QUADRIO | FotoŠkoda

Patříte k těm, kteří bez fotoaparátu neudělají ani krok? Nebo se fotografování věnujete pouze příležitostně a chtěli byste rozšířit své obzory? Zúčastněte se některého z fotografických kurzů, které jsme pro vás připravili a dejte vašim fotografiím nový rozměr!

  • Výše se, prosím, zaregistrujte na termín, podle toho, kterou z níže uvedených akcí si vyberete. Každý účastník se může registrovat pouze na jednu akci.
  • Sraz na jednotlivé akce bude probíhat na adrese: Purkyňova 2121/3, Praha 1 - zasedací místnost v 6. patře - Cushman&Wakefield.

1. Zatočte se začátečnickými chybami

Termín: 18. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Známe to všichni, vždyť učený z nebe nespadl a vždycky nějakou chvíli trvá, než v nějaké činnosti získáme potřebnou rutinu. A s focením je to zrovna tak. Jestli si tedy ještě nejste úplně jistí v kramflecích třeba v tom, kdy vlastně použít vysokou citlivost ISO, proč je dobré hlídat si čas i když fotíte v prioritě clony, proč máte někdy černé fotky, když nastavíte prioritu času a nebo taky proč jsou kamarádovy fotky hezčí, když jste fotili stejnou věc a stejným nastavením, je tato přednáška určena právě vám.

2. Portrétní fotografie

Termín: 24. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Na první pohled jednoduchém zadání, v detailu ta nejtěžší fotografická disciplína. Vyzkoušejte základy portrétní fotografie v praxi. Pod vedením lektorů si na sobě navzájem procvičíte si pravidla kompozice, práci s prostorem i figurou. Upozorníme vás na vhodné osvětlení, naučíme, jak zvolit správnou hloubku ostrosti a dozvíte se, jaká fototechnika je pro fotografování portrétu vhodná. Ujasníme si vliv ohniska na perspektivu snímku a zvládneme přirozené světlo pomocí jednoduchého příslušenství jako je odrazná deska.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

3. Photowalk Prahou

Termín: 31. července 2018 | 17:00 - 19:00 hodin

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučme se jak pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit nastavení a zároveň být nenápadným. Vnímat okolí a koukat kolem sebe dřív nebo později přinese své ovoce v podobě dechberoucích snímků. Naučte se se s námi být pohotovým fotografem.
 

  • Workshop bude probíhat venku za každého počasí. Vybavte se proto, prosím, vhodným oblečením.
  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

4. Začínáme s úpravami fotografií v Adobe Lightroom

Termín: 7. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Pořídili jste si Adobe Lightroom, znáte jeho základní nástroje, ale nevíte, jak je vhodně použít? Během přednášky vám představíme základní úpravy fotografií a přímo před vámi předvede, jak s nimi efektivně pracovat.

5. Fotografujeme pohyb

Termín: 14. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Víte, jak správně pracovat s časem a jak ovlivňuje zachycení pohybu? Jakou zvolit techniku pro fotografování nejrůznějšího pohybu (portrét v pohybu, sport, domácí mazlíčci, atd.) ? Lámete si hlavu s tím, jaký expoziční režim zvolit, jak nastavit autofokus? Chcete se naučit zmrazit pohyb nebo naopak proniknout do tajů panningu či možností použití blesku? Zúčastněte se workshopu a ovládněte čas!

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů.

6. Jak na externí blesky

Termín: 20. srpna 2018 | 17:00 - 19:00

Naučte se efektivně ovládat externí blesk a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Lektor vám prozradí tipy a triky přímo z fotografické praxe a poradí, jak se dají blesky využít nejen za zhoršených světelných podmínek. Uvidíte, že díky kurzu si používání blesku rychle osvojíte.

  • Workshop je určen především pro majitele digitálních fotoaparátů s externím bleskem.

 

QUADRIO
Portrét Street Kompozice

QUADRIO

Zdarma
V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny.
Vyberte si z alternativ

QUADRIO

Náročnost
Začátečník

Další kurzy

Street photo
Street photo
Street

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit nastavení a...

LektorVojtěch Kubec
LokalitaZasedací místnost (prodejna...
Nejbližší termín19. 5. 2024
1 890,-
> 3 volných míst
Kreativní portrét
Kreativní portrét
Portrét

Kreativní portrét

Katka na svých fotografiích zachycuje podstatu člověka a jeho osobnost. Přijďte se od ní přiučit tomu, jak do snímků vložit něco realistického, uměleckého a zároveň nekýčovitého - jak do...

LektorKateřina Janišová
LokalitaZasedací místnost (prodejna...
Nejbližší termín22. 6. 2024
3 490,-
> 3 volných míst
Uglamour photo (umělecký akt)
Uglamour photo (umělecký akt)
Akt Portrét Glamour

Uglamour photo (umělecký akt)

Fascinuje vás krása nahého ženského těla? Naučte se ji zachytit a objevte nejrůznější zákoutí tohoto nanejvýš choulostivého tématu! Na kurzu s jedním z předních českých fotografů aktu se...

LektorJiří Růžek
Lokalita-
Nejbližší termín-
2 390,-
Bez termínu
Fotografujeme děti
Fotografujeme děti
Portrét Děti

Fotografujeme děti

Děti v každém věku jsou snad nejčastější inspirací k fotografování, ne každému se ale daří objektivem zachytit jejich pravé "já", jedinečnost okamžiku a nestrojenou náladu. Na kurzu si i...

LektorMilada Koutníková
LokalitaZasedací místnost (prodejna...
Nejbližší termín20. 4. 2024
2 390,-
> 3 volných míst
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...