Užijte si s GoPro zdarma

Vyzkoušejte si fenomén před zakoupením!

GoPro opět dokázalo výrazně vylepšit svůj top model a zároveň model, který po léta určuje měřítko pro ostatní akční kamery. Kamera je nyní vestavěná do vodotěsného obalu, s vodotěsností do 10m. Dá se ovládat pouze jedním tlačítkem - na jeden dotyk se kamera zapne a začne nahrávat a na druhý dojde k vypnutí kamery. Zachovává možnost plnohodnotného nastavení kamery a to přes vestavěný 2" dotykový displej, který si většina uživatelů tak přála a velmi často dokupovala. Video je ovšem stabilizované, což je také poprvé v historii GoPro, stejně tak jak u hlasového ovládání, automatického zálohování na cloud nebo třeba lokalizace snímků a záznamů podle místa pořízení. GoPro HERO5 Black v sobě spojuje výkonné, kvalitní profi natáčení a pohodlí dotykového displeje.

Připadají vám běžné verze GoPro moc velké, těžké a zbytečně komplikované? Máme pro vás řešení - GoPro Hero 4 Session nebo vyšší řadu GoPro Hero 5 Session, které jsou o 50 % menší a o 40 % lehčí, než ostatní kamery z řady HERO. Nízká hmotnost a malé rozměry rozšiřují možnosti jejich použití, které nikdy nebyly tak široké.
 

Podmínky Testcentra

Go Pro v e-shopu

  • Kontakt: 222 929 020
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace