PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ MONTÁŽE na flash disku

Kód produktu: 1121522

Série Montáže byla skvělý úvod do světa high-end montáží. Naučili jsme vás techniky, postupy i teorii. Ale co když chcete dělat opravdu rozsáhlá díla o desítkách nebo stovkách fotek? Od toho je tu nová série Mistrovské Montáže. Pracovat budeme na několika fotografiích se vzrůstající obtížností a naučíme vás nové techniky a vyzkoušíme si pozměněné myšlenkovými postupy, jak montáže vytvořit.
Více o produktu »

222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ MONTÁŽE na flash disku

Pokročilé maskování

V této části rozvedeme techniky maskování, které jste se naučili na sérii Montáže. Naučíte se maskovat rychleji, snadněji a efektivněji. Máme pro vás nové techniky, díky kterým dokážete vyřezat i to, co jste doteď považovali za nemožné.

Sladění zdrojů

Je možné, aby fotky z různých zdrojů fungovaly dohromady? Aby divák nepoznal, že jste si modelku fotili sami, pozadí vzali z fotobanky a budovy vymodelovali ve 3D? Jednoduše a my vám ukážeme, jak to zvládnout.

Pokročilá práce se světlem (a stínem)

Přesvítit fotku už umíte z minulé série. Ale umíte to opravdu perfektně? Vypadají vaše světla a stíny realisticky a zároveň dodávají tu správnou atmosféru? A nepůsobí příliš uměle? My jsme se poslední rok učili od malířů a odkoukali jsme několik triků, které jsou pro retušéry extrémně užitečné. A navíc překvapivě snadné. V této kapitole se naučíte vytvářet realistická světla a precizní stíny. Což je mimochodem jedna z klíčových ale i nejtěžších retušérských disciplín.

Organizace práce

Jak zařídit, abyste se neztratili ve stovkách vrstev a neshořel vám počítač anebo mozek. To je ve zkratce obsah této kapitoly. Provedeme vás organizací souboru při práci na velkých projektech i uživatelsky příjemnějším nastavením Photoshopu.

Ale především

…se celou dobu budeme věnovat práci na velkých montážích. Vyzkoušíte si skládání desítek a stovek fotek dohromady, práci se složitějšími efekty jako oheň, voda (a odrazy v ní) nebo částicové efekty. Chybět nebude ani montáž v perspektivě nebo kompletní přesvícení scény vícero zdroji světla. Na závěr vás zasvětíme do mistrovských technik finálních úprav a pokročilého barevného tónování. Právě tam je totiž zakopaný pes a je to přesně to místo, kde se rozhoduje o tom, zda vaše práce bude průměrem, nebo mistrovským dílem.

Poradna k produktu

PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ MONTÁŽE na flash disku

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...