SAMSUNG GALAXY P5110 TAB 2 .10.1 WIFI 16GB bílý

Kód produktu: 4183849

SAMSUNG GALAXY P5110 TAB 2 .10.1 WIFI 16GB je druhá generace tabletu vybavená 2 jádrový procesorem (2 x 1 GHz), 10,1" velkým displejem s rozlišením 1280×800, 16 GB integrovanou pamětí (rozšířitelnou o paměťové karty typu Micro SD), operační systém Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), neomezenými možnosti díky tisícům aplikací stažitelným ze Samsung Apps, WiFi technologií, fotoaparát s rozlišením 3 Mpx a 4x digitálním zoomem a mnohým dalším.
Více o produktu »

 • 10,1" velkým displej s rozlišením 1280×800
 • 16 GB integrovaná pamět (rozšířitelná o paměťové karty typu Micro SD)
 • 2 jádrový procesor taktovaný na 1 GHz
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 10,1" velkým displej s rozlišením 1280×800
 • 16 GB integrovaná pamět (rozšířitelná o paměťové karty typu Micro SD)
 • 2 jádrový procesor taktovaný na 1 GHz
 • operační systém Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
 • neomezenými možnosti díky tisícům aplikací stažitelným ze Samsung Apps
 • Wifi technologie
 • fotoaparát s rozlišením 3 Mpx a 4 x digitálním zoomem

Videoprezentace

Popis produktu SAMSUNG GALAXY P5110 TAB 2 .10.1 WIFI 16GB bílý

Multimediální centrum

Tablet Tab 2 je nabitý možnostmi zábavy pro každého člena rodiny. Přímo z domovské obrazovky lze snadno spouštět služby Samsung Hubs (Reader, Music, Game a Video Hub), které jsou plné bohatého multimediálního obsahu vhodného pro všechny věkové skupiny. Služby S Suggest a Android Market, které jsou rovněž okamžitě dostupné prostřednictvím miniaplikací, uspokojí touhy celé rodiny po nových aplikacích a hrách. Funkce AllShare Play představuje ideální aplikaci ke sdílení multimediálního obsahu mezi různými zařízeními propojenými prostřednictvím technologie DLNA, včetně telefonu, osobního počítače a notebooku. Funkce odesílání obsahu do televizoru zase umožňuje inteligentně sledovat obsah (včetně dálkově ovládaného přehrávání a hlasitosti) a vychutnávat si více televizních programů v režimu duplikovaného zobrazení Twin View nebo Clone View. Můžete tak sledovat svůj oblíbený obsah a zároveň se volně pohybovat po domácnosti. Prostřednictvím cloudové služby zase můžete ukládat svůj multimediální obsah a zhlédnout ho později.

Zábavná a snadná komunikace

S tabletem GALAXY Tab 2 (10.1) si můžete být jistí, že budete mít doma vždy volnou komunikační linku. Žijí vaši blízcí daleko a je pro vás těžké dostat je všechny na rodinné setkání? Se službou Google+ Hangouts si můžete vychutnávat skupinovou videokonverzaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Bezplatná a jedinečná aplikace ChatON podporuje různé možnosti komunikace, které zahrnují výměnu multimediálních zpráv, snadné sdílení obsahu, skupinové konverzace, a dokonce i vytváření vlastních mikrosítí s vašimi přáteli. Tato aplikace je ideální ke komunikaci s přáteli a členy rodiny, kteří jsou od vás daleko.

Platforma Android 4.0 -  Ice Cream Sandwich

Tento systém přináší pokročilé uživatelské rozhraní s intuitivním designem, které má společné prvky ve všech aplikacích používaných členy vaší rodiny. Mezi jeho inovativní a přívětivé funkce patří zdokonalená aplikace Galerie, vylepšená funkce kontroly pravopisu a zavírání upozornění pohybem prstu. V tomto systému můžete mnohem snáze spouštět předinstalované aplikace Google pro mobilní zařízení včetně služby YouTube, vyhledávání Google, aplikace Mapy a dalších nenahraditelných služeb od společnosti Google, které jsou cenným zdrojem informací pro celou rodinu.

Špičková použitelnost

Výkonný dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz podporuje nekompromisní způsoby používání tabletu více uživateli, kteří chtějí okamžitě získávat přístup ke svému multimediálnímu obsahu včetně rychlejšího stahování, plynulého přehrávání a procházení webu. Konstrukce tabletu GALAXY Tab 2 (10.1) je mimořádně tenká a lehká, ale zároveň pevná, takže odolá nástrahám každodenního používání. Prostřednictvím zásuvky pro kartu microSD, která podporuje paměťové karty až do kapacity 32 GB, můžete ukládat stále se rozšiřující inventář digitálního obsahu vaší rodiny. Vezměte si svůj tablet GALAXY Tab 2 (10.1) a začněte si vychutnávat zábavu.

Technické specifikace

Operační systém: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Procesor: dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz
Displej: 10,1" WXGA TFT Technology, rozlišení 1.280 x 800
Fotoaparát: zadní fotoaparát se snímačem CMOS a rozlišením 3 Mpix, nahrávání HD videa (30 sn/s), 4x digitální zoom
Paměť: 16 GB interní, až 32 GB externí
Konektivita: Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi, konektor na sluchátka (3,5 mm jack)

Fyzické specifikace

Rozměry 256,6 x 175,3 x 9,7 mm
Hmotnost 587 g 

 

Více o zařízení na stránkách výrobce

 

Poradna k produktu

SAMSUNG GALAXY P5110 TAB 2 .10.1 WIFI 16GB bílý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...