PANASONIC Lumix DC-S5 IIx + 20-60 mm | FotoŠkoda

PANASONIC Lumix DC-S5 IIx + 20-60 mm

Kód produktu: 4016216 | PN: DC-S5M2XKE

Panasonic Lumix S5 IIx druhé generace představuje špičkovou bezzrcadlovku s full frame senzorem, která byla navržena pro profesionální tvůrce obsahu, hledající nekompromisní kvalitu jak ve fotografii tak i pro video a také například funkce živého vysílání. Model S5 IIx je vybaven řadou nových funkcí a těží z nového designu snímače a aktualizovaného procesoru s technologií L2. Současně jde o první fotoaparát řady Lumix vybavený Phase Hybrid AF technologií pro rychlé a přesné automatické zaostřování.
Více o produktu »

 • Full frame 24,2 Mpx CMOS senzor
 • 6K/30 fps 4:2:0 10-bit záznam videa
 • C4K/4K60 fps 4:2:2 10-bit neomezeně
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

PANASONIC Lumix DC-S5 IIx

PANASONIC Lumix DC-S5 IIx

PANASONIC Lumix DC-S5 IIx Panasonic Lumix S5 IIx druhé generace představuje špičkovou bezzrcadlovku s full frame senzorem, která byla navržena pro profesionální tvůrce obsahu, hledající nekompromisní kvalitu jak ve...

49 990,-

PANASONIC LUMIX S 20-60 mm f/3,5-5,6

PANASONIC LUMIX S 20-60 mm f/3,5-5,6

PANASONIC LUMIX S 20-60 mm f/3,5-5,6 PANASONIC LUMIX S 20-60 mm f/3,5-5,6 je elegantní a všestranný objektiv určený pro fotoaparáty s FF senzorem a bajonetem L. Výrazný rozsah ohniskových vzdáleností je doplněn flexibilní zaostřovací...

18 990,-

Základní popis

 • Full frame 24,2 Mpx CMOS senzor
 • 6K/30 fps 4:2:0 10-bit záznam videa
 • C4K/4K60 fps 4:2:2 10-bit neomezeně
 • OLED LVF 3,68 mil bodů s 0,78× zvětšením
 • LCD 3,0" dotykový s 1,84 mil bodů (Tilt/Free-Angle)
 • 779-bodový systém AF s fázovou detekcí
 • 5-osá stabilizace obrazu s posunem snímače
 • Nativní ISO 100 – 51 200, až 30 sn/s
 • 2× slot SD UHS-II; Wi-Fi a Bluetooth
 • Tělo odolné proti povětrnostním vlivům

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC Lumix DC-S5 IIx + 20-60 mm

Díky plnému využití 24,2 Mpx snímače a vylepšeného procesoru zaznamená Lumix DC-S5 IIx až 6K video po dobu max 30 minut, přičemž je k dispozici také neomezené nahrávání 4K videa. Model S5 IIX - optimalizovaný pro video, je vybaven novým Active I.S. systémem, podporující záběry při chůzi pro další vylepšení stabilizace obrazu při nahrávání videa.

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 1

Praktický upgrade S5 IIx

Model S5 IIx s pokročilými funkcemi a výbavou je k dispozici s předem nahranými sofistikovanými video funkcemi, z nichž budou výhodně těžit nejen profesionální uživatelé ale i pokročilí hobby fotografové a videokamaremani. Patřísem například výstup video dat HDMI RAW, nahrávání USB-SSD, nahrávání ALL-Intra a nahrávání v ProRes. Funkce živého vysílání je také standardní a S5 IIx nabízí bezdrátové streamování IP, USB tethering do smartphonů a kabelové IP streamování. S5 IIx je navíc prvním fotoaparátem Lumix se stylovým kompletně černým designem.

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 2

Nový senzor a procesor

Digitální senzor pro S5 IIx byl vybaven vylepšeným full frame 24,2 Mpx CMOS snímačem a aktualizovaným jádrem pro zpracování obrazu s technologií L2. Je zde nově vyvinutý Phase Hybrid AF systém – první pro fotoaparáty řady Lumix, poskytující 779 aktivních AF bodů fázové detekce pro vylepšené sledování objektu. Snímač exceluje výsokým výkonem i na vysoké citlivosti (ISO) a široký dynamický rozsah. Užitečný rozsah ISO 100 – 51 200 lze ještě rozšířit až na ISO 50 – 204 800 pro práci v různých světelných podmínkách.

Dual Native ISO, vypůjčené od vysílací řady videokamer Panasonic, pomáhá dosáhnout vyvážené kombinace nízkého šumu a vysoké citlivosti, aby lépe vyhovovala práci v různých světelných podmínkách. Pro každý pixel jsou k dispozici dva vyhrazené obvody: obvod pro nízké ISO poskytuje základní citlivosti ISO 100 pro normální použití, ISO 640 při použití V-Log, ISO 400 při použití HLG a ISO 200 při použití Cinelike D2/V2; obvod Low Noise poskytuje základní citlivosti ISO 640 pro normální použití, ISO 4000 při použití V-Log, ISO 2500 při použití HLG a ISO 1250 při použití Cinelike D2/V2.

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 3

Rychlost a výkon

S5 IIx je dobře vybavený pro akci a rychle se pohybující objekty a umožňuje také fotografování v plném rozlišení rychlostí až 9 sn/s s mechanickou závěrkou a až 30 sn/s s elektronickou závěrkou. S5 IIx navíc využívá technologii stabilizace posunem snímače a je vybaven režimem vysokého rozlišení pro zachycení a kompilaci osmi samostatných expozic pro vytvoření jediného obrovského 96 Mpx raw nebo JPEG souboru. Tento režim, který je vhodný pro statické objekty a při práci na stativu. Vytváří detailnější a barevně špičkový snímek s rozlišením 12 000 × 8 000 bodů.

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 4

Prvotřídní videa 6K a 4K

Kromě fotografií nabízí S5 IIx špičkové prostředky k nahrávání profesionálního videa. Full frame záznam 6K/30 fps s 4:2:0 10-bitovými barvami lze zachytit až 30 minut, zatímco při natáčení v DCI a UHD 4K/60 fps 4:2:2 10-bitovém režimu je možný neomezený záznam videa. Kamera podporuje snímání videa v rozlišení až 120 fps pro situace, kdy chcete vytvářet efektivní zpomalené záběry ve vysokém rozlišení. Výstup RAW HDMI je možný prostřednictvím volitelného upgradu licence. V-Log byl u S5 IIx předinstalován a používá se k zachycení ploché, neutrální gama křivky a ekvivalentních 14+ EV dynamického rozsahu. To vše přispívá k přesnému ovládání barevných dat v postprodukci, stejně jako bezproblémové úpravy s kamerami VariCam.

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 5

Natáčení na profesionální úrovni

Lumix DC-S5 IIx nabízí vylepšený výkon a použitelnost a poskytuje výstup video dat HDMI RAW. Pro tvůrce videa, kteří chtějí zlepšit efektivitu při zálohování a následném zpracování dat, je podporováno nahrávání a přehrávání pomocí externího SSD přes USB. Podporováno je také nahrávání ALL-Intra a nahrávání ProRes. Kamera, navržená pro moderní uživatele a tvůrce obsahu, umožňuje bezdrátové streamování IP, USB tethering do smartphonů a kabelové IP streamování.

 

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 6

Phase Hybrid AF System

Lumix DC-S5 IIx je první bezzrcadlovkou Lumix, využívající systém Phase Hybrid AF, který nabízí 779 bodů fázové detekce pro rychlé a přesné ostření a pro vynikající přesnost AF. Pokud jde o automatické ostření, spolehlivost je nejdůležitější věcí a s AF s fázovou detekcí můžete přesně a zcela spolehlivě sledovat objekt v šesti různých situacích, které byly dosud pro konvenční systémy problémem zachytit. Ať už pořizujete fotografie nebo videa, S5 IIx vytrvale zaznamenává snímaný objekt v obtížných scénách zahrnujících více lidí v protisvětle nebo v prostředí se slabým osvětlením.

 

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 7

Duální I.S. s aktivním stabilizátorem

Lumix DC-S5 IIx nabízí komplexní podporu pro ruční natáčení nebo filmování – díky duálnímu I.S. systému stabilizace obrazu se ziskem přibližně 6,5 EV. Chvění fotoaparátu je zde zcela minimalizováno pro dosažení maximální ostrosti při fotografování z ruky. Pro video aplikace je kamera navržena s nově vyvinutým Active I.S. systémem pro záběry při chůzi a pro další vylepšení stabilizace obrazu, když se kamera pohybuje a nahrává video.

 

Panasonic LUMIX DC-S5 IIx image 8

Vynikající ergonomie i odolnost

Bajonet objektivu L používaný ve spojení s dalšími objektivy L-mount Alliance (například také LEICA) je univerzální rozhraní pro práci s širokou škálou optiky. Tento fotoaparát navíc umožňuje použití všech klasických i moderních objektivů Anamorphic, které se používají více než 60 let. OLED EVF s vysokým rozlišením 3,68 mil bodů nabízí jasné 0,78× zvětšení spolu s plynulou měnitelnou obnovovací frekvencí 60 fps nebo 120 fps. Velký 3,0" 1,84 mil bodů LCD displej je také skvělým prostředkem pro fotografování s živým náhledem a také pro přehrávání a navigaci v menu. Displej je pohyblivý (výklopný a otočný), takže výrazně ulehčuje práci při natáčení/fotografování z podhledu. Robustní tělo z hořčíkové slitiny se může pochlubit konstrukcí odolnou vůči prachu a stříkající vodě a umožňuje práci i v drsných povětrnostních podmínkách.

Další důležité funkce

 • Podpora Bluetooth a Wi-Fi: poskytuje stálé spojení mezi vaším smartphonem nebo tabletem s minimální spotřebou energie. Pro robustnější bezdrátové aktivity je k dispozici také podpora IEEE 802.11b/g/n a 802.11a/n/ac
 • Sync doplňuje bezdrátové připojení fotoaparátu a je to aplikace pro iOS a Android navržená pro spárování s fotoaparátem pro dálkové ovládání fotografování pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, bezdrátový přenos snímků a aktualizaci firmwaru
 • LUT v reálném čase umožňuje provádět odstupňování barev v samotné kameře
 • Živé oříznutí umožňuje posouvání a přibližování ve snímku během nahrávání videa
 • Kromě běžných poměrů 3:2, 4:3, 1:1 a 16:9 lze fotografie zaznamenávat také v panoramatických formátech 65:24 a 2:1
 • Kompenzace barevného stínování koriguje namodralé/načervenalé zabarvení na periferii, které se může vyskytnout při nasazení starších objektivů
 • Kompatibilní s Lumix Tether pro vzdálené fotografování a natáčení videa přes USB
 • 4-kanálový 48 kHz nebo 96 kHz 24bitový záznam s volitelným adaptérem DMW-XLR1 XLR mikrofonu
 • Nabíjení baterie USB PD ve fotoaparátu s volitelnou nabíječkou baterií DMW-BTC15
 • Praktický 8-směrový joystick a snadno použitelná nabídka menu umožňují rychlé a efektivní ovládání
 • Port USB-C umožňuje rychlý přenos souborů a také vysokorychlostní nabíjení baterie ve fotoaparátu  
 • Nový plnohodnotný port HDMI-A navíc přináší výhody video aplikacím a 2,5mm port lze použít s volitelnou dálkovou spouští DMW-RS2
 • Jack 3,5mm konektory pro mikrofon a sluchátka vyhovují pokročilým potřebám nahrávání zvuku
 • Dva sloty pro paměťové karty SD – oba kompatibilní s UHS-II – nabízejí vylepšenou flexibilitu pro ukládání snímků, umožňují segregovat soubory raw a JPEG na různé karty, ukládat duplicitní soubory apod.
 • Jako první v oboru využívá S5 II vestavěný chladicí ventilátor ke snížení vnitřní teploty fotoaparátu pro prodloužené nebo neomezené nahrávání.
 • První fotoaparát Lumix se stylovým a luxusním celočerným designem

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Velikost snímačefull frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
Max. citlivost v ISO51200
Min. citlivost v ISO100
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček
Režimy zaostřovacích polídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | detekce oka u zvířat
Zaostřovací body (křížové)779
BajonetLeica L
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1 840 000
Druh pamětiSD/SD (dual slot)
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická (posunem snímače) | pětiosá stabilizace
Hledáčekelektronický | barevný
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 50p | 60p | 4K/UHD (3840x2160)
Počet fotografií za sekundu30 | 9
Časosběrano
Formát snímkuRAW | JPEG
RozhraníGPS modul | X-sync konektor | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V vstup | A/V výstup | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1 | Wi-Fi + NFC | Bluetooth
NapájeníLi-Ion
Šířka fotoaparátu (mm)134
Výška fotoaparátu (mm)102
Hloubka fotoaparátu (mm)90
Barvačerná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4
Doprava zdarma Sleva
 • vysoce světelný - f/1.4
 • bajonet Leica L
 • výborné optické rozlišení
64 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.
Doprava zdarma Sleva
 • vhodný pro portréty, sport i zvířata ve volné přírodě
 • kompatibilní se stabilizátorem s účinností 6 EV
 • kvalitní kresba i příjemný kontrast v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
43 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.
Doprava zdarma Sleva
 • širokoúhlé ohnisko i krátký teleobjektiv
 • ostrá kresba v celém rozsahu zoomu
 • vhodný i na makrofotografii
37 990,-
PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8
Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
 • certifikován Leicou
 • základní zoomový objektiv
 • krajina i portrét
46 490,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

Kvalitní originální pouzdro Panasonic DMW-PZS67 je bohatě polstrované a určené pro většinu modelů Panasonic DMC-FZ.

490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • rychlost čtení až 150 MB/s, zápis až 70 MB/s
 • vodě, pádu, teplotně (provozuschopná i při -25 až 85°C) a rengenově odolné provedení
750,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

*****
(2 recenze)
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 990,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC blesk DMW-FL360LE

PANASONIC blesk DMW-FL360LE

*****
(1 recenze)
PANASONIC blesk DMW-FL360LE
Doprava zdarma
 • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
 • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
 • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma Sleva
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
VELBON DV-7000N - videostativ

VELBON DV-7000N - videostativ

*****
(1 recenze)
VELBON DV-7000N - videostativ
Doprava zdarma
 • nejrobustnější videostativ řady DV, je vybaven odnímatelnou fluidní videohlavou PH-368
 • umožňuje 360° panoramatické snímání
 • plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového...
4 490,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ
Doprava zdarma
 • Materiál: Hliník
 • Max. zatížení: 15000 g
 • Rukojeť: Ne
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr UV HMC 67 mm

HOYA filtr UV HMC 67 mm

*****
(1 recenze)
HOYA filtr UV HMC 67 mm
Sleva

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

970,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 67 mm

KAISER převlečná krytka 67 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 67 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 67 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

300,-
Poslední kus
SIGMA Krytka objektivu 67 mm

SIGMA Krytka objektivu 67 mm

*****
(2 recenze)
SIGMA Krytka objektivu 67 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 67 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 67 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 67 mm

*****
(3 recenze)
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 67 mm
Doprava zdarma
 • Polarizační filtr + UV filtr
 • Polarizační vrstva HRT
 • Univerzální filtr pro denní fotografování
1 575,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu PANASONIC Lumix DC-S5 IIx + 20-60 mm

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4
Doprava zdarma Sleva
 • vysoce světelný - f/1.4
 • bajonet Leica L
 • výborné optické rozlišení
64 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.
Doprava zdarma Sleva
 • vhodný pro portréty, sport i zvířata ve volné přírodě
 • kompatibilní se stabilizátorem s účinností 6 EV
 • kvalitní kresba i příjemný kontrast v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
43 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.
Doprava zdarma Sleva
 • širokoúhlé ohnisko i krátký teleobjektiv
 • ostrá kresba v celém rozsahu zoomu
 • vhodný i na makrofotografii
37 990,-
PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8

PANASONIC LUMIX S PRO 24-70 mm f/2.8
Doprava zdarma Sleva Zapůjčení na prodejně
 • certifikován Leicou
 • základní zoomový objektiv
 • krajina i portrét
46 490,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

PANASONIC brašna DMW-PZS67KK

Kvalitní originální pouzdro Panasonic DMW-PZS67 je bohatě polstrované a určené pro většinu modelů Panasonic DMC-FZ.

490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • rychlost čtení až 150 MB/s, zápis až 70 MB/s
 • vodě, pádu, teplotně (provozuschopná i při -25 až 85°C) a rengenově odolné provedení
750,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

*****
(2 recenze)
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 990,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC blesk DMW-FL360LE

PANASONIC blesk DMW-FL360LE

*****
(1 recenze)
PANASONIC blesk DMW-FL360LE
Doprava zdarma
 • možnost bezdrátového ovládání s fotoaparáty řady GH
 • LED dioda pro možnost přisvětlení při natáčení videa
 • spolehlivý TTL režim, automatika, FP synchronizace i manuální nastavení výkonu
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma Sleva
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
VELBON DV-7000N - videostativ

VELBON DV-7000N - videostativ

*****
(1 recenze)
VELBON DV-7000N - videostativ
Doprava zdarma
 • nejrobustnější videostativ řady DV, je vybaven odnímatelnou fluidní videohlavou PH-368
 • umožňuje 360° panoramatické snímání
 • plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového...
4 490,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ
Doprava zdarma
 • Materiál: Hliník
 • Max. zatížení: 15000 g
 • Rukojeť: Ne
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

*****
(