PANASONIC HC-VXF990

Panasonic
*****
5 1 (1 recenze) | Kód produktu: 4033395 | PN: HC-VXF990EPK

HC-VXF990 je top 4K kamera, která vyniká vysokým rozlišením 4K, které i když převedete na FHD, tak získáte lepší výsledky, než při klasickém Full HD. Přesahuje z kategorie klasických rodinných videokamer až do vyšší střední třídy, čemuž odpovídá výbava kamery, včetně nastavitelného elektronického hledáčku. Vše je zabalené do velmi kompaktního těla, které se "nepronese" ani na delších výletech. Díky tam velkému rozlišení při videu, není problém vytvoření snímků o rozlišení 8 Mpx z již natočeného záznamu. Takové rozlišení taktéž umožňuje výřez z videa, při zachování jemných detailů, a tím i docílíte lepšího zaostření na akci, která probíhala opodál a nemusela být prvotně středem vašeho zájmu. Rozlišení videa není ovšem jedinou předností této kamery!
Více o produktu »

 • na výkon kamery velmi příjemná velikost (163 x 78 x 68 mm) i hmotnost 396 g
 • na 4K video vyvinutý objektiv Leica Dicomar s 20x optickým zoomem, s možností inteligentního prodloužení, špičková světelnost f/1,8-3,6
 • výklopný 0,24" širokoúhlý hledáček EVF (ekvivalent 1 555 200 bodů)
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
17 690,-
17690 CZK
14 619,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • na výkon kamery velmi příjemná velikost (163 x 78 x 68 mm) i hmotnost 396 g
 • na 4K video vyvinutý objektiv Leica Dicomar s 20x optickým zoomem, s možností inteligentního prodloužení, špičková světelnost f/1,8-3,6
 • výklopný 0,24" širokoúhlý hledáček EVF (ekvivalent 1 555 200 bodů)
 • praktická funkce HDR pro filmování s vysokým kontrastem
 • 5osý stabilizátor HYBRID O.I.S.+ s možností funkce Level shot - opravení nežádoucího náklonu obrazu
 • streamování videa ze samostatného zařízení - možnost obrazu v obraze
 • režimy 4K Cropping a 4K Photo
 • výkonný procesor Crystal Engine 4K, vestavěné Wi-Fi
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC HC-VXF990

Vzhled a konstrukce

VXF990, nepatří k těm úplně nejmenším přístrojům na trhu, ale ve 4K kamerách se jedná o jeden z nejmenších přístrojů dané kategorie. Pěkně padne do ruky, k intuitivnímu ovládání pomáhá ještě výklopný, dotykový displej s rozlišením přesahujícím 0,46 megapixelu. Prstencovým ovladač, který taktéž nabízí je využitelným třeba pro pohodlné manuální ostření, praktický je rovněž 49mm filtrový závit, který je umístěn na objektivu Leica Dicomar.

Snímač a optika

Již takřka tradiční spolupráce Panasonicu s věhlasným výrobcem kvalitní optiky - společností Leica, se projevila také u této kamery. HC-VXF990 je tedy opatřena špičkovým objektivem vyvinutým pro 4K záznam s povrchovou nano vrstvou, která pomáhá potlačit odrazy náhodných zdrojů světla a minimalizaci obrazových vad, které se u běžných objektivů mohou projevit, zejména na okrajích obrazu. MOS System 1/2.3" výrazně lepší kvality záznamu pořizovaného zejména při slabém osvětlení, čemuž mu pomáhá objektiv širokoúhlého ohniska 30,8mm (při s 4K záznamu) s mimořádnou světelností F1.8-3,6 a 20x optickým zoomem. Ten se  v kombinaci s obrazovým procesorem Crystal Engine 4K, který se stará o vysokorychlostní (téměř 4násobný počet pixelů oproti Full HD) zpracování záznamu, dosahuje kamera vysoce kvalitního zobrazení s vynikající reprodukcí barev a mimořádně vykreslenými detaily. S optikou úzce souvisí inovovaný stabilizátor obrazu Hybrid O.I.S.+, který je schopen stabilizace pohybu v pěti osách a je tak překvapivě výkonný, nejen při natáčení z místa, ale třeba i při chůzi. Navíc má nastavitelnou funkci Level Shot, který rozpozná naklonění a záznam automaticky opraví.

PANASONIC HC-VX980

Formát záznamu a média

FHD nebo HD video ukládá ve standardním AVCHD formátu, konkrétně ve verzi AVCHD 2.0, která již plně podporuje progresivní záznam 50p s datovým tokem až 28 Mb/s. Krom toho je možné zaznamenat video také v mp4 a rozlišení 960 x 540, což je formát vhodný například pro sdílení přes internet. 4K videa se zaznamenávájí do formátu MP4 s datovým tokem až 50 Mb/s. Záznam videa je možné v několika režimech od klasického, prokládaného 50i, přes progresivní 25p, který dokáže dodat vašim záběrům filmový nádech, až po 50p pro plynulý, ale zároveň velmi ostrý obraz. Panasonic VXF990  si poradí také se záznamem statických fotografií v rozlišení až 7 Mpx, a to dokonce i simultánně při záznamu videa. Jak video, tak fotografie se ukládají na dnes asi nejklasičtější paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC. Například paměťová karta o kapacitě 32 GB pojme přibližně 2 hod 40 min až 13 hod 40 min Full HD videa, v závislosti na zvolené kvalitě záznamu. Velká výhoda 4K videa je mimo prefrektně prokreslených detailů i můžnost "zoomování" ve videu, a to bez výrazné ztráty kvality, viz přiložené video.

PANASONIC HC-VX980

Funkce a ovládání

Tento model je vybaven čtyřmi speciálními funkcemi, díky nimž výsledný záznam vypadá jako profesionální film pro běžné kinosály.

Slow & Quick Video

Běžný režim natáčení lze zrychlit nebo zpomalit. Kombinace zpomaleného a zrychleného natáčení dodá dramatický účinek především akčním pohybovým scénám.

Slow Zoom

Pomalé zoomování se rovněž používá v profesionální filmařské práci. Ručně ho lze napodobit jen s obtížemi, zde je ovšem k dispozici automaticky. Lze tak dodat napětí i jinak prostým scénám a zvýšit jejich emocionální dopad.

Dolly Zoom

Speciální technika, při níž se zoomuje jen pozadí, zatímco velikost ústředního motivu zůstává konstantní. Vyjadřují se tak nejrůznější pocity – zmatení, nejistota či překvapení. Výsledný efekt zvyšuje napětí scény, která tak působí jako z thrilleru.

Slow Motion Video

Plynulý zpomalený záznam, v němž i běžné scény působí jako umělecké dílo. 

Silnou stránkou kamery Panasonic VXF990 jsou bez pochyby její manuální funkce. Nechybí tak pohodlný prstenec k ovládání manuálního ostření a základních expozičních veličin, jako je rychlost závěrky nebo clona. Menu kamery je přeloženo do mnoha světových jazyků, mezi kterými nechybí ani čeština a jeho ovládání je díky dotykovému displeji s úhlopříčkou 3" a vysokým rozlišením (460 tis. bodů) opravdu snadné. Díky displeji lze během natáčení navíc snadno ostřit dotykem přímo v obraze. Také u této kamery v Panasonicu pamatovali na začínající kameramany, kterým kamera nabídne iA inteligentní automatický režim, ten dokáže na základě automatické analýzy natáčené scény zvolit ten nejvhodnější režim záznamu. Ze speciálních funkcí určitě stojí za zmínku praktická funkce HDR pro filmování s vysokým kontrastem, která vyrovnává světelné podmínky mezi přeexonovanými a podexponovanými místy záznamu . Mezi další přednosti model patří prostorový zvuk v systému 5.1. Kamery k jeho záznamu používají pěti vestavěných mikrofonů. Všechny modely jsou vybaveny také systémem eliminace šumu větru. Zvukový záznam je tak zcela čistý i při natáčení na větrném místě. Na jiné zvuky a ruchy nemá tato funkce vliv. 

 • 5osý stabilizátor HYBRID O.I.S.+ s možností funkce Level shot - opravení nežádoucího náklonu obrazu s různým stupněm citlivosti.
 • Streamování videa ze samostatného zařízení (tablet, mobil) - možnost obrazu v obraze. Díky této funkci vtáhnete diváka do akce, protože mu nabídnete v jednom záznamu hned dva obrazy, takže danou scénu uvidí ze dvou úhlů, či do hlavní scény se vloží i scéna, která se odehrávala opodál.
 • Nová funkce 4K Cropping umožňuje oříznout záznam natočený ve 4K na rozlišení Full-HD přímo v kameře. K natočenému záznamu lze následně přidávat nejrůznější efekty jako zoomování [1], panning[2], sledování objektu nebo stabilizaci obrazu. Upravené video se ukládá ve formátu Full-HD.

  Tuto funkci ocení především milovníci kreativních videozáznamů ve vysoké kvalitě v rozlišení Full-HD.

  [1] Délka panningu/zoomování: 20 nebo cca 40 s.
  [2] Délka panningu/zoomování: 20 nebo cca 40 s.

 • Wireless Multi Camera umožňuje použít až tři telefony  a poté dva ze záznamů zobrazit v samostatných menších oknech v hlavním obraze. Uživatel si tak může vybírat různé úhly záběru a výrazně tak výsledný záznam ozvláštnit. Záznam se pak promítne coby obraz v obraze (PiP). 
   

 •  

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

Panasonic VXF990 nabízí také bohaté možnosti propojení a rozšíření. K přehrávání videa přímo z kamery nechybí HDMI výstup ani klasická kombinace analogových výstupů (kompozitní a komponentní). Propojit kameru s externí vypalovačkou nebo počítačem je možné pomocí klasického USB 2.0 rozhraní. Dále se na těle kamery nachází mikrofonní vstup (3,5 mm jack) a nechybí ani výstup na sluchátka pro monitorování zvuku přímo při natáčení. Pasivní patice pro příslušenství se bude hodit pro připevnění reflektoru nebo externího mikrofonu. Rozsah objektivu lze dále korigovat pomocí předsádek s průměrem filtru 49 mm. Díky Wi-Fi rozhraním jehož funkce umožňuje přenášet snímaný obraz v reálném čase přes službu Ustream můžete zprostředkovat přes internet vaše vysílání zájemcům kdekoliv na světě. K dispozici je i funkce e-mailového oznámení začátku přenosu registrovaným zájemcům. Pomocí speciální Panasonic Image App, mohou uživatelé vzdáleně kontrolovat záznam zvuku, zoom i závěrku, zatímco sledují živý obraz na smartphonu nebo tabletu. Zaznamenané snímky je také možné na mobilních zařízeních přehrát nebo jednoduše „nasdílet“ na sociální sítě. Také domácí Access Point může být použit pro bezdrátový přenos obrazu z kamery přímo do televizoru nebo tabletu.

Vybraná specifikace

 • 8 Mpx fotografie vytvořené z 4K videa
 • 30,8 mm širokoúhlé ohnisko při 4K záznamu
 • 49 mm filtrový závit
 • 5.1 prostorový záznam zvuku

Rozměry a hmotnost:

65 x 73 x 139mm při 353 g (bez baterie)

Obsah balení:

Panasonic VXF990 
akumulátor Li-Ion 1940 mAh 
sluneční clona
napájecí adaptér
USB kabel

Více na stránkách výrobce

Parametry produktu

Typ snímače (snímačů)1MOS
Optický zoom20x
Záznamové médiumSD | SDHC | SDXC
Formát záznamuAVCHD | mp4
Min. ohnisková vzdálenost30
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx18,9
Vstupy a výstupyUSB | HDMI | mikrofon (3,5 mm jack) | sluchátkový výstup
Noční režim/vestavěný reflektor/blesknoční režim (infra)
Patice pro příslušenstvípasivní
Další funkce manuální režimy | prstenec/kolečko ostření | Wi-Fi/DLNA
Rozměr závitu pro montáž filtru49 mm
Snímková frekvence ve Full-HD videu50p
Rozlišení videaFull HD (1920x1080) | HD (1280x720) | 4K (3840x2160)
Rozlišení LCD (px)460 000
Hledáčekbarevný | elektronický | úhlový
Rozlišení LCD (px)460 000
Stabilizace obrazuoptická
Velikost snímače (snímačů)1/2,3"
Max. ohnisková vzdálenost752
Záznam zvukuprostorový 5.1
Snímková frekvence ve 4K videu25p | 50i | 50p
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 590,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(6 recenzí)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

*****
(3 recenze)
VELBON EX MINI - stativ
 • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
 • stabilní jednopáková dvouosá hlava
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
690,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO PIXI - ministativ

MANFROTTO PIXI - ministativ

*****
(1 recenze)
MANFROTTO PIXI - ministativ
 • upevnění zařízení 1/4" závit
 • materiál: adapto + ocel
 • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
550,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 590,-
Skladem 2 - 3 ks
HOYA filtr UV HMC 49 mm

HOYA filtr UV HMC 49 mm

HOYA filtr UV HMC 49 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

580,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

Polarizační filtry Hoya HRT se mohou pyšnit hned několika prvenstvími. První z nich je speciální polarizační fólie HRT, která při stejném polarizačním účinku, jako u...

1 090,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 49 mm

KAISER převlečná krytka 49 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 49 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Skladem 2 - 3 ks
SIGMA Krytka objektivu 49 mm

SIGMA Krytka objektivu 49 mm

SIGMA Krytka objektivu 49 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

250,-
Skladem > 5 ks
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

*****
(2 recenze)
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

*****
(1 recenze)
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon
 • Kvalitní směrový mikrofon
 • Nevyžaduje žádnou baterii
 • Integrovaný Rycote® Lyre®
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

269,-
Poslední kus
SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

*****
(1 recenze)
PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

Originální akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT190 Li-ion 3.6V 1940mAh 7Wh.

1 390,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

*****
(1 recenze)
PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

Originální vysokokapacitní akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT380E-K Li-ion 3.6V 3880mAh 7Wh.

4 690,-
Skladem 2 - 3 ks
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

*****
(2 recenze)
SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0
 • čtečka speciálně navržena pro paměťové karty UHS II
 • rychlost přenosu dat až 500 MB / s USB 3.0
 • zpětně kompatibilní s USB 2.0 a UHS I kartami
550,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
09.06.2019 07:30:09

 • Dobrý hledáček
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Příslušenství k produktu PANASONIC HC-VXF990

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  *****
  (8 recenzí)
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
  • SDXC karta s kapacitou 32 GB
  • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  1 590,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  *****
  (1 recenze)
  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
  • SDXC karta s kapacitou 128 GB
  • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  *****
  (8 recenzí)
  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
  • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
  • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
  • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
  3 290,-
  Skladem > 5 ks
  CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

  CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

  *****
  (6 recenzí)
  CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
  • aretační páčka pro všechny tři směry
  • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
  • transportní výška: 16 cm
  490,-
  Skladem > 5 ks
  VELBON EX MINI - stativ

  VELBON EX MINI - stativ

  *****
  (3 recenze)
  VELBON EX MINI - stativ
  • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
  • stabilní jednopáková dvouosá hlava
  • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
  690,-
  Skladem > 5 ks
  MANFROTTO PIXI - ministativ

  MANFROTTO PIXI - ministativ

  *****
  (1 recenze)
  MANFROTTO PIXI - ministativ
  • upevnění zařízení 1/4" závit
  • materiál: adapto + ocel
  • náklon: -35° / +35°, otáčení hlavy o 360°
  550,-
  Skladem > 5 ks
  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
  • Nohy Manfrotto MT190X3
  • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
  • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
  6 590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  HOYA filtr UV HMC 49 mm

  HOYA filtr UV HMC 49 mm

  HOYA filtr UV HMC 49 mm

  Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

  580,-
  Skladem > 5 ks
  HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

  HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

  HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 49 mm

  Polarizační filtry Hoya HRT se mohou pyšnit hned několika prvenstvími. První z nich je speciální polarizační fólie HRT, která při stejném polarizačním účinku, jako u...

  1 090,-
  Skladem > 5 ks
  KAISER převlečná krytka 49 mm

  KAISER převlečná krytka 49 mm

  *****
  (1 recenze)
  KAISER převlečná krytka 49 mm

  Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

  290,-
  Skladem 2 - 3 ks
  SIGMA Krytka objektivu 49 mm

  SIGMA Krytka objektivu 49 mm

  SIGMA Krytka objektivu 49 mm

  Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 49 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

  250,-
  Skladem > 5 ks
  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  *****
  (2 recenze)
  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

  SACHTLER Ace XL GS - videostativ

  SACHTLER Ace XL GS - videostativ

  SACHTLER Ace XL GS - videostativ
  • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
  • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
  • nohy jsou třísekční a
  28 990,-
  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

  *****
  (1 recenze)
  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
  • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
  • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
  • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
  RODE VideoMic GO mikrofon

  RODE VideoMic GO mikrofon

  RODE VideoMic GO mikrofon
  • Kvalitní směrový mikrofon
  • Nevyžaduje žádnou baterii
  • Integrovaný Rycote® Lyre®
  Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

  Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

  *****
  (1 recenze)
  Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

  Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

  269,-
  Poslední kus
  SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

  SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

  SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

  Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

  OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

  OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

  OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

  Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

  50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

  50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

  50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
  • POČET STRAN 224 stran
  • VAZBA Měkká s přebalem
  • JAZYK Čeština
  499,-
  Skladem > 5 ks
  PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

  PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

  *****
  (1 recenze)
  PANASONIC VW-VBT190E-K akumulátor

  Originální akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT190 Li-ion 3.6V 1940mAh 7Wh.

  1 390,-
  Skladem > 5 ks
  PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

  PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

  *****
  (1 recenze)
  PANASONIC VW-VBT380E-K akumulátor

  Originální vysokokapacitní akumulátor pro Panasonic videokamery. Panasonic VW-VBT380E-K Li-ion 3.6V 3880mAh 7Wh.

  4 690,-
  Skladem 2 - 3 ks
  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
  • v balení je i redukce z USB na micro USB
  • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
  • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
  490,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

  *****
  (2 recenze)
  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0
  • čtečka speciálně navržena pro paměťové karty UHS II
  • rychlost přenosu dat až 500 MB / s USB 3.0
  • zpětně kompatibilní s USB 2.0 a UHS I kartami
  550,-
  Skladem > 5 ks
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Alternativy k produktu

  Poradna k produktu

  PANASONIC HC-VXF990

  Přidat příspěvek
  • A.Balcar
   Odpovědět

   Panasonic VXF990

   A.Balcar 26.10.2019 11:12:41
   Dobrý den, uvažuji o koupi kamery s hledáčkem (Panasonic VXF990, nebo Sony AX33). Prosím o informaci zda kamera Panasonic VXF990 má Menu v češtině a jestli jde hledáček zaostřit. Protože nosím brýle, prosím o informaci zda jde používat hledáček s brýlemi, nebo musím stále brýle sundávat.
   • A.Balcar
    Odpovědět

    Panasonic VXF990

    A.Balcar 28.10.2019 08:50:05
    Žádost o informaci na můj dotaz ruším. Potřebné informace jsem si již zjistil. Děkuji.
  • Jiří S.
   Odpovědět

   Panasonic HC-X920 versus Panasonic HC-VXF990

   Jiří S. 09.06.2019 13:37:04
   Mám takový problém. Vlastnil jsem špičkovou třičipovou kameru Panasonic HC-X920, leč po pádu již nepremáva. Mám dotaz. Mám jit do Panasonicu HCV-X990 s pouhým jedním čipem :-( , nebo se poohlédnout po bazarech po osvědčeném třičipu HC-X920, která natáčela špičkově bez šumu v nočních ulicich a na nádražích. Vím, mužů se podívat na YouTube, jak která kamera točí, ale tam mi připadá, že všechny kamery točí stejně dobře, jakoby to co uživatelé natočí prohnali drahými odšumovacimi programy. Prošlo mi rukama par kamer, co stáli za guvno a na YouTube špičkový obraz :-( , viz. třeba Canon HF-R606 nebo šmejd prašivý Sony HDR-PJ340.
   Poprosím pokud má někdo přehled, zda je novější len jednočipový model HC-VXF990 srovnatelný ve zhoršenych světelných podmínkách s třičipovou HC-X920.
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Panasonic HC-X920 versus Panasonic HC-VXF990

    Jakub Valdivia 10.06.2019 16:29:43
    Dobrý den, z hlediska obrazové kvality nebude model VXF990 špatnou volbou. Samozřejmě větším posunem by byly kamery s 1-palcovým snímačem, které nabízejí výrazně kvalitnější výstup, například Sony AX100: https://www.fotoskoda.cz/sony-fdr-ax100/ .
  • Zdeněk Z.
   Odpovědět

   Panasonic hc -vxf990

   Zdeněk Z. 07.07.2018 20:23:59
   Proč je uněkteré kamery jen Panasonic HC-VXF990 a u jiné ještě přípona EP-K ?
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Panasonic hc -vxf990

    Jakub Valdivia 09.07.2018 12:10:50
    Dobrý den, jedná se pouze o podrobnější označení produktu, je to totožná videokamera.
  • František
   Odpovědět

   Neúplné informace

   František 16.05.2018 13:55:46
   Proč neuvádíte ve specifikacích u 4K kamer i frekvenci při 4K rozlišení ?? A to prakticky u všech kamer !!! Je to takový problém ? (Vaše stránky se v poslední době velice problematicky načítají . problémy se skriptem !)
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Neúplné informace

    Jakub Valdivia 18.05.2018 12:10:53
    Dobrý den, děkujeme za upozornění a trefnou připomínku. Pokusíme se tento nedostatek co nejdříve napravit.
  • Tomáš Pustějovský
   Odpovědět

   Porovnání kamer

   Tomáš Pustějovský 19.01.2018 17:29:17
   Prosím o radu, kterou kameru zvolit:
   Panasonic HC-VXF990 nebo Canon Legria HF G40, prosím o popis rozdílu v přístrojích.
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Porovnání kamer

    Jakub Valdivia 22.01.2018 11:37:38
    Dobrý den, rozdíly mezi kamerami je velmi malý. Obě jsou na svou kategorii velmi dobře vybavené. Dle různých testů a recenzí vychází z hlediska obrazové kvality mírně lépe Canon G40 a byl by to asi můj favorit. Osobně si však myslím že ani s jednou videokamerou neuděláte chybu.
  • Tomáš Trojan
   Odpovědět

   hledáček

   Tomáš Trojan 20.06.2016 11:03:46
   Dobrý den, chci se zeptat zda hledáček u HC-VXF990 je určen jen pro pravé oko, nebo zde se dá guma na hledáčku nějak otočit na druhé oko. Děkuji za odpověď.
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:hledáček

    Jakub Valdivia 20.06.2016 20:15:04
    Dobrý den, gumová očnice se u této kamery dá otočit i na druhé oko.
  • Standa
   Odpovědět

   DOTAZ

   Standa 17.04.2016 08:14:37
   Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, kterou kameru by jste mi doporučili na krátká videa, PANASONIC HC-VXF990 nebo SONY FDR-AX53? Je v nich nějaký podstatný rozdíl pro běžného uživatele?
   Děkuji
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:DOTAZ

    Jakub Valdivia 19.04.2016 16:08:55
    Dobrý den, nejspíše bych se přiklonil ke značce Sony. Kamera AX53 nabídne mírně lepší snímky v horších světelných podmínkách a má výkonnější optický stabilizátor.
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

  Rozumím