OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

*****
(2 recenze) | Kód produktu: 4016174 | PN: V210020SE000

OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a mrazu. OM-5 si zachovává nádherný retro design a současně povýšil na vlastnosti, schopnosti a funkcionalitu vlajkové lodi E-M1 Mark III, z níž nabízí většinu funkcí ale v menším a lehčím těle. K dispozici jsou navíc další pokročilé funkce webkamery nebo vertikálního natáčení videa, které tvoříte pro sociální sítě.
Více o produktu »

Dostupné varianty:

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

***** (2)

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné OM SYSTEM OM-5 je plně vybavený fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds s vysokým rozlišením 20,4 Mpx, integrovaným Live ND filtrem, odolností proti prachu, stříkající vodě a...

31 990,-

Základní popis

 • Snímač Live MOS micro 4/3
 • Efektivní rozlišení 20,4 Mpx
 • Až 50 Mpx v režimu High Res Shot
 • Integrovaný Live ND filtr
 • Obrazový procesor TruePic IX
 • Stabilizace obrazu až 6,5 EV
 • Video 4K / až do 120fps
 • AF se 121 křížovými body a fázovou detekcí
 • Odolnost proti prachu, vodě/krytí IP53
 • Mrazuvzdornost až do -10 °C
 • Pro Capture, Skládané makro, Starry Sky AF
 • Hmotnost: 366 g (včetně baterií)
100%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

Po uvedení vlajkové lodi OM-1, nyní přichází na řadu model střední třídy - OM SYSTEM OM-5. Fotoaparát se pyšní specifickým, nádherným retro designem, vycházejícím z předešlého modelu E-M5 Mark III, z něhož převzal i řadu vlastností, schopností a funkcionalit. OM-5 je špičkovým, výkonným outdoorovým společníkem pro malá i velká dobrodružství. Extrémně malý, lehký ale současně též výkonný o odolný fotoaparát OM SYSTEM OM-5.

Hlavní zaměření OM-5

OM SYSTEM OM-5 je ideálním společníkem pro akční životní styl a umožňuje bezstarostné fotografování v náročných podmínkách, kde mnoho jiných fotoaparátů selhává. Tento výkonný a zároveň kompaktní fotoaparát je vybaven specifickými funkcemi, které dále inspirují ke kreativnímu fotografování, včetně špičkových výpočetních fotografických funkcí, jako je například: vysoké rozlišení až 50 Mpx (režim High Res Shot), Live ND filtr, výkonná stabilizace obrazu, vertikální natáčení a přehrávání video záběrů na chytrých telefonech a mnoho dalšího.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 1

Ultra vysoké rozlišení fotoaparátu OM-5

OM SYSTEM OM-5 je vybaven Live MOS senzorem s efektivním rozlišením 20,4 Mpx, které lze rozšířit na 50 Mpx (v režimu High Res Shot, viz dále). O zpracování obrazu se stará výkonný obrazový procesor nové generace TruePic IX. Díky použití renomovaného snímače Live MOS a vysoce výkonného procesoru TruePic IX poskytuje OM-5 přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při nastavení vysoké citlivosti. Vše je navíc ve skvěle kompaktním těle o rozměrech 125,3 × 85,2 × 49,7 mm (šířka × výška × hloubka) a hmotnosti 366 g (tělo fotoaparátu).

OM SYSTEM OM-5 live photo image 2

Super vysoké rozlišení (High Res Shot)

OM SYSTEM OM-5 podporuje funkci High Res Shot – snímky s vysokým rozlišením. Jedná se o skládání obrazu – a to i při snímání z ruky s vysokým rozlišením, kde dojde ke sloučení několika snímků a následné k vytvoření přibližně 50 Mpx snímků. Díky této funkci mohou uživatelé využívat fotografování z ruky z téměř libovolného úhlu a pořizovat snímky v ultra vysokém rozlišení. Sloučení více snímků nejen zlepšuje rozlišení a tím i ostrost (množství detailů), ale také minimalizuje digitální šum. Součástí tohoto modelu je také funkce High Res Shot ze stativu, pomocí níž lze dosáhnout snímků s rozlišením až 80 Mpx.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 3

Ostrý obraz vždy a všude

Pro dokonale ostré snímky je k dispozici 5-osá stabilizace se ziskem až 6,5EV, kterou lze v kombinaci s kompatibilním stabilizovaným objektivem rozšířit až na 7,5EV. Výkonná stabilizace obrazu umožňuje fotografování s delšími expozicemi v místech, kde nelze použít stativ. Je tak ideálním společníkem pro fotografování na cestách. Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle ve spojení s kompaktními a lehkými objektivy M.Zuiko Digital poskytují vynikající kvalitu obrazu v kompaktním fotoaparátu s výměnnými objektivy, což z něj činí dokonalý fotoaparát pro outdoorová dobrodružství.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 4

Live ND filtr

OM-5 je vybaven integrovaným softwarovým Live ND filtrem, který nám dobře poslouží ve všech případech, kdy potřebujeme prodloužit expoziční časy. Dosáhneme tak působivých efektů s dlouhými expozicemi jako při použití reálných ND filtru až do ND16 (4 EV kroky). Tato funkce poskytne například typický efekt „rozmazání vody“, kdy fotografujeme s velice dlouhými expozičními časy. Funkce Live ND filtr je praktická i v případech kdy používáme ultraširokoúhlé objektivy, které neumožňují nasazení kruhového ND filtru. Výsledný efekt lze současně zobrazit ještě před pořízením snímku pomocí hledáčku nebo na LCD displeji, pokud je aktivována simulace živého náhledu. Pro dosažení kýženého efektu tak není zapotřebí reálný ND filtr, ani stativ.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 5

Rychlý AF systém

OM-5 je vybaven 121 AF body s křížovou fázovou detekcí. Dokáže tak zaostřovat prakticky po celé ploše záběru a současně poskytuje větší volnost a vysokou přesnost zaostření při tvorbě snímku. Funkce Starry Sky AF poskytuje vysoce přesné automatické zaostřování na hvězdy při astrofotografii, které bylo dříve považováno za velmi obtížné.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 6

Video s rozlišením 4K z ruky a vertikální video

Výkonná 5-osá stabilizace obrazu v těle fotoaparátu OM SYSTEM OM-5 funguje skvěle i při natáčení videa. V kombinaci se speciální elektronickou stabilizací videa umožňuje stabilní záznam 4K z ruky, navíc bez časového omezení. Rozlišení videa je až 4K/30fps, pro zpomalené záběry lze využít Full HD 1920/120fps. Fotoaparát využívá informace ze snímače s fázovou detekcí a zajišťuje tak plynulé zaostřování, které odpovídá potřebám natáčení videí. Podpora OM-Log poskytuje větší svobodu při úpravách díky barevné gradaci, která uživatelům umožňuje zachytit světla a stíny bez přeexponovaných nebo podexponovaných záběrů. OM-5 podporuje také natáčení vertikálních videí. Videa nahraná na fotoaparátu na výšku se ukládají jako vertikální soubory, takže je lze snadno publikovat na sociálních sítích bez nutnosti použít speciální editační software. Uživatelé mohou k fotoaparátu připojit profesionální audio záznamník OM SYSTEM LS-P5 (dostupný samostatně), který nahrává v High-Res kvalitě a pro snadnou synchronizaci zvukových dat při editaci videa je k dispozici i funkce Slate tone.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 7

Odolnost proti povětrnostním vlivům třídy IP53

OM SYSTEM OM-5 je vybaven dokonalým utěsněním, zajišťujícím prachotěsnost a odolnost proti stříkající vodě s krytím IP53 a mrazuvzdornost do ?10°C, což je stejně vysoká úroveň odolnosti proti povětrnostním vlivům jako u vlajkového modelu OM SYSTEM OM-1. Díky této konstrukci se mohou uživatelé soustředit na fotografování i v náročných podmínkách, aniž by se museli obávat případného poškození svého vybavení kvůli dešti, sněhu nebo mrazu. Fotoaparát je také vybaven filtrem SSWF (Supersonic Wave Filter), výrazně omezující problémy s prachem a nečistotami na obrazovém snímači při výměně objektivů. OM-5 využívá k napájení kompaktní baterii BLS-50, k nabíjení baterie ve fotoaparátu lze použít přiložený adaptér USB-AC.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 8

Všestranné funkce a příslušenství

Funkce výpočetní fotografie umožňují uživatelům snadno pořizovat fotografie, které obvykle vyžadují speciální vybavení nebo software pro úpravu snímků. OM SYSTEM OM-5 je vybaven praktickými a všestrannými výpočetními fotografickými funkcemi, které poskytují další inspiraci pro kreativní fotografování, jako je například funkce snímání s vysokým rozlišením nebo Live ND filtr.

K fotoaparátu OM-5 lze využít širokou škálu příslušenství, jako například bezdrátový dálkový ovladač RM-WR1 (již v prodeji), který umožňuje dálkové snímání a je odolný proti prachu a stříkající vodě s krytím IP577. Je také vybaven energeticky úsporným designem, který pro komunikaci využívá technologii Bluetooth Low Energy. Tu lze použít ke spuštění a zastavení nahrávání videa a dané příslušenství lze po připojení pomocí přiloženého kabelu použít také jako kabelové dálkové ovládání. Další praktické příslušenství představuje externí grip ECG-5 (již v prodeji), který je vybaven spouští závěrky a ovládacím kolečkem. Nabízí lepší držení a ovládání po nasazení na fotoaparát.

OM SYSTEM OM-5 live photo image 9

Podpora při fotografování a úpravách

Aplikace OM Image Share (OI.Share) pro chytré telefony slouží k připojení fotoaparátu prostřednictvím Wi-Fi, přenosu dat a vzdálenému ovládání. Informace o poloze se získávají z chytrého telefonu a poté se vkládají do zaznamenaných snímků prostřednictvím spojení Bluetooth Low Energy s chytrým telefonem. V bezdrátové verzi jsou nyní kromě ovládání klepnutím k dispozici i hlasové operace.

Pokročilé funkce OM-5

 • Pro Capture – fotí minulost: Funkce Pro Capture začíná nahrávat po namáčknutí tlačítka spouště a zaznamenává předchozí snímky počínaje okamžikem úplného stisknutí tlačítka spouště. Uživatelé tak nikdy nepřijdou o okamžiky běžně promeškané pomalou lidskou reakcí a zpožděním při ovládání fotoaparátu. Při vysokorychlostním sekvenčním snímání až 30 snímků za sekundu (s uzamčeným AF/AE) lze zachytit až 14 snímků před úplným stisknutím spouště.
 • Skládané makro: Funkce Skládané makro3 zachytí osm snímků s proměnnou rovinou zaostření a automaticky vytvoří jeden složený snímek, takže uživatelé mohou příjemně rozostřit pozadí, aniž by museli nadměrně snižovat clonu pro kontrolu hloubky ostrosti. Tato funkce je užitečná nejen při makro fotografování.
 • Live composite – pro dlouhočasové expozice: Díky této funkci mohou uživatelé pořizovat rozmanité snímky s dlouhými expozičními časy a zároveň sledovat tvorbu obrazu na obrazovce živého náhledu, a to i v situacích, kdy je kontrola expozice obtížná, například při fotografování nočního nasvíceného města proti hvězdné obloze.
 • Korekce lichoběžníku: Stejně jako při fotografování s tilt shift objektivem mohou uživatelé zobrazovat efekty na obrazovce živého náhledu a současně využívat vertikální/horizontální kompenzaci a vylepšení perspektivy.
 • Mezi další funkce patří Live BULB, intervalové snímání / časosběrné video, Focus Bracketing, HDR, úpravy barev, Art filtry a kompenzace rybího oka.

 

OM SYSTEM OM-5 live photo image 10

Další vlastnosti fotoaparátu

 • Webkamera - podporuje UVC (USB Video Class)/UAC (USB Audio Class) pro použití jako vysoce kvalitní webová kamera jednoduchým připojením k počítači přes USB.
 • Vlastní AF matrice i vlastní AF zóny – OM-5 je vybaven režimem cíle AF, který nabízí volnost v nastavení zón AF v závislosti na pohybu a poloze objektu s možností výběru libovolného lichého počtu bodů z 11 vertikálních a 11 horizontálních bodů. Vybírejte ze tří úrovní vertikálních a horizontálních kroků pohybu zóny AF.
 • Funkce vyrovnávání expozice slouží pro zvládání náhlých změn expozice mezi snímky při intervalovém snímání.
 • Kompaktní a lehké tělo fotoaparátu splňuje normu odolnosti proti prachu a stříkající vodě IP53 a mrazuvzdornost až do ?10 °C
 • Stabilizace obrazu až 7,5EV pomocí 5-osého stabilizátoru obrazu v těle přístroje, vysoce kvalitní a vertikální záznam videa
 • Rozlišení 50 Mpx v režimu Hi-Res Shot z ruky / obrazový procesor TruePic IX
 • Live ND filtr, Pro Capture, skládané makro, Live Composite, Starry Sky AF
 • Automatické zaostřování se 121 křížovými body a fázovou detekcí na čipu
 • Hmotnost: 366 g

Parametry produktu

Velikost snímačemicro 4/3 (crop 2×)
Barva fotoaparátučerná | stříbrná
Vlastnosti tělakovové | živý náhled
Maximální rozlišení fotografie (px)8 160 × 6 120
Počet efektivních pixelů (Mpx)20 Mpx / 50 Mpx / 80 Mpx
Poměr stran snímku3:2 | 4:3 | 16:9
Typ snímačeLive MOS
Rozšířené ISO (minimum)200
Rozšířené ISO (maximum)25600
Stabilizace obrazupětiosá stabilizace
Formát snímkuRAW | JPEG
Systém automatického zaostřovánídetekce obličeje | detekce oka u zvířat | Focus Bracketing
Počet zaostřovacích bodů (křížové)121
BajonetMicro 4/3
Crop faktor2
Funkce LCD displejedotykový | výklopný horizontálně i vertikálně
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1037000
Hledáčekelektronický
Rozlišení elektronického hledáčku (px)2 360 000
Zvětšení hledáčku1.37×
Expoziční čas - nejkratší (s)1/8 000
Expoziční čas - nejdelší (s)60
Expoziční režimyautomatika | programová automatika P | scénické režimy
Blesksystémová patice
Synchronizační čas pro blesk1/250
Rychlost sériového snímání (sn/s)30
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | 4K/UHD (3840 × 2160)
Možnosti pro videoMPEG-2
Rozhranímikrofonní vstup | Wi-Fi | USB 2.0 | Bluetooth | micro HDMI
NapájeníLi-Ion
Druh pamětiSD
Šířka fotoaparátu (mm)125
Výška fotoaparátu (mm)85
Hloubka fotoaparátu (mm)50
Hmotnost fotoaparátu (g)366
Utěsnění proti povětrnostním vlivůmIP53
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

*****
(1 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
 • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
 • Světelnost f/4–5,6
 • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

*****
(3 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
Doprava zdarma
 • Ohnisko: 40–150 mm
 • Světelnost f/4–5,6
 • Průměr filtru: 58 mm
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
Doprava zdarma
 • Formát Micro 4/3
 • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
 • Tiché a pohotové zaostřování
21 190,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

*****
(1 recenze)
OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný
Doprava zdarma
 • Vysoká světelnost f/1,8
 • Ideální pro portrétní fotografii
 • Prvotřídní poměr výkon/cena
8 490,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 690,-
Poslední kus
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

*****
(1 recenze)
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
 • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
 • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma Sleva
 • dokonalá vnější ergonomie batohu
 • sklopením přepážky mezi horní a spodní komorou lze batoh jednoduše a rychle „přestavět“...
 • vnější kapsa na přední straně s polstrovanou částí na tablet a druhou sekcí na...
1 490,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá
Doprava zdarma Sleva
 • pojme CSC, profi kompakt s nasazeným základním objektivem, další středně velký...
 • vnější rozměr: 13,5 x 15,5 x 11,5 cm
 • vnitřní rozměr: 12,5 x 13,5 x 9,5 cm
1 190,-
Skladem 4 - 5 ks
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 690,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 128GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
4 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(7 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC blesk DMW-FL360LE

PANASONIC blesk DMW-FL360LE

*****
(1 recenze)
PANASONIC blesk DMW-FL360LE
Doprava zdarma
 • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
 • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
 • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma Sleva
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
Poslední kus
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Skočte do základů natáčení videa pod vedením lifestyle content creatora Petra Klempy. Společně projdete celým procesem - ovládnete důležité nastavení fotoaparátu i...

2 390,-
Bez termínu
První kroky do světa videa

První kroky do světa videa

První kroky do světa videa

Ať už fotíte a chcete zkusit i něco natočit, nebo kvůli videu budete brát foťák poprvé do ruky, je tento kurz přesně pro vás! Projdete si základní nastavení...

1 790,-
> 3 volných míst
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

OLYMPUS Hot Shoe cover white ND
 • Krytka na hot-shoe patici fotoaparátu
 • Chrání samotnou patici a její kontakty
 • Pro bezzrcadlovky Olympus
150,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50
Doprava zdarma
 • pro Li-on BLS-5
 • provozní napětí 100-240 V
OM SYSTEM BLS-50 Li-ion

OM SYSTEM BLS-50 Li-ion

*****
(3 recenze)
OM SYSTEM BLS-50 Li-ion
Doprava zdarma
 • Lithium-iontová baterie pro Olympus
 • Náhradní nebo hlavní zdroj napájení
 • Napětí 7,2 V / kapacita 1 175 mAh
1 490,-
Skladem 2 - 3 ks
JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh
3 roky záruka
 • Náhrada za Olympus BLS-5
 • Kapacita 1620 mAh
 • Kompatibilita např. Olympus Stylus 1
890,-
Skladem 2 - 3 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
před 17 dny

Zatím se seznamuji

   avatar
   90%*****
   21.04.2023 07:10:30

   Chybí kvalitní český návod!!!

     Příslušenství k produktu OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

     OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

     OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý

     *****
     (1 recenze)
     OLYMPUS M.Zuiko 9-18 mm f/4-5,6 černý
     Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
     • Zoom objektiv 9–18 mm (18–36 mm ekv. 135)
     • Světelnost f/4–5,6
     • Minimální vzdálenost zaostření 25 cm
     14 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

     OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný

     *****
     (3 recenze)
     OLYMPUS M.Zuiko 40-150 mm f/4-5,6 R stříbrný
     Doprava zdarma
     • Ohnisko: 40–150 mm
     • Světelnost f/4–5,6
     • Průměr filtru: 58 mm
     6 490,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

     OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná

     OLYMPUS M.Zuiko 12 mm f/2 stříbrná
     Doprava zdarma
     • Formát Micro 4/3
     • Full-frame ekvivalent ohniskové vzdálenosti: 24 mm
     • Tiché a pohotové zaostřování
     21 190,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

     OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný

     *****
     (1 recenze)
     OLYMPUS M.Zuiko 45 mm f/1,8 stříbrný
     Doprava zdarma
     • Vysoká světelnost f/1,8
     • Ideální pro portrétní fotografii
     • Prvotřídní poměr výkon/cena
     8 490,-
     Poslední kus
     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
     Doprava zdarma Sleva
     • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
     • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
     • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
     1 690,-
     Poslední kus
     THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

     *****
     (1 recenze)
     THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
     Doprava zdarma Sleva
     • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
     • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
     • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
     1 290,-
     Skladem 4 - 5 ks
     LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý

     LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý

     LOWEPRO Photo Hatchback 150 AW II - fotobatoh modrý
     Doprava zdarma Sleva
     • dokonalá vnější ergonomie batohu
     • sklopením přepážky mezi horní a spodní komorou lze batoh jednoduše a rychle „přestavět“...
     • vnější kapsa na přední straně s polstrovanou částí na tablet a druhou sekcí na...
     1 490,-
     Skladem 2 - 3 ks
     THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

     THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá

     THINK TANK Mirrorless Mover 10 - fotobrašna šedá
     Doprava zdarma Sleva
     • pojme CSC, profi kompakt s nasazeným základním objektivem, další středně velký...
     • vnější rozměr: 13,5 x 15,5 x 11,5 cm
     • vnitřní rozměr: 12,5 x 13,5 x 9,5 cm
     1 190,-
     Skladem 4 - 5 ks
     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
     Doprava zdarma Sleva
     • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
     • kapacita 64GB
     • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
     2 690,-
     Skladem > 5 ks
     LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

     LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

     LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
     Doprava zdarma Sleva
     • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
     • kapacita 128GB
     • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
     4 990,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     *****
     (1 recenze)
     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     Doprava zdarma Sleva
     • SDXC karta s kapacitou 128 GB
     • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
     • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
     4 390,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     *****
     (7 recenzí)
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     Doprava zdarma
     • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
     • Kapacita karty 64 GB
     • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
     3 290,-
     Skladem > 5 ks
     PANASONIC blesk DMW-FL360LE

     PANASONIC blesk DMW-FL360LE

     *****
     (1 recenze)
     PANASONIC blesk DMW-FL360LE
     Doprava zdarma
     • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
     • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
     • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
     OLYMPUS blesk FL900R

     OLYMPUS blesk FL900R

     OLYMPUS blesk FL900R
     Doprava zdarma Sleva
     • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
     • Ultra-rychlé sekvenční snímání
     • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
     10 990,-
     Poslední kus
     PANASONIC blesk DMW-FL200LE

     PANASONIC blesk DMW-FL200LE

     PANASONIC blesk DMW-FL200LE
     Doprava zdarma
     • malý ale výkonný externí blesk
     • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
     • indikátor nabití
     PANASONIC blesk DMW-FL580

     PANASONIC blesk DMW-FL580

     PANASONIC blesk DMW-FL580
     Doprava zdarma
     • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
     • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
     • směrné číslo GN 58
     17 790,-
     Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

     Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

     Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

     Skočte do základů natáčení videa pod vedením lifestyle content creatora Petra Klempy. Společně projdete celým procesem - ovládnete důležité nastavení fotoaparátu i...

     2 390,-
     Bez termínu
     První kroky do světa videa

     První kroky do světa videa

     První kroky do světa videa

     Ať už fotíte a chcete zkusit i něco natočit, nebo kvůli videu budete brát foťák poprvé do ruky, je tento kurz přesně pro vás! Projdete si základní nastavení...

     1 790,-
     > 3 volných míst
     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
     Sleva
     • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
     • životnost pera je cca 500 použití
     • velmi jednoduché použití
     260,-
     Skladem > 5 ks
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
     • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
     • vhodné na čištění optiky
     • nepouští vlákna
     25,-
     Skladem > 5 ks
     B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

     B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

     *****
     (2 recenze)
     B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
     Sleva

     Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

     350,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

     OLYMPUS Hot Shoe cover white ND

     OLYMPUS Hot Shoe cover white ND
     • Krytka na hot-shoe patici fotoaparátu
     • Chrání samotnou patici a její kontakty
     • Pro bezzrcadlovky Olympus
     150,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

     OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50

     OLYMPUS Nabíječka BCS-5 pro Li-Ion baterie BLS-5/BLS-50
     Doprava zdarma
     • pro Li-on BLS-5
     • provozní napětí 100-240 V
     OM SYSTEM BLS-50 Li-ion

     OM SYSTEM BLS-50 Li-ion

     *****
     (3 recenze)
     OM SYSTEM BLS-50 Li-ion
     Doprava zdarma
     • Lithium-iontová baterie pro Olympus
     • Náhradní nebo hlavní zdroj napájení
     • Napětí 7,2 V / kapacita 1 175 mAh
     1 490,-
     Skladem 2 - 3 ks
     JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

     JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh

     JUPIO Olympus PS-BLS-5/BLS-50 1210 mAh
     3 roky záruka
     • Náhrada za Olympus BLS-5
     • Kapacita 1620 mAh
     • Kompatibilita např. Olympus Stylus 1
     890,-
     Skladem 2 - 3 ks

     Poradna k produktu

     OM SYSTEM OM-5 tělo stříbrné

     Přidat příspěvek
     • O S.
      Odpovědět

      Olympus

      O S. 19.06.2023 16:50:41
      Dobrý den, má cenu dnes ještě investovat do výbavy od této značky? Přijde mi, že je to naskakování na potápějící se loď.
      Děkuji za odpověď.