SAMSUNG Galaxy Note 10.1 Deep Gray | FotoŠkoda

SAMSUNG Galaxy Note 10.1 Deep Gray

Kód produktu: 4183834

Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 si vás získá vysokým výkonem, multitaskingem (možnost mít na obrazovce např. webové stránky a na druhé půlce obrazovky kupříkladu emailový klient), rozšířenými funkcemi pro práci s textem, obrázky, náčrtky a mnohé další. Tablet běží na operačním systému Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) a je zobrazován na 10.1" velké obrazovce s rozlišením 1.280 x 800 a podporou multitouch. Klíčovým ovládacím prvkem pro ručně psané poznámky je stylus Pen S s nepřekonatelnou přesností a citlivostí tlaku, ke kterému se vážou funkce vychytané do posledních maličkostí. S tímto perem v ruce se budete cítit jako byste psali na papír skutečným perem či tužkou. Díky tomu tablet umožňuje upravovat fotografie a vytvářet podrobné ilustrace. Pro tyto účely je opatřen speciální verzí Adobe Photoshop Touch optimalizovanou přesně pro pero Pen S. Můžete také použít přiložené šablony a vytvořit profesionální dokumenty, pohlednice, diagramy nebo grafy.
Více o produktu »

 • operační systém Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
 • 10.1 palce velká obrazovka s rozlišením 1.280 x 800 a podporou multitouch
 • čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz, paměť SDRAM 2 GB
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • operační systém Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
 • 10.1 palce velká obrazovka s rozlišením 1.280 x 800 a podporou multitouch
 • čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz, paměť SDRAM 2 GB
 • revoluční vkládání poznámek pomocí ovládacího pera Pen S
 • technologie multitasking vyvolaná tlačítkem Multiscreen
 • aplikace rozšiřující možnosti a editaci ručně psaných poznámek
 • interní 16 GB paměť + slot na micro SDHC kartu
 • 2 fotoaparáty (na přední i zadní straně zařízení)
 • neomezené možnosti díky tisícům aplikací stažitelným ze Samsung Apps

Videoprezentace

Popis produktu SAMSUNG Galaxy Note 10.1 Deep Gray

Multitasking pomocí tlačítka Multiscreen

Nyní můžete dělat dvě věci současně, jak jste zvyklí z počítače. 
Chcete se například během sledování filmu, který jste si nedávno stáhli, podívat na profil herce? Nebo jste našli příjemnou restauraci a chcete si k ní napsat poznámku? 
Stačí stisknout tlačítko Multiscreen a spustit internetový prohlížeč nebo aplikaci S Note. Nemusíte zastavit film nebo ukončit prohlížeč, abyste se mohli podívat na web nebo si zapsat poznámku. Chcete na tabletu Note přidat ke svým poznámkám obrázek? Můžete ho jednoduše přetáhnout do aplikace S Note, která je otevřená hned vedle webové stránky.

Přesné vkládání ručně psaných poznámek díky peru Pen S

S revolučním perem Samsung Pen S je vkládání ručně psaných textů, vzorců, kreslení obrázků, načrtávání grafů opravdu snadné. Pero společně s displejem zajistí, aby jste si při psaní na displej cítili tak, jako při psaní na papír. Stejně jako při psaní na papír je i zde zaručena absolutní přesnost a díky senzoru citlivosti dokaže displej poznat, jak silně na pero tlačíte a podle toho dokáže psát různě tlusté čáry. Mimo to jsou tyto vlastnosti podpořeny i nainstalovaným softwarem, který umí převádět ručně psané poznámky na různé styly počítačem psaných textů. Dále umí kostrobaté ručně psané vzorce, jednoduché náčrtky tvarů, grafů upravit do úhledné podoby. Při psaní vzorců je možné využít funkce dopisování vzorců, která podle vestavěně databáze používaných vzorců nabídne vzorec, který máte zrovna rozepsaný či nabídne jeho grafické znázornění.

 

Grafické upravování fotografií

Aplikace Adobe® Photoshop® Touch je ideální pro každého, kdo chce vytvářet úžasné obrázky složené z více vrstev, používat profesionální efekty, sdílet své výsledky prostřednictvím Facebooku a používat další funkce – a to vše z pohodlí tabletu s dotykovou obrazovkou.

 

 

Bezproblémové sdílení

Prostřednictvím aplikace Allshare Play & Cast je možné bezproblémové bezdrátové připojení k jiným tabletům, notebookům, telefonů či televizorům opravdu snadné a díky tomu můžete sdílet a společně prožívat multimédia, ať se nacházíte kdekoli.

 

Technologie HSPA+ 21 a Wi-Fi Channel Bonding

Užívejte si mobilní multimédia bez omezení nebo prodlevy s neuvěřitelně vysokými přenosovými rychlostmi, které vám umožní získat požadované soubory mnohem rychleji. Připojení HSDPA+ je třikrát rychlejší, díky čemuž se vaše čekání zkrátí na třetinu a multimédia si budete moci vychutnat mnohem dříve. Technologie Wi-Fi Channel Bonding dále zvyšuje přenosovou rychlost dat při bezdrátovém připojení tím, že efektivně využívá dva spojené kanály namísto jednoho. Webový obsah, jako jsou filmy, hudební soubory a hry, tak můžete stahovat za polovinu obvyklé doby. Je to jednoduché – méně čekání a rychlejší vychutnávání obsahu.

 

Technické specifikace

Operační systém: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Procesor: ARM Cortex A9 čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz
Displej: 10,1" WXGA TFT Technology, rozlišení 1.280 x 800, 16 milionů barev
Fotoaparát: zadní fotoaparát se snímačem CMOS a rozlišením 5 Mpix, LED blesk, nahrávání Full-HD videa (30 sn/s), 4x digitální zoom
Paměť: 16 GB interní, až 32 GB externí
Konektivita: Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n Channel Bonding, TV výstup HDMI, konektor na sluchátka (3,5 mm jack)

Fyzické specifikace

Rozměry (VxŠxD) 257,8 x 175,3 x 8,9 mm  
Hmotnost 580 g

 

Více informací na stránkách výrobce

 

 

Parametry produktu

Frekvence procesoru 1,4GHz
RAM paměť2 GB
Rozlišení LCD (px)1.280 x 800
Rozlišení v Mpx580

Poradna k produktu

SAMSUNG Galaxy Note 10.1 Deep Gray

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...