PANASONIC Lumix DC-S5 + 24-105 mm

Panasonic
*****
5 2 (2 recenze) | Kód produktu: 4016061 | PN: DC-S5EME-K

Panasonic S5 je Full Frame bezzrcadlovka. Pod ergonomickým, hořčíkovým a utěsněným tělem ukrývá 24 Mpx snímač s vyváženou nabídkou funkcí pro foto i video. S5 exceluje ve 4K videu bez časového limitu,s 96M fotografiemi, dynamickým rozsahem 14 EV, duální stabilizací 6,5EV, vylepšeným superrychlým AF a výklopným/otočným selfie LCD.
Více o produktu »

 • Full Frame 24 Mpx
 • Video s dynamickým rozsahem +14EV V-Log
 • Fotografie až 96M
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

Díky plnoformátovému 24,2 MPix CMOS nabídne S5 10-bitový interní záznam UHD 4K/60fps, duálním nativním ISO a široký dynamický rozsah +14 EV. Obrazový procesor Venus Engine zajistí perfektní zpracování obrazu a minimální digitální šum. Z dalších funkcí určitě zaujme kontinuální snímání 7 fps (s AF-S nebo 6 sn./s s AF-C), rozsah ISO 100 – 51 200 (lze rozšířit na ISO 50 – 204 800) a nebo režim 96 MPix / High-Res Shot. Bez ohledu na typ záznamu (foto nebo video) si S5 zachovává rychlý a přesný systém automatického ostření DFD o 225 oblastech s vylepšeným sledováním objektu a také s 5-osou stabilizaci obrazu (posun senzoru) pro minimalizaci chvění fotoaparátu.

Ještě lepší a výkonnější

Lumix S5 kombinuje prvky z fotoaparátu řady S1 ale přitom nabízí menší rozměry i hmotnost. Elektronický hledáček OLED má rozlišení 2,36 mil bodů a dotykový, výklopný LCD s úhlopříčkou 3,0" nabídne rozlišení 1,84 mil.  a vestavěným Wi-Fi a Bluetooth pro bezdrátové připojení. K dispozici jsou také dva sloty pro paměťové karty SD, pro flexibilní ukládání souborů a tělo má také design chráněný proti stříkající vodě a prachu pro práci v náročných podmínkách.

Špičkové video UHD 4K HDR

Kromě statických snímků umí S5 nahrávat skvělá videa, včetně interního záznamu UHD 4K30p s 10-bitovým záznamem (4: 2: 2) a nahrávání UHD 4K60p v režimu APS-C plochy snímače (4: 2: 0). Nahrávání Full HD při 60 fps, stejně jako 4K při 30 fps, je podporováno i standardní 8-bitovou hloubkou a to bez omezení doby záznamu. Máte-li rádi „zpomalovačky“, je k dispozici vysokorychlostní nahrávání až do Full HD (1920×1080 bodů) při 180 fps. Nechybí ani možnost anamorfního záznam.

Málo světla? Žádný problém

Technologie Dual Native ISO pomáhá dosáhnout vyvážené kombinace nízkého šumu a vysoké citlivosti, aby lépe vyhovovala práci v různých světelných podmínkách. Nízký ISO obvod poskytuje základní citlivost ISO 100 pro normální použití, ISO 640 při použití V-Log, ISO 400 při použití HLG a ISO 200 při použití Cinelike D2/V2; obvod s nízkým šumem poskytuje základní citlivost ISO 640 pro normální použití, ISO 4000 při použití V-Log; ISO 2500 při použití HLG a ISO 1250 při použití Cinelike D2/V2.

Formáty a funkce videa

S5, který optimalizuje váš záznam pro post-produkční úpravy barev, nabízí dvojici nastavení gamma vhodných pro záznam širokého dynamického rozsahu. V-Log zde slouží k zachycení neutrální gamma křivky a ekvivalentních 14+ EV dynamického rozsahu. Režim High Dynamic Range a Hybrid Log Gamma lze použít k záznamu větších detailů v oblastech stínu i zvýraznění scény. K dispozici jsou další styly obrazu, které poskytují škálovatelnější obraz, například Cinelike V2 a Cinelike D2 a také LUT tabulku ve fotoaparátu. Kromě toho je možné nahrávat na volitelný externí rekordér prostřednictvím portu HDMI typu D. Samozřejmostí je podpora externího mikrofonu a sluchátek (2× 3,5mm konektor).

Design, výbava, konektivita, výkon

 • Bajonet L-Mount s všestranným rozhraním s průměrem držáku 51,6 mm a vzdáleností příruby 20 mm pro práci se širokou škálou objektivů.
 • Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům – odolává stříkající vodě a prachu, takže je vhodná pro práci v drsných povětrnostních podmínkách.
 • Dva sloty pro paměťové karty SD - jeden kompatibilní s UHS-II, druhý kompatibilní s UHS-I. Nabízejí vylepšenou flexibilitu pro ukládání obrázků, což umožňuje rozdělit RAW soubory a soubory JPEG na různé karty, ukládat duplicitní soubory na obě karty nebo zdvojnásobit svůj úložný prostor.
 • Port USB typu C umožňuje rychlý přenos souborů i vysokorychlostní nabíjení baterie ve fotoaparátu.
 • Port HDMI typu D navíc přináší výhody v oblasti videa. Port 2,5 mm lze použít s volitelnou dálkovou spouští DMW-RS2 a konektory 3,5 mm připojíte mikrofon a sluchátka.
 • Dobíjecí lithium-iontová baterie DMW-BLK22 je dimenzována na přibližně 440 snímků na jedno nabití při práci se zadním monitorem, 470 snímků na jedno nabití pomocí EVF a 1 500 snímků na jedno nabití, když je zapnutý úsporný režim LVF.
 • Vysoce přesný mechanismus závěrky nabízí maximální rychlost 1/8000 s a fyzickou rychlost závěrky/synchronizační rychlost blesku 1/250 s.

Duální stabilizace obrazu

Dual I.S., který pomáhá dosáhnout maximální ostrosti při fotografování z ruky, kombinuje mechanickou 5-osou technologii stabilizace obrazu (s posunem snímače v těle fotoaparátu v 5ti osách) s 2-osou optickou stabilizací obrazu O.I.S., která je v objektivu. Dual I.S. vyžaduje použití kompatibilních objektivů Lumix s O.I.S a daný stabilizační systém je schopen kompenzovat se ziskem až 6,5 EV.

Automatické zaostřování DFD

Sofistikované automatické zaostřování DFD (Depth-From-Defocus) rychle vypočítá vzdálenost k objektům a upraví polohu zaostření za pouhých 0,08 sekundy. Komunikace senzoru a objektivu probíhá přitom rychlostí až 480 fps. Tato metoda ostření s detekcí kontrastu je výhodná jak pro režimy fotografování, tak pro záznam videa. Při práci s portréty pomáhá funkce detekce obličeje, očí, hlavy, těla a zvířat. Citlivost a rychlost zaostřování lze upravit pro další zlepšení výkonu. Celkem 225 AF oblastí poskytne vynikající kontrolu nad tím, kam fotoaparát ostří. Funkce Low Light AF, podporuje práci při zhoršených světelných podmínek a navíc umožní přesné automatické zaostřování až do -6 EV.

