QUADRIO | FotoŠkoda

Patříte k těm, kteří bez fotoaparátu neudělají ani krok? Nebo se fotografování věnujete pouze příležitostně a chtěli byste rozšířit své obzory? Zúčastněte se některého z fotografických kurzů, které jsme pro vás připravili a dejte vašim fotografiím nový rozměr!

  • Výše se, prosím, zaregistrujte na termín, podle toho, kterou z níže uvedených akcí si vyberete. Každý účastník se může registrovat pouze na jednu akci.
  • Sraz na jednotlivé akce bude probíhat na adrese: Purkyňova 2121/3, Praha 1 - zasedací místnost v 6. patře - Cushman&Wakefield.

1. Zatočte se začátečnickými chybami

Termín: 18. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Známe to všichni, vždyť učený z nebe nespadl a vždycky nějakou chvíli trvá, než v nějaké činnosti získáme potřebnou rutinu. A s focením je to zrovna tak. Jestli si tedy ještě nejste úplně jistí v kramflecích třeba v tom, kdy vlastně použít vysokou citlivost ISO, proč je dobré hlídat si čas i když fotíte v prioritě clony, proč máte někdy černé fotky, když nastavíte prioritu času a nebo taky proč jsou kamarádovy fotky hezčí, když jste fotili stejnou věc a stejným nastavením, je tato přednáška určena právě vám.

2. Portrétní fotografie

Termín: 24. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Na první pohled jednoduchém zadání, v detailu ta nejtěžší fotografická disciplína. Vyzkoušejte základy portrétní fotografie v praxi. Pod vedením lektorů si na sobě navzájem procvičíte si pravidla kompozice, práci s prostorem i figurou. Upozorníme vás na vhodné osvětlení, naučíme, jak zvolit správnou hloubku ostrosti a dozvíte se, jaká fototechnika je pro fotografování portrétu vhodná. Ujasníme si vliv ohniska na perspektivu snímku a zvládneme přirozené světlo pomocí jednoduchého příslušenství jako je odrazná deska.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

3. Photowalk Prahou

Termín: 31. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučme se jak pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit nastavení a zároveň být nenápadným. Vnímat okolí a koukat kolem sebe dřív nebo později přinese své ovoce v podobě dechberoucích snímků. Naučte se se s námi být pohotovým fotografem.
 

  • Workshop bude probíhat venku za každého počasí. Vybavte se proto, prosím, vhodným oblečením.
  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

4. Začínáme s úpravami fotografií v Adobe Lightroom

Termín: 7. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Pořídili jste si Adobe Lightroom, znáte jeho základní nástroje, ale nevíte, jak je vhodně použít? Během přednášky vám představíme základní úpravy fotografií a přímo před vámi předvede, jak s nimi efektivně pracovat.

5. Fotografujeme pohyb

Termín: 14. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Víte, jak správně pracovat s časem a jak ovlivňuje zachycení pohybu? Jakou zvolit techniku pro fotografování nejrůznějšího pohybu (portrét v pohybu, sport, domácí mazlíčci, atd.) ? Lámete si hlavu s tím, jaký expoziční režim zvolit, jak nastavit autofokus? Chcete se naučit zmrazit pohyb nebo naopak proniknout do tajů panningu či možností použití blesku? Zúčastněte se workshopu a ovládněte čas!

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

6. Jak na externí blesky

Termín: 20. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Naučte se efektivně ovládat externí blesk a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Lektor vám prozradí tipy a triky přímo z fotografické praxe a poradí, jak se dají blesky využít nejen za zhoršených světelných podmínek. Uvidíte, že díky kurzu si používání blesku rychle osvojíte.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů s externím bleskem.

 

QUADRIO
Kompozice Portrét Street

QUADRIO

Zdarma
V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny.
Vyberte si z alternativ

QUADRIO

Náročnost
Začátečník

Další kurzy

Svícení portrétu v ateliéru
Svícení portrétu v ateliéru
Ateliér Portrét

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou potřebujete. Přijďte se...

LektorAntonín Lavrenčík
Lokalita-
Nejbližší termín-
2 290,-
Bez termínu
Street photo
Street photo
Street

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit nastavení a...

LektorVojtěch Kubec
LokalitaZasedací místnost
Nejbližší termín16. 2. 2023
1 890,-
> 3 volných míst
Kreativní portrét
Kreativní portrét
Portrét

Kreativní portrét

Katka si založila svůj ateliér, aby naplnila svou touhu přinést do fotografie něco realistického, uměleckého, něco, co nezavání kýčem. Jde jí o zachycení podstaty člověka, jeho osobnosti,...

LektorKateřina Janišová
LokalitaZasedací místnost
Nejbližší termín24. 6. 2023
3 290,-
> 3 volných míst
Uglamour photo (umělecký akt)
Uglamour photo (umělecký akt)
Akt Glamour Portrét

Uglamour photo (umělecký akt)

Fascinuje vás krása nahého ženského těla? Chcete se naučit, jak ji zachytit? Zúčastněte se kurzu s jedním z předních českých fotografů aktu a získejte vhled do tohoto choulostivého...

LektorJiří Růžek
Lokalitaexterní kurz
Nejbližší termín19. 3. 2023
2 190,-
> 3 volných míst
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...