SARAMONIC Blink 500 Pro B1 černý

Saramonic
*****
4.6 1 (1 recenze) | Kód produktu: 4034241 | PN: 114903

Saramonic Blink 500 Pro B1 je pokročilý 2.4GHz bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje špičkový zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě. Je určený pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety a dalšími zařízeními. Tento systém je ideální pro rozhovory, televizní vysílání, podcasty, vloggy, přímé přenosy, tvůrce YouTube videí a filmaře. Tento ultra přenosný a lehký systém je dodáván s jedním bezdrátovým vysílačem s integrovaným mikrofonem, jedním profesionálním klopovým mikrofonem, dvoukanálovým přijímačem a přepravním nabíjecím pouzdrem. Přijímač je dodáván s výstupními kabely TRS i TRRS a lze jej snadno připevnit do sáněk blesku fotoaparátu nebo klece. Je tak kompaktní a lehký, že ho můžete připnout na smartphone, tablet nebo dokonce na řemínek fotoaparátu. Umožní vám snadno bezdrátově nahrávat svůj hlas nebo hlas někoho jiného. Pokud budete někdy potřebovat dát mikrofony dvěma lidem, můžete jednoduše přidat druhý bezdrátový vysílač TX (není součástí balení, prodává se samostatně) a vytvořit z něj bezdrátový mikrofon pro 2 osoby.
Více o produktu »

 • Ultra kompaktní pokročilý 2.4GHz bezdrátový systém, který poskytuje zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě
 • Vhodný pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety, počítači a dalšími zařízeními
 • Vysílač (TX) má vestavěný mikrofon a lze jej připnout na oblečení nebo použít jako bodypack vysílač pomocí dodávaného profesionálního klopového mikrofonu.
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 92%

Saramonic Blink 500 Pro B1 je bezdrátový mikrofonní systém, který je lehký, kompaktní a snadno použitelný pro různé typy videí. Tento systém bezdrátového záznamu zvuku zaručí vysokou kvalitu stereo audio stopy pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, videokamery, chytré telefony a tablety....

 • Snadné, intuitivní ovládání
 • Rychlé a bezproblémové spárování
 • Jednoduchá montáž a flexibilní použití
 • Údaje na displeji jsou velice malé, mohou být pro někoho špatně čitelné
 • Ovládací tlačítka na boku budou problém pro uživatele s větší rukou

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Ultra kompaktní pokročilý 2.4GHz bezdrátový systém, který poskytuje zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě
 • Vhodný pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety, počítači a dalšími zařízeními
 • Vysílač (TX) má vestavěný mikrofon a lze jej připnout na oblečení nebo použít jako bodypack vysílač pomocí dodávaného profesionálního klopového mikrofonu.
 • Vysílač je vybaven volitelným mikrofonním a linkovým vstupem a živým OLED displejem
 • Duální přijímač (RX), který lze připevnit na fotoaparát, má možnost nastavení mono/stereo výstupu, výstup pro sluchátka, živý OLED displej a obsahuje výstupní kabely TRS a TRRS pro kompatibilitu s jakýmkoli zařízením se vstupem 3,5 mm
 • Až 8 hodin provozu na jedno nabití baterie, dosah 100 metrů, přepravní nabíjecí pouzdro a automatické přepínání kanálů, aby nedocházelo ke statickým výkyvům a výpadkům
 • Vysílač a přijímač se nabíjejí v dodávaném přepravním nabíjecím pouzdru s kapacitou 1200 mAh, zatímco jsou připojeny k napájení, nebo na dálku. Lze je napájet jednotlivě při použití s USB power bankou.

Parametry

Popis produktu SARAMONIC Blink 500 Pro B1 černý

Skutečně profesionální 2.4GHz bezdrátový systém nové generace

Blink 500 Pro B1 je další generací nesmírně úspěšného bezdrátového systému Blink 500. Blink 500 Pro B1 kombinuje snadné použití a špičkovou flexibilitu původního systému s aktualizovaným designem, OLED displeji, delší výdrží baterie, rozšířeným dosahem, zvýšenou kvalitou zvuku a působivým seznamem nových profesionálních funkcí, které jej odlišují od původního systému Blink 500 a dalších konkurenčních modelů. Systém se opravdu snadno používá. Stačí ho doslova jen zapnout a můžete začít nahrávat.

Kompaktní, ale výkonný vysílač TX

Vysílač TX je extrémně kompaktní a lehký, přesto poskytuje vysoce kvalitní profesionální zvuk. Je vybaven vestavěným všesměrovým mikrofonem s působivou citlivostí -39 dB. Poskytuje vám dynamickou, křišťálově čistou kvalitu zvuku na vysílači, který můžete snadno připnout na košili, límec nebo zasunout do kapsy. Přesto je dostatečně univerzální, abyste jej mohli postavit na stůl nebo pódium.

Vysílač TX funguje také jako tradiční bodypack vysílač pomocí dodávaného profesionálního všesměrového klopového mikrofonu SR-M1, který poskytuje ještě diskrétnější vizuální řešení. Může být také použit ručně, samostatně nebo s držákem ručního mikrofonu Blink500 Pro HM (není součástí balení, prodává se samostatně).

Další jedinečnou a úžasnou funkcí vysílače TX je možnost bezdrátového přenosu signálu pomocí mikrofonního a linkového vstupu a po připojení poskytuje mikrofonu napájení. Díky tomu je systém neuvěřitelně všestranný a umožňuje jej připojit k prakticky jakémukoli zdroji zvuku.

Můžete použít dodávaný klopový mikrofon SR-M1 nebo připojit shotgun mikrofon, náhlavní mikrofon (headset) nebo jakýkoli jiný mikrofon s konektorem 3.5mm, který připojíte do TRS výstupu. Nastavitelný gain mikrofonu vám umožní pokaždé dosáhnout perfektních úrovní zvuku.

Připojte vysílač TX pomocí linkového vstupu k mixéru, hudebnímu přehrávači nebo jakémukoli jinému výstupu zařízení, který chcete bezdrátově vysílat do přijímače.

Použití s fotoaparáty, smartphony, počítači a dalšími zařízeními

Dvoukanálový přijímač RX je vybaven výstupními kabely TRS i TRRS. Ty umožňují systému dokonale fungovat s digitálními zrcadlovkami, bezzrcadlovkami a jinými druhy fotoaparátů, rekordérů, mixérů, moderních počítačů, stejně jako se smartphony a tablety, které disponují výstupem pro sluchátka.

Přijímač snadno spárujete s bleskem nebo USB-C dokovací stanicí (není součástí dodávky) pro mobilní zařízení bez vstupu 3,5 mm. 3,5mm sluchátkový výstup s ovládáním úrovně vám umožní sledovat zvuk v reálném čase, i když vašemu fotoaparátu nebo zařízení chybí sluchátkový výstup.

Přijímač RX je vybaven velmi žádaným volitelným nastavením výstupu Mono/Stereo, které vám dává možnost nahrávat každý mikrofon do samostatných kanálů mikrofonních vstupů fotoaparátu a rekordéru. Je také vybaven živým OLED displejem, který vám umožní vidět důležité informace a životnost baterie přijímače a vysílačů na první pohled, aniž byste museli vstoupit do menu.

Bezkonkurenční výkon a dosah v kombinaci se sofistikovanou jednoduchostí

Bezdrátový systém Blink 500 Pro B1 posouvá výkon a dosah na vyšší úroveň. Díky rozšířenému dosahu až 100 metrů a rozšířené výdrži baterie až 8 hodin mají nyní uživatelé svobodu pro širší a rozsáhlejší záběry bez obav z výpadků, a mají možnost nahrávat celý den na jedno nabití.

Dodávané nabíjecí pouzdro poskytuje zásadní ochranu pro skladování a přepravu, ale také poskytuje** dobíjecí interní baterii 1200 mAh**, která umožňuje nabíjet systém kdekoli. Ideální pro tvůrce obsahu, kteří jsou často na cestách a potřebují mít možnost nabíjení kdekoli.

Blink 500 Pro B1 můžete dokonce spárovat s USB powerbankami pro dálkové nabíjení při natáčení v terénu. Díky revoluční funkci párování jedním dotykem, která je zabudovaná do nabíjecího pouzdra, můžete snadno synchronizovat vysílač a přijímač, aniž byste museli procházet menu, prohledávat kanály nebo je vyjímat z pouzdra.

Pozoruhodný bezdrátový systém

Blink 500 Pro B1 je ultra kompaktní 2.4GHz bezdrátový systém, který nabízí nejlepší funkce na současném trhu. Nabízí inovativní funkce, výkon a flexibilitu, které jej výrazně odlišují od konkurenčních produktů a zároveň poskytují profesionální, křišťálově čistý zvuk.

Díky tomu je tento systém ideální pro náročné tvůrce obsahu a profesionály, kteří potřebují pokročilý, ale neuvěřitelně snadno použitelný bezdrátový systém, který nezpomalí jejich práci. Je dostatečně kompaktní na to, abyste ho vložili do brašny nebo batohu a vzali ho s sebou kamkoli.

Systém Blink 500 Pro B1 je také ideální pro uživatele, kteří právě teď potřebují pouze jeden bezdrátový mikrofon, ale chtějí mít možnost rozšířit tento systém a používat v budoucnu dva.

Obsah balení

1x Vysílač TX
1x Přijímač RX
1× Přepravní nabíjecí pouzdro
1x Všesměrový klopový mikrofon SR-M1
1x Aligátorový klip pro klopový mikrofon
1x Pěnová ochrana pro klopový mikrofon
1x Větrná ochrana pro vysílač TX
1× Brašna na zip
1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRS - TRS pro fotoaparáty (30.5 cm)
1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRS - TRRS pro smartphony, tablety a počítače (30.5 cm)
1x Pozlacený nabíjecí kabel USB-C - USB-A (30.5 cm)
1x Pozlacený nabíjecí kabel Micro USB - USB-A

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 92%

Saramonic Blink 500 Pro B1 je bezdrátový mikrofonní systém, který je lehký, kompaktní a snadno použitelný pro různé typy videí. Tento systém bezdrátového záznamu zvuku zaručí vysokou kvalitu stereo audio stopy pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, videokamery, chytré telefony a tablety. Součástí balení je klopový mikrofon, protivětrná ochrana (deadcat) a další příslušenství.

 • Snadné, intuitivní ovládání
 • Rychlé a bezproblémové spárování
 • Jednoduchá montáž a flexibilní použití
 • Skvělý klopový mikrofon s vynikajícím zvukem
 • Spousta dodávaného příslušenství
 • Velký dosah a vysoká výdrž baterií
 • OLED displej
 • Kompaktní, nenápadné řešení pro záznam zvuku
 • Stylové pouzdro fungující současně jako nabíječka
 • Nabíjení se automaticky spustí otevřením pouzdra (a naopak)
 • Údaje na displeji jsou velice malé, mohou být pro někoho špatně čitelné
 • Ovládací tlačítka na boku budou problém pro uživatele s větší rukou

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SARAMONIC Blink 500 Pro B1 černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím