PANASONIC HC-VXF1 | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

PANASONIC HC-VXF1

*****
(5 recenzí) | Kód produktu: 4033669 | PN: HC-VXF1EP-K

4K kamera příjemných rozměrů s WiFi a vestavěným nastavitelným úhlovým hledáčkem, která vám umožní netušené možnosti. 24x optický zoom v Leica Dicomar objektivu s širokým počátečním ohniskem 25 mm až po 600 mm a možností připevnění 62 mm filtrů. HDR režim využitelný při videu, který srovná přepálené části záznamu s těmi tmavými. Funkce bezdrátového párového fotoaparátu - umožní přidávat fotografie z tabletu, smartphonu do fotografie v kameře. 5osý HYBRID O.I.S. + s nastavitelnou funkcí Level Shot - automatické vyrovnání roviny u fotografií. 5.1. záznam zvuku s proti větrnou ochranou. Možnost 2x zpomaleného záznamu ve FHD.
Více o produktu »

 • vestavěný nastavitelný úhlový hledáček
 • nastavitelný prstenec na objektivu (clona, zaostřování...)
 • objektiv Panasonic/Leica s 24x optickým zoomem, světelností f/1,8 - 4 s možností inteligentního prodloužení
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • vestavěný nastavitelný úhlový hledáček
 • nastavitelný prstenec na objektivu (clona, zaostřování...)
 • objektiv Panasonic/Leica s 24x optickým zoomem, světelností f/1,8 - 4 s možností inteligentního prodloužení
 • praktická funkce HDR pro fotografování s vysokým kontrastem
 • 5osý stabilizátor HYBRID O.I.S.+ s možností funkce Level shot - opravení nežádoucího náklonu obrazu
 • streamování videa ze samostatného zařízení - možnost obrazu v obraze
 • 25,9 Mpx fotografie a 4K fotografie při natáčení 4K videa
 • 25 mm širokoúhlé ohnisko při FHD záznamu
 • 62 mm filtrový závit
100%
*****

hodnotilo 5 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC HC-VXF1

Vzhled a konstrukce

VXF1, nepatří k těm úplně nejmenším přístrojům na trhu, z toho ale těží ergonomie. Pěkně padne do ruky, k intuitivnímu ovládání pomáhá ještě výklopný, dotykový displej s rozlišením přesahujícím 0,46 megapixelu. Prstencovým ovladač, který taktéž nabízí je využitelným třeba pro pohodlné manuální ostření, praktický je rovněž 62 mm filtrový závit, který je umístěn na objektivu.

Snímač a optika

PANASONIC HC-VXF1Objektiv Leica Dicomar, respektive jeho počáteční ohnisko má hodnotu 25 mm, což nebývá v této kategorii standardem. 24x optický zoom, který lze, bez výrazné ztráty kvality, digitálně prodloužit až na 48x a tím vám přiblíží scény, které jsou opravdu vzdálené. Tento objektiv nejen potlačuje nechtěné „duchy“ a přepaly v obrazu, ale též minimalizuje zkreslení a snížení kontrastu a rozlišení, ke kterému obvykle dochází na okrajích objektivu. V režimu 4K Photo lze pořídit rychlou sérii fotografií ve vysokém rozlišení, které by “nestihla” ani klasická zrcadlovka v režimu sekvenčního focení.

Objektiv se skládá ze 4 nezávislých skupin čoček a má velmi kompaktní rozměry. Širokoúhlý objektiv se hodí především pro natáčení/fotografování velkých skupin lidí na zajímavém pozadí a díky otočnému LCD monitoru je výborný i pro pořizování módních selfie fotografií.

Snímač MOS System 1/2.5" umožní výrazně lepší kvalitu záznamu pořizovaného zejména při slabém osvětlení, čemuž mu pomáhá objektiv f/1.8-4 a 24x optickým zoomem. Ten se  v kombinaci s obrazovým procesorem, který se stará o vysokorychlostní zpracování záznamu, dosahuje kamera vysoce kvalitního zobrazení s vynikající reprodukcí barev a mimořádně vykreslenými detaily. S optikou úzce souvisí inovovaný stabilizátor obrazu Hybrid O.I.S.+, který je schopen stabilizace pohybu v pěti osách a je tak překvapivě výkonný, nejen při natáčení z místa, ale třeba i při chůzi. Navíc má nastavitelnou funkci Level Shot, který rozpozná naklonění a záznam automaticky opraví.

PANASONIC HC-VXF1Ball O.I.S. System snižuje opotřebení mechanických částí systému a výrazně zlepšuje korekci při drobném chvění ruky s malou amplitudou. Adaptive O.I.S. automaticky optimalizuje optickou stabilizaci tím, že mechanicky koriguje chvění podle polohy kameramana, okolních podmínek a nastavených parametrů záznamu. Nová generace optické stabilizace obrazu HYBRID O.I.S. také lépe eliminuje rozmazané části záznamu, které vznikají přirozeným chvěním ruky při zoomování, takže i při využití plného rozsahu 24x zoomu jsou výsledky výborné. Samozřejmostí je funkce Level Shot, která automaticky detekuje a koriguje šikmý náklon kamery při natáčení.

Formát záznamu a média

4K, FHD nebo HD video ukládá ve standardním AVCHD formátu, konkrétně ve verzi AVCHD 2.0, která již plně podporuje progresivní záznam 50p s datovým tokem až 28 Mb/s. Záznam videa je možné v několika režimech od klasického, prokládaného 50i, přes progresivní 25p, který dokáže dodat vašim záběrům filmový nádech, až po 50p pro plynulý, ale zároveň velmi ostrý obraz. Panasonic HC-VXF1 si poradí také se záznamem statických fotografií v rozlišení až 25,9 Mpx, a to dokonce i simultánně při záznamu videa. Jak video, tak fotografie se ukládají na nejklasičtější paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC. Například paměťová karta o kapacitě 32 GB pojme přibližně 2 hod 40 min až 13 hod 40 min Full HD videa, v závislosti na zvolené kvalitě záznamu.

Funkce ořezu obrazu z 4K do Full HD rozlišení (4K Cropping)

Tato funkce umožňuje natočit širokoúhlý záznam v rozlišení 4K, který lze dodatečně snadno editovat a uložit ve formátu Full HD. Tento typ postprodukce a dodatečné editace je možný také u zoomových záběrů nebo pro změnu úhlu záběru, což se hodí pro uložení záznamu, který by jinak obsahoval kazy.  

Funkce 4K cropping nabízí nové možnosti využití jako například Post Auto Tracking (Auto Tracking Crop). Tento režim umožňuje natáčet rychle se pohybující dítě v širokoúhlém formátu 4K s automatickým sledováním obličeje a poté vystřihnout film ve Full HD bez orámování černými pruhy a dokonce dodatečně aplikovat stabilizaci obrazu. Režim Post Manual Tracking (Manual Tracking Crop) umožňuje intuitivně sledovat objekt, který se pohybuje v záběru. Stačí se jej dotknout prstem a pohybem prstu jej sledovat a měnit úhel záběru. K dispozici je také funkce Post Close-up (Fixed Crop), která se perfektně hodí v situacích, kdy je v záběru málo pohybu a obsahuje nezajímavé pozadí. Scénu natočíte ve 4K a dodatečně si vytvoříte takový ořez, jaký se vám bude líbit.

Natáčecí efekty jako ve filmu

K dispozici jsou techniky/funkce jako například zpomalený / zrychlený záběr, pomalý zoom, zpomalený pohyb nebo tzv. dolly zoom, kterému se říká také Hitchcockův zoom nebo Vertigo efekt. U tohoto efektu zůstává objekt v záběru stále stejně veliký a „zoomuje“ pouze jeho pozadí.

Funkce a ovládání

PANASONIC HC-VXF1Menu kamery je přeloženo do mnoha světových jazyků, mezi kterými nechybí ani čeština a jeho ovládání je díky dotykovému displeji s úhlopříčkou 3" a vysokým rozlišením (460 tis. pixelů) je opravdu snadné. Díky displeji lze během natáčení navíc snadno ostřit dotykem přímo v obraze. Také u této kamery v Panasonicu pamatovali na začínající kameramany, kterým kamera nabídne iA inteligentní automatický režim, ten dokáže na základě automatické analýzy natáčené scény zvolit ten nejvhodnější režim záznamu. Ze speciálních funkcí určitě stojí za zmínku praktická funkce HDR pro filmování s vysokým kontrastem, která vyrovnává světelné podmínky mezi přeexonovanými a podexponovanými místy záznamu. Mezi další přednosti model patří prostorový zvuk v systému 5.1. Kamery k jeho záznamu používají pěti vestavěných mikrofonů. Všechny modely jsou vybaveny také systémem eliminace šumu větru. Zvukový záznam je tak zcela čistý i při natáčení na větrném místě. Na jiné zvuky a ruchy nemá tato funkce vliv. 

K dispozici jsou techniky/funkce jako například zpomalený / zrychlený záběr, pomalý zoom, zpomalený pohyb nebo tzv. dolly zoom, kterému se říká také Hitchcockův zoom nebo Vertigo efekt. U tohoto efektu zůstává objekt v záběru stále stejně veliký a „zoomuje“ pouze jeho pozadí.

HC-VXF1 je vybaven pokročilými funkcemi, které uspokojí i nároky profesionálů nebo ambiciózních amatérských filmařů. Výklopný hledáček dává kameramanovi velmi precizní kontrolu nad záběrem v jakýchkoliv podmínkách. Manuální kroužek posouvá ovládání kamery k profesionálním standardům a umožňuje rychlé doladění jemného ostření, nastavení clony nebo ovládání zoomu.

Dvě samostatná tlačítka Manual/Auto a Focus/Iris/Zoom umožňují rychlé přepínání mezi jednotlivými režimy. Model HC-VXF1 je vybaven i dalšími funkcemi a nastaveními, na které jsou profesionálové zvyklí, jako například variabilní vyvážení bílé, nastavení barevné teploty v rozsahu od 2 000 K do 15 000 K, pokročilé funkce ostření nebo tzv. User Button, kterému může uživatel přiřadit funkci podle svých vlastních preferencí.

Vybraná specifikace

 • 5osý stabilizátor HYBRID O.I.S.+ s možností funkce Level shot - opravení nežádoucího náklonu obrazu s různým stupněm citlivosti - fotografie
 • Creative control - Efekty filtru: miniatura, 8mm film, němý film či časosběrný záznam
 • HDR film - ideální do obtížných světelných podmínek, velké rozdíly mezi světlým atmavým místem záběru
 • Aktivní kontrast - automaticky dorovnává přechody podle rozložení jasu na snímku

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

PANASONIC HC-VXF1 nabízí také bohaté možnosti propojení a rozšíření. K přehrávání videa přímo z kamery nechybí HDMI výstup. Propojit kameru s externí vypalovačkou nebo počítačem je možné pomocí klasického USB 2.0 rozhraní. Pasivní patice pro příslušenství se bude hodit pro připevnění reflektoru nebo externího mikrofonu. Rozsah objektivu lze dále korigovat pomocí předsádek s průměrem filtru 62 mm. Díky Wi-Fi rozhraním jehož funkce umožňuje přenášet snímaný obraz v reálném čase přes službu Ustream můžete zprostředkovat přes internet vaše vysílání zájemcům kdekoliv na světě. K dispozici je i funkce e-mailového oznámení začátku přenosu registrovaným zájemcům. Pomocí speciální Panasonic Image App, mohou uživatelé vzdáleně kontrolovat záznam zvuku, zoom i závěrku, zatímco sledují živý obraz na smartphonu nebo tabletu. Zaznamenané snímky je také možné na mobilních zařízeních přehrát nebo jednoduše „nasdílet“ na sociální sítě. Také domácí Access Point může být použit pro bezdrátový přenos obrazu z kamery přímo do televizoru nebo tabletu.

PANASONIC HC-VXF1Rozměry a hmotnost:

Rozměry 69 × 77 × 167 mm, hmotnost 450 g.

Obsah balení:

PANASONIC HC-VXF1
akumulátor Li-Ion
USB kabel
adaptér patice příslušenství
software

Více na stránkách výrobce

Parametry produktu

Velikost snímače (snímačů)1/2,5"
Snímková frekvence ve Full-HD videu50p
Optický zoomprodloužitelný na 50 x při FHD
Typ snímače (snímačů)1MOS
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx8.3
Rozlišení videaFull HD (1920x1080) | HD (1280x720) | 4K UHD (3840x2160)
Stabilizace obrazuoptická
Hledáčekbarevný | elektronický | úhlový
Záznamové médiumSD | SDHC | SDXC
Záznam zvukuprostorový 5.1
Rozměr závitu pro montáž filtru v mm62
Vstupy a výstupyUSB | HDMI
Patice pro příslušenstvípasivní
Noční režim/vestavěný reflektor/blesknoční režim (infra)
Formát záznamuAVCHD
Další funkce manuální režimy | prstenec/kolečko ostření | Wi-Fi/DLNA
Min. ohnisková vzdálenost25
Rozlišení LCD (px)460 000
Velikost LCD displeje3,0"
Max. ohnisková vzdálenost600
Rozlišení LCD (px)460000
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1
Sleva
 • Rychlost s podporou standardu UHS-I (U1) až 120MB/s
 • Velmi rychlá paměťová karta typu SDHC UHS-I (U1)
 • Kapacita 32GB
290,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr UV HMC 49 mm

HOYA filtr UV HMC 49 mm

HOYA filtr UV HMC 49 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

580,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 49 mm

KAISER převlečná krytka 49 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 49 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Poslední kus
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm
Doprava zdarma Sleva
 • Polarizační filtr + UV filtr
 • Polarizační vrstva HRT
 • Univerzální filtr pro denní fotografování
1 085,-
Skladem > 5 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

*****
(1 recenze)
PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor
Doprava zdarma

Originální akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT190 Li-ion 3.6V 1940mAh 7Wh.

1 690,-
Skladem > 5 ks
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

VELBON Videomate 638 - stativ

VELBON Videomate 638 - stativ

*****
(1 recenze)
VELBON Videomate 638 - stativ
Doprava zdarma
 • nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, inovované, konstrukčně...
 • Videomate jsou vyrobeny z odlehčeného hliníky v kombinaci s komponenty, které jsou...
 • stativy se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a precizním...
2 490,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
06.09.2019 09:05:19

 • Zatím příliš málo zkušeností ale vše funguje jak má. Před tím jsem měl kameru se záznamem na pásek, kde docela dlouho trvalo, než byla připravena k nahrávání. Tato kamera může nahrávat skoro okamžitě. Snímky jsou ostré, rozsah zoomu nadprůměrný a dobrá stabilizace i při největším zoomu (byť je stativ v tomto případě vhodný)
 • Překvapilo mě, že z dostupných režimů je řada z nich nekvalitních. V AVCHD při švenkování vznikne silné řádkování, u 4k také není švenk doporučitelný. V porovnání s páskovou kamerou je srovnatelný pouze režim MP4 a to v nevyšší kvalitě.
avatar
100%*****
22.06.2019 23:09:39

 • Perfektní obraz, zejména při snímání v noci.
 • Bezvadné snímky z větších vzdáleností.
 • Nádherné snímky úplňku Měsíce.
  avatar
  100%*****
  28.05.2019 16:49:38

  • opět velmi kvalitní přístroj Panasonic
  • hledáček
  • rozsáhlé možnosti nastavení
  • poradí si se všemi způsoby natáčení
  • možnost nouzového dobití akumulátoru (nebo provozu) z power-banky
  • proti dřívějším typům méně "žere" energii
  • pro možnost filmování na druhý akumulátor zatímco se první nabíjí je nutno zakoupit externí nabíječku (akumulátory se dobíjejí v kameře)
  • chybí externí nabíječka ve výbavě - tento typ kamery si kupují lidé, kteří to myslí s filmováním vážně, tak by ji jistě uvítali
  avatar
  100%*****
  25.06.2018 11:47:15

    avatar
    100%*****
    05.05.2018 17:48:22

    • jinak jsem spokojený
    • některé funkce jak ručně zaostřit, jsem nenašel
    • nejsou na stránkách všechny modely této kamery a kdy budou na trhu, zvolil bych jiný model
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    Příslušenství k produktu PANASONIC HC-VXF1

    SANDISK SDHC 32GB ULTRA

    SANDISK SDHC 32GB ULTRA

    *****
    (9 recenzí)
    SANDISK SDHC 32GB ULTRA
    • základní řada karet od Sandisku
    • klasické rozměry SD
    • rychlost čtení až 80 MB/s
    290,-
    Skladem > 5 ks
    SANDISK SDXC 64GB ULTRA

    SANDISK SDXC 64GB ULTRA

    *****
    (2 recenze)
    SANDISK SDXC 64GB ULTRA
    Sleva
    • základní řada karet od Sandisku
    • klasické rozměry SD
    • rychlost čtení až 80 MB/s
    LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

    LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1

    LEXAR SDHC 32GB UHS-I C10 V10 U1
    Sleva
    • Rychlost s podporou standardu UHS-I (U1) až 120MB/s
    • Velmi rychlá paměťová karta typu SDHC UHS-I (U1)
    • Kapacita 32GB
    290,-
    Skladem > 5 ks
    HOYA filtr UV HMC 49 mm

    HOYA filtr UV HMC 49 mm

    HOYA filtr UV HMC 49 mm

    Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

    580,-
    Skladem > 5 ks
    KAISER převlečná krytka 49 mm

    KAISER převlečná krytka 49 mm

    *****
    (1 recenze)
    KAISER převlečná krytka 49 mm

    Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

    290,-
    Poslední kus
    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm

    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm

    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 49 mm
    Doprava zdarma Sleva
    • Polarizační filtr + UV filtr
    • Polarizační vrstva HRT
    • Univerzální filtr pro denní fotografování
    1 085,-
    Skladem > 5 ks
    Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

    Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

    *****
    (1 recenze)
    Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

    Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

    PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

    PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

    *****
    (1 recenze)
    PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor
    Doprava zdarma

    Originální akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT190 Li-ion 3.6V 1940mAh 7Wh.

    1 690,-
    Skladem > 5 ks
    SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

    SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

    SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

    Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

    VELBON Videomate 638 - stativ

    VELBON Videomate 638 - stativ

    *****
    (1 recenze)
    VELBON Videomate 638 - stativ
    Doprava zdarma
    • nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, inovované, konstrukčně...
    • Videomate jsou vyrobeny z odlehčeného hliníky v kombinaci s komponenty, které jsou...
    • stativy se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a precizním...
    2 490,-
    Skladem 2 - 3 ks
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    Poradna k produktu

    PANASONIC HC-VXF1

    Přidat příspěvek
    • dan S.
     Odpovědět

     parametry kamery

     dan S. 01.08.2019 13:15:12
     Dobry den,
     umi kamera 4k v 50p, respektive jake nejvyssi rozliseni v 50p podporuje?
     Jsou nejake dalsi kamery ktere umi vyssi rozliseni nez FullHD s snimkovanim 50p?
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:parametry kamery

      Jakub Valdivia 02.08.2019 12:58:29
      Dobrý den, z videokamer, které umožňují natáčet v kvalitě 4K a snímkové frekvenci 50p mohu nabídnout například kameru: https://www.fotoskoda.cz/panasonic-hc-x1000/ . Videokamery v nižší cenové relaci mají pouze FullHD při 50p.
    • Jiří M.
     Odpovědět

     dálkové ovládání

     Jiří M. 13.07.2019 11:19:53
     Lze připojit kabelové dálkové ovládání zoomu a jakým konektorem ke kameře Sony FDR-AX53 a Panasonic HC-VXF1?
     Rozhoduji se mezi nimi.
     Děkuji za odpověď.
     Jiří Máchal
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:dálkové ovládání

      Jakub Valdivia 22.07.2019 10:58:48
      Dobrý den, videokamera Sony AX-53 má možnost ovládání přes dálkovou spoušť: https://www.fotoskoda.cz/sony-rm-vpr1-kabelova-spoust/ . Panasonic nic takového nenabízí.
    • Jiří Vlček
     Odpovědět

     Dotaz na technický význam názvu kamery

     Jiří Vlček 16.05.2018 00:09:21
     Jaký je rozdíl a v čem mezi typy:
     Panasonic HC-WXF1 a
     Panasonix HC-VXF1
     Nemohu to nikde najít a proto se ptám odborníka. Mám zájem o koupi této kamery. Takže proto se o tyto možné rozdíly zajímám. Děkuji za pokud možno rychlou odpověď po případě zaslání něčeho, kdo bych to pochopil. Díky za to, že jste..
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Dotaz na technický význam názvu kamery

      Jakub Valdivia 17.05.2018 11:14:45
      Dobrý den, jedná se o rozdílné označení pro světové kontinenty, jinak to je shodný produkt.
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    I nás baví Instagram.
    @fotoskodacz
    Servisní knížka plná výhod
    • 4 servisní prohlídky
    • základní kurz ovládání zrcadlovky
    • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

    Kompletní informace »

    Čekejte prosím...