PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ RETUŠE na flash disku

Kód produktu: 1121521

Série Retuše je naše zdaleka nejoblíbenější. A teď má pokračování. Mistrovské. Naučíme vás techniky, díky kterým ze svých fotek dostanete úplné maximum. Nová série je zaměřená hlavně na úpravy okolního prostředí. Atmosferické jevy, částicové efekty a pokročilé barevné tónování. Zkrátka všechno, co z dobré fotky udělá epickou. Naučíme vás přesně ty techniky, které sami používáme v Light Garden Academy.
Více o produktu »

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
2 490,- 2 058,- bez DPH
Koupit na splátky
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ RETUŠE na flash disku

Praktické části

Pokročilá retuš prostředí

Techniky zaměřené na vyprávění příběhu a práci s pozorností. Naučíte se, jak sami poznat, co je na fotce to důležité a co naopak odvádí zbytečně divákovu pozornost. Dozvíte se, co je stěžejním bodem příběhu, jak ho zvýraznit a formulovat. Jak diváka nezahltit detaily, ale naopak mu pomoci vnímat to, co je opravdu důležité ve vašem díle.

Práce s barvami a tonalitou

Práce s barvami je komlikovaná. Hlavně když v ní člověk není kovaný. Ukážeme vám jednoduché techniky, jak fotografii nabarvit v závislosti na tom, jaké emoce chcete vyvolat. Vysvětlíme, jaké barvy fungují na dané emoce. Zkártka  uděláme všechno pro to, aby kolorování fotky byla radost a ne děsivá představa.

Práce se světlem

…a barevnými teplotami. Kapitola navazuje na předchozí jelikož světlo ve fotce vytváří atmosféru. Naučíme se světlo zvýraznit, potlačit, přebarvit nebo úplně změnit. A hlavně se naučíme, kde bychom to měli dělat a kde naopak není potřeba.

Speciální techniky a efekty

Paprsky, záře, prach, oheň, kouř a výbuchy. Odlesky objektivu anebo simulace analogových vad. Prostě všechno, co fotce pomůže dodat na životě a zajímavosti.

 

Poradna k produktu

PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MISTROVSKÉ RETUŠE na flash disku

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...