POCKETWIZARD PLUS III rádiový vysílač/přijímač blesku černý
Doprava zdarma
POCKETWIZARD PLUS III rádiový vysílač/přijímač blesku černý

POCKETWIZARD PLUS III rádiový vysílač/přijímač blesku černý

PocketWizard
Kód produktu: 2031957

PocketWizard Plus III je v současné době nejspolehlivější, funkcemi nabitý a přitom velmi snadno použitelné řešení pro bezdrátové ovládání blesku či fotoaparátu. Oproti předchozímu modelu přibylo několik funkcí, které umožňují dosáhnout takových snímků, jejichž vznik byl dříve technicky velmi náročný či dokonce nemožný.
Více o produktu »

 • Dosah 500 metrů
 • Frekvence 434 MHz
 • Velký podsvětlený LCD displej
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Dosah 500 metrů
 • Frekvence 434 MHz
 • Velký podsvětlený LCD displej
 • Synchronizační časy 1/250 s/ 1/500 s
 • FPS 14,5 snímku/ s
 • Selektivní výběr z 32 volitelných kanálů a 4 skupin (A/B/C/D)
 • Dvoufázové aktivování spouště
 • Přepínání funkce (přijímač/vysílač/obojí)
 • Aktualizace firmwaru (USB2.0)
 • Napájení 2x AA baterií / výdrž až 50 hodin

Parametry

Dosah radiové komunikace (m)500
Podpora TTL komunikacene
Příslušenství k bleskubezdrátové ovládání (vysílač, přijímač)

Popis produktu POCKETWIZARD PLUS III rádiový vysílač/přijímač blesku černý

 

 

Plus III disponuje mnoha užitečnými a pokročilými funkcemi. Při fotografování s více blesky, je možné tyto blesky rozdělit do několika skupin (A/B/C/D), přidělit jim 1 z 32 kanálů využívajících 16-bitové kódování a aktivovat je pouze tehdy pakliže to vystihuje vaši světelnou představu. Práce v kanálech se uplatní i tehdy, je-li na místě fotografů, kteří chtějí využívat záblesková světla. Díky ultra-rychlým mikroprocesorům je možné pořídit až 14,5snímků za sekundu při využití tak krátkých časů.

Plus III vybavený funkcí Quad-Zone Triggering umožňující selektivní spuštění jednotlivých blesků v dané skupině či kanálu. Pro spolehlivý chod v náročnějším prostředí či větší vzdálenosti jsou přidány dvě funkce. Režim Long Range (LR) je vhodný pro dálkové spouštění fotoaparátu a dvounásobné prodloužení dosahu a režim Repeater Mode (RP), který umožňuje překonat vzdálenost, překážky či rušení přidáním jednoho nebo více prvků (Plus III) mezi vysílač a přijímač. RP režim je použitelný pro dálkové aktivování fotoaparátu i blesku.

Transceiver Plus III může sloužit jako vysílač i přijímač. K tomu je určena funkce Auto-Sensing Transceiver, jež jej dle potřeby automaticky přepne z vysílače signálu na jeho přijímač a spolehlivě jím aktivuje blesky či fotoaparáty, a to až na vzdálenost 500metrů. Plus III podporuje bezdrátovou komunikaci (nikoli TTL). Systém PocketWizard Plus III. oceníte v mnoha situacích, například i tehdy, když budete chtít fotografovat divoce žijící tvory, které byste svou přítomností v jejich přirozeném prostředí rušili. Stačí jen propojit Plus III. a fotoaparát přiloženým kabelem, umístit přístroj na požadované místo a vyčkat na vhodný okamžik.

Kompatibilita
PocketWizard Plus III je kompatibilní nejen se všemi profesionálními zařízeními podílejících se na tvorbě snímku (záblesková světla, expozimetry Sekonic atd.), ale navíc je i podporován převážnou většinou digitálních fotoaparátů. V kombinaci s Multimaxem lze využívat všech 32 kanálů a čtyř skupin.

Poznámka
Rádiové systémy PocketWizard využívají pro dosažení správné funkce přístrojů v různých zemích různé radiové frekvence (FCC/IC, CE). Proto je vhodné ujistit se, že volíte produkt, který využívá správné radiové frekvence doporučované v dané zemi.

stránky produktu (ENG)
stránky produktu (ENG)

Parametry produktu

Dosah radiové komunikace (m)500
Podpora TTL komunikacene
Příslušenství k bleskubezdrátové ovládání (vysílač, přijímač)
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

POCKETWIZARD PLUS III rádiový vysílač/přijímač blesku černý

Přidat příspěvek
 • Tom
  Odpovědět

  POCKETWIZARD MiniTT1 vs. POCKETWIZARD PLUS III

  Tom 20.07.2013 18:03:28
  Dobrý den, k 2kusům PW FlexTT5 použitých na blescích Nikon je lepší dokoupit MiniTT1 nebo Plus III k jejich odpoalování z foťáku. Jeké jsou mezi nimi rozdíly?? Příp. co je ještě potřeba k celkové funkčnosti soustavy (zatím Nikon D7000, 2blesky SB-910, SB-800).Dále by mě zajímalo, zda-li s MiniTT1 lze z místa focení odpálit jednou oba blesky, (přepnutím) pak jen jeden blesk a zda-li lze měnit rozdílně jejich intenzitu...Zatím používám jeden blesk, tak nemám více zkušeností.Předem děkuji za, p odpověď.
 • Roman
  Odpovědět

  POCKETWIZARD PLUS III rádiový

  Roman 26.10.2012 22:44:12
  Dobry den,je POCKETWIZARD PLUS III kompatibilni s POCKETWIZARD PLUS?
  • Martin Stacha
   Odpovědět

   RE: POCKETWIZARD PLUS III rádiový

   Martin Stacha 30.10.2012 09:36:33
   Dobrý den,ano, je kompatibilní se staršími modely PW.
   • Petr Stöckl
    Odpovědět

    Pocket Wizard Plus III kompatibilita s PW Plus II

    Petr Stöckl 06.11.2017 10:02:41
    Dobrý den, pokud tedy mám 3ks Pocket Wizard Plus II (ty "klasické" bez displaye, evropskou verzi) mohu dokoupit tento nový model a ty 3 staré odpalovat ? Bylo by možné případně se stavit na prodejně a odzkoušet to ?
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Pocket Wizard Plus III kompatibilita s PW Plus II

     Jakub Valdivia 06.11.2017 14:40:20
     Dobrý den, určitě se můžete u nás na prodejně zastavit a vše si vyzkoušet. Budeme vám maximálně nápomocní. Zařizení by mělo být kompatibilní.
 • marek
  Odpovědět

  dotaz

  marek 11.07.2012 11:23:56
  Dobrý den, takže na svém blesku canon 580 EX navolím pouze frekfenci a mohu jej tímto vysílačem odpalovat, nebo potřebuji ještě přijímač této značky? děkuji za odpově´d
  • Martin Stacha
   Odpovědět

   RE: dotaz

   Martin Stacha 11.07.2012 14:44:16
   Dobrý den,ne, ke spuštění potřebujete 2 tyto výrobky. Jeden jako vysílač do kolejničky fotoaparátu a druhý přijímač, který zapojíte do PC zdířky blesku 580EX. Není zde podpora TTL, pouze odpal.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím