Portrétní a lifestyle fotografie

Využijte služeb ateliéru a našeho fotografa Marka Lamparta!

Můžeme focení uskutečnit u nás v ateliéru, nebo v exteriéru. Vše bude probíhat podle všech bezpečnostních a hygienických pravidel. Kontaktujte nás na na e-mailu marek.lampart@fotoskoda.cz nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Focení v rozkvetlých exteriérech a za zvýhodněnou cenu

Využijeme především krásné jarní počasí a rozkvetlou přírodu a budeme s vámi co nejvíce vyrážet do terénu. Abychom vám udělali radost, snížili jsme také nyní cenu fotografování z 1 890 na 990 Kč. Těšíme se na vás!

Fotka, na které se sami sobě líbíte - objednejte se k nám do ateliéru

Chtěli byste svému blízkému jako dárek věnovat něco osobního? Nebo si udělejte radost vlastním portrétem, který vás potěší i po letech. Z fotografování v našem ateliéru si odnesete nejen krásné snímky, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenete - budete totiž stát před objektivem zkušených a nápaditých fotografů, kteří vám rádi splní jakékoliv přání. S chutí dojedeme za vámi domů nebo s vámi vyrazíme ven, třeba na vaše oblíbené místo, a vyfotíme s vámi perfektní lifestyle portrét.

Rady, tipy a doporučení

  • Fotograf se s vámi před focením domluví na vhodném oblečení a společně vyberete kombinace, v nichž budete vypadat a cítit se nejlépe.
  • Společně promyslíme nejvhodnější stylizaci fotografie, fantazii se meze nekladou.
  • Při focení využijeme několik druhů svícení i póz, aby byly fotografie rozmanité a originální.
  • Aby byl výsledek perfektní, doporučujeme využít služby naší vizážistky.
  • Pro perfektní výsledek je třeba se před objektivem cítit příjemně. Proto s vámi bude fotograf komunikovat i před focením a během samotného focení společně vytvoříte přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Ceník fotografování portrétu

Fotografování

990,-

1 snímek dle vašeho výběru

v ceně

Profesionální úprava vybraného snímku

v ceně

Digitální data uložená na USB disku a elektronicky

v ceně

Každý další snímek

450,-

Make-up - ženy (líčení jedné osoby)

990,-

Make-up - muži (líčení jedné osoby)

90,-

Úprava vlasů jedné osoby (přibližně 30 minut)

890,-

Nechcete fotky z ateliéru, ale raději byste pořídili snímky v přirozenějším prostředí? Rádi s vámi budeme fotit venku, doma nebo v jiných fotogenických prostorách.

Nedozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali? Zavolejte nám na číslo 222 929 069 / 039 nebo napište na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz, rádi vám na všechno odpovíme.

Pokud už všechno víte, neváhejte a zarezervujte si svůj termín!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím