ProfiStudio - DTP a Minilab | FotoŠkoda

ProfiStudio - DTP a Minilab

Lucie BártováVedoucí oddělení

Vedoucí ProfiStudia a minilabu Lucie má díky své dlouholeté praxi fotolaborantky bohaté zkušenosti. Kromě toho, že dohlíží na kvalitu fotografií, má také na starosti VIP klienty či spolupráci s partnerskými školami. Volné chvíle nejraději tráví s rodinou, na zahrádce a u literatury faktu.

Jiří Novákvedoucí týmu

Jakožto vedoucí týmu koordinuje Jirka tým operátorů, specialistů na adjustaci a specialistů na fotoknihy, fotopotisky a další fotodárky. Za dveřmi DTP studia a fotodílny dohlíží na to, aby se velkoformátovým tiskům, fotoobrazům či fotoknihám dostala ta nejlepší péče, a perfektně se orientuje v technické stránce fotografie. Ani jeho tvůrčí osobnost ale nezůstává stranou, s nadšením pořizuje videa a fotografie pomocí dronu. Nejraději odpočívá u moře nebo v sedle kola.

Nikola Davidováspecialista na fotoknihy

Vyučená zlatnice Nikola se k fotografii dostala na umělecké škole a od té doby se fotografii věnuje naplno. Nejraději má v hledáčku krajinu nebo architekturu. Jejím velkým koníčkem jsou šperky a se svým návrhem také vyhrála celostátní šperkařskou soutěž. Přitahuje ji však tvoření všeho druhu, proto se věnuje i malování akvarelem. V dílně se Nikola stará o to, aby vaše fotoknihy a fotodárky s potisky byly dokonalé, vyvolává také vaše filmy.

David DobiášSpecialista na digitální tisk

Vystudovaný fotograf a dlouholetý člen našeho minilabového týmu David má mnoho zkušeností s analogovou a digitální fotografií a má na starosti mimo jiné skenování a tisk fotografií. Pokud byste se rozhodli, že chcete vystavovat v naší Minigalerii, právě David vašemu nejlepšímu výběru dodá fyzickou podobu. Volný čas tráví s rodinou na cestách či na bruslích a kole.

Jaroslava DvořákováSpecialista na digitální tisk

Jaroslava je součástí našeho týmu minilabu již řadu let a denně své zkušenosti využívá při tisku vašich fotografií poslaných přes Fotobox. Její největší radostí je rodina a s vnučkou cestuje po baletních vystoupeních, kdykoli jí to čas dovolí. Sama se dříve závodně věnovala badmintonu.

Zdeněk Hladíkspecialista na adjustaci

Zdeněk se k fotografii dostal v roce 2017 a baví ho focení aktů, portrétů, architektury, krajiny či rodinné snímky, ale v současnosti především auta a technika panningu. Při focení lidí si rád hraje se světlem a stínem, a proto v jeho tvorbě najdeme i tzv. high key a low key fotografie. Odpočívá v přírodě či při cvičení a sportu. Má rád adrenalin a jeho snem ja nafotit polární záři a projet západ USA od Kanady k Novému Mexiku. Je naším specialistou na adjustaci a stará se o to, aby vaše fotoobrazy a velkoformátové tisky vypadaly naprosto dokonale.

Kristina Jarešováspecialista na fotoknihy

Kristina měla k fotografii blízko od útlého dětství, její tatínek pečlivě dokumentoval společné dovolené. Od 13 let už zaznamenává zážitky sama a tato záliba jí vydržela dodnes. Nejraději totiž fotí právě to, co se kolem ní děje, uchovává si tak své vzpomínky. Ve chvílích volna se ráda podívá na dobrý film, poznává nové kraje nebo se věnuje tanečnímu divadlu a dalším sportům. Aktuálně tráví většinu času se svou rodinou. Kristina se v dílně stará o vaše fotoknihy, vyvolání filmů nebo pro vás vyrábí fotodárky s potisky.

Martin Kahúnspecialista na fotoknihy

Martin tíhl k fotografii od dětství, kdy ho začala zajímat příroda a toužil ji zachytit na snímcích, více se jí začal věnovat na střední škole. U přírody zůstal a s oblibou zaznamenává krajinu nebo zvířata. Volný čas věnuje sportu, výletům nebo mysteriózním filmům. V našem týmu se stará o to, aby se vašim fotoknihám, kalendářům či fotodárkům dostalo maximální péče.

Lucie KleneckáSpecialista na digitální tisk

Lucie se stará o to, aby vaše fotky z digitálních dat zdobily rodinná fotoalba či stěny dlouhá léta. Sama nejraději vytahuje fotoaparát na cestách či výletech, které podniká se svou rodinou. Ráda si vyrazí třeba také zaplavat nebo na koloběžku se svými dětmi.

Kristýna Komrskováspecialista na digitální tisk

Kristýna svůj volný čas tráví s dcerkou a psem, ráda si také zajede v zimě na lyže a v létě k vodě projet se na paddleboardu a kánoi. Stará se o to, aby vám vaše fotografie z digitálních dat dlouho dělaly radost, a skenuje pro vás také snímky z analogu.

Martina KymlováSpecialista na digitální tisk

Martina patří do našeho týmu už mnoho let a tiskne vaše fotky z digitálních dat. Sama svým fotoaparátem nejradějí zachycuje lidi v blízkém okolí. Je ale také zapálenou sportovkyní, můžete ji v létě potkat na in-line bruslích a v zimě zase na sjezdových lyžích, běžkách nebo snowboardu. Ráda si odpočine také u beletrie.

MgA. Dominika Málkováoperátorka DTP

Dominičina záliba ve fotografii vznikla už v dětství a rozvíjela se i na střední škole a poté dva roky v Anglii. Nejraději zachycuje atmosféru míst, která často unikají pozornosti ostatních lidí – ponurých zákoutí na venkově i ve městě. Ačkoliv dnes již fotí digitálně, s oblibou své fotky barví do černobílé a nevyhýbá se zrnu, takže získávají klasický filmový look. Volný čas tráví se svými psy a foťákem na horských túrách, sledováním filmů nebo potápěním. Je součástí našeho DTP týmu, kde se stará o vaše fotografie.

Bc. Milan Mašitaoperátor DTP

Milan v našem týmu funguje jako grafik, obsluhuje tiskařské stroje, skenuje negativy a fotografie a zodpovídá za správu barev. Ve volných chvílích se věnuje tvorbě anaglyfů, kolorování starých fotografií nebo si dává do těla při florbalu či na kole.

Renata Matějkováspecialista na digitální tisk

Renata s oblibou fotí produkty, fashion nebo přírodu, a to jak na analogové, tak na digitální přístroje. Ráda také cestuje nebo odpočívá u knih či filmů. Má na starosti vyvolání vašich fotografií.

Aleš Pražákspecialista na adjustaci

Aleš je naším specialistou na adjustaci a můžete si být jistí, že vaše vzpomínky budou i v závěrečné fázi přípravy před odesláním k vám ve skvělých rukou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...