ProfiStudio - DTP a Minilab

Kateřina BabíkováVazačka fotoknih

Vystudovaná fotografka Kateřina v dílně našeho minilabu vyvolává filmy, váže fotoknihy vytvořené z vašich snímků a můžete ji potkat také na workshopu Vytvořte si vlastní fotoknihu, kde vám proces tvorby vlastní knihy vysvětlí krůček po krůčku. Volný čas věnuje sportu a armádní fotografii.

Lucie BártováVedoucí týmu

Vedoucí týmu ProftiStudia Minilab má na starosti kontrolu kvality fotografií a VIP klienty. Své zkušenosti a dobré oko získala dlouholetou praxí jako fotolaborantka. V práci sází na flexibilitu a svědomitost. Ve svém volném čase se věnuje rodině a fotografování.

David Dobiášfotolaborant

Jaroslava Dvořákováfotolaborantka

MgA. Anastasia GolikovaOperátor DTP

Anastasia v našem týmu zodpovídá za úpravu fotek, tisk a grafiku a svůj volný čas věnuje fotografii a hudbě. Jako DJ cestuje po Evropě a spojuje tak dva koníčky v jednom, zároveň skládá i svou vlastní elektronickou hudbu. Jako fotografka se zaměřuje především na subjektivní dokument. Díky zkušenostem získaným hned na několika fotografických školách budou vaše snímky v těch nejlepších rukou.

Lukáš JiroušekVazač fotoknih

Lukáš je nadšeným sportovcem - vede dětský vodácký oddíl a s chutí zdolává hory, skály i lezecké stěny. Rád se chopí i fotoaparátu a zachycuje momentky lidí kolem sebe. V našem týmu váže fotoknihy a můžete ho potkat také v oddělení alb a rámů při tvorbě potisků.

Lucie Kleneckáfotolaborantka

Egor KomarovVazač fotoknih

Egor je naším specialistou na potisky všeho druhu, vyvolávání filmů, vázání fotoknih a výrobu kalendářů. S radostí natáčí videa a pořizuje snímky se sportovní tematikou či fotografie architektury. Síly čerpá při vyjížďkách na kole a setkáních s přáteli.

Jana Kurfürstováasistentka

Martina Kymlováfotolaborantka

Bc. Milan Mašitaoperátor DTP

Milan v našem týmu funguje jako grafik, obsluhuje tiskařské stroje, skenuje negativy a fotografie a zodpovídá za správu barev. Ve volných chvílích se věnuje tvorbě anaglyfů, kolorování starých fotografií nebo si dává do těla při florbalu či na kole.

Jiří Novákvedoucí týmu

Vedoucí týmu ProfiStudia DTP koordinuje práci DTP operátorů a specialistů na adjustaci. Za dveřmi DTP studia dohlíží na kvalitu velkoformátového tisku a dokončujícího zpracování. Rád jezdí na kole a cestuje, ale úplně nejraději má vysokohorskou turistiku.

Aleš Pražákspecialista na adjustaci

Aleš je naším specialistou na adjustaci a můžete si být jistí, že vaše vzpomínky budou i v závěrečné fázi přípravy před odesláním k vám ve skvělých rukou.

Renáta SoukupováFotolaborantka

Zdeňka Strejčkováfotolaborantka

Ondřej VladíkOperátor DTP

Ondrův oblíbený fotografický žánr je street, proto ho možná někdy uvidíte v ulicích hledat ten správný moment. Ty s oblibou vyráží hledat i do nových míst za české hranice a jeho vysněnou destinací je Japonsko. Doma má sbírku fotoaparátů Olympus Mju. V našem týmu má právě on na starost retuše snímků.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace