SAMSUNG Galaxy Camera černý

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4013482 | PN: EK-GC100ZKAXEZ

Samsung GALAXY Camera - nová éra fotoaparátů. Nový přístroj kombinuje špičkovou technologii fotoaparátu s vynikajícím operačním systémem Android™ 4.1 Jelly Bean a bezdrátovým připojením. Foťte, upravujte a sdílejte své úlovky snadněji než kdy dříve.
Více o produktu »

 • Operační systém Android 4.1 Jelly Bean
 • 16Mpx BSI CMOS snímač o úhlopříčce 1/2,3"
 • 21x optický zoom (23-483mm)
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 60%

V Samsungu se rozhodli podívat na věc z druhé strany, fotoaparáty se už nějakou dobu stávají součástí mobilních telefonů, ale proč to neotočit? A vytvořili ultrazoom, který se chlubí systémem Android 4.1 a vše co k tomu patří včetně 3G modemu, 4,8“ dotykového LCD, GPS a mnoho dalšího. Ty z vás,...

 • velký rozsah zoom
 • konektivita (WiFi, Bluetoth, 3G, GPS, Glonass, 3,5mm Jack, HDMI)
 • kvalitní dotykový displej
 • průměrná kvalita snímků
 • při změně ohniska v průběhu natáčení videa se video rozostří
 • subjektivně ovládání fotoaparátu přes dotykový displej

Ukázkové snímky

Tato recenze neobsahuje žádné fotografie

Základní popis

 • Operační systém Android 4.1 Jelly Bean
 • 16Mpx BSI CMOS snímač o úhlopříčce 1/2,3"
 • 21x optický zoom (23-483mm)
 • Světelnost objektivu F2,8-5,9
 • Dotykový 4,77" HD Super Clear
 • Video v Full-HD kvalitě
 • Optická stabilizace OIS
 • Pokročilé režimy Smart Pro, panorama a 3D
 • Pokročilé funkce: bezdrátové připojení Wi-Fi / podpora sítí 3G a 4G

Videoprezentace

Popis produktu SAMSUNG Galaxy Camera černý

recenze - test Samsung Galaxy Camera

„Galaxy Camera je produktem své doby, jednoznačně vychází z požadavků moderní komunikace a podporuje její aktuální trendy. Jak neustále narůstá význam sociálních sítí a obliba smartphonů a tablet, lidé mají potřebu komunikovat rychleji, než jim vlastní slova dovolí. Stále častěji vyjadřujeme své názory, myšlenky a zážitky prostřednictvím obrazu – fotografií, proto jsme vytvořili Samsung GALAXY Camera, který je předurčen stát se dokonalým a nepostradatelným pomocníkem v nové éře vizuální komunikace. Je to přelomový krok, kterým, jak věříme, upevníme naši pozici skutečného inovátora.“

 

Berlín, Německo, 29. srpna 2012
Společnost Samsung, přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, dnes představil novinku, která zamíchá doposud vžitými představami o produktových kategoriích, přichází Samsung GALAXY Camera. Dokonalý fotoaparát a smartphone v jednom byl vyvinut na základě měnících se potřeb současných uživatelů. Kombinací špičkové technologie fotoaparátů Samsung a nejnovější verze systému Android™ OS 4.1 nazvané Jelly Bean, možnostmi 3G, 4G a Wi-Fi připojení, vznikl zcela nový typ zařízení, které ocení všichni nadšenci, kteří rádi fotí, snímky si upravují a spontánně je sdílejí s ostatními.

Andy Rubin, Senior Vice Prezident mobilního a digitálního obsahu společnosti Google vyjádřil svůj obdiv novému přístroji GALAXY Camera „GALAXY Camera představuje budoucnost fotografie. Jedná se o revoluční produkt, který dokonale naplňuje mou osobní vizi platformy Android™. Gratuluji týmu společnosti Samsung k uvedení opravdu výjimečného zařízení na trh.“

 

Samsung GALAXY Camera tvoří výjimečně kvalitní fotografie. Uživatelé už nikdy nebudou muset obětovat kvalitu fotografie na úkor její editace a okamžitého sdílení. Jednoduše překoná fotoaparát kteréhokoli smartphonu na trhu. GALAXY Camera se může pochlubit 21 násobným optickým zoomem a super jasným snímačem 16M BSI CMOS, díky nimž vzniknou fotografie brilantní kvality. Přístroj dále nabízí technologii ‘Smart Pro’, sérii režimů focení, které dodají fotografiím punc profesionality. Skutečně revolučními prvky přístroje jsou systém Android™ 4.1 Jelly Bean a bezdrátové připojení, ty otevírají cestu k aplikacím pro úpravu snímků, jejich sdílení a mnoha dalším funkcím. K dokonalému výsledku přispívá HD Super Clear dotykový displej. S ohromující jasností a čistotou obrazu, neuvěřitelně snadným použitím a neomezeným připojením je GALAXY Camera dalším stupněm v kategorii zobrazovací technologie.

Foťte ve vysoké kvalitě

Inteligentní funkce GALAXY Camera ‘Smart Pro’ pomocí snadného nastavení v několika jednoduchých krocích dovolí vytvářet snímky s uměleckým duchem. V jednoduchém menu si uživatelé zvolí libovolný režim, který automaticky nastaví vše tak, aby vznikly skutečně dokonalé fotografie. Například režim ‘Rich Tone’ zajistí sytější barevné tóny fotografie – což je vhodné zejména při příliš přesvícenému okolí, např. na slunném svahu sjezdovky. Režim ‘Light Trace’ automaticky nastaví rychlost závěrky pro focení osvětlených bodů za tmy. 21x optický zoom ovládáte pomocí tlačítka nebo dotykového displeje, pořídíte snímky vzdálených předmětů, které zůstanou jasné a ostré. 1/2.3” snímač BSI CMOS s rozlišením 16 Megapixel pořídí fotografie v brilantních barvách a rozlišení, zatímco 23mm objektiv se postará o širokoúhlé snímky v neporovnatelné kvalitě s fotografiemi pořízenými klasickým smartphonem.

Prohlédněte si snímky a videa na špičkovém displeji s úhlopříčkou 12cm
GALAXY Camera získal největší displej na trhu s nejživějším obrazem: 12.12 cm (4.77‘‘) HD Super Clear Touch Display, se kterým bude potěšení fotit sdílet a přímo upravovat fotografie. Další předností, která je oblíbená u smartphonů, je technologie Voice Control, tedy ovládání hlasem. Uživatel hlasem ovládá početné funkce, např. pokyny „přiblížit“ nebo „fotit“ jsou nasnadě. Všechny funkce jsou ukryty v elegantním, ergonomickém těle v oblíbeném minimalistickém designu, který perfektně ladí s jednoduchostí ovládání.

Upravte a zdokonalte fotografie přímo na vašem přístroji
Samsung GALAXY Camera má obsáhlou sadu 35 účinných funkcí pro úpravu fotografií ‘Photo Wizard’. Uživatelé tak mohou pracovat se snímky přímo ve svém přístroji a nemusí k jejich úpravě využívat žádné další zařízení. Díky superrychlému dvou-jádrovému procesoru a již zmiňovanému HD Super Clear Touch displeji získají přístup k funkcím jako je Auto Face Calibration, takže snadno zvládnou i precizní úpravy detailů. Editační program ‘Movie Wizard’ zase umožní profesionální úpravu videí přímo na obrazovce.

Smart Content Manager’ je dalším pomocníkem pro uspořádání obsahu. S ním lze vytvářet složky, označovat obličeje na fotkách, nebo označovat fotky, které chceme smazat. Kombinace bezdrátového připojení a systému Android™ 4.1 Jelly Bean zajišťuje zařízení GALAXY Camera výkon a vlastnosti srovnatelné s nejnovějšími typy smartphonů. Kromě předinstalovaných aplikací mohou uživatelé obohatit obsah GALAXY Camera o jakoukoli aplikaci z nabídky Google Play nebo Samsung Apps store jako jsou například Instagram, Facebook a Skype. Zorientovat se v nabídce aplikací jim pomůže nástroj S Suggest’, který na přání vyhledá nové aplikace pro úpravu fotografií nebo třeba zábavnou hru ke stažení.

Podělit se o vlastní úlovky je tak snadné
Auto Cloud Backup’ je funkce automatického uložení povedených fotografií do cloudového úložiště prostřednictvím platformy AllShare. GALAXY Camera nabízí také funkci okamžitého sdílení pořízených fotografií s využitím funkce ‘Share Shot.’ Samozřejmostí je již možnost propojit svůj přístroj s dalšími členy rodiny GALAXY, včetně GALAXY SIII a GALAXY Note II a snadno tak můžete sdílet své fotografie a videa se svými blízkými. K internetu lze využít připojení 3G nebo 4G LTE, případně Dual Band Wi-Fi a Channel Bonding zajistí ještě vyšší rychlost. Připojení je podpořeno dvoujádrovým procesorem, který zajistí rychlé odezvy i v případě využívání více aplikací/funkcí najednou (multitasking), to vše bez znatelného dopadu na výdrž baterie.

Hodnocení odborníka 60%

V Samsungu se rozhodli podívat na věc z druhé strany, fotoaparáty se už nějakou dobu stávají součástí mobilních telefonů, ale proč to neotočit? A vytvořili ultrazoom, který se chlubí systémem Android 4.1 a vše co k tomu patří včetně 3G modemu, 4,8“ dotykového LCD, GPS a mnoho dalšího. Ty z vás, kterým pobaveně prolétla hlavou myšlenka na telefonát s foťákem u ucha, bohužel zklamu, u Samsung Galaxy Camera se hovory mohou odehrát pouze prostřednictvím internetu. O funkcích bychom se tu mohli rozepisovat dlouho, to ale není naším cílem, ostatně mnoho informací najdete na webech věnujících se Androidu. My se namísto toho zaměříme čistě na fotografickou linii.

 • velký rozsah zoom
 • konektivita (WiFi, Bluetoth, 3G, GPS, Glonass, 3,5mm Jack, HDMI)
 • kvalitní dotykový displej
 • operační systém Android s nepřebernými možnostmi rozšíření
 • centrum zábavy na dovolenou, užitečný pomocník pro mobilní cestovatele
 • průměrná kvalita snímků
 • při změně ohniska v průběhu natáčení videa se video rozostří
 • subjektivně ovládání fotoaparátu přes dotykový displej
 • místy sklon k podexpozici
 • slabší panoramatické snímky

Ukázkové snímky

Tato recenze neobsahuje žádné fotografie

Poradna k produktu

SAMSUNG Galaxy Camera černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...