Další Funkce

 • S využitím možností záznamu videa na S5 je k dispozici trojice režimů fotografování pro nepřetržité nahrávání 3:2 nebo 4:3 / 8MP statických snímků při rychlosti snímání 60 nebo 30 fps nebo 18 MP při 30 fps
 • Sériové snímání: režim, který umožní nepřetržité nahrávání, což je ideální pro případy, kdy potřebujete zachytit nejlepší okamžik s vysokou snímkovací frekvencí.
 • Pre-Burst: režim ideální pro chvíle, kdy si nejste jisti kritickým okamžikem pro stisknutí spouště. Zaznamenává snímky jednu sekundu před a jednu sekundu po stisknutí tlačítka spouště (60 snímků).
 • Sériové snímání (S/S): režim nejvíce sleduje proces záznamu videa a umožňuje přehrávat video, pozastavit jej ve zvoleném okamžiku a pomocí tlačítka spouště označit vybraný snímek z videa a uložit jej jako jeden 8 nebo 18 MPix snímek.
 • Bluetooth Low Energy (4.2) zajišťuje stálé spojení mezi smartphonem nebo PC s minimální spotřebou energie. K dispozici je také podpora IEEE 802.11ac a b/g/n pro rychlejší přenos a plynulejší dálkové ovládání a monitorování.
 • Lumix Sync - doplňující bezdrátové připojení fotoaparátu, aplikace pro iOS a Android. Navržená, aby se spárovala s fotoaparátem pro dálkové ovládání fotografování přes smartphone nebo tablet.
 • Režim HLG Photo nabízí zvýšený dynamický rozsah pro lepší detaily ve stínech a světlých oblastech obrazu. Při práci v režimu HLG Photo lze obrázky ukládat jako soubor HSP v rozlišení 4K nebo v plném rozlišení.
 • Kromě konvenčních poměrů 3:2, 4:3, 1:1 a 16:9 lze fotografie zaznamenávat také v panoramatických formátech 65:24 a 2:1.
 • Režim Highlight Weighted Metering pomáhá při měření expozice upřednostňovat hodnoty zvýraznění, aby se zabránilo špatné expozici scény.
 • Nastavení AWBw nabízí větší univerzálnost než standardní automatické vyvážení bílé (AWB). Udrží si teplejší odstín, zatímco AWBc má chladnější, namodralý odstín.
 • Režimy fotografického stylu: Standardní, Živý, Přirozený, Plochý, Krajina, Portrét, Monochromatický, L. Monochromatický, L. Monochrome D, Cinelike D, Cinelike V, Like709, Standard (HLG), Monochrome (HLG), Like2100 a My Photo Styl.

Panasonic Lumix S 24-105mm f/4 Macro O.I.S. Lens 1:2 a 30 cm

Lumix S 24-105 mm f/4 Macro O.I.S. představuje velmi univerzální objektiv, pokrývající všestranný rozsah širokoúhlých snímků a krátkých teleobjektivů. Má konstantní maximální clonu f/4 a optická soustava disponuje řadou prvků s nízkým rozptylem, stejně jako s asférickými prvky. Kulatá 9-lamelová clona přispívá k příjemnému bokehu. Maximální poměr zvětšení je 1:2 a minimální zaostřovací vzdálenosti 30 cm. Díky tomu vyhovuje též pro práci s velice blízkými objekty. Optický stabilizátor obrazu pomáhá kontrolovat chvění fotoaparátu vlivem třesu ruky. Objektiv má také odolné tělo vůči povětrnostním vlivům, lze jej tedy bez problému použít v náročných podmínkách.

Vlastnosti objektivu 24-105 mm f/4 O.I.S.

 • Standardní 24–105 mm zoom je určen pro plnoformátové bezzrcadlovky s bajonetem L
 • Lze jej však použít i u modelů APS-C, kde poskytne ekvivalent ohniskové vzdálenosti 36–157,5 mm.
 • 4 asférické prvky, 2 prvky s nízkým rozptylem - pomáhají minimalizovat zkreslení a sférickou aberaci v celém rozsahu zoomu
 • Makro design poskytuje poloviční velikost zvětšení 1: 2 a minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm.
 • Optický stabilizátor obrazu minimalizuje otřesy fotoaparátu pro ostřejší fotografování z ruky a podporuje také 5-osou Dual I.S. stabilizaci v těle fotoaprátů.
 • Přepínač AF/MF umožňuje rychlou změnu mezi režimy zaostřování a lze použít přepínač zámku zoomu, který zabrání vysunutí objektivu, když jej nepoužíváte.
 • Provedení odolné proti stříkající vodě, prachu a mrazu je výhodné při práci v nepříznivých povětrnostních podmínkách až do -25°C.

 

Více o tomto setu »

PANASONIC Lumix DC-S5

***** (3)

PANASONIC Lumix DC-S5

PANASONIC Lumix DC-S5 Panasonic S5 je Full Frame bezzrcadlovka. Pod ergonomickým, hořčíkovým a utěsněným tělem ukrývá 24 Mpx snímač s vyváženou nabídkou funkcí pro foto i video. S5 exceluje ve 4K videu bez časového...

52 990,-

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S. Standardní zoomový objektiv poskytuje jak širokoúhlé ohnisko, tak krátký teleobjektiv. Jeho kresba je ostrá v celém rozsahu zoomu, díky čemuž se hodí jak na focení krajiny, tak portréty. Díky...

38 490,-

Základní popis

 • Full Frame 24 Mpx
 • Video s dynamickým rozsahem +14EV V-Log
 • Fotografie až 96M
 • Rezistentní hořčíkové tělo
 • Dual Native ISO
 • Duální stabilizací 6,5EV
 • Superrychlé AF
100%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC Lumix DC-S5 + 24-105 mm

 

Hlavní funkce a přednosti

LUMIX S5 kombinuje kino kvalitu videa s výjimečnou kvalitou fotografie. To vše v těle kompaktní full-frame bezzrcadlovky.

Perfektní pro hybridní focení

Tato hybridní full-frame bezzrcadlovka nabízí výjimečnou kvalitu obrazu při fotografování i záznamu videa v celém spektru citlivosti, to vše v ergonomickém těle navrženém pro tvůrce obsahu, kteří vyžadují nejvyšší kvalitu.

 

Full-Frame snímač CMOS s rozlišením 24,2 MP a technologií Dual Native ISO

Optimalizovaný snímač CMOS poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu při fotografování i během záznamu videa. Technologie Dual Native ISO nabízí vyšší flexibilitu použití za zhoršených světelných podmínek, nedochází tak k jinak obvyklému navyšování úrovně šumu.

 

Víc než fotografie

Je jedno, zda pro fotografování, nahrávání a přehrávání videa používáte všechny dotykové funkce 3,0palcového LCD free-angle displeje (1,84 mil. bodů) či OLED LVF hledáček, s tímto fotoaparátem máte pokaždé jistotu dobrého výsledku. Funkce Timelapse a Stop-Motion vám dodají potřebnou porci kreativity. Fotografie v režimu vysokého rozlišení (High Resolution Mode) můžete nyní ukládat přímo jako JPEG (ekvivalent 96 MP obrazu) a získat tak extrémní detail obrazu všude tam, kde je rozlišení tím nejdůležitějším.

 

Profesionální možnosti pro video

Potřeby tvůrců obsahu se liší, LUMIX S5 nabízí režimy záznamu 4K 60p 4:2:0 10-bit a 4K 30p 4:2:2 10-bit — plus 4K 8-bit s neomezenou délkou doby záznamu videa. V nastavení 10-bit je výstup 4:2:2 10-bit HDMI podporován se současným využitím externího disku / SD karty, takže můžete zůstat flexibilní a kreativní, ať už se vydáte kamkoli.

 

Pracovní nástroj tvůrců obsahu

S fotoaparátem LUMIX S5 máte na dosah ruky neomezené možnosti tvorby a celou řadu funkcí, které vám pomohou vyprávět příběhy novým a kreativnějším způsobem. Funkce V-Log a V-Gamut jsou dodávány předinstalované. S dynamickým rozsahem 14+ EV a širokým rozsahem barevného gamutu se tento fotoaparát může poměřovat s nejlepšími profesionálními kamerami.

 

Pokročilá technologie zaostřování

Vylepšený systém automatického zaostřování fotoaparátu LUMIX S5 nabízí výhody kontrastní funkce AF a zlepšený výkon sledování. Spolehlivý aktualizovaný systém nabízí vysokou rychlost, přesnost funkce AF a hluboké znalosti učení při rozpoznávání těla, hlavy, obličeje a očí lidí i zvířat.

 

Dual Image Stabilisation

Stabilizace obrazu je pro tvůrce obsahu na cestách nepostradatelnou funkcí. 5osý duální I.S. II systém kombinuje stabilizaci v těle fotoaparátu se stabilizací objektivu a poskytuje pětiosou kompenzaci až 6,5 clon. S fotoaparátem LUMIX S5 tak máte jistotu, že vždy získáte snímek, jaký jste chtěli.

 

Kompaktní a odolné tělo fotoaparátu

LUMIX S5 je se svými 714 gramy o 30 % lehčí než model S1. Je zároveň menší než model GH5, a přitom s nekompromisní kvalitou fotografií i videa. Disponuje prémiovým designem, kvalitní konstrukcí a tělem z hořčíkové slitiny. Je odolný proti prachu a dešti a vy se tak můžete soustředit jen na svoji práci, ať už jste kdekoli.


 

 

Parametry produktu

Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO50
Max. citlivost v ISO204 800
Druh pamětiSD/SD (dual slot)
Hledáčekelektronický
LCD obrazovka3,0"
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetLeica L
Nejrychlejší čas závěrky1/16 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videa4K/UHD (3840x2160)
NapájeníLi-Ion
Vlastnosti tělakovové | živý náhled | připojení gripu
Zaostřovací body (křížové)225
Scénické režimyano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | mikrofonní vstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1 | Wi-Fi + NFC
Rozlišení LCD (px)1 840 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu60
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4
 • vysoce světelný - f/1.4
 • bajonet Leica L
 • výborné optické rozlišení
67 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

 • vhodný pro portréty, sport i zvířata ve volné přírodě
 • kompatibilní se stabilizátorem s účinností 6 EV
 • kvalitní kresba i příjemný kontrast v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
51 990,-
Skladem 4 - 5 ks
PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

 • certifikován Leicou
 • základní zoomový objektiv
 • krajina i portrét
67 990,-
Skladem 4 - 5 ks
PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/2,8 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/2,8 O.I.S.

*****
(1 recenze)
 • Bajonet L-Mount objektiv
 • Rozsah clony: f / 2,8 až f / 22
 • Tři ED prvky, dva UED prvky
76 490,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
270,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
540,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
 • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
 • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
 • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
869,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
270,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro
 • Ideální pro fotografii i video
 • Stabilní zavedená značka na trhu
 • Zvládne i sekvenční snímání a video do rozlišení 4K
1 390,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
17 890,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
10 590,-
Skladem > 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 890,-
1 - 3 volná místa
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5

PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5

PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5
 • Egonomický grip
 • Přenos funkcí a ovládacích prvků
 • Rozšíření zdroje energie
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9

PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9

PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9
 • Originální náhradní akumulátor
 • Kapacita 2200mAh
 • kompatibilní s modely S5,GH5,G9
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
07.09.2021 14:39:03

Zatím se seznamujeme, ale i tak je to pro mě malý zázrak. Přístroj velmi kompaktních rozměrů nabušený vynikající technikou, která pro mě konečně vyřešila problém, zda brát s sebou techniku pro natáčení nebo pro fotografii. Vskutku univerzální mašinka, což jí však neubírá na kvalitě výstupu jak video tak statických fotografií. Možnost nahrávat video 422 10bit interně (MOV) se jen tak nevidí, stejně jako třeba VLog. Autofokus funguje rovněž skvěle, pro manuální ostření disponuje skvělými pomocníky jako peaking a lupa, vše se dá lehce najít a nastavit v přehledném a logicky uspořádaném menu. Super je i náhledový displej, čitelný i na přímém slunci. Zatím jsem zcela neobjektivně nadšený...

   avatar
   100%*****
   30.03.2021 10:30:08

   Ještě se seznamujeme.

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Příslušenství k produktu PANASONIC Lumix DC-S5 + 24-105 mm

     PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

     PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

     PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4
     • vysoce světelný - f/1.4
     • bajonet Leica L
     • výborné optické rozlišení
     67 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

     PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

     • vhodný pro portréty, sport i zvířata ve volné přírodě
     • kompatibilní se stabilizátorem s účinností 6 EV
     • kvalitní kresba i příjemný kontrast v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
     51 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

     PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

     • certifikován Leicou
     • základní zoomový objektiv
     • krajina i portrét
     67 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/2,8 O.I.S.

     PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/2,8 O.I.S.

     *****
     (1 recenze)
     • Bajonet L-Mount objektiv
     • Rozsah clony: f / 2,8 až f / 22
     • Tři ED prvky, dva UED prvky
     76 490,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

     PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

     *****
     (1 recenze)
     PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
     • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
     • 4 ks
     270,-
     Skladem > 5 ks
     PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

     PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

     *****
     (4 recenze)
     PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
     • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
     • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
     • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
     540,-
     Skladem > 5 ks
     PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

     PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

     PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
     • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
     • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
     • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
     869,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

     PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

     PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
     • připevnění popruhu k fotoaparátu
     • nezabraňuje přístupu k baterii
     • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
     270,-
     Skladem > 5 ks
     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro

     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro

     LEXAR SDXC 64GB UHS-II 1667x Pro
     • Ideální pro fotografii i video
     • Stabilní zavedená značka na trhu
     • Zvládne i sekvenční snímání a video do rozlišení 4K
     1 390,-
     Skladem > 5 ks
     PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

     PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

     PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
     • průměr lahve na vodu
     • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
     • doživotní záruka
     17 890,-
     Skladem > 5 ks
     PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

     PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

     *****
     (3 recenze)
     PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
     • průměr lahve na vodu
     • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
     • doživotní záruka
     10 590,-
     Skladem > 5 ks
     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

     5 890,-
     > 3 volných míst
     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

     6 890,-
     1 - 3 volná místa
     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

     2 190,-
     Bez termínu
     KURZ - Individuální fotografický kurz

     KURZ - Individuální fotografický kurz

     KURZ - Individuální fotografický kurz

     Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

     PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5

     PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5

     PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip pro DC-S5
     • Egonomický grip
     • Přenos funkcí a ovládacích prvků
     • Rozšíření zdroje energie
     9 590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9

     PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9

     PANASONIC DMW-BLK22 7,2V/2200mAh, 16Wh for S5,GH5,G9
     • Originální náhradní akumulátor
     • Kapacita 2200mAh
     • kompatibilní s modely S5,GH5,G9
     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Alternativy k produktu

     Poradna k produktu

     PANASONIC Lumix DC-S5 + 24-105 mm

     Přidat příspěvek
     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 09.09.2021 06:59:20
      Dobrý den. U mého S5 se při nastavení ovladače na jednotlivé snímky a zmáčknutí spouště vyfotí tři snímky. Dělá to při nastavení na P, A, a S, při přepnutí na iA funguje fotoaparát normálně a vyfotí jeden snímek. Mohli byste mi poradit čím to je, nemůže to být důsledek nahrání nového filmweru? Nepomohl by celkový reset?
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 09.09.2021 09:34:04

       Dobrý den, 

       zkontrolujte zda-li není v nastavení zapnutý expoziční bracketing, nebo funkce HDR. 

