POCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač blesku
POCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač bleskuPOCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač blesku

POCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač blesku

PocketWizard
*****
4.5 1 (1 recenze) | Kód produktu: 2032004 | PN: PW-PLUSX-CE

PocketWizard PlusX je pro své snadné ovládání perfektním vstupem do bezdrátového PocketWizard systému. V jednoduchosti je síla – PlusX stačí nasadit do patice fotoaparátu a další na externí blesk, nastavit v rádiu na stejný kanál a začít fotografovat. PlusX je kompatibilní se všemi standardními s kanály pracujícími PocketWizard vysílači a přijímači, takže je ideální doplňkem pro vaše stávající odpalovače a blesky.
Více o produktu »

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Parametry

Dosah radiové komunikace (m)500
Podpora TTL komunikacene
Příslušenství k bleskubezdrátové ovládání (vysílač, přijímač)

Popis produktu POCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač blesku

10 standardních kanálů
S tolika kanály si ani na fotograficky exaltovaných akcích nebudete s jinými fotografy rušit své bezdrátově řízené blesky. Případně můžete pro různé skupiny blesků nastavit různé kanály a volit je podle potřeby. Všech deset kanálů je kompatibilních se všemi PocketWizardy.

Podsvícený volič kanálů
Nastavení kanálů je tak snadné jako samo otáčení kolečkem. Volbu kanálu usnadňuje podsvícení.

Vnitřní anténa
PlusX disponuje odolným tělem s decentním designem. Interní anténa minimalizuje vizuální překážku mezi vámi a fotografovaným objektem. Zároveň zabraňuje interní anténa jejímu zlomení. Celková výška transceiveru a antény je menší než 10 cm a váží pouze 112 gramů včetně baterií.

Auto-Sensing Transceiver
Patentovaná technologie Auto-Sensing Transceiver automaticky rozpozná potřebný režim (přijímač / vysílač) a pohotově mezi nimi dle potřeby přepíná. PlusX může být v případě potřeby nastaven pouze pro přenos (TX).

Režim Auto-Relay
Technologie Auto-Sensing Transceiver umožňuje spuštění vzdálené kamery a synchronizaci se vzdálenými externími blesky použitím pouhých tří PocketWizard PlusX — jedno ve svých rukou, další kabelem propojené s portem dálkového ovládání fotoaparátu a třetí připojený ke vzdálenému blesku. PlusX propojený s fotoaparátem obdrží rádiový signál a současně se spuštěním spouště předá signál PocketWizardu připojenému k blesku, to vše automaticky.

Indikátor stavu baterie
PlusX je vybaven tříbarevnou LED diodou, která indikuje stav baterie a slouží dvěma funkcím. Když PlusX odesílá nebo přijímá spouštěcí signál, bude LED svítit červeně. Během normálního provozu blikne jednou zeleně, což znamená, že je v běžném provozu a životnost baterie je vyšší než 50 %. Blikne-li dvakrát jantarově má baterie pod 50 %, ale vyšší než 25 %. Blikne-li třikrát červeně je životnost baterie nižší než 25 % a je tedy důležité baterie vyměnit.

Režim Transmit (přenos)
Jsou chvíle, kdy chcete, aby váš vysílač pouze vysílal, obvykle, když dva či více fotografů sdílí jednu sadu světel.

Rozsah a spolehlivost
Odpalovače PocketWizard Plus jsou známé pro svou univerzálnost a spolehlivost. A ačkoli PlusX stojí méně, než ostatní PocketWizard rádia, poskytuje stejný standard jako vyšší modely.

Rychlost synchronizace
Ultra-rychlé mikroprocesory umožňují synchronizaci rychlosti závěrky 1/250 sec. pro centrální závěrky a 1/500 sec. pro štěrbinové (lamelové) závěrky.

Kompatibilita systému PocketWizard PlusX
PlusX je kompatibilní se všemi PocketWizard vysílači a přijímači i alternativními fotozařízeními od Profoto, Dynalite, Norman, Photogenic a expozimetrů SEKONIC. Bezdrátový systém PocketWizard umožňuje dokonalé přizpůsobení se světly a fotoaparáty, s nimiž pracujete.

Made in USA
Stejně jako téměř všechny produkty PocketWizard je i PlusX vyroben v domovské továrně v USA, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu.

Stránky výrobce (ENG)

Parametry produktu

Dosah radiové komunikace (m)500
Podpora TTL komunikacene
Příslušenství k bleskubezdrátové ovládání (vysílač, přijímač)
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
28.05.2018 11:24:39

 • Výborný odpalovač s dobrým dosahem, snadné ovládání, spolupracuje s ostatními produkty PW.
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Alternativy k produktu

  Poradna k produktu

  POCKETWIZARD Plus X rádiový vysílač/přijímač blesku

  Přidat příspěvek
  • David Konecny
   Odpovědět

   Dotaz

   David Konecny 23.11.2013 17:38:04
   Dobry den, mel bych zajem o zakoupeni tri az ctyr kusu pocketwizard plus x, lze v tomto pripade uvazovat o sleve?

   Dekuji za informaci a preji hezky den!

   David Konecny
   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Dotaz

    Jakub Valdivia 25.11.2013 19:52:02
    Dobrý den,

    při platbě hotovosti můžeme dát slevu 3%.
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

  Rozumím