QUADRIO

specialista Centra FotoŠkoda

specialista Centra FotoŠkodaKurzy lektora
Náročnost:ZačátečníkLokalita:externí kurz
Zdarma
Kompozice Portrét Street
Termín
Termín
Místo konání
Lektor
Volná místa
Přehled termínů
Termín
Pondělí, 20. srpen 2018
Pondělí, 20. srpen 17:00 až Pondělí, 20. srpen 19:00
Čas
17:00 - 19:00
Místo
externí kurz
Lektor
Luděk Bouška
více než 3

QUADRIO

Patříte k těm, kteří bez fotoaparátu neudělají ani krok? Nebo se fotografování věnujete pouze příležitostně a chtěli byste rozšířit své obzory? Zúčastněte se některého z fotografických kurzů, které jsme pro vás připravili a dejte vašim fotografiím nový rozměr!

  • Výše se, prosím, zaregistrujte na termín, podle toho, kterou z níže uvedených akcí si vyberete. Každý účastník se může registrovat pouze na jednu akci.
  • Sraz na jednotlivé akce bude probíhat na adrese: Purkyňova 2121/3, Praha 1 - zasedací místnost v 6. patře - Cushman&Wakefield.

1. Zatočte se začátečnickými chybami

Termín: 18. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Známe to všichni, vždyť učený z nebe nespadl a vždycky nějakou chvíli trvá, než v nějaké činnosti získáme potřebnou rutinu. A s focením je to zrovna tak. Jestli si tedy ještě nejste úplně jistí v kramflecích třeba v tom, kdy vlastně použít vysokou citlivost ISO, proč je dobré hlídat si čas i když fotíte v prioritě clony, proč máte někdy černé fotky, když nastavíte prioritu času a nebo taky proč jsou kamarádovy fotky hezčí, když jste fotili stejnou věc a stejným nastavením, je tato přednáška určena právě vám.

2. Portrétní fotografie

Termín: 24. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Na první pohled jednoduchém zadání, v detailu ta nejtěžší fotografická disciplína. Vyzkoušejte základy portrétní fotografie v praxi. Pod vedením lektorů si na sobě navzájem procvičíte si pravidla kompozice, práci s prostorem i figurou. Upozorníme vás na vhodné osvětlení, naučíme, jak zvolit správnou hloubku ostrosti a dozvíte se, jaká fototechnika je pro fotografování portrétu vhodná. Ujasníme si vliv ohniska na perspektivu snímku a zvládneme přirozené světlo pomocí jednoduchého příslušenství jako je odrazná deska.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

3. Photowalk Prahou

Termín: 31. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučme se jak pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit nastavení a zároveň být nenápadným. Vnímat okolí a koukat kolem sebe dřív nebo později přinese své ovoce v podobě dechberoucích snímků. Naučte se se s námi být pohotovým fotografem.
 

  • Workshop bude probíhat venku za každého počasí. Vybavte se proto, prosím, vhodným oblečením.
  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

4. Začínáme s úpravami fotografií v Adobe Lightroom

Termín: 7. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Pořídili jste si Adobe Lightroom, znáte jeho základní nástroje, ale nevíte, jak je vhodně použít? Během přednášky vám představíme základní úpravy fotografií a přímo před vámi předvede, jak s nimi efektivně pracovat.

5. Fotografujeme pohyb

Termín: 14. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Víte, jak správně pracovat s časem a jak ovlivňuje zachycení pohybu? Jakou zvolit techniku pro fotografování nejrůznějšího pohybu (portrét v pohybu, sport, domácí mazlíčci, atd.) ? Lámete si hlavu s tím, jaký expoziční režim zvolit, jak nastavit autofokus? Chcete se naučit zmrazit pohyb nebo naopak proniknout do tajů panningu či možností použití blesku? Zúčastněte se workshopu a ovládněte čas!

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

6. Jak na externí blesky

Termín: 20. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Naučte se efektivně ovládat externí blesk a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Lektor vám prozradí tipy a triky přímo z fotografické praxe a poradí, jak se dají blesky využít nejen za zhoršených světelných podmínek. Uvidíte, že díky kurzu si používání blesku rychle osvojíte.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů s externím bleskem.

 

Líbí se vám tento kurz? Sdílejte jej!

Další kurzy

Základy ovládání zrcadlovky
Základy ovládání zrcadlovky
Ovládání fotoaparátu

Základy ovládání zrcadlovky

Poznejte perfektně svou zrcadlovku, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší zrcadlovce od prvního spuštění, až po složitější nastavení a...

Lektor Jakub Valdivia
Lokalita Zasedací místnost, Galerie...
Nejbližší termín 20. 8. 2018
490,-
> 3 volných míst
Jak na externí blesky
Jak na externí blesky
Blesky Nízká hladina osvětlení

Jak na externí blesky

Naučte se efektivně ovládat externí blesk a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Zkušený lektor Jakub Valdivia vám prozradí tipy a triky přímo z...

Lektor Jakub Valdivia
Lokalita Zasedací místnost
Nejbližší termín 23. 8. 2018
1 090,-
> 3 volných míst
Začínáme fotit zrcadlovkou Canon
Začínáme fotit zrcadlovkou Canon
Ovládání fotoaparátu

Začínáme fotit zrcadlovkou Canon

Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro ,,věčné začátečníky”. Nejprve...

Lektor specialista Canon
Lokalita Zasedací místnost
Nejbližší termín 24. 8. 2018
1 490,-
> 3 volných míst
Portrét v přirozeném světle
Portrét v přirozeném světle
Portrét

Portrét v přirozeném světle

Helmut Newton je právem nazýván mistrem přirozeného světla. Říká se o něm, že uměl vytvořit úžasný portrét i o půlnoci za svitu měsíce. K tomu mu stačilo relativně málo - světlo správně...

Lektor Kamil Rodinger
Lokalita Zasedací místnost
Nejbližší termín 25. 8. 2018
1 790,-
> 3 volných míst
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací