Pouzdra na Apple Gizmon

Více o kategorii

Pouzdra na Apple iPhone, iPad, iPad mini v různých designech, provedeních a pro různé generace těchto přístrojů. Pro odlišení vašeho iPhone od ostatních naleznete v naší nabídce oblíbené pouzdra Gizmon Soft iCA. S těmito pouzdry bude váš iPhone vypadat jako klasický analogový fotoaparát a díky propracovanému provedení těchto pouzder zachová jejich plnohodnotné ovládání a zvýší odolnost přístroje.

 

Pokud vlastníte Apple iPad či iPad mini, doporučujeme jej doplnit o kvalitní pouzdra značky Apple s důmyslným provedení nazývaným Smart Cover. Toto pouzdro vyniká magnetickým upevněním na zadní stranu iPadu a především složiteností pouzdra do tvaru stojánku, díky kterému bude psaní či sledování filmů na iPadu opravdu pohodlné. Další praktickou funkcí je, že při otevření pouzdra Smart Cover se iPad okamžitě probudí a při jeho zavření se iPad automaticky přejde do režimu spánku.

Výrobce

Určené pro

Možnost vložení tabletu

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací