PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný
3 sety Doprava zdarma Servisní knížka
PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrnýYouTube video - PANASONIC Lumix DMC-GX8

PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

Panasonic
*****
4.5 2 (2 recenze) | Kód produktu: 4014959

Výkonný fotoaparát s hořčíkovým tělem je určen náročným fotografům, čemuž odpovídá i jeho výbava. Jeho srdcem je nový 20,3Mpix Live MOS snímač s vysokou citlivostí. V ergonomicky příjemném těle se skrývá kvalitní výklopný hledáček LVF OLED s rozlišením 2, 36 milionu bodů a dotykový LCD displej s rozlišením 1,04 milionem bodů taktéž typu OLED - vyšší přesnost a rychlejší odezva. Zásadní novinkou je možnost natáčet video až ve 4K rozlišení (3840 x 2160), z něhož lze vytvořit fotografie s vysokým rozlišením 4K (8Mpx) a pěknou snímkovací frekvencí 30 FPS. GX8 zvládne 50 snímků v progresivním režimu, ale i oblíbený plnohodnotný kino-formát 24p s datovým tokem až 100Mbps při 4K. Integrovaná WiFi s NFC pomůže majitelům tohoto přístroje fotografie / videa prakticky okamžitě sdílet a ovládat jej na dálku.
Více o produktu »

 • 20,3 Mpx Live MOS snímač
 • Podpora Wi-Fi a NFC komunikace
 • Ergonomicky přepracované tělo z hořčíkové slitiny
Poslední kus Doprava zdarma Doručíme v Středa 31.05.
27 990,-
27990 CZK
23 132,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

***** (2)

PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný Výkonný fotoaparát s hořčíkovým tělem je určen náročným fotografům, čemuž odpovídá i jeho výbava. Jeho srdcem je nový 20,3Mpix Live MOS snímač s vysokou citlivostí. V ergonomicky příjemném těle se...

27 990,-

Základní popis

 • 20,3 Mpx Live MOS snímač
 • Podpora Wi-Fi a NFC komunikace
 • Ergonomicky přepracované tělo z hořčíkové slitiny
 • Inovativní duální stabilizace obrazu pro ostré snímky bez rozmazání
 • Tří úrovňové zaostřování - fázová detekce, kontrastní AF a vysokorychlostní Light Speed AF
 • Možnost připojení blesku přes sáňky - blesk je volitelné příslušenství
 • Výklopný 2.3M elektronický hledáček (1024x768)
 • Výklopný a dotykový 3.0" OLED LCD monitor o rozlišení 1040K
 • Množství programovatelných tlačítek
 • 4K video (3840 x 2160, 100 Mb/s) v MP4
 • 1/8000 sec. nejkratší expoziční čas závěrky
90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

Vzhled a ergonomie

PANASONIC Lumix DMC-GX7 Ergononické tělo fotoaparátu, vyrobené z hořčíkové slitiny, dobře sedí v ruce a nejpoužívanější tlačítka jsou přesně tam, kde byste je hledali. Ovládací prvky jsou rozděleny do dvou skupin, první v níž je zahrnuta spoušť, tlačítko pro přímé nahrávání, otočné kolečko pro nastavení pro přepínání mezi expozičními režimy (najdeme, zde i několik uživatelsky definovatelných nastavení) a otočný volič pro nastavení expozice je umístěna z vrchu fotoaparátu, zatímco zbývající ovládací prvky, jež slouží k snadnému a přímému nastavení hodnot a funkcí jsou umístěny vzadu vedle velkého (3" a 1040 tis. pixelů) otočného dotykového OLED LCD displeje. Možnost připojení systémových blesků a směrového mikrofonu činí z tohoto fotoaparátu nástroj, který splní veškeré vaše touhy ať jsou zaměřeny na fotografii nebo video.

Snímač a obrazový procesor

PANASONIC Lumix DMC-GX7 20,3 Mpx snímač Live MOS ve spolupráci se čtyř jádrovým obrazovým procesorem Venus Engine nabízí mimořádně vyspělý systém zpracování obrazového signálu, velmi nízkou hladinu šumu dokonce i při fotografování ve slabém světle, lepší kresba detailů a také na širší dynamický rozsah, což mimo jiné znamená přesnější tonální a barevné podání.

Čtyřjádrový obrazový procesor Venus Engine mimo jiné umožňuje sekvenční snímání rychlostí 8 snímků za vteřinu s pevným zaostřením, případně 6 obr/s při průběžném ostření na objekt v pohybu. I rychlou akci lze tak zachytit pohodlně s maximální přesností. Díky novému obrazovému procesoru se zájemci mohou těšit i na vylepšené barevné podání. Procesor u každého snímku zvlášť analyzuje nejen samotné odstíny, ale také sytost a jas jednotlivých barev. V režimu „přirozeného zachycení textury“ dokáže LUMIX DMC-GX8 výrazně vylepšit rozlišení, barevné podání i tonální přechody.

Nový stabilizační systém Dual I.S. je mechanismem kombinujícím standardní optický stabilizátor v objektivu a stabilizátor na snímači. I při výrazném chvění přístroje během expozice se tak můžeme těšit na zcela ostrý snímek, ať už fotografujeme v jakémkoli světle a na jakémkoli ohnisku.

Expoziční režimy

PANASONIC Lumix DMC-GX8Samozřejmostí je inteligentní automatika iA, která v sobě zahrnuje automatickou volbu scénického režimu (Scene Detection), kontrolu optické stabilizace Dual .I.S. (v závislosti na objektivu), řízení expozice dle rozložení světel a stínů (Light Detection), pro předejití přeexpozice nebo nedostatečné expozice. AF zaostřování skýtá v režimu AF Tracking sledování pohybujícího se objektu, kdy si nejdříve zvolíte objekt vašeho zájmu a fotoaparát na něj pak kontinuálně doostřuje. Při portrétování osob přijde vhod rozpoznávání tváře a portrétované osoby. Poslední v řadě, nikoliv významem, rozpoznávání lidských tváří Face Dection. Fotoaparát si navíc zvládne zapamatovat vaše přátele a automaticky jim dávat ve skupině lidí přednost. Současně k nim lze přidat jméno a datum narození. Tyto užitečné informace jsou uloženy spolu se snímkem a usnadní orientaci ve vašem archivu.

Funkce 4K Photo, známá již z předchozího modelu LUMIX DMC-G7, funguje ve třech odlišných režimech: 4K Burst Shooting, 4K Burst (Start/Stop) a 4K Pre-burst. Fungují následujícím způsobem:

 •  4K Burst Shooting: funguje jako nepřetržité sekvenční snímání rychlostí 30 obr/s po dobu až 30 minut. Během sekvence je zapotřebí držet stisknutou spoušť.
 •  4K Burst (Start/Stop): sekvenční snímání se zapíná i vypíná stiskem spouště jako běžné natáčení videozáznamů, což je vhodnější v případě, že na optimální okamžik bude patrně nutné déle čekat.
 •  4K Pre-burst: fotoaparát automaticky ukládá 30 okének před stiskem spouště a 30 po něm, takže máte k dispozici 60 snímků.

PANASONIC Lumix DMC-GX8Režim iA Mode je dále vybavený funkcí Inteligentní D-Range Control a rozvinutou technologií Inteligentní rozlišení, která poskytuje kombinaci funkcí, jež usnadňují pořizování zdařilých fotografií a videosekvencí. Díky rozvinuté technologii Inteligentní rozlišení jsou detekovány 3 oblasti; obrysy, oblasti s podrobnou texturou a oblasti s měkkou gradací. Kromě rovnoměrného zlepšení ostrosti provádí tato technologie přesné zpracování signálu pixel po pixelu co nejúčinnějším způsobem v souladu s oblastí. Výsledkem jsou jasné a čisté záběry.

Režim Moje barva a Film, disponující novým režimem Kino usnadňuje přizpůsobení barevných efektů, aby odpovídaly vaši představě. Při pořizování statických snímků režim Rozostření okolí automaticky nastavuje zaostření tak, aby odpovídalo oblasti autofokusu, na kterou jste se zaměřili, při současném jemném rozostření popředí a pozadí pro zvýraznění fotografovaného objektu. Při natáčení videosekvencí režim Variable Movie Mode natáčí videosekvenci pomalu nebo rychle.

Pro fotografy ze "staré školy", kteří dají přednost manuálně nastaveným hodnotám před automatickými režimy, je fotoaparát vybaven, jak programem (P), prioritou clony (A) a prioritou expozičního času (S) v rozmezí 60 sec. - 1/4000 sec. + moment Bulb (až 2 min), tak i možností volby plného manuálu (M). Synchronizační čas volitelného elektronického blesku je 1/160 sec.

Další funkce

PANASONIC Lumix DMC-GX8Výkonný obrazový procesor umožňuje záznam ozvučených videosekvencí v rozlišení 4K (3840 x 2160, 24p, 25p). Maximální datový tok je na hranici 100 Mb/s při 4K videu. Kreativní fotograf by neměl zapomínat ani na široké možnosti barevných nastavení a efektů. S GX8 můžete plně vládnout barvám s barevnými a černobílými režimy či kreativními efekty. Nemusíte se omezovat pouze na předvolby, ale více se přiblížit vaší představě s vlastním nastavením. Abyste mohli pořízené snímky prezentovat na úrovni je k dispozici HDMI výstup. Vaše prezentace tak může být ve vysokém rozlišení navíc s hudebním doprovodem. Z přehršle snímků lez při prezentaci vybrat žádoucí, díky rozdělení na kategorie (podle použitých scénických režimů), či s využitím rozpoznávání tváře zobrazit fotografie jen určité osoby.

Vybraná specifikace

 • PANASONIC Lumix DMC-GX8Novinka – nejkratší expoziční čas 1/16 000 s (elektronická závěrka)
 • Vylepšený režim Multiple Panorama (priorita obrazové kvality nebo úhlu záběru)
 • Konektor pro mikrofon (2,5 mm)
 • Očnice hledáčku s průměrem 21 mm (pro lepší fotografování s brýlemi na očích)
 • Režimy Focus Peaking / Eye Sensor AF / Touch Pad AF / Starlight AF
 • Základní expoziční režimy (programová automatika, priorita clony, priorita času, manuál) k dispozici i při natáčení videozáznamu
 • Tichý režim
 • Kreativní ovládání
 • Možnosti úpravy snímků přímo ve fotoaparátu, včetně zpracování RAW a retušování (funkce Clear Retouch)
 • Možnost časosběrného snímání a animace stylem stop-motion

Vylepšení ovládání díky systému Dual Dial Control. Základem jsou dvě příkazová kolečka, přední a zadní, jimiž se běžným způsobem nastavují nejrůznější běžné parametry, třeba čas a clona. Funkci koleček lze ale dočasně měnit pomocí speciálního přepínače, takže se rychleji dostanete například k aktivaci jednotlivých režimů systému 4K Photo. Tvorba kompozice i samotné fotografování či natáčení jsou tak ještě rychlejší, příjemnější a přesnější.

Díky novému algoritmu se v porovnání s modelem LUMIX DMC-GX7 u nového typu DMC-GX8 výrazně (o 200%) vylepšil výkon při kontinuálním ostření. Na rozdíl od běžné technologie, která využívá především barev a kontrastu, bere nový systém v úvahu i velikost objektu a vektor jeho pohybu, což znamená podstatně spolehlivější výsledky. V režimu Low Light AF lze navíc spolehlivě ostřit i v mimořádně nepříznivých podmínkách při citelném nedostatku světla, třeba na noční ulici nebo při fotografování zvířat ve volné přírodě za soumraku.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

PANASONIC Lumix DMC-GX8Praktický dotykový OLED displej o úhlopříčce 3,0" (7,6 cm) s rozlišením 1036K bodů vám umožní jediným poklepem na plochu displeje vybrat oblast zaostření. Vyklopením displeje navíc získáte možnost komponovat realitu z neobvyklých a nečekaných úhlů. Panasonic DMC- GX4 je vybaven velkým a jasným elektronickým hledáčkem s rozlišením 2,3M bodů, v němž je scéna viditelná stejně dobře jako v optickém hledáčku špičkových fotoaparátů. To, že DMC- GH4 zachází s energií akumulátoru šetrně dokazuje schopnost zaznamenat až 340 snímků na jedno nabití baterie. Wi-Fi portem, který rozšiřuje možnosti ovládání a také umožňuje snadné a rychlé posílání snímků na web. Nechybí ani technologie NFC, s jejíž pomocí lze fotoaparát propojit velmi snadno s mobilním zařízením, tedy s telefonem nebo tabletem rovněž vybaveným NFC portem. Můžete tak fotografie či videozáznamy ihned po jejich pořízení rozesílat e-mailem nebo je věšet na nejrůznější sociální sítě či jiné webové stránky. Telefon či tablet lze ovšem použít i jako dálkový ovladač fotoaparátu. Na displeji mobilního zařízení lze nastavovat nejrůznější parametry (clonu, čas, citlivost apod.), dotekem lze ostřit nebo tisknout spoušť.

Rozměry a hmotnost

133,2 x 77,9 x 63,1 mm (bez výčnělků), hmotnost cca 487 g

Obsah balení

Fotoaparát
Baterie DMW-BLG10
Nabíječka
Krytka těla
USB kabel
Ramenní popruh
CD-ROM

Více informací na stránkách výrobce

Parametry produktu

Stabilizace obrazumechanická
Rozlišení v Mpx20
Min. citlivost v ISO125
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímače (snímačů)4/3 (crop 2×)
Druh snímačeLive MOS
BajonetMicro 4/3
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/320 (vestavěný blesk)
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | HD (1280 x 720) | kontinuální AF | 50p | 60p | 4K (4096 x 2160)
NapájeníDMW-BLG10
Vlastnosti tělakovové | vestavěný blesk | živý náhled | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)23
Scénické režimypanorama | HDR
Rozhranísystémový blesk | HDMI | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu8
Vodotěsný do (m)0
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT
Doprava zdarma
 • určeno pro M4/3
 • ohnisková vzdálenost 25 mm
 • světelnost f/0,95
19 890,-
SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý
Doprava zdarma
 • Fisheye objektiv s 180 ° zorným úhlem
 • 7,5 mm ohnisková vzdálenost
 • f/3,5 světelnost
8 790,-
Poslední kus
VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost 17,5 mm
 • světelnost f/0,95
 • min. vzdálenost zaostření 15 cm
22 490,-
Poslední kus
TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT

TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT

TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost 300 mm (zorný úhel 4° 8’)
 • světelnost f/6,3 (fixní clona)
 • optická konstrukce 13 členů v 11 skupinách
4 790,-
LOWEPRO Apex 100AW - brašna

LOWEPRO Apex 100AW - brašna

LOWEPRO Apex 100AW - brašna
Sleva
 • pevná a zároveň lehká konstrukce
 • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
 • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****
(7 recenzí)
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE
Sleva Doprava zdarma
 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
1 990,-
Skladem > 5 ks
CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
Sleva
 • Rozměry:
 • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
 • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
590,-
Skladem 2 - 3 ks
CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Prostor pro: malé zrcadlovky a CSC se středně dlouhým objektivem, náhradní objektiv a příslušenství
 • Rozměry:
 • Vnitřní: 21 x 13 x 8 cm
1 390,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
990,-
Skladem > 5 ks
ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

*****
(1 recenze)
ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

*****
(1 recenze)
LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0
 • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
 • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
 • Pop-up design chrání sloty pro karty
750,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
990,-
Skladem > 5 ks
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica
Doprava zdarma
 • Kruhový LED blesk
 • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
4 990,-
Skladem 4 - 5 ks
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

*****
(4 recenze)
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou
Doprava zdarma
 • maximální nosnost stativu 5 kg
 • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
3 690,-
Skladem 4 - 5 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****
(4 recenze)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
Sleva Doprava zdarma

Původní cena

3 990,-
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
2 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
Doprava zdarma
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva Doprava zdarma

Původní cena

6 390,-
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
5 090,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY Alpha A7 tělo

SONY Alpha A7 tělo

*****
(2 recenze)
SONY Alpha A7 tělo
1 set Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
 • 24.3 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • BIONZ X obrazový procesor
 • Rychlý hybridní autofokus s fázovou detekcí a 25/117 zaostřovacími body
26 990,-
Skladem > 5 ks
FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma

FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma

*****
(1 recenze)
FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma
2 sety Recenze Dárek Doprava zdarma Servisní knížka
 • 16,3 Mpx snímač X-Trans CMOS II (velikosti APS-C)
 • Tělo z hořčíkové slitiny utěsněné proti prachu a vlhkosti
 • OLED hledáček o rozlišení 2 360 000 bodů (0,77× zvětšení obrazu)
29 990,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč

OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč

*****
(2 recenze)
OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč
10 setů Doprava zdarma Servisní knížka
 • 16,1 Mpx Live MOS snímač
 • obrazový procesor TruePic VII
 • inovovaná 5-ti osá stabilizace obrazu (expozici lze prodloužit až o 5 EV)
27 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý

PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý

*****
(2 recenze)
PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý
3 sety Doprava zdarma Servisní knížka
 • 20,3 Mpx Live MOS snímač
 • Podpora Wi-Fi a NFC komunikace
 • Ergonomicky přepracované tělo z hořčíkové slitiny
25 990,-
Poslední kus

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
05.07.2016 v 11:52:22

   avatar
   90%*****
   08.04.2016 v 11:22:48

     Příslušenství k produktu PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

     VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

     VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

     VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT
     Doprava zdarma
     • určeno pro M4/3
     • ohnisková vzdálenost 25 mm
     • světelnost f/0,95
     19 890,-
     SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

     SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

     SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý
     Doprava zdarma
     • Fisheye objektiv s 180 ° zorným úhlem
     • 7,5 mm ohnisková vzdálenost
     • f/3,5 světelnost
     8 790,-
     Poslední kus
     VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

     VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

     VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT
     Doprava zdarma
     • ohnisková vzdálenost 17,5 mm
     • světelnost f/0,95
     • min. vzdálenost zaostření 15 cm
     22 490,-
     Poslední kus
     TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT

     TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT

     TOKINA 300 mm f/6,3 MF Reflex Macro pro MFT
     Doprava zdarma
     • ohnisková vzdálenost 300 mm (zorný úhel 4° 8’)
     • světelnost f/6,3 (fixní clona)
     • optická konstrukce 13 členů v 11 skupinách
     4 790,-
     LOWEPRO Apex 100AW - brašna

     LOWEPRO Apex 100AW - brašna

     LOWEPRO Apex 100AW - brašna
     Sleva
     • pevná a zároveň lehká konstrukce
     • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
     • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

     *****
     (7 recenzí)
     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE
     Sleva Doprava zdarma
     • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
     • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
     • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
     1 990,-
     Skladem > 5 ks
     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
     Sleva
     • Rozměry:
     • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
     • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
     590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna
     Doprava zdarma
     • Prostor pro: malé zrcadlovky a CSC se středně dlouhým objektivem, náhradní objektiv a příslušenství
     • Rozměry:
     • Vnitřní: 21 x 13 x 8 cm
     1 390,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     SANDISK SDXC 64GB ULTRA
     • základní řada karet od Sandisku
     • klasické rozměry SD
     • rychlost čtení až 40 MB/s
     990,-
     Skladem > 5 ks
     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     *****
     (1 recenze)
     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

     *****
     (1 recenze)
     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0
     • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
     • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
     • Pop-up design chrání sloty pro karty
     750,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
     • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
     • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
     • záruka 5 let
     990,-
     Skladem > 5 ks
     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica

     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica

     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Olympus/Panasonic/Leica
     Doprava zdarma
     • Kruhový LED blesk
     • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
     • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
     4 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

     *****
     (4 recenze)
     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou
     Doprava zdarma
     • maximální nosnost stativu 5 kg
     • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
     • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
     3 690,-
     Skladem 4 - 5 ks
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

     *****
     (4 recenze)
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
     Sleva Doprava zdarma

     Původní cena

     3 990,-
     • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
     • transportní výška: 63 cm
     • hmotnost: 2,0 kg
     2 990,-
     Skladem > 5 ks
     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
     Doprava zdarma
     • lehké hliníkové provedení
     • výška složeného stavu je pouze 40 cm
     • snadné ovládání
     3 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
     Sleva Doprava zdarma

     Původní cena

     6 390,-
     • Nohy Manfrotto MT190X3
     • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
     • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
     5 090,-
     Skladem > 5 ks

     Podobné produkty produktu PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

     SONY Alpha A7 tělo

     SONY Alpha A7 tělo

     *****
     (2 recenze)
     SONY Alpha A7 tělo
     1 set Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
     • 24.3 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
     • BIONZ X obrazový procesor
     • Rychlý hybridní autofokus s fázovou detekcí a 25/117 zaostřovacími body
     26 990,-
     Skladem > 5 ks
     FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma

     FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma

     *****
     (1 recenze)
     FUJIFILM X-T1 černý + Lexar SDHC 32 GB zdarma
     2 sety Recenze Dárek Doprava zdarma Servisní knížka
     • 16,3 Mpx snímač X-Trans CMOS II (velikosti APS-C)
     • Tělo z hořčíkové slitiny utěsněné proti prachu a vlhkosti
     • OLED hledáček o rozlišení 2 360 000 bodů (0,77× zvětšení obrazu)
     29 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč

     OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč

     *****
     (2 recenze)
     OLYMPUS E-M5 Mark II černé tělo + Cashback 2700 Kč
     10 setů Doprava zdarma Servisní knížka
     • 16,1 Mpx Live MOS snímač
     • obrazový procesor TruePic VII
     • inovovaná 5-ti osá stabilizace obrazu (expozici lze prodloužit až o 5 EV)
     27 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý

     PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý

     *****
     (2 recenze)
     PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm černý
     3 sety Doprava zdarma Servisní knížka
     • 20,3 Mpx Live MOS snímač
     • Podpora Wi-Fi a NFC komunikace
     • Ergonomicky přepracované tělo z hořčíkové slitiny
     25 990,-
     Poslední kus

     Poradna k produktu

     PANASONIC Lumix DMC-GX8 + 14-42mm stříbrný

     Přidat příspěvek
     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 04.01.2016 v 16:46:05

      Dobrý den. Obsahuje balení GX8 externí blesk? Pokud ne, jaký by jste mi doporučili?

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 04.01.2016 v 17:30:47

       Dobrý den, fotoaparát nemá v balení externí blesk, doporučil bych: https://www.fotoskoda.cz/nissin-blesk-i40-love-mini-pro-olympus-panasonic/ .

     • Standa
      Odpovědět

      DOTAZ

      Standa 04.01.2016 v 09:20:25

      Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na rozdíl mezi fotoaparátem Panasonic Lumix DMC-G7 a GX8. Je tak velký cenový rozdíl opodstatněný - lepší stabilizace, ostření, foto, video 4K,ovladatelnost? Děkuji

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DOTAZ

       Jakub Valdivia 04.01.2016 v 14:41:23

       Dobrý den, osobně si myslím že fotoaparát Panasonic GX8 je velmi dobře vybavený fotoaparát a rozdíl oproti G7 je výrazný

     • Radek Šoltys
      Odpovědět

      Porovnání výstupu GX8 a GH4

      Radek Šoltys 30.10.2015 v 15:19:16

      Dobrý den, rád bych se zeptal jaký je obrazový výstup GX8 v porovnání s GH4 jak u fotek, tak u videa. Jak je to u GH8 s šumem při vyšším ISO... došlo v tomto směru k nějakému pokroku? Děkuji, RŠ

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Porovnání výstupu GX8 a GH4

       Jakub Valdivia 30.10.2015 v 21:05:37

       Dobrý den, obrazová kvalita u obou přístrojů je téměř totožná. Citlivost ISO je taktéž velmi vyrovnaná.

       • Radek Šoltys
        Odpovědět

        RE:Porovnání výstupu GX8 a GH4

        Radek Šoltys 30.10.2015 v 21:18:22

        ... jinými slovy tedy k žádnému většímu pokroku u GX8 nedošlo?

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:RE:Porovnání výstupu GX8 a GH4

         Jakub Valdivia 30.10.2015 v 21:19:21

         Dobrý den, technika je stále omezena velikostí snímače. Výrazné pokroky se projeví až u většího snímače.

         • Radek Šoltys
          Odpovědět

          Recenze

          Radek Šoltys 03.11.2015 v 17:06:14

          Dobrý den, chystáte na tento přístroj recenzi, případně konkrétní porovnání s GH4?

          • Jakub Valdivia
           Odpovědět

           RE:Recenze

           Jakub Valdivia 05.11.2015 v 09:51:25

           Dobrý den, bohužel v blízké době neplánujeme recenzi.

     • Petr Hořák
      Odpovědět

      DMC GX8

      Petr Hořák 24.03.2017 v 22:18:11

      Dobrý den, prosím má tento DF vlastní výklopný blesk, jak je uváděno v popisu? Děkuji

     • Oldřich Pleštil
      Odpovědět

      Panasonic Lumix DMC-GX8

      Oldřich Pleštil 01.09.2015 v 14:39:31

      Existuje k tomuto přístroji podvodní pouzdro pro potápění do 40 metrů? Díky za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:DMC GX8

       Jakub Valdivia 25.03.2017 v 08:25:14

       Dobrý den, omlouváme se za nepřesnost v popisu. Fotoaparát Panasonic GX8 nemá vlastní blesk. Tuto informaci co nejdříve změníme.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Panasonic Lumix DMC-GX8

       Jakub Valdivia 03.09.2015 v 18:03:24

       Dobrý den, firma Nauticam vyrábí podvodní pouzdra i pro fotoaparát Panasonic GX7. Je potřeba vzít v potaz že tyto podvodní pouzdra často převyšují cenu fotoaparátu,

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • poukázka na fotoslužby

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace