Jako člen realitní komory můžete uplatňovat slevy:

  • 10% sleva na fotografické služby, MiniGalerii a 8% na FotoKurzy.
  • 3% sleva na kompletní sortiment nového zboží
 

Realitní komora České republiky

Činnost realitního makléře, obchodníka s nemovitostmi, představuje složitou a náročnou aktivitu, která vyžaduje po jednotlivci vysokou kvalifikaci v realitním oboru, dostačující právní znalosti a důvěryhodné profesionální jednání.

Posláním Realitní komory České republiky je sdružit seriózní profesionály z realitní branže a následně společnými silami podporovat růst její vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.

Další činností Realitní komory České republiky je ochrana vůči možným snahám velkých realitních sítí získat dominantní postavení na trhu. To by pak mohlo znamenat potlačení přirozené aktivity a svobody jednotlivce. V neposlední řadě je údělem RKČR také hájení zájmů svých členů – profesionálních realitních makléřů.

Kontakt: 222 929 041, zakaznickyservis@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace