Přátelé, skupiny a zvířata

Rezervovat fotografování

Fotografujeme rodinné portréty, páry a zvířata

Navštivte nás i s vaším partnerem, nejlepšími přáteli nebo domácím mazlíčkem. Fotografování je společným zážitkem, který vám díky krásným snímkům zůstane natrvalo v paměti.

Nové ještě výhodnější balíčky - ceník fotografování

Kompletní ceník fotografování a podrobnosti o obsahu balíčků

Tipy a styling

Setkání u společného fotografování je radost a zábava. Rádi tedy doporučíme oblečení, které dodá výsledku patřičný šmrnc. Chcete-li ležérnější výsledek a nechcete sako či šaty, volte oblečení tak, abyste alespoň minimálně barevně ladili.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Naše tipy, doporučení a odpovědi na nejčastější otázky

Rezervovat fotografování

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací