Portrétní a lifestyle fotografie

Stěhujeme se do nového!

Abychom vám poskytli ještě lepší služby, rozhodli jsme se přestěhovat. Náš nový partnerský ateliér fotografa Marka Lamparta najdete nedaleko naší prodejny v ulici V jámě, kde se v krásném a větším prostoru budete moci nechat vyfotit i v interiéru s denním světlem a získáte při focení větší soukromí. Možnost focení v exteriéru samozřejmě bude platit dál.

Do 19. července můžete při focení na objednávku využít zázemí stávajícího ateliéru i exteriérové focení a od 3. 8. už pro vás budeme k dispozici v novém. Od 20. července do 2. 8. se budeme stěhovat, aby pro vás na začátku srpna bylo všechno dokonale připravené, proto pokud chcete potěšit sebe nebo své blízké krásnou fotkou ještě teď, nezapomeňte se včas objednat.

I nadále budeme společně domlouvat, jak bude focení probíhat a výsledné fotky vypadat, tak jako jste byli doposud zvyklí. Kontaktujte nás na na e-mailu mareklampart.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Focení v rozkvetlých exteriérech a za zvýhodněnou cenu

Využijeme především krásné letní počasí a budeme s vámi co nejvíce vyrážet do terénu. Abychom vám udělali radost, snížili jsme také nyní cenu fotografování z 1 890 na 990 Kč. Těšíme se na vás!

Fotka, na které se sami sobě líbíte - objednejte se k nám do ateliéru

Chtěli byste svému blízkému jako dárek věnovat něco osobního? Nebo si udělejte radost vlastním portrétem, který vás potěší i po letech. Z fotografování v našem ateliéru si odnesete nejen krásné snímky, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenete - budete totiž stát před objektivem zkušených a nápaditých fotografů, kteří vám rádi splní jakékoliv přání. S chutí dojedeme za vámi domů nebo s vámi vyrazíme ven, třeba na vaše oblíbené místo, a vyfotíme s vámi perfektní lifestyle portrét.

Rady, tipy a doporučení

  • Fotograf se s vámi před focením domluví na vhodném oblečení a společně vyberete kombinace, v nichž budete vypadat a cítit se nejlépe.
  • Společně promyslíme nejvhodnější stylizaci fotografie, fantazii se meze nekladou.
  • Při focení využijeme několik druhů svícení i póz, aby byly fotografie rozmanité a originální.
  • Aby byl výsledek perfektní, doporučujeme využít služby naší vizážistky.
  • Pro perfektní výsledek je třeba se před objektivem cítit příjemně. Proto s vámi bude fotograf komunikovat i před focením a během samotného focení společně vytvoříte přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Ceník fotografování portrétu

Fotografování

990,-

1 snímek dle vašeho výběru

v ceně

Profesionální úprava vybraného snímku

v ceně

Digitální data uložená na USB disku a elektronicky

v ceně

Každý další snímek

450,-

Make-up - ženy (líčení jedné osoby)

990,-

Make-up - muži (líčení jedné osoby)

90,-

Úprava vlasů jedné osoby (přibližně 30 minut)

890,-

Nechcete fotky z ateliéru, ale raději byste pořídili snímky v přirozenějším prostředí? Rádi s vámi budeme fotit venku, doma nebo v jiných fotogenických prostorách.

Nedozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali? Zavolejte nám na číslo 222 929 069 / 039 nebo napište na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz, rádi vám na všechno odpovíme.

Pokud už všechno víte, neváhejte a zarezervujte si svůj termín!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím