PANASONIC HC-V100 černá
PANASONIC HC-V100 černá

PANASONIC HC-V100 černá

Panasonic
Kód produktu: 4032776

Panasonic HC-V100 je mimořádně kompaktní a uživatelsky přívětivá kamera, která umožní i méně zkušenému kameramanovi zaznamenat kvalitní záběry v plném Full HD rozlišení, bez složitého nastavování. Video zaznamenává na široce rozšířené karty SD/SDHC/SDXC, podporuje také formát záznamu mp4, pro jednoduché sdílení přes internet nebo přehrávání v mobilních zařízeních.
Více o produktu »

 • 42x inteligentní zoom
 • Ostrý obraz díky O. I. S. stabilizaci
 • Dlouhá výdrž baterie
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 42x inteligentní zoom
 • Ostrý obraz díky O. I. S. stabilizaci
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Progresivní záznam Full HD 1080/50i
 • Širokoúhlý objektiv 32,5 mm.

Parametry

Popis produktu PANASONIC HC-V100 černá

Vzhled a konstrukce

Kamera se může pochlubit příjemně kompaktními rozměry a nízkou hmotností, takže je velmi pohodlná jak na výlet tak na cestování. Levému boku kamery dominuje dotykový display s uhlopříčkou 2,7". Díky dobře rozmístěným ovládacím prvkům se velice intuitivně ovládá.

Snímač a optika

Videokamera je osazena snímačem Mos 1/5.8 podávající skvělé výsledky i za horších světelných podmínek a zachovávající přirozené barvy. Velkým přínosem pro uživatele je využití až 42x inteligentního zoomu. Pomocí zvlášť vysokého rozlišení, zpracováním obrazu LSI „Crystal Engine PRO“ dosáhne uživatel mnohem dál za hranice 34x optického zoomu a dostane se na hodnotu 42x přiblížení.

Formát záznamu a média

Video ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů kamera ukládá ve standardním AVCHD formátu. Krom toho je možné zaznamenat video také v mp4 a rozlišení 960 x 540, což je formát vhodný například pro sdílení přes internet. Záznam videa je možné v několika režimech od prokládaného 50i, přes progresivní 25p, který dokáže dodat vašim záběrům filmový nádech. Behěm natáčení lze simultánně pořizovat statické snímky v rozlišení 2,1 Mpx. Záznam se ukládá na standardní paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC. Například paměťová karta o kapacitě 32 GB pojme přibližně 3 hodiny záznamu v nejvyšším rozlišení nebo až 13 hodin v závislosti na zvolené kvalitě záznamu.

Funkce a ovládání

Pomocí velké dotykové obrazovky může uživatel snadno a rychle pracovat se všemi funkcemi této videokamery. Videokamera disponuje iA inteligentním automatickým režimem který dokáže na základě automatické analýzy natáčené scény zvolit ten nejvhodnější režim záznamu.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

K přehrávání videa přímo z kamery nechybí HDMI výstup a připojení s počítačem je přes klasické USB 2.0. Spolu s kamerou je dodáván software HD Writer AE ve verzi 1.1, s jehož pomocí lze s videem provádět základní editace.

Rozměry a hmotnost:

51.5 x 59.5 x 112.5 mm při 181 g.

Obsah balení:

Panasonic HC-V100
Akumulátor Li-Ion 1790 mAh
Síťový adaptér
A/V multikabel
USB kabel
Software (HD Writer AE 1.1)
Specifikace kamery na webu výrobce (CZ)

Poradna k produktu

PANASONIC HC-V100 černá

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací