SAMSUNG ST65 černomodrý
SAMSUNG ST65 černomodrýSAMSUNG ST65 černomodrýSAMSUNG ST65 černomodrýSAMSUNG ST65 černomodrýSAMSUNG ST65 černomodrýSAMSUNG ST65 černomodrý

SAMSUNG ST65 černomodrý

Samsung
Kód produktu: 4012203

Samsung ST65 je předurčen pro autory užívající si svého života, vypovídají o tom například i funkce, které, berouc na sebe zodpovědnost za zvolení optimálních hodnot, umožňují fotografovi bytostně prožívat každičkou vteřinu lidského bytí.
Více o produktu »

 • 14,2 Mpx CCD
 • 27 mm širokoúhlý objektiv
 • 5x optický zoom
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 14,2 Mpx CCD
 • 27 mm širokoúhlý objektiv
 • 5x optický zoom
 • 2,7" LCD
 • Video v HD kvalitě (rozlišení 1280x720px)
 • Kreativní filtry Smart Filter 2.0
 • Digitální stabilizace obrazu

Parametry

Popis produktu SAMSUNG ST65 černomodrý

Vzhled a ergonomie

Ultratenký fotoaparát Samsung ST65 byl stvořen jako stylový šperk, který vám bude dělat čest na jakékoli společenské události, na níž, v jeho doprovodu vyrazíte. Kovový korpus těla bezpečně ochrání objektiv a světlo citlivý snímač i v případě méně šetrného zacházení. 2,7" LCD monitor podává ostřejší a jasnější obraz s vyšším podáním kontrastu pořízeného snímku i za jasného slunného dne. Samsung ST70 je nabízen v několika barevných provedeních.

Snímač a objektiv

27 mm širokoúhlý objektiv s 5x optickým zoomem (27-135 mm ekv. 135, f/3,5-5,9, makro od 5 cm) zahrnuje ve své optické soustavě členy, které minimalizují optické a barevné vady na přípustné minimum, proto se můžete těšit z výtečných snímků s bohatou škálou barevných odstínů a plným přenosem kontrastu fotografované scény. Ohnisko 27 mm se skvěle hodí k fotografování architektury, krajin či reportáž, kdy budete moci ocenit široký zorný úhel. Naproti tomu druhý konec rozsahu ohnisek, tj. 135 mm, nenechá uniknout žádnému detailu. Ať už však svou pozornost zaměříte na cokoliv, vždy vám bude k dispozici digitální stabilizace obrazu, která napomůže k ostrým snímkům i v situacích, kdy není světla zrovna nazbyt. 14,2 Mpx CCD (1/2,3") snímač v sobě pojí tři aspekty, které činí každý snímek lepším - vysoké rozlišení, široký dynamický rozsah a vysoká citlivost, kterou je možné z původní citlivosti (80 ISO) navýšit, až na hodnotu 3200 ISO. Pořízené snímky jsou ukládány na paměťovou kartu typu MicroSD/SDHC v obrazovém formátu JPEG.

Expoziční režimy

Díky mnoha prakticky využitelných scénických režimů je fotoaparát všestranně použitelný a například při vytvoření portrétních fotografií je podpořen speciálním režimem nazvaným Perfect Portrait System. Jak již samotný název napovídá, klade si za cíl poskytnout dokonalé záběry s přirozeným podáním pleťových odstínů a prokreslením detailů, které činí každou lidskou tvář jedinečnou. V rámci inteligentních režimů Smart je možné zvolit tyto: Smart Auto 2.0 (foto+video), Smart Album a Smart Filter 2.0 (pokročilé filtrovací efekty). Funkce Vyhledání lidské tváře je natolik propracované, že jakmile se někdo z vašich přátel, které jste si uložili do paměti přístroje, vyskytne v zorném úhlu objektivu, zaostří na něj a vyfotí jej. Pořízené snímky je možné procházet i podle zaregistrovaných osob. Stejně precizně pracuje i funkce Beauty Shot, jež z právě pořizovaného snímku učiní krásný. Přístroj je vybaven celou řadou užitečných scénických režimů. Průvodcem a šikovným pomocníkem, který vás nenechá na holičkách, se vám při fotografování může stát režim Frame Guide.

Další funkce

Ozvučené video v HD kvalitě (1280×720px) při 30 obr./s. Software Studio Intelli™ umožňuje použití speciálních efektů a koláží, střih videa i vkládání obrázků na oblíbené serwery typu Facebook, Flickr a Youtube na internetu. Zpracování a organizace vizuálního materiálu s vestavěným softwarem studio Intelli™ je velmi příjemné a snadné. Smart filter 2.0 zahrnuje efektové filtry, které je možné aplikovat na videa a fotografie již pořízené i teprve vznikající.

Každý kdo se vydal se svým fotoaparátem za dobrodružstvím v cizích i zdejších luzích a hájích, zažil po návratu domu okamžik, kdy se probíral nepřeberným množstvím snímků. Při dlouhodobějším fotografování to může vést k nepříjemnému přehlcení. Samsung ST65 vybavený funkcí Smart Album vás oprostí od onoho deprimujícího hledání. Tato funkce vyhledává fotografie jak podle data a času, ale i dle zvoleného scénického režimu, zaregistrované tváře (face detection), typu snímku a převládající barvy.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Fotoaparát je napájen dobíjitelným akumulátorem BP70A (3,7 V, 740 mAh), jehož životnost je přibližně 200 snímků na jedno nabití.

Stránky výrobce (DE)

Rozměry a hmotnost:
92,4 x 55,6 x 17 mm při 110 g

Obsah balení:
Samsung ST65
akumulátor BP70
nabíječka SAC-48
USB kabel
poutko na ruku
návod
CD-ROM se software

Nabízíme i SAMSUNG ST65 stříbrný.

Poradna k produktu

SAMSUNG ST65 černomodrý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací