Online úložiště dat

Služba je určena pro objednání služeb, které není možné zadat přes aplikace Fotobox nebo Designer
Pro zadání zakázky prosím využijte asistenčních služeb na fotosluzby@fotoskoda.cz (222 929 039).

Prvním krokem je vyplnění kontaktního formuláře, na základě kterého vám poskytneme přístup k zabezpečenému úložišti. Na úložiště potom můžete velmi jednoduše přes webové rozhraní nahrát vaše data. Další postup vám sdělí naši asistenti na oddělení fotoslužeb. 

Jak používat online úložiště 

Služba soubory.fotoskoda.cz slouží pro odesílání souborů do Centra FotoŠkoda. Přihlášení naleznete na adrese https://soubory.fotoskoda.cz. Aplikace neslouží k provedení objednávky, tu je pak nezbytné provést následně.

Po přihlášení můžete začít soubory nahrávat. Nejsnazší cesta je soubory chytnout a přesunout na okno prohlížeče. Po uvolnění tlačítka myši se soubory začnou automaticky nahrávat. Soubory lze nahrát i pomocí tlačítka „+“ pomocí volby „Odeslat“. Maximální velikost jednoho souboru je 500MB.

Doporučujeme soubory organizovat ve složkách, složku vytvoříte pomocí tlačítka „+“ vlevo nahoře, položka „Složka“.

Po nahrání souborů nás prosím kontaktujte a sdělte nám název adresáře, případně souborů, které chcete zpracovat. Kalkulace zakázky bude vyhotovena na základě platného ceníku Fotoslužeb.

Upozornění

objevíme-li v datech chyby zabraňující dalšímu zpracování, dodací doba se prodlužuje o dobu, kterou objednatel nebo tvůrce dat potřeboval pro dodání opravených dat, není-li dohodnuto jinak. Pokud objednatel trvá na zpracování dat přes upozornění zhotovitele, musí to potvrdit písemně. Zhotovitel neodpovídá za žádné nedostatky v dodaných datech.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací