SAMSUNG ST77 černý
SAMSUNG ST77 černýSAMSUNG ST77 černýSAMSUNG ST77 černýSAMSUNG ST77 černýSAMSUNG ST77 černýSAMSUNG ST77 černý

SAMSUNG ST77 černý

Samsung
Kód produktu: 4012828

Díky vysoké světelnosti objektivu můžete fotografovat stejně dobře ve dne i v noci, stačí jen zamířit fotoaparát na fotografovaný objekt a stisknout spoušť. O vše ostatní se postará fotoaparát Samsung ST77 sám.
Více o produktu »

 • 16,1 Mpx CCD
 • 25 mm širokoúhlý objektiv
 • 5x optický zoom
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1 Mpx CCD
 • 25 mm širokoúhlý objektiv
 • 5x optický zoom
 • 2,7" TFT LCD displej
 • video v HD kvalitě
 • optická stabilizace OIS
 • slot pro micro SDHC karty

Parametry

Popis produktu SAMSUNG ST77 černý

 

Vzhled a ergonomie

 

Fotoaparát Samsung ST77 se díky svým kompaktním rozměrům snadno vejde do kapsy u bundy či do kabelky, nejlépe se však cítí v plném využití, tedy při fotografování. Stylově řešený design fotoaparátu neomrzí a díky prakticky rozmístěným ovládacím prvkům a snadnému ovládání se i během nepříznivého počasí budete cítit bezpečně. 2,7" LCD monitor poskytuje širší pozorovací úhel.

Snímač a objektiv

25mm širokoúhlý objektiv s 5 x optickým zoomem (25-125 mm ekv. 135, f/2,5-6,3, makro od 5cm) zahrnuje ve své optické soustavě členy, které minimalizují optické a barevné vady na přípustné minimum, proto se můžete těšit z výtečných snímků s bohatou škálou barevných odstínů a plným přenosem kontrastu fotografované scény. Ohnisko 25 mm se skvěle hodí k fotografování architektury, krajin či reportáž, kdy budete moci ocenit široký zorný úhel. Naproti tomu druhý konec rozsahu ohnisek, tj. 125 mm, nenechá uniknout vzdáleným objektům. Ať už svou pozornost zaměříte na cokoliv, vždy vám bude k dispozici stabilizace obrazu (stávající se z optické a elektronické části), která napomůže k ostrým snímkům i v situacích, kdy není světla zrovna nazbyt.

16,1 Mpx CCD snímač podpořený výkonným procesorem poskytuje snímky s věrným podáním barev i za zhoršených světelných podmínek. Snímač v sobě pojí ty aspekty, které činí každý snímek lepším - vysoké rozlišení i citlivost. Citlivost je možné zvýšit z původní hodnoty 80 ISO až na hodnotu 3200 ISO. Pořízené snímky jsou ukládány na paměťovou kartu typu micro SD/SDHC/SDXC v obrazovém formátu JPEG.

Expoziční režimy a ovládání

Samsung ST77 je předurčen pro autory užívající si svého života, vypovídají o tom mimo jiné i takové funkce, které, berouc na sebe zodpovědnost za zvolení optimální expozice a nastavení dalších hodnot, umožňují bytostně prožívat každičkou vteřinu lidského bytí. Fotoaparát v rámci automatické zaostřování podporuje i vícebodové ostření a také režimy Face detection (vyhledání a zaostření na lidskou tvář), Face Recognition (vyhledání a zaostření na předem do paměti fotoaparátu uloženou tvář) a Face tracking (sledování pohybujících se objektů). V nabídce je i režim Smart Auto 2.0, který automaticky rozpoznává a vybírá jeden nejvhodnější z 16 fotografických a ze 4 video modů, aby pomohl dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Pokud toužíte po tom, aby každý snímek jenž pořídíte byl originálem, pak je právě pro vás určena sada Smart filter 3.0 (zahrnující mimo jiné i olejomalbu, inkoustovou barevnou kresbu, kreslený film, rybí oko, starý film a hvězdičkový filtr). Kromě klasických snímků je možné pořizovat i panoramata. Režim Live Panorama vám umožňuje zachytit celý širý svět, aniž byste museli ustoupit o krok dozadu. Tato funkce vám umožní prohlédnout si celý výsledný záběr předem, takže máte jistotu, že skutečně dostanete požadovaný výsledek. Stačí podržet tlačítko spouště a přejet fotoaparátem po celé scéně.

Další funkce

Digitálním fotoaparátům již nestačí jen fotografovat. Dnes již běžně i natáčejí videosekvence a to ve vysokém HD rozlišení. Fotoaparát ST77 je důmyslnou kombinací fotoaparátu a kompaktní videokamery HD. Umožní vám pořizovat video ve formátu HD s rozlišením 720p, rychlostí 30 snímků za sekundu a čtyřikrát delší dobou záznamu než v případě formátu MJPEG. Funkce SoundAlive, která zahrnuje speciální technologii potlačení nežádoucích zvuků při zoomování, vám zajistí záznamy s křišťálově čistým a živým zvukem.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Fotoaparát poskytuje vedle klasického USB i mini HDMI konektorem (typu D). Samsung je napájen dobíjitelným akumulátorem BP70A, jehož předpokládaná výdrž je více než 200 snímků.

stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
90,05 x 52,6 x 16,9 mm při 101 g (včetně příslušentsví)

Obsah balení:
Samsung ST77
akumulátor BP70A
nabíječka
USB kabel
poutko na ruku
disk CD-ROM se software

Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

Baterie AVACOM Samsung BP-70A je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Příslušenství k produktu SAMSUNG ST77 černý

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

Baterie AVACOM Samsung BP-70A je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Poradna k produktu

SAMSUNG ST77 černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací