Postprodukce

Nezbytnou součástí ateliérové fotografie je profesionální postprodukce v programu Adobe Photoshop, která vám zajistí přirozený a čistý vzhled vašich fotografií. Zkušený fotograf se již v ateliéru snaží dosáhnout co nejlepšího výsledku samotným fotografováním a digitálním fotoaparátem zaznamenává fotografie do surového formátu RAW. Tento formát lze využít ke kombinaci postprodukčních technik tak, aby výsledek byl co nejzajímavější.

Krok za krokem k dokonalé fotografii

Pro dosažení technicky dokonalé fotografie operátor DTP nejprve nastaví ideální barevnou teplotu, provede korekci expozice, upraví míru kontrastu, případně i redukci digitálního šumu. Následně s pomocí grafického tabletu pokračuje v samotné retuši. Odstraňuje především nedokonalosti pleti, vrásky, znaménka či nevhodně upravené vlasy. Díky funkci zkapalnění nebo klasické retuši může upravit křivky těla, lehké nedokonalosti oděvu nebo účesu. Mezi další nutné úpravy patří doostřování nebo rozostření, ořez kompozice, lokální úpravy jasu a kontrastu, barevného vyvážení a nakonec barevné tónování. Za pomoci ICC profilů připraví soubory laborantovi pro minilab, který osvitem zpracuje klasické fotografie. Kvalita výstupu je pečlivě kontrolována pod normovaným osvětlením. Cílem je dosáhnout vaší naprosté spokojenosti s výslednými fotografiemi.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím