PENTACON Scan 5000 N
PENTACON Scan 5000 N

PENTACON Scan 5000 N

Pentacon
Kód produktu: 4100622

PENTACON scan 5000 je speciální zařízení pro snímání jakýchkoliv předloh. Jedná se o důmyslné spojení fotoaparátu a scanneru. Snímač je tvořen trilineárním  CCD senzorem se snímací plochou 28,7x36,9 mm. Trilineární znamená, že pro každý výsledný obrazový bod byly nasnímány všechny tři hodnoty RGB, nedochází tak k žádné barevné interpolaci a posunům jako u konvenčních DSL-R, díky tomu dosahuje scan-fotoaparát vyššího barevného rozlišení a dynamiky barev, navíc pro jemné přechody je barevná hloubka 3x12 bit (3x14 bit v případě několikanásobného osvitu). Hlavní doménou zařízení je rozlišení, které může činit až 8192 x 10 550 obrazových bodů.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu PENTACON Scan 5000 N

Podstatnou výhodu oproti tradičním scannerům je skutečnost, že nejste omezeni plochou snímací desky a nutností umístění objektu do její roviny. Vzhledem k tomu můžete skenovat jakoukoliv předlohu od velkoformátových obrazů, přes skleněné negativy (nepřijdou do fyzického kontaktu se scan-fotoaparátem a nehrozí jejich poškození), interiéry historických budov, muzejních exponátů, reklamní fotografie a i například fotografování krajiny. Při všech činnostech budete využívat neuvěřitelné rozlišovací schopnosti a tudíž i velké možnosti variability tiskového výstupu. Snímání se provádí prostřednictvím dodávaného software Silver Fast, který tvoří špičku v oboru. Mimojiné dovoluje víceprůchodové scanování a tím pádem i odstranění nežádoucího šumu. Rozhraní pro propojení s počítačem tvoří IEEE 1394 FireWire s vysokou propustností dat. Scan 5000n je vybaven bajonetem pro objektivy Nikon včetně titl-shift pro vyrovnání sbíhajících se linií.

Poradna k produktu

PENTACON Scan 5000 N

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací