti, sněhu nebo mrazu. Fotoaparát je také vybaven filtrem SSWF (Supersonic Wave Filter), výrazně omezující problémy s prachem a nečistotami na obrazovém snímači při výměně objektivů. OM-5 využívá k napájení kompaktní baterii BLS-50, k nabíjení baterie ve fotoaparátu lze použít přiložený adaptér USB-AC.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 8

Všestranné funkce a příslušenství

Funkce výpočetní fotografie umožňují uživatelům snadno pořizovat fotografie, které obvykle vyžadují speciální vybavení nebo software pro úpravu snímků. OM SYSTEM OM-5 je vybaven praktickými a všestrannými výpočetními fotografickými funkcemi, které poskytují další inspiraci pro kreativní fotografování, jako je například funkce snímání s vysokým rozlišením nebo Live ND filtr.

K fotoaparátu OM-5 lze využít širokou škálu příslušenství, jako například bezdrátový dálkový ovladač RM-WR1 (již v prodeji), který umožňuje dálkové snímání a je odolný proti prachu a stříkající vodě s krytím IP577. Je také vybaven energeticky úsporným designem, který pro komunikaci využívá technologii Bluetooth Low Energy. Tu lze použít ke spuštění a zastavení nahrávání videa a dané příslušenství lze po připojení pomocí přiloženého kabelu použít také jako kabelové dálkové ovládání. Další praktické příslušenství představuje externí grip ECG-5 (již v prodeji), který je vybaven spouští závěrky a ovládacím kolečkem. Nabízí lepší držení a ovládání po nasazení na fotoaparát.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 9

Podpora při fotografování a úpravách

Aplikace OM Image Share (OI.Share) pro chytré telefony slouží k připojení fotoaparátu prostřednictvím Wi-Fi, přenosu dat a vzdálenému ovládání. Informace o poloze se získávají z chytrého telefonu a poté se vkládají do zaznamenaných snímků prostřednictvím spojení Bluetooth Low Energy s chytrým telefonem. V bezdrátové verzi jsou nyní kromě ovládání klepnutím k dispozici i hlasové operace.

Pokročilé funkce OM-5

 • Pro Capture – fotí minulost: Funkce Pro Capture začíná nahrávat po namáčknutí tlačítka spouště a zaznamenává předchozí snímky počínaje okamžikem úplného stisknutí tlačítka spouště. Uživatelé tak nikdy nepřijdou o okamžiky běžně promeškané pomalou lidskou reakcí a zpožděním při ovládání fotoaparátu. Při vysokorychlostním sekvenčním snímání až 30 snímků za sekundu (s uzamčeným AF/AE) lze zachytit až 14 snímků před úplným stisknutím spouště.
 • Skládané makro: Funkce Skládané makro3 zachytí osm snímků s proměnnou rovinou zaostření a automaticky vytvoří jeden složený snímek, takže uživatelé mohou příjemně rozostřit pozadí, aniž by museli nadměrně snižovat clonu pro kontrolu hloubky ostrosti. Tato funkce je užitečná nejen při makro fotografování.
 • Live composite – pro dlouhočasové expozice: Díky této funkci mohou uživatelé pořizovat rozmanité snímky s dlouhými expozičními časy a zároveň sledovat tvorbu obrazu na obrazovce živého náhledu, a to i v situacích, kdy je kontrola expozice obtížná, například při fotografování nočního nasvíceného města proti hvězdné obloze.
 • Korekce lichoběžníku: Stejně jako při fotografování s tilt shift objektivem mohou uživatelé zobrazovat efekty na obrazovce živého náhledu a současně využívat vertikální/horizontální kompenzaci a vylepšení perspektivy.
 • Mezi další funkce patří Live BULB, intervalové snímání / časosběrné video, Focus Bracketing, HDR, úpravy barev, Art filtry a kompenzace rybího oka.

 

OM SYSTEM OM-5 live photo image 10

Další vlastnosti fotoaparátu

 • Webkamera - podporuje UVC (USB Video Class)/UAC (USB Audio Class) pro použití jako vysoce kvalitní webová kamera jednoduchým připojením k počítači přes USB.
 • Vlastní AF matrice i vlastní AF zóny – OM-5 je vybaven režimem cíle AF, který nabízí volnost v nastavení zón AF v závislosti na pohybu a poloze objektu s možností výběru libovolného lichého počtu bodů z 11 vertikálních a 11 horizontálních bodů. Vybírejte ze tří úrovní vertikálních a horizontálních kroků pohybu zóny AF.
 • Funkce vyrovnávání expozice slouží pro zvládání náhlých změn expozice mezi snímky při intervalovém snímání.
 • Kompaktní a lehké tělo fotoaparátu splňuje normu odolnosti proti prachu a stříkající vodě IP53 a mrazuvzdornost až do ?10 °C
 • Stabilizace obrazu až 7,5EV pomocí 5-osého stabilizátoru obrazu v těle přístroje, vysoce kvalitní a vertikální záznam videa
 • Rozlišení 50 Mpx v režimu Hi-Res Shot z ruky / obrazový procesor TruePic IX
 • Live ND filtr, Pro Capture, skládané makro, Live Composite, Starry Sky AF
 • Automatické zaostřování se 121 křížovými body a fázovou detekcí na čipu
 • Hmotnost: 366 g

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx20 Mpx / 50 Mpx / 80 Mpx
Velikost snímačemicro 4/3 (crop 2×)
Druh snímačeLive MOS
Max. citlivost v ISO25600
Min. citlivost v ISO100
Vlastnosti tělakovové
Zaostřovací body (křížové)121
BajonetMicro 4/3
Stabilizace obrazupětiosá stabilizace
Hledáčekelektronický | barevný
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Časosběrano
Formát snímkuRAW | JPEG
NapájeníLi-Ion
Šířka fotoaparátu (mm)125
Výška fotoaparátu (mm)85
Hloubka fotoaparátu (mm)49
Hmotnost fotoaparátu(g)366
Barvačerná | stříbrná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

*****
(1 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
 • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
 • Světelnost f/4–5,6
 • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

*****
(3 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
Doprava zdarma
 • Ohnisko: 40–150 mm
 • Světelnost f/4–5,6
 • Průměr filtru: 58 mm
OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
Doprava zdarma
 • Formát Micro 4/3
 • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
 • Tiché a pohotové zaostřování
21 190,-
Poslední kus
OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

*****
(1 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný
Doprava zdarma
 • Vysoká světelnost f/1,8
 • Ideální pro portrétní fotografii
 • Prvotřídní poměr výkon/cena
8 490,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC blesk DMW-FL360LE

PANASONIC blesk DMW-FL360LE

*****
(1 recenze)
PANASONIC blesk DMW-FL360LE
Doprava zdarma
 • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
 • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
 • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma Sleva
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
SIGMA Krytka objektivu 62 mm

SIGMA Krytka objektivu 62 mm

SIGMA Krytka objektivu 62 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 62 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

250,-
Skladem 4 - 5 ks
KAISER převlečná krytka 62 mm

KAISER převlečná krytka 62 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 62 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 62 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 62 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 62 mm

*****
(1 recenze)
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 62 mm
Doprava zdarma
 • Polarizační filtr + UV filtr
 • Polarizační vrstva HRT
 • Univerzální filtr pro denní fotografování
1 360,-
Skladem > 5 ks
SIGMA filtr polarizační cirkulární 62 mm WR

SIGMA filtr polarizační cirkulární 62 mm WR

SIGMA filtr polarizační cirkulární 62 mm WR
Doprava zdarma
 • Cirkulární polarizační filtr (CPL) vhodný pro digitální i analogové fotoaparáty
 • Vodu i olej odpuzují vrstva – odpuzuje kapky vody, je odolný otiskům prstů
 • Antistatická úprava zabraňuje ulpívání prachových částic k povrchu filtru
2 490,-
Skladem 2 - 3 ks
HOYA filtr UV HMC 62 mm

