Reprezentativní a osobní portréty

Rezervovat fotografování

Fotografujeme reprezentativní a osobní portrét

Zapůsobte co nejlépe, vždyť první dojem rozhoduje. Pomůžeme vám s fotografií do životopisu či pro jiný účel prezentace. Fotografování a stylistiku přizpůsobíme tak, abyste již nemuseli přemýšlet, zda je fotografie pro dané účely vhodná.

Nové ještě výhodnější balíčky - ceník fotografování

Kompletní ceník fotografování a podrobnosti o obsahu balíčků

Tipy pro styling portrétů

Neměňte nijak zásadně svůj vzhled, rozhodnete-li se pro nový účes, zkuste to stihnout alespoň 14 dní před fotografováním, abyste si stačili na změnu zvyknout. Vezměte si více kousků oblečení a společně vybereme ten nejlepší nebo nafotíme více stylů. Doporučujeme oblečení bez výrazných vzorů a nápisů. Vhodně zvoleným šperkem nebo doplňkem můžeme váš portrét dotvořit, podtrhnout jím vaši osobnost.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Naše tipy, doporučení a odpovědi na nejčastější otázky

Rezervovat fotografování

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací