SIGMA fp L objednejte maximální rozlišení v minimalním těle | FotoŠkoda
SIGMA fp L
Poukaz 300 Kč na tisk fotek

SIGMA fp L

Kód produktu: 4015963 | PN: 10142000

SIGMA fp L nástupce populární bezzrcadlovky s výměnnými objektivy. V bajonetu L-mount, kterým je fotoaparát osazen, patří mezi nejkompaktnějšía nejlehčí fill frame bezzrcadlovky. I přesto se do tohoto těla vešel 60 MPX speciální senzor s nakloněným uspořádáním pixelů a celá řada špičkových funkcí a inovací, které z fp L dělají univerzální špičkový nástroj pro focení i kinematografii.
Více o produktu »

 • Rozlišení 61 MPX (9520 x 6328) na ploše FF
 • Bajonet L-mount
 • Senzor CFA CMOS s barevným filtrem Trichromatic
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Rozlišení 61 MPX (9520 x 6328) na ploše FF
 • Bajonet L-mount
 • Senzor CFA CMOS s barevným filtrem Trichromatic
 • Low-pass filtr
 • Hybridní automatické zaostřování
 • Simulace široké škály hledáčků CINE kamer od různých výrobců
 • 3 formáty souborů RAW
 • 15 barevných režimů
 • Uložení / načtení nastavení pomocí QR kódu
 • Napájení pomocí USB-C
 • Rezistentní kovové tělo vůči nepřízni počasí

Parametry

Stabilizace obrazuelektronická
Rozlišení v Mpx60
Min. citlivost v ISO6
Max. citlivost v ISO102 400
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
HledáčekExterní
LCD obrazovka3,15"
Expoziční režimyruční režimy | programová automatika
Video výstupano
Sáňky pro blesksystémové

Popis produktu SIGMA fp L

Klíčové vlastnosti a unikátní parametry

Nejmenší a nejlehčí na světěS celkovým rozměrem 112,6 x 69,9 x 45,3 mm a hmotností těla 375 g jespolu s fp (370 g) nejmenším a nejlehčím FF bezzrcadlovkou na světě.

Full-frame snímač s 61 MPX -BSI full-frame obrazový snímač ve velikosti kinofilmového políčka s cca. 61 efektivními megapixely.

L-Mount - Řada SIGMA fp používá L-Mount, který se vyznačuje malou ohniskovou vzdáleností příruby, velkým průměrem a vynikající odolností. Díky alianci L-Mount Alliance lze u řady SIGMA fp použít také objektivy L-Mount od společností Leica Camera AG a Panasonic Corporation, což umožňuje kamerový systém s velkou nabídkou objektivů.

Low-pass filtrJe vybaven optickým low-pass filtrem, který optimalizuje rovnováhu mezi efektem low-pass a rozlišením požadovaným pro 61 megapixelový snímač a potlačuje výskyt moaré a barevných artefaktů.

Podporuje USB napájeníLze napájet přímo přes USB-C, i když je fotoaparát v provozu. Podporuje širokou škálu možností napájení a umožňuje dlouhodobé fotografování bez jakýchkoli omezení.

Volitelný externí elektronický hledáček EVF-11Nově vyvinutý externí elektronický hledáček výhradně pro řadu fp. Disponuje 0,5 palcovým OLED panelem, přibližně 3,68 M body a přibližně 100% pokrytím hledáčku . Hledáček s vysokým rozlišením a vysokým jasem poskytuje pohlcující pocit a vylepšený komfort fotografování.

Save / Load nastaveníBylo přidáno nové nastavení "Uložit / Načíst", které umožňuje uživatelům převést informace o nastavení fotografování do QR kódu a sdílet je s ostatními lidmi. Uživatelé mohou v nabídce volitelně uložit všechny položky SHOOT26 a SYSTEM14. Sdílením QR kódu mohou snadno sdílet svá unikátní nastavení s mnoha lidmi třeba prostřednictvím sociálních médií.

LCD obrazovka - 3,15 palcový (3: 2) displej je vybaven dotykovou funkcí pro intuitivní ovládání.

Velký chladičNavržen pro profesionální kinofilmové použití, mezi LCD a tělem fotoaparátu je implementován velký hořčíkový chladič. Ten dosahuje účinného odvodu tepla a brání přehřátí při vysokých teplotách nebo v dlouhých hodinách používání.

Tlačítko QS - Funkce fotoaparátu, které uživatelnejčastěji používá, lze přidělit do nabídky Rychlého nastavení pod tlačítko QS.

Tlačítko TONEToto tlačítko umožňuje rychlý přístup do nabídky ovládání tónů.

Tlačítko BARVA - Toto tlačítko umožňuje rychlý přístup do nabídky barevných režimů a mutací.

Tělo odolné proti prachu a stříkající voděTělo SIGMA fp L je chráněno prachotěsným a vodotěsným těsněním celkem na 42 bodech po těle fotoaparátu. V kombinaci s objektivem odolným proti prachu a stříkající vodě bude tato sestava připravena k fotografování v jakémkoli prostředí.

Hliníkové tělo - Tělo pokryté tlakově litým hliníkem na přední a zadní straně zajišťuje vynikající robustnost a odvod tepla při zachování nízké hmotnosti těla.

Externí napájeníPoužitím DC konektoru (CN-21) (volitelně) může být řada SIGMA fp napájena ze síťového adaptéru nebo z baterie V-mount.

Elektronická závěrkaSIGMA fp L využívá elektronickou závěrku, což jí umožňuje fotografovat prakticky bez zvuku a bez otřesů závěrky. Dokonce i při rychlosti snímků  10 snímků / s eliminuje nejmenší otřesy. Kromě toho na rozdíl od konvenčních mechanických závěrek nezpůsobuje nepřesnosti při vysokých rychlostech. Absence mechanické závěrky zjednodušuje strukturu a zvyšuj spolehlivost fotoaparátu.

Hybridní AF Kromě vysoce přesného kontrastního AF využívá AF s fázovým rozdílem v obrazové rovině s vynikající rychlostí. Hybridní AF umožňuje pohodlné fotografování s automatickým zaostřováním s vysokou přesností, rychlostí a sledovatelností pohybujících se objektů (kompatibilní s režimy STILL i CINE).

Oříznoutí zvětšení - Tato funkce umožňuje uživatelům přitlačit / vyjmout střed kompozice, oříznout jej a zaznamenat. Na rozdíl od zvětšení pomocí digitálního zoomu je možné ukládat s ostrou kvalitou obrazu ve stanoveném rozsahu. Uživatelé mohou fotografovat s maximálním zvětšením 5x. Je také kompatibilní s objektivy se zoomem.

Face / Eye Priority AF - Kromě Face Priority má řada SIGMA fp také Eye Priority AF. Fotoaparát automaticky detekuje oči lidského subjektu a okamžitě a přesně je zaostří.

Vylepšená ISO - Nativní nastavení ISO řady SIGMA fp se pohybují v rozmezí 100 až 2 600. S vylepšeným nastavením ISO je k dispozici ještě větší výběr citlivosti ISO 6, 12, 25, 50, 51200 a 102400.

ISO Auto - V režimu ISO Auto lze dolní a horní mez rozsahu ISO libovolně nastavit.

Dual Base ISO - Řada fp obsahuje dvě základní ISO. I při vysokém ISO je možné fotografovat s malým šumem a velkým dynamickým vztekem.

Velký výběr barevného režimu - K režimům - Standardní, Živé, Neutrální, Portrét, Krajina, Monochromatický, Kino, Šedozelená a Oranžová, Západní červená, Lesní zelená, FOV Klasická modrá, FOV Klasická žlutá, Vypnuto jsou nově přidány dva nové barevné režimy - Pudrová modrá a Duplex.

Nastavení barevného režimu - Řada SIGMA fp nabízí výběr barevných režimů, kde jsou barevný tón a kontrast vyladěny tak, aby co nejlépe vyhovovaly různým snímaným scénám. Nově je k dispozici posuvník „Efekt“. Ten nastavuje sílu efektu, který se má použít v 11 úrovních, od -5 do +5, což umožňuje jemné doladění efektů barevného režimu.

Ovládání tónů - Optimalizuje tónovou křivku pro úpravu obrazu s přirozenými tóny i ve scéně s vysokým kontrastem. Kromě dvou již dostupných možností (Silný / Mírný) byla nově zavedena možnost ručního nastavení, která uživatelům umožňuje upravit si křivku tónu zcela individuálně.

Snímání HDR - Využití výhody elektronické závěrky k pořízení více snímků s různou expozicí (3 snímky pro statické fotografie a 2 snímky pro video) najednou, které pak lze sloučit do jednoho snímku nebo videa s velkým dynamickým rozsahem a přirozeným vzhledem, vše ve fotoaparátu.

Vysokorychlostní závěrka - SIGMA fp L je schopna pořizovat snímky při rychlostech závěrky až 1/8 000 s.

Focus Peaking - Funkce zvýraznění zaostření zvýrazní okraje částí scény, které jsou zaostřeny barvou (výběr ze 4 barev). Rychle identifikuje, na které části předmětu je zaostřeno.

Ořez APS-C - Při použití objektivů DC (objektivy SIGMA APS-C) má SIGMA fp L možnost automaticky oříznout snímky do zorného úhlu APS-C.

Podporuje nahrávání na externí SSD - Díky vestavěnému USB uvnitř fotoaparátu podporuje řada SIGMA fp L vysokorychlostní záznam na externí disky SSD.

USB ovládání kamery - Podporuje ovládání fotoaparátu v režimu USB.

Formát DNG - Podporuje formát DNG (Digital Negative) pro záznam nezpracovaných dat v režimu STILL. Data lze upravovat na SIGMA Photo Pro a řadě dalších DNG kompatibilních programů pro vývoj obrázků.

14 bitové zpracování - SIGMA fp L může zaznamenávat bezztrátové komprimované 14bitové soubory RAW (DNG) pro statické fotografie. Může také pořizovat snímky ve formátu RAW + JPEG současně.

Více poměrů stran - Uživatelé SIGMA fp L si mohou vybrat ze široké škály poměrů stran. Dostupné poměry stran: [21: 9] / [16: 9] / [3: 2] / [2: 1] / [4: 3] / [7: 6] / [1: 1]

Director's viewfinder - Funkce hledáčku, která uživateli umožňuje simulovat různá nastavení Cine kamer od vybraných výrobců. Podporované filmové kamery: [ARRI] ARRICAM / ARRIFLEX, ALEXA LF / ALEXA Mini LF, ALEXA SXT, ALEXA Mini, AMIRA, ALEXA 65, ALEXA XT, ARRI CAM / ARRIFLEX, ALEXA Mini LF, [SONY] VENICE, [RED] MONSTRO 8 , HELIUM 8K, DRAGON 6K, EPIC MX 5K, GEMINI 5K, KOMODO 6K

Podporuje časový kód - V režimu CINE podporuje řada SIGMA fp nahrávání časového kódu, což je užitečné při editaci videa. Nabízí buď „Free Run“ nebo „Rec Run“ a také přepíná mezi „Drop frame (DF)“ a „Non-drop frame (NDF)“, což umožňuje kameře odesílat časový kód přes HDMI výstup.

Podporuje UVC (USB Video Class) - Jednoduchým připojením k počítači přes USB lze řadu SIGMA fp použít jako webovou kameru. Je schopen zaznamenávat zvuk při natáčení videa. Přináší do živého vysílání kvalitu fotoaparátu s plným rámem.

Podporuje ATOMOS Open Protocol - Řada SIGMA fp podporuje otevřený protokol ATOMOS, který umožňuje uživateli spustit nebo pozastavit nahrávání na externím rekordéru přímo na straně fotoaparátu.

Technická a fyzická specifikace

Obrazové

Bajonet objektivu : Leica L.

Formát fotoaparátu : Full-Frame 

Rozlišení senzoru Skutečná : 62,4 megapixelů

Rozlišení senzoru Efektivní : 61 megapixelů

Rozlišení senzoru v poměru : 9520 x 6328

Poměr stran : 1: 1, 2: 1, 3: 2, 4: 3, 7: 6, 16: 9, 21: 9

Typ senzoru : CMOS

Velikost senzoru : 36 x 24 mm

Formát obrazového souboru : DNG, JPEG

Bitová hloubka : 14-bit

Stabilizace obrazu : Digitální pouze u videa

Expoziční

Citlivost : ISO Auto, 100 až 25600 (rozšířené: 6 až 102400)

Rychlost elektronické závěrky : 1/8000 až 30 sekund / 0 až 300 sekund v režimu Bulb

Metoda měření : Středově, vážený průměr, hodnotící, bodový

Režimy expozice : Priorita clony / závěrky, Ruční a Program

Kompenzace expozice : -5 až +5 EV (kroky po 1/3 EV)