     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 15.08.2021 16:33:27
      Dobrý den. Jaký objektiv s nízkou světelností byste mi doporučili na portréty. Pokud to bude jiný objektiv něž Panasonic 50 1,8, jaké je jejich srovnání v rychlosti ostření a bokehu.
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 16.08.2021 10:10:29

       Dobrý den,

       pro lepší práci s hloubkou ostrosti bych doporučil více: https://www.fotoskoda.cz/panasonic-lumix-s-85-mm-f-1-8/ . 

     • Michal L.
      Odpovědět

      dotaz

      Michal L. 22.05.2021 19:44:25
      dobrý den prosím vás bude s tělem panasonic S5 fungovat tohle ? https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-21-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-panasonic-leica-l/ https://www.fotoskoda.cz/samyang-1428-asph-if-ed-umc-pro-canon/ změní se ohnisko ? děkuji za odpověd
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:dotaz

       Jakub Valdivia 24.05.2021 10:00:41

       Dobrý den,

       spojení mezi tělem a objektivem bude fungovat. Ohnisková vzdálenost se nezmění. 

     • Patrik B.
      Odpovědět

      Paměťová karta

      Patrik B. 24.03.2021 17:17:50
      Zdravím, jaké máte zkušenosti s kapacitou paměťové karty? V manuálu je max kapacita 128GB, ale zkoušel jste někdo třeba 256/512GB?
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Paměťová karta

       Jakub Valdivia 24.03.2021 17:50:28

       Dobrý den,

       fotoaparát Panasonic S5 bez problémů zvládne i kartu s kapacitou 256 GB. 

       • Patrik B.
        Odpovědět

        Blesk

        Patrik B. 30.03.2021 16:56:40
        Díky za odpověď. Ještě bych měl dotaz ohledně blesku. Potřebuju dálkově (rádiově) odpalovaný blesk. Je nějaký blesk, který komunikuje přímo s foťákem, nebo je potřeba koupit set? Zatím jsem narazil na tento set: Hähnel Modus 600RT MK II Wireless Kit pro Olympus / Panasonic.
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Blesk

         Jakub Valdivia 06.04.2021 12:36:28

         Dobrý den, 

         fotoaparát nemá zabudované bezdrátové odpalování blesků. Je zapotřebí koupit set přijímač+vysílač. Uvedený kit je kompatibilní. Případně lze zakouit libovolné blesky a zvlášť odpalovače pro Panasonic systém. 

          

     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 22.03.2021 08:10:31
      Dobrý den.
      Jaké ochranné sklo na displej Panasonic DC-S5 byste mi doporučili?
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 22.03.2021 12:43:48

       Dobrý den,

       aktuálně a nové fotoaparáty můžeme instalovat Clearplex fólii: https://www.fotoskoda.cz/clearplex-folie-na-lcd-fotoaparaty-xsmall/ . Jiné alternativy zatím bohužel nemáme. 

     • Jirka
      Odpovědět

      DOTAZ

      Jirka 24.02.2021 10:55:51
      Dobrý den. Vlastnil jsem fotoaparát Panasonic G9 a Nikon Z50. U Panasoniku se mi líbila barevnost JPEG bez úprav a u Nikonu ostrost kresby, ale barevně se mi JPEGy moc nelíbily. Váham proto mezi koupí Panasonic DS-S5 a Nikon Z6II, chtěl bych se proto zeptat jak vypadá srovnání těchto dvou fotoaparátů v rychlosti a přesnosti ostření na pohybující se objekty a jejich barevné podání v JPEG.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 25.02.2021 09:47:29

       Dobrý den,

       podání barev je smozřejmě velmi individuální záležitost a každému se líbí něco jiného. Za nás i Nikon Z6 II má velmi příjemné podání barev. Panasonic nabídne mírně spolehlivější autofocus zejména na video. Obecně na fotografování a jeho kvalitu bychom preferovali mírně Nikon, ale pokud se Vám více líbí výstupy z Panasonicu, určitě neuděláte chybu, je to také vynikající přístroj. 

     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 09.11.2020 13:14:36
      Dobrý den. Chtěl bych vědět jak vychází srovnání s NIKON Z6, případně NIKON Z6 II v rychlosti ostření a dalších funkcích.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 12.11.2020 18:17:16

       Dobrý den,

       z hlediska rychlosti ostření na tom bude nejlépe model Z6 II a hned za ním v přesnosti a rychlosti bude Panasonic S5. Z hlediska obrazové kvality či barev a dynamiky to bude vycházet také podobně. 

     • Franta H.
      Odpovědět

      S5

      Franta H. 09.10.2020 10:46:46
      Dobrý den, bude možno připojit EF objektivy s plnou funkčností, hlavně stabilizace ? Pokud ano, tak přecházím
      od Canonu. Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:S5

       Jakub Valdivia 14.10.2020 11:45:45

       Dobrý den,

       tato redukce umožňuje zachování všech funkcí na těle Panasonic: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-21-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-panasonic-leica-l/ . 

       • Franta H.
        Odpovědět

        S5

        Franta H. 15.10.2020 13:11:29
        Dobrá, ale u tohoto adapteru jsou jmenovány jako kompatibilní pouze objektivy Sigma, mě se jedná o objektivy Canon
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:S5

         Jakub Valdivia 16.10.2020 12:09:28

         Dobrý den,

         redukce podporuje i Canon objektivy. OStření je sice pomalejší, ale stabilizace funguje. 

     • Zdeněk S.
      Odpovědět

      S5

      Zdeněk S. 27.09.2020 09:09:04
      Dobrý den, uvádíte "4K/ 60p 4:2:2 10-bit bez ořezu" - Tohle tento foťák neumí interně, ani externě.
      • nadiva
       Odpovědět

       S5

       nadiva 22.09.2021 00:57:01
       ..a to je showstopper u toho modelu, velká škoda. Bez cropu jedině R6ka, nebo případně G9, XT4 a Z7II.
     • Zdeněk N.
      Odpovědět

      PanasonicDC-S5

      Zdeněk N. 15.09.2020 21:03:26
      Dobrý den, jak je to s dostupností fotoaparátu?Když teď objednám? Jde mi o objektiv, který je součástí zářijové akce. Jestli se to dá stihnout.
      Děkuji za info.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:PanasonicDC-S5

       Jakub Valdivia 16.09.2020 11:20:59

       Dobrý den,

       pokud je objednávka vytvořena v průběhu září, bude se na něj vztahovat akce a zboží bude zpětně dodáno. Zatím je na fotoaparát pořadník a nelze určit přesné datum naskladnění. 

       • Petr K.
        Odpovědět

        sigma 45

        Petr K. 26.10.2020 12:01:46
        Mám stále aktivní obejdnáku ze září. Věřil jsem, že získám jako bonus objektiv sigma 45. Zboží však není stále skladem a akce Panasonicu konči na konci října. Myslíte že S5 dorazí do konce října?
       • Jan
        Odpovědět

        sigma 45

        Jan 17.09.2020 06:53:11
        Objektiv bude dodán s fotoaparátem nebo se o něj musí žádat? Děkuji
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:sigma 45

         Jakub Valdivia 17.09.2020 10:12:58

         Dobrý den,

         o objektivy se musí žádat a firma Panasonic jej Vám poté zašle.

     • Alois K.
      Odpovědět

      Panasonic s5

      Alois K. 09.09.2020 12:40:50
      Dobrý den, máte prosím na prodejně zkušební model na vyzkoušení, nežli provedu předobjednávku? Děkuji Kropáček.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Panasonic s5

       Jakub Valdivia 09.09.2020 15:27:24

       Dobrý den,

       zatím nemáme fotoaparát skladem k vyzkoušení. 

     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 09.09.2020 11:01:28
      Dobrý den. Chtěl bych vědět jak vychází srovnání s NIKON Z6 v rychlosti ostření a dalších funkcích.
     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

     Rozumím