HOYA filtr UV HMC 62 mm

HOYA filtr UV HMC 62 mm
Sleva

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

835,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 62 mm

HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 62 mm

HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 62 mm
Doprava zdarma Sleva
 • ND filtr s proměnlivou sílou zatmavení scény
 • Rozsah ND3 až ND400
 • Závit na zadní i přední straně filtru
2 965,-
Poslední kus
HOYA filtr CIR-PL FUSION ONE 62 mm

HOYA filtr CIR-PL FUSION ONE 62 mm

HOYA filtr CIR-PL FUSION ONE 62 mm
Sleva
 • typ filtru: cirkulární polarizační
 • série: Hoya Fusion One
 • materiál obroučky: hliník
850,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

OLYMPUS nabíječka PS-BCS5 Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)
Doprava zdarma

Nabíječka Li-ion akumulátoru (pouze pro baterii BLS-5)

1 390,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
21.04.2023 07:10:30

Chybí kvalitní český návod!!!

   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Příslušenství k produktu OM SYSTEM OM-5 stříbrný + 12-40 mm

   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

   *****
   (1 recenze)
   OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
   Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
   • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
   • Světelnost f/4–5,6
   • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
   14 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

   *****
   (3 recenze)
   OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
   Doprava zdarma
   • Ohnisko: 40–150 mm
   • Světelnost f/4–5,6
   • Průměr filtru: 58 mm
   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

   OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
   Doprava zdarma
   • Formát Micro 4/3
   • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
   • Tiché a pohotové zaostřování
   21 190,-
   Poslední kus
   OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

   OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

   *****
   (1 recenze)
   OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný
   Doprava zdarma
   • Vysoká světelnost f/1,8
   • Ideální pro portrétní fotografii
   • Prvotřídní poměr výkon/cena
   8 490,-
   Skladem 2 - 3 ks
   HAMA šňůrka na krytku 5899

   HAMA šňůrka na krytku 5899

   *****
   (7 recenzí)
   HAMA šňůrka na krytku 5899

   Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

   160,-
   Skladem > 5 ks
   HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

   HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

   *****
   (3 recenze)
   HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

   Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

   120,-
   Skladem > 5 ks
   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

   THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
   Doprava zdarma Sleva
   • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
   • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
   • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

   LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
   Doprava zdarma
   • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
   • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
   • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
   2 990,-
   Poslední kus
   SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

   SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

   SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
   Doprava zdarma
   • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
   • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
   • Max. rychlost čtení 277 MB/s
   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

   SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
   Doprava zdarma
   • SDXC karta s kapacitou 32 GB
   • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
   • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
   1 790,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   *****
   (1 recenze)
   SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
   Doprava zdarma Sleva
   • SDXC karta s kapacitou 128 GB
   • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
   • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
   4 390,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

   *****
   (9 recenzí)
   SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
   Doprava zdarma
   • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
   • Kapacita karty 64 GB
   • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
   3 290,-
   Skladem > 5 ks
   PANASONIC blesk DMW-FL360LE

   PANASONIC blesk DMW-FL360LE

   *****
   (1 recenze)
   PANASONIC blesk DMW-FL360LE
   Doprava zdarma
   • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
   • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
   • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R
   Doprava zdarma Sleva
   • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
   • Ultra-rychlé sekvenční snímání
   • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
   10 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE
   Doprava zdarma
   • malý ale výkonný externí blesk
   • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
   • indikátor nabití
   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580
   Doprava zdarma
   • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
   • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
   • směrné číslo GN 58
   17 790,-
   Večerní fotoškola - začátečníci

   Večerní fotoškola - začátečníci

   Večerní fotoškola - začátečníci

   První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

   5 890,-
   > 3 volných míst
   Večerní fotoškola - mírně pokročilí

   Večerní fotoškola - mírně pokročilí

   Večerní fotoškola - mírně pokročilí

   Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

   6 990,-
   > 3 volných míst
   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

   Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

   2 190,-
   Bez termínu
   KURZ - Individuální fotografický kurz

   KURZ - Individuální fotografický kurz

   KURZ - Individuální fotografický kurz

   Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

   0,-