Rozsah měření : -5 až 18 EV

Vyvážení bílé : Automaticky, Teplota barev, Vlastní, Denní světlo, Blesk, Zářivka, Žárovka, Zataženo, Stín

Sériové snímání na elektronické závěrce : Až 10 sn./s při 61 MPX pro až 12 snímků (RAW) / 14 snímků (JPEG)

Intervalové nahrávání : Ano

Samospoušť : 2/10 sekundové zpoždění

Video

Režimy nahrávání RAW 12bitový : Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 24,00p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p

Režimy nahrávání RAW 10bitový : Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 24,00p / 25p / 29,97p / 48,00p / 50p / 59,94p

Režimy nahrávání RAW 8bitový (maximální) : UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 24,00p / 25p

Režimy nahrávání H.264 / MOV 4: 2: 2 8bitový (maximální) : UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 24,00p / 25p / 29,97p

Režimy externího nahrávání RAW 12bitový (maximální) : DCI 4K (4096 x 2160) při 24,00p

Nahrávací limit : Až 120 minut pro UHD 4K (3840 x 2160)

Kódování videa :  PAL / NTSC 

Záznam zvuku : Integrovaný mikrofon (stereofonní)

Záznam zvuku : Vstup pro externí mikrofon (stereofonní)

Formát zvukových souborů : Lineární PCM (stereo)

Funkce webové kamery : Ano

Ostření

Typ zaostření : Automatické a manuální ostření

Režim ostření : Continuous-Servo AF (C), Manual Focus (M), Single-Servo AF (S)

Body automatického zaostřování Fázová detekce : 49

Citlivost autofokusu : -5 až +18 EV

LCD

Velikost : 3,15 "

Rozlišení : 2 100 000 bodů

Typ displeje : Pevný dotykový displej LCD

Blesk

Režimy blesku : Manuální, Zadní synchronizace, Pomalá synchronizace, Pomalá synchronizace / Redukce červených očí, TTL Auto

Maximální rychlost synchronizace : 1/15 sekundy

Kompenzace blesku : -3 až +3 EV (kroky po 1/3 EV)

Vyhrazený systém : Flash S-TTL

Připojení externího blesku : Hot Shoe

Rozhraní

Slot pro média : Jeden slot SD / SDHC / SDXC 

Protokol kompatibilní SD karty : UHS-II

Konektivita : USB typu C (USB 3.1), HDMI D (mikro), 3,5 mm mikrofon

Provozní a fyzická specifikce

Provozní teplota : 0 až 40 ° C

Provozní vlhkost : 0 až 85%

Akumulátor : 1 x nabíjecí lithium-iontový akumulátor BP-51, 7,2 V ss., 1200 mAh (přibližně 240 snímků)

Rozměry (Š x V x H) : 112,6 x 69,9 x 45,3 mm

Hmotnost (tělo s baterií a pamětí) : 427 g 

Hmotnost (pouze tělo) : 375 g


 

 

 

Parametry produktu

Stabilizace obrazuelektronická
Rozlišení v Mpx60
Min. citlivost v ISO6
Max. citlivost v ISO102 400
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
HledáčekExterní
LCD obrazovka3,15"
Expoziční režimyruční režimy | programová automatika
Video výstupano
Sáňky pro blesksystémové
Odolnost proti vnějším vlivůmvlhko/pracho těsný
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/15
Záznam videa4K (4096 x 2160)
NapájeníLi-Ion
GPS modulNe
RozhraníHDMI | mikrofonní vstup | USB 3.1
Rozlišení LCD (px)2 100 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu10
Časosběrano
Materiál tělakovové
Režimy zaostřovacích políDetekce oka | Sledování objektu
Formát snímkuRAW | JPEG
Hmotnost (g)375 g
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
17 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
9 990,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(5 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
290,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(8 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
650,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
 • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
 • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
 • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
869,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
290,-
Skladem > 5 ks
Neztraťte se mezi fotografy!

Neztraťte se mezi fotografy!

Neztraťte se mezi fotografy!

"Zvažuju, že koupim fulfrejm." "Proč sis na to radši nevzal širokáč? Zoom ti bude k ničemu." "To už z ruky neudržíš..." "Hele, tady už máš přepaly..." "To nový elkový...

490,-
Bez termínu
Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Fotograf = podnikatel. Na začátku podnikání si většina fotografů nemůže dovolit zaplatit manažera, který by vedl účetnictví, propagoval, sháněl klienty, vedl kampaně a...

3 490,-
Bez termínu
Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Chcete být hobby fotograf nebo profesionál? Být profesionálem znamená být podnikatelem. Znamená to nejen vytvářet skvělé fotografie pro klienty, ale především vytvořit...

3 490,-
Bez termínu
Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Fascinuje vás svět Instagramu, ale nemůžete najít ten správný směr? Tápete v tom, jak nasbírat followery, jak najít vlastní rukopis; přemýšlíte, co lidi zaujme, ale...

2 990,-
Bez termínu
LEICA SL 24-90 mm f/2,8-4 Asph. Vario-Elmarit

LEICA SL 24-90 mm f/2,8-4 Asph. Vario-Elmarit

 • Ohnisková vzdálenost 24-90 mm
 • Světelnost f/2,8-4
 • Mimořádně rychlé ostření
125 290,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox

LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox

LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox
 • Ohnisková vzdálenost 90-280 mm
 • Světelnost f/2,8-4
 • Mimořádně rychlé ostření
162 490,-
LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL

LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL

LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,4
 • Mimořádně rychlé ostření
143 590,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný

LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný

LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný
 • ohnisková vzdálenost: 35 mm (50 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost: f/1,4 (min. clona f/16)
 • optická konstrukce: 12 členů v 8 skupinách, 4 asférické členy
58 280,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu SIGMA fp L

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
17 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
9 990,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(5 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
290,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(8 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
650,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá

PEAK DESIGN Field Pouch fotobrašna - světle šedá
 • Brašna pro fotopříslušenství: pojme řadu příslušenství (baterie, mobil, klíče, blesk,...
 • Vnější rozměry: 26cm x 20cm x 13cm
 • Materiál: ultralehká voskovaná syntetická tkanina Kodra s DWR potahem pro zaručení...
869,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
290,-
Skladem > 5 ks
Neztraťte se mezi fotografy!

Neztraťte se mezi fotografy!

Neztraťte se mezi fotografy!

"Zvažuju, že koupim fulfrejm." "Proč sis na to radši nevzal širokáč? Zoom ti bude k ničemu." "To už z ruky neudržíš..." "Hele, tady už máš přepaly..." "To nový elkový...

490,-
Bez termínu
Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Fotograf = podnikatel. Na začátku podnikání si většina fotografů nemůže dovolit zaplatit manažera, který by vedl účetnictví, propagoval, sháněl klienty, vedl kampaně a...

3 490,-
Bez termínu
Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Jak se prodat jako fotograf?

Chcete být hobby fotograf nebo profesionál? Být profesionálem znamená být podnikatelem. Znamená to nejen vytvářet skvělé fotografie pro klienty, ale především vytvořit...

3 490,-
Bez termínu
Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Instagram a Lightroom s Honzou Řeháčkem!

Fascinuje vás svět Instagramu, ale nemůžete najít ten správný směr? Tápete v tom, jak nasbírat followery, jak najít vlastní rukopis; přemýšlíte, co lidi zaujme, ale...

2 990,-
Bez termínu
LEICA SL 24-90 mm f/2,8-4 Asph. Vario-Elmarit

LEICA SL 24-90 mm f/2,8-4 Asph. Vario-Elmarit

 • Ohnisková vzdálenost 24-90 mm
 • Světelnost f/2,8-4
 • Mimořádně rychlé ostření
125 290,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox

LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox

LEICA SL 90-280 mm f/2,8-4 Asph. Apo-Vario-Elmarit černý elox
 • Ohnisková vzdálenost 90-280 mm
 • Světelnost f/2,8-4
 • Mimořádně rychlé ostření
162 490,-
LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL

LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL

LEICA SL 50 mm f/1,4 Asph. Summilux-SL
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,4
 • Mimořádně rychlé ostření
143 590,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný

LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný

LEICA TL 35 mm f/1,4 Asph. Summilux-TL stříbrný
 • ohnisková vzdálenost: 35 mm (50 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost: f/1,4 (min. clona f/16)
 • optická konstrukce: 12 členů v 8 skupinách, 4 asférické členy
58 280,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SIGMA fp L

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...