PocketWizard patří v současné době mezi lídry v oblasti rádiových vysílačů, dálkovém ovládání a bezdrátové synchronizaci kamer, zábleskových světel a expozimetrů. Už jen fakt, že jsou vzájemně kompatibilní s produkty špičkových výrobců jako jsou SEKONIC, Bowens, Profoto, Dynalite a další, hovoří o úspěchu, jakého dosáhli svou pílí inženýři z LPA, kdysi zastrčeni v uličkách města South Burlington.
Trocha historie
PocketWizard vznikl v pozdních 80. letech v tajných elektronických laboratořích LPA v Burlingtonu (Vermont), se záměrem vyvíjet dálkové ovládání světel. Vznikl tak produkt FlashWizard, který byl na lepší úrovni, než jakou skýtalo modifikované automatické otevírání garážových dveří. Klíčový moment představovalo pro PocketWizard finále hry NBA, kdy během poločasu vystupoval pianista a zpěvák Bruce Hornsby. Některý z členů jeho posádky zavadil nohou o svazek kabelů natažených podél hřiště a padající klavír přeťal jako nůž všechny kabely, včetně těch, které propojovali fotoaparáty s blesky umístěnými nad hlavami diváků. Tehdy Jim Clark, jeden z mozků LPA, pohotově zareagoval a spoléhaje se na bezdrátové FlashWizard vysílače, poradil fotografům, aby odpojili kabely z blesků i rádiových vysílačů. Druhá polovina utkání pokračovala, aniž by fotografové odešli s prázdnou. Od té chvíle si sportovní fotografové užívají svobody spjaté s bezdrátovým ovládáním světel, kterou jim nabízí Pocket Wizard.
V pozdních devadesátých letech přinesl pokračující vývoj další ovoce, a to v podobě produktů řady Plus a MultiMax, jež umožňují přesné bezdrátové ovládání vzdálených světel. V února 2009 představil PocketWizard další produkty – vysílače MiniTT1 a FlexTT5 podporující TTL komunikaci a práci v kanálech a skupinách. Na podzim roku 2010 byl představen AC3 Zone Controller umožňující plynulou regulaci výkonu externích blesků umístěných mimo tělo fotoaparátu. Při použití s produkty PocketWizard FlexTT5 a MiniTT1, tak lze využívat TTL komunikaci i manuální nastavení. Použít lze i s dalšími produkty (PowerST4 nebo AC9Alien Bees adaptérem) pro ovládání studiových světel. Regulaci je možné volit nezávisle pomocí tří voličů v rozmezí +/-3EV po 1/3 stupně. V dubnu 2011 byl představen PowerMC2 jako první kooperativně vyvinuté rádio pro nové blesky Paul C. Buff Einstein. Po celá léta sídlila LPA v bludišti kanceláří nad striptýzovém centrum v South Burlington, VT. V září 2010 přináší dvě novinky, produktovou řadu ControlTL a přemístění společnosti do nových kanceláří a studií s lepším technickým zázemím.
Nejprodávanější
POCKETWIZARD AC3 Zone Controller pro Canon

- Tři vzájemně nezávislé režimy blesku (powertracking / E-TTL II / manuální režim)
- Šestikrokové řízení blesku po 1/3EV
- Dálkové zapínání a vypínání zón
POCKETWIZARD FlexTT5 přijímač/vysílač k blesku TTL pro Canon

FlexTT5 ™ je nejuniverzálnější rádiový přijímač od PocketWizard. Komunikuje s vysílačem MiniTT1 a MultiMAX a na vzdálenost 240metrů předá systémovým bleskům Canon...
POCKETWIZARD náhradní patice FlexTT5 pro Nikon

Náhradní patice PocketWizard Flex TT5 pro fotoaparáty Nikon.
POCKETWIZARD Plus IV rádiový vysílač/přijímač blesku

- Frekvence: 340-354 MHz (FCC / IC)
- 1/250 Sec Rychlost synchronizace
- 32 kanálů a Quad-Zone spoušť
POCKETWIZARD MiniTT1 vysílač k blesku TTL pro Canon

- Tři vzájemně nezávislé režimy blesku (powertracking / E-TTL II / manuální režim)
- Šestikrokové řízení blesku po 1/3EV
- Dálkové zapínání a vypínání zón
POCKETWIZARD FlexTT5 přijímač/vysílač k blesku TTL pro Panasonic

- kompatibilní s blesky Panasonic DMW-FL360L, DMW-FL580L
- podpora TTL